3167
  • McFrost
    #1962
    ezt látni/hallani kell :O
  • McFrost
    #1961
    hmhm , nem is tudom , végig hallgatom és megmondom
  • Lammer
    #1960
    Sublira:
    nemnem... az album amit irtam elozo hszembe enyhen atmegy Arcturus(regebbi) styleba a vegen :P
  • McFrost
    #1959
    egy régi kedvenc
  • McFrost
    #1958
    Behemoth - baszott agresszív és sötét brutálozás , deathes zene blackes szellemiség , űber hangzás

    SUBLIRITUM- hát Emperor
  • Lammer
    #1957
    uj Behemoth - The Apostasy albumrol toljatok velemenyeket...
    en eddig a siteon levo" demoba "kukkantottam" bele, de eddig joag!

    DEMO celjabol() jon lassan emulerol a lossless anyag ^^

    kozben nezem amik lejottek "demok" emulerol^^
    SUBLIRITUM Dark Prophecies !44444!!!44 b@szott jo anyag! elvileg Melodic Black... nekem durvasan bejon!!!!!!44 (norvegok^^)

    kicsit khhm emlekeztet valamelyik bandara(igen szal a masik banda korai valtozatara... a modern mar nekem shit)... nah aki megondja kap egy cukorkat!
  • phalanx
    #1956
    ezt meg a poén kedvéért: Goatworshipper - Goatworshipper .. ennél szarabb/primitívebb "black" metalt még életemben nem hallottam
  • phalanx
    #1955
    Dreyelands - progressive metalt játszó banda és egészen véletlenül magyarok.. én is csak ma ismertem meg a zenéjüket (engem borzasztóan az Evergrey-re emlékeztet) és rögtön megkedveltem, szvsz érdemes lesz odafigyelni rájuk
  • Lammer
    #1954


    szeressem az igazi kis teknik bandokat^^
  • McFrost
    #1953
    az ukrán underground Castrum -ra is érdemes odafigyelni
  • Dying Soul
    #1952
    Tényleg szar, a zene viszont szerintem nem. :) Ugyan ez van a Ragnarok Blackdoor Miracle-jével is, az is hulladék borítóügyileg.
  • McFrost
    #1951
    De Lirium's Order -t lessétek meg , zúzós de tiszta death Carcass és korai Corpse hagyományokkal
  • McFrost
    #1950
    hát télleg extra technikás , de az ének , hmmmm tök valakire hasonlít , eszembe fog jutni
  • lee86
    #1949
    geciség borító alapján ítélni, de ez esetben most épp emiatt nem hallgatok bele. az év legbénább covere.
    bár azért a Forgotten Woods - Race Of Cain-ja sem áll rosszul a versenyben (http://images.netbag.hu/20070712/12081976232.jpeg) lol. :)
  • Dying Soul
    #1948
    Kijött az új Amoral (Reptile Ride). Finn technical death.
  • McFrost
    #1947
    Unholy Ritual -t hallgassátok meg , görög black
  • McFrost
    #1946
    hu, télleg nem rossz
  • Dying Soul
    #1945
    Vokált még szokni kell, de a zene alatta tényleg nagyon jó. Az album első számának fő gitártémája egy az egyben kelet.
  • lee86
    #1944
    hát én itt már nem értek semmit. metálon belül szopatni egymást, ááá... anyámborogass-szint. legalább közöttünk legyen már valami összetartás ehh. és itt most nem arról van szó, hogy ki provokált először, vagy ki nem mert az ovi arrébb van. nademindegy.

    Melechesch-ről eddig csak olvastam, de most kedvet kaptam hozzá. thx!
    Lykathea Aflame - Elvenefris. csehek, valami iszonyat nagy zenét játszanak néhol keleties témákkal. (szerintem jelzésértékű, hogy Encyclopaedia-n 12 review-ból a legrosszabb osztályzat 89%.)
  • Voltan
    #1943
    Puszi.
  • vader
    #1942
    hú apám. ez lírai volt. tudod mit? szarok a mesügére. ne taníts engem srác. eltakarodok a kis közösségetekből erdőkerülők, nyomjátok a mayhemet de teljes kakaón, hátha úgy kicsit betorzít és erő is lesz benne. kis punciknak hiába is nyomnám a sódert. eminem a kemény! meg a merilinmenzon. fagyott melbimbóak!!! puszi.
  • Lammer
    #1941
    az az album megabetonbrutaljo!!!!!!4

    imadom oket, 1ik kedvenc zenekar!
  • phalanx
    #1940
    "mert a saját kertjükben kialakított mindigsötét és fagyos erdőben ugatnak a farkosokkal és vért szopnak a telihold alatt délben."
  • Voltan
    #1939
    Kissé félve, de felteszek egy kérdést. Látott itt valaki Harloch koncertet? Mi volt a véleménye?
    Nyugodtan, kímélet nélkül írjátok meg, kérlek. Én voltam az énekes egy jó darabig, kíváncsi lennék a véleményetekre.
  • Voltan
    #1938
    Ezt akkor szerintem itt hagyjuk is abba, nem szeretném, ha flém topik lenne...

    ON
    Ezt az Emissaries Melechesh albumot nem tudom letenni :D
    Eszméletlen jó "sivatag" hangulat árad belőle. A Nile-t is ezért imádom.
  • Lammer
    #1937
  • Dying Soul
    #1936
    Emberek, a black nem extrém, picsazene, mivel egy POST-thrash banda bealázza a műfajt. Ehhez szokjatok hozzá köcsögök, szarok vagytok, éljen a Meshuggah, ami már azért is szép, mert jiddis neve van, ez bezzeg nem jutott eszébe a sok norvég anyabaszónak, mi?! norge szaksz, elmúltak azok az idők, a 3. hullámot nem éritek meg, mert a mesuharcosok poliritmikus dobjátékkal a halálba űznek benneteket buzi arcfestős, nyivákoló kurvák. kapjátok be sátánista buzik.

    vader, nem ismersz minket, az eszedbe sem jut, hogy itt senki sem pózergeci szarokat hallgat, lassan sajnos te jutsz arra a szintre, ez a kis protestálásod a Meshuggah mellett felettébb szánalmas, mert senki nem fogod neked itt behódolni. ezen kívül tévképzeteid vannak, sztereotípiák bűvkörében élsz, mivel a black-et feltétlenül az ördögimádattal kötöd össze, amiről minden, a műfajban művelődött és nem szűklátókörű ember tudja, hogy nem feltétlen velejárója a zenének. sajnos nem tartozol ezen emberek közé, jobb is. kellesz viszonyítási alapnak, arra jó vagy. az extrém fogalom pedig nem szubjektív fogalom, tehát nincs értelme arról beszélned, hogy nekünk csak ez, meg csak az az extrém. egyébként ebből nekem az jött le, hogy kissebségi komplexusod van, a meg nem értett zenei ízlésed miatt és nem tudsz érvényesülni, mert mi, köcsögök, nem vagyunk hajlandóak belátni, hogy a Meshuggah mekkora ász. nem is fogjuk, mert bizonyára maradi buzik vagyunk, igaz, hogy van itt majdnem kétszeres életkori szorzó is a topiklakók között, de mi egy kaptafára megyünk és rikácsolunk, jaja.
    magyarán eltakarodhatsz innét, mert a maradi, mizantróp harcosok nem kíváncsiak az új évezred matekmetálnak titulált svéd ászaira, mert a saját kertjükben kialakított mindigsötét és fagyos erdőben ugatnak a farkosokkal és vért szopnak a telihold alatt délben. és rikácsolunk is, jaja.
  • vader
    #1935
    hé fater. nyisd már kia szemed: #1920
  • Voltan
    #1934
    Most már fogd vissza magad egy kicsit. Érdekes, közülünk senki sem állította, hogy a mesüge szar lenne, csak te vered itt a nyálad folyamatosan.

    "egy fadarabbal a kezében amin a kibaszott húrokat sem ismeri." Ez meg szimplán és egyszerűen faszság.
  • vader
    #1933
    milyen mesüge fan lúzerek? egyszerűen csak extrém zene, és császár. nektek csak az az extrém ha valaki rikácsol egy fadarabbal a kezében amin a kibaszott húrokat sem ismeri. ez kúrvára extrém metal. nagyfejűek. ehh...
  • Voltan
    #1932
    Az még hagyján, de bunkók is vagyunk, mert nem hallgatjuk. Mi csak az ilyen topa gyopár zenéket szeretjük :D

    Amúgy meg annyira bírom, hogy egy csomó mesüge fan hihetetlen nagyra van magával. Azt hiszik, hogy "elit" zenét hallgatnak, és hogy attól már ők is az elithez tartoznak.
    Hát lol. (Jelzem ugyanez a jelenség megfigyelhető jópár Dream Theater rajongónál is...
  • McFrost
    #1931
    normális hsz-od még itt nem volt , el lehet vonulni senki nem kiváncsi rád ha még nem vetted volna észre
  • vader
    #1930
    mer a többség bírka. gondolom le is cumizzátok egymást. senki nem írta azt hogy valaki fasz lenne. de legyen így. rakd bele a fejedet egy
    zacskóba, de ne felejtsd el kifesteni a kis szemeidet sátánfattya.
  • Dying Soul
    #1929
    Sőt! Páran közületek 15 éve hallgatja ezt a szaros zajkását srácok. Ez azért elszomorító.
  • Lammer
    #1928
    ensem ^,-

    ikertesom-e vaty? ^.^
  • McFrost
    #1927
    itt teljesen másról van szó:
    - mi faszok vagyunk mert nem csípjük a Messhugát
  • phalanx
    #1926
    az én ízlésemhez a Lammeré áll a legközelebb, Meshuggahot meg nagyon nem szeressem
  • stp4trick
    #1925
    újra leírom , mint kb 500 kommentel korábban
    1. überprofi-egyedi a Meshuggah a destroyig kb.
    2. annyira profik hogy már élvezhetetlenné kavarták magukat
  • Dying Soul
    #1924
    Nincs értelme folytatni.
  • vader
    #1923
    a kerek fejedbe nem fér meg sehogysem hogy lehet ekkora zenét összehozni mint ezek a svéd császárok. egy cseppnyi intelligencia sem árt, ha élvezni akarod. szax.