3167
  • Lammer
    #2566
    hat en sem talaltam ebayes meg amazonos liMkeket...
  • McFrost
    #2565
    Meglátjuk...
  • msstz
    #2564
    tényleg jó, linket tudna valaki az albumhoz?
  • McFrost
    #2563
    Az utóbbi időben a német szintér nagyot erősödött: példa!
  • Lammer
    #2562
    :D:D:D
  • McFrost
    #2561
    Ebasztam: KeMnényített :D
  • McFrost
    #2560
    Keményített Korpiklaani.
  • stp4trick
    #2559
    nagyoM durva, egyre jobbaM tetszik :9
  • stp4trick
    #2558
    érteM :9
  • Lammer
    #2557
    a zuj szleMg :p
  • McFrost
    #2556
    Kincs, csak Lammer nyúltam:p
  • stp4trick
    #2555
    ja, épp akkor néztem, mikor írtad

    mijaza KIMCS?
  • McFrost
    #2554
    KIMCS!!!
  • McFrost
    #2553
    A holland thrash óriás Thanatos is visszatért!
  • McFrost
    #2552
    Amúgy ha már múlt idézés: 13 év után sikerült megkaparintanom egy itthoni kultikus demot: Versano - Memento Millenium

    Egy kiadós srácnak van meg eredetiben és átmásolta nekem, mert nem volt hajlandó eladni :d

    A hangzás teljesen föld alatti, de még így is kifogástalan a zene! Óriási, ha ez megjelenhetne mai viszonyok között, hhmmmm következő Sear Bliss lehetne....zeneileg így is seggbe rúgja a mai szeméttenger zömét!

  • McFrost
    #2551
    De azt kell mondnom, hogy az utóbbi Testamen-ek is ütnek.
  • McFrost
    #2550
    Odabasz mind, ez nem vitás. Csak Barnes-al valamelyen fokú egyéniség is távozott, mert más és más volt az Eaten Back to Life, a Butchered at Birth, a Tomb of the Mutilated és a The Bleeding, mégis mind verhetetlen...
    A Vile óta pedig egyfolyik a Kannibálok zenéje, senem rossz, senem kiugró!
  • stp4trick
    #2549
    igaz, de az új odab@sz
  • McFrost
    #2548
    A Kannibálok Barnes kiválása óta egyformák.
  • stp4trick
    #2547
    erre annyit, hogy mind a Kreator, mind az új Cannibal anyag üt, de az Obituary EP se kutya, tudnak ezek
  • McFrost
    #2546
    Nekem pl. az ez előtti is nagyon bejött
  • Lammer
    #2545
    Skacok!

    Ma mar nem nagyon tudom meghallgatni a regi nagy kedvenceket, kicsit megvallom oszinten nagyon elretegesedett az izlesem(kicsit olyan mu"sznoberia style) de most nezegettem az uj megjeleneseket es megakadt a szemem egy regi baMdan! meghozza a jooreg Kreator! bizony kijott az uj albummal... belehallgatva a jutubos klippekbe az uj albumrol... hehhh hat elkezdett mocorogni bennem a regi sztájl! nem rossz! nem rossz! höhö beszerzes kotelezo ugynezki(uj album)

    Kreator - Hordes of Chaos
    (regi hasonloan venf@szok mint en, mit szolnak az uj anyaghoz? :D)
  • stp4trick
    #2544
    hát nem a már tíz éve megszokott industrial, hanem még a Ceremony és előtti időkig visszkanyarodott Vorph és Xy, de azért a Passage is visszaköszön
  • McFrost
    #2543
    Az új Samael elég harapós lett, igancsak visszafordultak és a tempó meg 6-ban maradt :O
  • McFrost
    #2542
    Hoppácska!!!!
  • McFrost
    #2541
    Láttam, most rakták ki másodszor.
  • stp4trick
    #2540
    RMT-n fent van
  • Louis Cyphre
    #2539
    Nálam a Summoning az első számú kedvenc!

    Summoning - South Away
  • Narusco
    #2538
    elég zsír. album kéne
  • McFrost
    #2537
    Kell!
  • msstz
    #2536
    http://www.myspace.com/thycatafalque

    2 új szám!

    This world is about to be painted by more vivid colours in the upcoming release entitled Róka Hasa Rádió through Epidemie Records out in April 2009 only in digipack format. The main concept behind the album is the relationship between the ever evolving, solid and massive physical matter and the fragileness of human and all living spirits throughout distant childhood memories and scientific explanations of nature. Revolving, rotating movements of past and future, colours, sounds, long lost scents by a strange transmission from a timeless radio.

    Guest musicians on the album:
    Attila Bakos (Woodland Choir, Taranis) - vocals
    Ágnes Tóth (The Moon And The Nightspirit) - vocals
    Balázs Hermann (Gire) - bass guitar
    Zoltán Kónya (Gire) - guitar
    Ádám Tóth (Mocun) - violin
    Anita Bíró - violin
    Andrea Derdák - cello
    Sándor Deák - clarinet
    Viktória Varga - narration
  • McFrost
    #2535
    Akkor jó, magam szerint az a legjobb albumuk, aztán a Cause of Death és a Slowly we Rot.
  • Lammer
    #2534
    "amolyan World Demise korszakos"

    anno azt az albumot rogyasig hallgattam^^
  • McFrost
    #2533
    Az Obituary-s Tardy tesók, Tardy Brothers néven kidobtak egy death metal albumot, amolyan World Demise korszakos Obi stílusban, rengeteg szólóval őrlő súlyosság.
  • stp4trick
    #2532
    úgyúgy
  • McFrost
    #2531
    Kicsit féltettem Prospictort, amiért elhagyta az eredeti tagság 2/3-, de kibaszott jó lett, 6-os dal csúcspont, igazi mítikus blackbe ágyazott vérthrash!
  • stp4trick
    #2530
    új Absu /ABSU
  • Lammer
    #2529
    Skaczok!

    Aki esetleg nem ismerne az Abigail Williams nevezetu kis zsenialiZS baMdat, akkor az cuppanjon ra, mert NATYON-NATTTYON joak^^^^

    MÁSZTHEV44!!

    (Frosztmezster: KUZS! mar reg raszocializalodtam a májszpészre :p)
  • McFrost
    #2528
    Újra lendületben a Pestilence: 1 új szám fellelhető a májszpészen (Lammernek meg az ebéjen:D)! Nagyon jó lesz!
  • stp4trick
    #2527
    3 számos promot találtam