3167
  • Lammer
    #1762
    nekem 6arozottan tetszik, ussetek...
    Frost velemenyere nem vagyok kivancsi ofkorsz
  • Lammer
    #1761
    ize uj Dark Tranquilityrol mi a velemenyetek???
    en most ismerkedem vele...
  • lee86
    #1760
    adatbázist böngészni sehogy, de gugliba valami ilyesmit írhattam be:
    "Carnival In Coal" "French Cancan" megaupload

    kidobott egy halom találatot, és az esetek többségében valamelyik xy.blogspot.com-ról származó oldalon ki van téve a link. egy ideje igy szerzem be a zenéimet, és eddig egy kivételével (Sig:Ar:Tyr-tól a The Stranger) mindent sikerült lerántani.
    ha esetleg nem dobott ki érdemlegeset a megaupload-os kulcsszóval, akkor cseréld le rapidshare-re, axifile-ra, vagy neadjisten torrent-re
  • Dying Soul
    #1759
    Így már jön, köszi mégegyszer!

    (Egyébként, hogy lehet böngészni a megaupload-os adatbázist? Gondolom nem te raktad fel pár perc alatt)
  • lee86
    #1758
    az [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1082313219&no=1566]#1566-ban[/URL] leírt pár pont elvégzése után sem megy? :(
  • Voltan
    #1757
    Ez marhaság szerintem. Az igazi sátánizmusnak a Biblia ugyanúgy része, mint a kereszténységnek.
  • Dying Soul
    #1756
    Foglaltak a slotok vagy?
  • Dying Soul
    #1755
    Tökéletesek lennének, köszi, ha működnének és nem a megaupload toolbart akarná vele feltelepíteni. :(
  • lee86
    #1754
    remélem megfelelnek megaupload-os linkek:
    French Cancan
    Vivalavida
  • Dying Soul
    #1753
    Valaki nem tudná megszerezni a Carnival In Coal "French Cancan" és "Vivalavida" lemezeit?
  • lee86
    #1752
    ehhehe... igaz.. 9 verssel később már ott tartunk, hogy "Hogy miképen uralkodott a bűn a halálra, azonképen a kegyelem is uralkodjék igazság által az örök életre a mi Urunk Jézus Krisztus által."

    blöeee.. elég necces lépés :P
  • McFrost
    #1751
    tovább olvasd paszod;)
  • lee86
    #1750
    jóhát oké, de az az idézet nem arról szól, hogy szeresd felebarátod. így szól az a bizonyos rész:
    "Annakokáért, miképen egy ember által jött be a világra a bűn és a bűn által a halál, és akképen a halál minden emberre elhatott, mivelhogy mindenek vétkeztek"
  • McFrost
    #1749
    sőt a Metal Hammerben van egy érdekes megfogalmazás Mardukkal kapcsolatban: hogy vallhatja magát valaki pokolbéinek ha a bibliából idéz?
    utalva a Rom 5-12-re
  • Voltan
    #1748
    Ez a hejsan pojkar och flickor tényleg elég gáz :DD (a fordítás amúgy tökéletes :D)
    De hát kisfiúk voltak még akkor, bocsássuk meg nekik.
  • Dying Soul
    #1747
    http://en.wikipedia.org/wiki/1651
  • lee86
    #1746
    összehaverkodtam last.fm-en keresztül egy svéd, göteborgi sráccal, aki ma 32 éves lévén benne volt teljesen a 90-es évek eleji black/death/stb metal megújulásában, amikor még a Marduk pl corpsepaint nélkül koncertezett, ennek apropóján jegyezte meg, hogy azt a koncertet úgy nyitották, hogy "Hejsan pojkar och flickor", ami kb azt jelenti, hogy "Sziasztok fiúk és lányok!". igazán démoni.
    na ezóta picit más füllel hallgatom a mardukot, de ez a ROM 5:12 még büntet. :o
    mi történt 1651-ben?
  • Lammer
    #1745
    jo'va' ne szivozza' me leszijjazlak, osztan hallgathatsz buntibol popzenet...
  • stp4trick
    #1744
    Beneath The Massacre
    Meshuggah, Fear Factory alapokon progresszív gitározás, kapkodás, szaggatás mindenen, kellemes hörgéssel:-)
  • Voltan
    #1743
    Na, hogy tetszik a Marduk?
  • Dying Soul
    #1742
    Wow!
  • McFrost
    #1741
    Legyen mar benned annyi poligon, hogy beismerd te csak egy egyszeru textura vagy...
  • Lammer
    #1740
    ma' megin' warezolsz...
  • McFrost
    #1739
    vettem , persze:D

    Vreid-et hallgass!
  • Voltan
    #1738
    Vetted, vagy "vetted" ? :D

    Mondjuk az én kedvencem tőlük a Macabre és a Panzer. Igaz, régi dolgaikból csak a Dark Endlesst hallottam. Néhány kimaradt :D
  • McFrost
    #1737
    na most vettem meg :D
    megér egy misét:P
  • Voltan
    #1736
    Értem. Mondjuk az előző kettő nekem se jött be nagyon, de ez az új jó!
  • McFrost
    #1735
    hátőőőőőő nem egészen.....új Marduk ellenes
    Heaven Shall Burns - el megcsinálták számomra a leggyilokabb lemezüket
    Opus Nocturne-val pedig a kísérletezős/eredeti szellemiséget hordozósat
  • Voltan
    #1734
    Marduk ellenes-e vagy? :D
  • McFrost
    #1733
    még nem vitt rá a lélek
  • Voltan
    #1732
    Lehet, az kimaradt...
    Ellenben ez az új Marduk odabasz jól. Szomorúan kell belátnom, hogy veri az új Wataint...
  • McFrost
    #1731
    1 lemezüket kivéve , The Cainian Chronicle , amin épp Kaiaphas vokálozott
  • Voltan
    #1730
    Na, ha van/volt együttes, amin csak röhögni lehet, akkor az az Ancient...
  • McFrost
    #1729
    "Black Metal szövetség!
    10 év hallgatás után Lord Kaiaphas, a norvég Ancient legendás énekese visszatért, hogy Arkhorrl-lal, az Aetherius Obscuritas frontemberével egy közös, megosztott kiadványt jelentessen meg! A korong a vezető görög metal kiadó, a Sleaszy Rider Records színeiben lát majd napvilágot "The Saturnine Alliance" címmel, melynek várható megjelenése 2007. június. A lemezen 2-2 vadiúj dal és egy különleges bónusz is helyet kap!"
  • vader
    #1728
    jó a myspace lámmer, mi a baj vele? toljatok putrid pile-t. megbasz :D
    PUTRID PILE!!!!
  • Lammer
    #1727
    odairtam te mindenbebelekotos... -.-
    jomost nem kell visszavagni a luzer myspace (telleg a májszpész mire jo? mert kb semmire...) miatt...
  • Dying Soul
    #1726
    lál :D
  • McFrost
    #1725
    mennyiert linkelnel a tok hasznal6atlan idiota 404 helyett mondjuk eredeti szajtokat? (latom sportot uzol a ratyi 404 linkekbol-e)
  • Lammer
    #1724
    esetleg egy kis szimfoblekkdúmos(nemtokmitirnira' :D) sztájl?
    nekem nagyon tetszik

    Metal Observer link

    Hivatalos lap...

    (Observeres honlapon a 3 szemplt meg lehet hallgatni nekem a 'zeredeti honlaprol 404 volt...)
  • stp4trick
    #1723
    Impetigo állatdara