3167
  • stp4trick
    #2526
    lehet tucatbanda de nem rossz, gyökerei vannak
  • McFrost
    #2525
    Csak sehol nem találom:D
  • stp4trick
    #2524
    Cynices, Mekong Deltas progresszivum, technika ezerrel
  • McFrost
    #2523
    Úgy néz ki, hogy a germánok eltapossák az amcsi death gyökereit és a ZSENIÁLIS DEADBORN után egy OBSCURA nevű csapattal aláznak!

    Obscura
  • miki36
    #2522
    odabaszós nagyon az új TrollfesT is
  • McFrost
    #2521


    70 perc tömény harmónia,melankólia,blekk metál és szépség.
  • McFrost
    #2520
    Megjelent az új Sólstafír - Köld címmel, KÖTELEZŐ!
  • Lammer
    #2519
    (jolvan...hulye vagyok, szoval amikor beindul nem vege)

    nah viszont! aki meg tudna mondani, hogy ennek a meccsnek a vegen (kereken a 14ik percre tessek tolni a csuszkat!) milyen zene szol, annak nagyon orulnek... :C
  • Lammer
    #2518
    jaes!

    Tudom most le fogtok kopni, hogy ilyen baMdat liMkelek, de nekem ez akkoris kib@szottul tetsziek^^
    Sonic Syndicate - Jack Of Diamonds

    hogy, hogy jutottam el idaig? nos... Biztos tudjatok Starcraft fetisiszta vagyok () olyannyira, hogy MINDEN koreai profiliga meccset megnezek es ott a kozvetitesekben eleg dallamos zuzos-porgos notakat szoktak tolni a focimnel-meccs elotti bemelegitesnel-vegenel... :D
    az uj MSL 2009es kezdo szezonnak azon betete amikor vege van a meccsnek es beindul a szam ()... mondom hoppp!?!? ez tetszik!
    aki esetleg ismeri a baMdat, az irhatna rola, mert ez a szam nagyon besztes, allatag, de nem merem bekockaztatni a vetelt... felek a tobbi szamuk szintiszta core es az nem jon be :(
  • Lammer
    #2517
    nademelyik? :D Fityo vagy a Mazdi? :D

    (okes, szolok amint meglesz-e?!!?!negzvesszo)
  • stp4trick
    #2516
    tiéd se csúnya, sőt

    na jóvan ne szopjuk egymás f@szát most már,
    ha meg meglesz, gondolj rám ha lehet
  • Lammer
    #2515
    uj Finntrollrol jut eszembe :D

    Mentem Ford majalisra a kisestémmel :p es talalkoztam 1 markatarssal benzinkuton... begurulok nagy motoros tali a kutnal szinten... nagy bordzsekik meg szuros tekintetek, hogy mit keresek en ott meg minden(nyari divatos ing meg minden :D) :D
    erre lehuzom az ablakot... ES UVOLT a Finntroll :D:D szerinted nem neztek ram WTF fejekkel? :D:D:D (gondoltak yol, hogy biztos tucc-tucc, osztan ok is pofara estek :D:D)
  • Lammer
    #2514
    szeeep otoooo :pppp
    (YÁY 3 ajtonal tobb van neki :D:D)

    btw meg nincs meg, most fontolgatom, hogy megvegyem ibéjrű-e!? :D

    (HAHA IWIWen megtalaltalak :ppppppp)
  • McFrost
    #2513
    JJJJJJJJJJJAaaaaaaaaaaaaaaaaa és még KOORPIKLAANIRA és FINNTROLLRA SZOKTAK hugyozni az utcán :P
  • stp4trick
    #2512
    épp az előbb írtad, milyen szépen rippel a cuccod:) csak fel tudod tolni valahová a Lammer release-t:)
  • stp4trick
    #2511
    Nálam most industrial hegyek vannak a kocsiban, arra lehet ritmizálni a vezetést az tuti:))))))))
  • stp4trick
    #2510


    én ebből osztom a tanokat:) ez is jól szól, de nem egy atomvillanás
  • McFrost
    #2509
    Kocsiba túrni:
    -Pantera-Vulgar
    -Machine HEad- Burn my Eyes
    -Sepultura-Chaos AD
    -Obituary-bármellik
    -Bolt Thrower-bármellik
    -Code-Nouveau Gloaming
    -Windir-bármellik
    -Covenant-Nexus Polaris
    -Arcturus-bármellik
  • Lammer
    #2508
    na ezen meg mindig agyalok, hogy kene olyan autot epiteni/venni ami nagyon allatul nez ki onmagaban izs(kicsit legyen ejszakai faszveros-gyorsulos-felvagos NFS style)... es amikor elmesz az eNbertarsaid mellett vagy masik auto mellett, akkor nem a megszokott tücc-tücc ordit belole kibaszott jo minosegben, hanem valami black-pagan-folk akarmi :D:D:D:D (pofaraeses es tatott szajjal csodalkozas, hogy nem valami aktualis fostomlo megy :D)
    (sajna nekem a gyari 2007es Fiesta ST-met mindenki megnezi mert ritka, meg gyarinal megjobban leultetett+csini lampak vannak nekije stb, csak a hangcucc gyari benne(ice6000 vagy miaszosz)... ami azert igy szolidan okes, de ezeknek az epitett csodaknak nem er a nyomaba sajnos :(( )
    ps: bar igy is neha tuti hulyenek neznek, hogy pirosnal szinte himbalodzik a kis auto, mert utemesen verem a kormanyt+meg dobolok meg rangatozok mondjuk az aktualis sztreppingjángledre vagy egy zaftos kis oldmenszcsájldra
  • McFrost
    #2507
    Újra mozgolódik az Autopsy!
    2 számot nyomtak ki újjonan és zsírosak!
  • Lammer
    #2506
    NA! akkor csak felreirtam majdnem-e!?!? most latom ott is Newgennek irjak magukat :ppppp

    aze van benne valami, izntit? :p

    viszont ami nekem tetszik azokat tenyleg megveszem(ebayrol szoktam lo"ni ezeket, sokkal olcsobbak mint itthon!), igy forrassal nem tudok szolgalni :(
  • stp4trick
    #2505
    sima blackened melo-death
    de nem rossz, van nekik 2005-ös is
    csinik amúgy:)

    ha volna esetleg elérhető forrás, örömmel venném, de ne FLAC legyen, mert azt tudnék, de nem kell
  • Lammer
    #2504
    (battyo! a stilus!!!444)
    erzodik, hoty modern(izalni akaro) elegge :p

    csak azert irom, mert szervaltam egy alig hasznalt klasszik plextor(uccso fasza cdiro szeria+fekete talca koNbo) irot! most teszteltem, olyat grebbel EACcal paranoiddal(meg jol beallitva) hogy ledobom a hajamat :D veszem elo az eredeti regi nagyagyukat es mennek fel pécére losslessben :pppp (nem ulok egesz nap autoban minden nap :p igy marad pécé+hifi koNbo :D)
  • McFrost
    #2503
    Miért lenne next gen? 2007-es.
  • Lammer
    #2502
    Kinek mi a velemenye a "Lyfthrasyr" "The Recent Foresight" czimu albumjarol?

    (ez lenne a nextgen black metal?) jutubos izelito :p

    #2500: ha tetszik vegyed meg, legalabb tamogatod a keszitoket -.-
  • Pitbull90
    #2501
    Remélem akad ember a környéken akinek elnyeri tetszését:
    www.myspace.com/selonath
  • Narusco
    #2500
    találtam egy ilyet:
    Karlahan
    de albumot nem találok sehol:S aki tud az linkelje legyenszives, vagy töltösön fel :)
  • McFrost
    #2499
    SICULICIDIUM nincs valakinek?
  • McFrost
    #2498
    Találtam egy kellemes bandát: Kroda
  • stp4trick
    #2497
    akkor nem én vagyok hülye, ez a közös alkotmány, ok, thx
  • McFrost
    #2496
    Hallottam róla, mikor benne voltam a Dimmuban, pontosan erről van szó:
    Dimmu Borgir/Old Man's Child split
  • stp4trick
    #2495
    Te ismersz ilyen Dimmu lemezt: "Sons Of Satan Gather For Attack" ?
  • McFrost
    #2494
    Felütötte fejét egy kult svéd death banda új albuma: Evocation-Dead calm chaos címmel
    Entombed-Dismember At The Gates keverék!
  • Lammer
    #2493
    koszi^^

    jah kivancsi leszek milyen lesz bogzon a cuccz^^
  • McFrost
    #2492
    Amúgy jobbulást és xbox360póver:D
    Van hozzá Sacred2!
  • Lammer
    #2491
    bunhodni fox...
    ...
    mennyorszagba jutsz!444

    [fenyegetozik]
  • McFrost
    #2490

    Utolsó 3 nincs meg gyárin eddig:D
  • Kindred Blades
    #2489
    Új Haunted (Versus, 2008)bekerült már? Bár most kicsit visszavettek a tempóból, Dolving szerintem megint nagyon alkot, a testvérek meg hozzák a formájukat. Kicsit melodikusabb, de valami b...ott jó.
    http://www.youtube.com/watch?v=OU8QAADW7P0&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=jkNh3Ydak_0&feature=related
  • Lammer
    #2488
    Gyerekek!

    Daemonicium

    hallgassatok csak meg az elso szamot!!? (meg a 3ikat!)

    [nem mer mondani semmit]
    na? valaki? joak?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem tetsziek, jol nyomjak a lengyel sracok! 3ik szam kib. feeling
  • Lammer
    #2487
    hmmm ez a Tvangeste nem rossz... 3-4 eve meg vigan elhallgattam volna, de mamar ennel kifinomultabb anyag tud csak lazba hozni :(
    (valaki?)