3167
  • Dying Soul
    #1722
    Sear Bliss: "Az új lemezzel eléggé jól állunk. A felvételekkel végeztünk, most folyik a keverés. Elég bivaly anyagra lehet számítani. A hivatalos megjelenési dátum: július 16."
  • stp4trick
    #1721
    öööö, ja

    prog, szintis, grindos néha, de mindenképpen extrém elmebeteg
  • Dying Soul
    #1720
    Jaigen, láttam az egyik oldalon, de ez valami prog, nem?
  • stp4trick
    #1719
    Megjelent Devin Townsend (Strapping Young Lad) újabb agymenése is Ziltoid The Omniscient címmel. Szörnyűen utópisztikus
  • McFrost
    #1718
    megjelent az amerikai death alapbanda , Monstrosity új albuma Spiritual Apocalypse címmel
    mindenkinek ajánlom!
  • McFrost
    #1717
    miután sajnos elhunyt az egyik legegyénibb norvég black banda a Windir agya Valfar , maradt utána egy kis űr...de ez most betöltődik , hiszen megjelent a Windir 3 tagja által alapított Vreid új albuma I Krieg címmel.
  • feamatar
    #1716
    remélem van olyan ember akit érdekel; de lesz új Mekong Delta anyag... rulzz
  • McFrost
    #1715
    a legendás svéd death metal bandából , a Dismember-ből kilépett az alapító dobos : Fred Estby , családjával akar foglalkozni
  • feamatar
    #1714
    vááá; utálom... mért nem lehet felrakni már ingyen... vazz; 1.34 dollár egy album de mit kezdjek vele ha nem tudok fizetni :s...
    Tele van a t*** hogy egy pár forintba kerülne 200 forint lenne egy album, torrentezni nem tudok(koli áldásos hatása) paypalhez nincs dombornyomottam; és erre arrggghh ingyen se nagyon tom leszedni...
    pedig volt egy jó kis page csak megszűnt...
    elnézést kifakadásomért...

    egyébként sose értettem mért pont az északi zene elterjedt errefele; legalábbis az én ismerettségi körömben death metalt senki; thrash metalt
    meg max metallicat hallgatnak... vazz ez elképesztő... olyan mintha sivatagba élnék...
  • Dying Soul
    #1713
    Én is nagyon szeretem őket, de 5 lemezen talán 4 vokálos énekel, szóval gyorsak a változások. Amúgy a Blackdoor Miracle borítója vagy nagyon haladó szellemiségű akart lenni vagy tényleg kurvaszar. :/
  • phalanx
    #1712
    szvsz a korábbi albumokkal próbálkozz, jobbak voltak mint az újak mayhem meg
  • McFrost
    #1711
    többet nem linkelek kabbeafaszom-.-
  • Lammer
    #1710
    mi ez a ka'sa vazmeg?
  • Lammer
    #1709
    mennyiert linkelnel a tok hasznal6atlan idiota májszpész helyett mondjuk eredeti szajtokat? (latom sportot uzol a ratyi májszpesz linkekbol-e)
  • lee86
    #1708
    hohó! BSB-ről vagy jót vagy semmi!
    csakúgy mint az uj mayhemről. végre egy méltó folytatása a mysteriis-nek..
    és egyetértek abban, hogy 2007-ben ezt a trve-ságot már nagyon nem az összevissza recsegős, erdei kunyhóban, és Cony mikrofonnal felvett zenével lehet elérni. azóta már volt a black metálnak egy két hulláma. ez van, tovább kell lépni azokon az időkön.
  • McFrost
    #1707
    akkor ismerd meg ezt a kultikus északi csapatot , van mit tanulni tőlük
    Opthalamia
  • Voltan
    #1706
    Oké, oké! :D
    Majd megnézem őket is. Az a "baj", hogy már most is tele vagyok albumokkal, amiket még nem volt időm meghallgatni.
  • McFrost
    #1705
    semmi baszod!
    csak jó,h elsőre megtetszett

    azt ajánlom evezz el a myspace-re és keresd meg a winterhorde nevű bandát
  • Voltan
    #1704
    Ezzel mi a baj?
  • McFrost
    #1703
    "Amúgy meg kibaszott jó ez a dal. Most muszáj lesz beszereznem a Ragnarok albumokat is..."
  • Voltan
    #1702
    He?
  • McFrost
    #1701
    ehhhehh
  • Voltan
    #1700
    Na, ez kb. az abszolút ideális black hangzás szerintem. Nincs agyonpolírozva, de azért nem is egy zajmassza. Amúgy meg kibaszott jó ez a dal. Most muszáj lesz beszereznem a Ragnarok albumokat is...
  • McFrost
    #1699
    ha tiszta mégis dögös black metalt akarok , akkor Dimmu -Enthrone lemeze
  • McFrost
    #1698
    metal index shopban
  • Dying Soul
    #1697
    Boltban? Mert akkor elég baráti. Glory and Perdition is annyi pedig idén lesz 3 éves. :/
  • Dying Soul
    #1696
    Ennél tisztább szvsz nem kell
  • McFrost
    #1695
    3500 ft az új Mayhem,asszem beruházokrá
  • Lammer
    #1694
    gg

    a picsaba :CCCCCCCCCCCCCCcccc
  • Lammer
    #1693
    amugy en soxor elagyalok, hogy mi lenne ha olyan szep tiszta hangzasviaga lenne egy blacknek mint egy jol masterizalt jazznek(hallgatok soxor jokis merengos jazzt is ^.^)...
    jo tudom torzitas +etc de csak elagyaltam :D
  • McFrost
    #1692
    Arcturus - feloszlottak
    [2007-04-21]

    A norvég Arcturus a következőket közölte a banda hivatalos honlapján: " Egy csomó pletyka terjedt el a melbourni bulink után. Simen ezen szavakkal nyitotta meg a koncertet: 'Isten hozott titeket az utolsó Arcturus koncerten!' Nos, ezt már eldöntöttük egy ideje. Csomó dolog van a karrierünkben és az életünkben, ami miatt már nem tudunk elegendő időt szakítani a zenekarra. Hálásak vagyunk mindenkinek, aki szeretett és támogatott
    bennünket az évek során."
  • Dying Soul
    #1691
    Jan Axel Blomberg stated on his official forum that the drum tracks were not equalized and only the bass drums were triggered. He finished saying "the production sounds necro as fuck, but thats the way we wanted it-this time. It represents Mayhem today."
  • McFrost
    #1690
    ismerek kiváló fülész szakrendelőket:P
  • Dying Soul
    #1689
    Jó, mondjuk a Live in Leipzig is szebben szól ennél.
  • Voltan
    #1688
    Persze, én sem vártam Dimmu-féle pengeéles soundot, de azért a Darkthrone szinten túl kéne már lépni 2007-ben. Mindegy, nem a hangzás a minden. A lemez meg elsőre jónak tűnik.
  • Dying Soul
    #1687
    Én nem is indultam úgy neki, hogy hú anyám, most akkor kristálysteril Dimmu hangzás. Mondjuk nem is hallgatok mai blacket, amit mégis az is olyan recsegős, mint az állat. Hozzá kell szokni.
  • McFrost
    #1686
    mibrutál
  • McFrost
    #1685
    abszolút jól szól!
    csak 1-re túl tömény , 5-re kitisztul!
  • Voltan
    #1684
    Mér szól ilyen szarul az új Méjhem????
    Tudom, black, meg kult, meg Sokol rádió hangzás, attól lesz trú, de könyörgöm, 2007-ben ilyen okádék hangzással kiadni black lemezt?
    A Satyiricon, Marduk, Immortal, Emperor stb. Rájöttek már rég, hogy nem baj, ha jól szól a cucc.

    Amúgy még csak most ismerkedek az Ordo-val, az anyag tényleg üt.
  • McFrost
    #1683
    ismeritek?