24434
Nintendo DS/DS Lite
  • kisgabo
    #24354
    hülyeséget beszélsz. ha annyi lenne egy szoftver ára itt, mint kint pl angliában, ( jövedelem/ár ) kutya se lopná, bár a magyar alapvetően sutyerák.

    mindenesetre én 15 fontért szivesebben vettem 3ds játékokat, mint ugyanazt az 576 ban 12000 ért... esetleg mediaban 10k.
  • darkmore
    #24353
    Jaj, ne már Clódó, most komolyan, szeretett emberi fajtársainkat ismerve, szerinted?

    Kb. 5x ennyi, mert jól megy!!! XD
  • cloud.strife
    #24352
    Azért iyen az árazás mert lopják a játékokat. Ha 10 játékosbó nem csak 2 venné meg hanem mind szerintetek mennyi lenne az ára?
  • shenmuedc #24351
    Nem a másolás lehetősége bosszantott fel hanem hogy még fel sem merül a kedves fórumozó kollégának (és sok emberkének) bármilyen szoftvervásárlás lehetősége. Aztán meg megy a sírás a játékok silány hossza,minősége felett. Az árazás engem is bosszant,nem is vagyok Krőzus de néha meg tudok venni egy-egy játékot. És még a Windowsom is eredeti, bár szégyellhetném magam miatta. Részemről befejeztem, nem akarok megváltoztatni senkit.
  • darkmore
    #24350
    Válaszolnom kellett volna, hogy nem érdemes belekezdeni a témába, bár nem tudom min változtatott volna...
  • Seth
    #24349
    Tévedtem a korodat illetően, mégiscsak az IQ lesz az :D
  • madi78
    #24348
    És néha menjetek ki a fényre is és csajozzatok ne a gép előtt üljetek kis pattanásos elhízott szemüveges hacker fiúk:)))
  • madi78
    #24347
    Milyen operációs rendszered van? Milyen vírus védelmed?Melyik legális? Ne mond már hogy meg vetted.Milyen filmeket nézel? Az vesse az első követ aki makulátlan e téren. Ennyi
  • shenmuedc #24346
    Míg ez engem zavar, te nyugodt lelkiismerettel lopsz,és még büszke is vagy rá. Gratulálok.
  • n000rbi
    #24345
    Hagyd Seth, lehet az a 78 nem is a születési éve, hanem az IQ-ja...
  • Seth
    #24344
    Stílus. 34 évesen már nem kéne ilyen 15 évesnek lenned...
  • madi78
    #24343
    Te ki köcsög ha ennyire tele vagy akkor vegyél nekem is.Én szeretem arra költeni a pénzemet amire akarom.És erre pont nem akarom viszont használni szeretném. Különben míg ez téged zavar addig én nyugodt lelkiismerettel letöltök.Ez meg legyen a te bajod.
  • shenmuedc #24342
    Tipikus Magyar mentalitás. Játékot kell rá venni, ergo nem érdemes venni. Szánalmas.
  • darkmore
    #24341
    1. Érdemes 3DS-t venni, most már elég sok jó gém van hozzá és a gép is elég olcsó.

    2. Acecard: úgy néz ki, mint egy "játékkártya", oda kell bedugni a gépbe, ahová a játékokat.

    3. Kell microSD kártya is, mert erre másolod fel a romokat.
  • madi78
    #24340
    Az az Acecard mire való.Az olyan mint egy memória?Vagy mi az? Kell az Sd is mellé?
  • madi78
    #24339
    Akkor nem is érdemes 3d-t venni? Azt az ACECARD-ot és az Sd-t megveszem akkor letölthetek pc-ről DS játékokat?
  • darkmore
    #24338
    Csak Nintendo DS romokat (és emulátorokkal GB, GBC, NES, Genesis, SNES, stb...) tudod rajta futtatni 3DS játékaid biztonsági másolatait nem.

    Kell hozzá egy egyedi kártya (pl.: Acecard, M3, stb...) + egy microSD memóriakártya, ezektől függőn kb. 5-10eFt -ba kerül a dolog.
  • madi78
    #24337
    Ha vennék egy nintendo 3 ds-t, akkor az alapgépen kívül mi kéne hozzá és mennyibe kerülne hogy tudjak pc-ről játékokat rátölteni a gépre?
  • darkmore
    #24336
    (Bocs, Nintendo DSi, nem Lite.)
  • darkmore
    #24335
    Eladó egy tökéletes állapotban lévő, 1 éves, fehér Nintendo DS Lite, első tulajdonostól.
    Acecard 2i + 512Mb (Kingstone) memória kártya.
    + 1 extra stylus
    + töltő
    + doboz, minden füzettel

    Irányár: 20e Ft
  • tonyr #24334
    7 wonders aranyos :D
  • darkmore
    #24333
    Anno PSP-re összehoztam, hogy a konzolon írogatja az ember a lua scriptet, meg tudja futtatni is rajta, csak ott nem volt túl kényelmes a text bevitel, de a DS-en már gyorsabban lehet pötyögni:

    1. Micro Lua honlap

    2. Ami a lua scriptet futtatja a DS-en: Micro Lua 4.2

    3. Egy lua script, amivel a DS-en is tudjuk szerkeszteni a scriptet (megemlíteném, hogy ez végre egy jó text editor, a VNDS scripteket is lehet vele szerkeszteni!) Lua Editor DS 1.3
    Tekerd lejjebb eddig:
    Dernière release:
    Lua Editor DS version 1.3 (compatible avec micro lua ds v3 prerelease)

    4. Ha PC-n akarjuk tesztelni a cuccost: Microlua-sim


    Ahogy nézem rengeteg parancs van, kb. bármilyen 2D-s gémet össze lehet benne ütni, vagy hasznos alkalmazásokat, csak neki kellene már állni valaminek! :)
  • lolhun1988
    #24332
    Sziasztok!

    Mem. kártyáról szeretnék játékot futtatni Nintendo DSi-n valaki tudna ebben nekem segíteni? Egy kedves ismerősnek kellene. Kérem jelezzen privátban, ha igen.

    Előre is köszönöm.
  • solyomszem
    #24331
    Sziasztok,

    Eladó sorba került egy újszerű alig használt fekete 3DS dobozában, minden tartozékával + tokkal + Flash kártyával + memóriával + Zelda: Ocarina of Time játékkal. (Otthon megnézem a Flash kártya pontos típusát és a memória méretét is.)

    ÁR:50.000 HUF

    Üdv,

    Balázs

    ps.: Lehetőleg NE PM-eljetek, e-mail a barátom! :)
    solymossybKUKACgmailPONTcom
  • Laza
    #24330
    Azt akarta írni, hogy "a mások által vinyóra mentett eredeti játékok mentései" :D
  • Seth
    #24329
    "valamint a winyóra backupolt eredeti játékaid mentései"


    :D jó szöveg, mintha ezt bárki meg tudná csinálni egyszerűen
  • darkmore
    #24328
    Hack = mennek a homebrew progig és homebrew játékok, valamint a winyóra backupolt eredeti játékaid mentései(=rom-ok).

    Nincsen benne semmi veszély, mivel magához a gép nem kell nyúlni.

    Venni kell egy custom kártyát a DS-hez (Acecard, R4, M3, stb...) + Micro SD memória kártyát hozzá és arra kell rakni egy "oprendszert", amiről mennek az elején említett dolgok.
  • Bl4DEHUN
    #24327
    Helló!
    Az volna a krdésem hogy menyire eri meg "hack"-elni (vagy nem tudom hogy hívják)egy DS Lite-ot, mert gondolkozom a vételében. Mi az előnye, hátrány és mennyire veszélyes ezt itthon megcsinálni (mekkora az esélye, hogy tönkremegy)?
  • zZSCHWFFZz
    #24326
    Köszi a választ!

    Nekem színesek. viszont a menükeret miatt amit említettél megnéztem, és valóban nekem is megfigyelhető némi szabályosság, a kijelző szélétől jobb és baloldalt is kb 1 cmre de szemre úgy tűnik teljesen azonos távolságra egy soros oszlopban helyezkednek el páran. Van random is erre arra de ez szembetűnő. Játék közben egyáltalán nem észrevehetőek kivéve ha fekete a képernyő pl töltés közben.
  • darkmore
    #24325
    Nekem is voltak ilyen gondjaim, az XL-en "beégett"(=szürke pixelek) a Wizardry 1 (NES emu-val) menükerete..., de idővel magától elmúlt, használjad és ha egy hét után még mindig megvan akkor már gond van.
  • zZSCHWFFZz
    #24324
    Hello!

    Van valakinek tapasztalata stuck/dead pixel "javítás"al kapcs.?
    Most vettem egy DS-t, és Dragon Quest IX után rengeteg ilyenem lett a felső képernyőn....A gép nem garis, és phat. Próbálgattam pixel fixert futtatni de úgy veszem észre semmi eredménye...

    Más:

    Látom van valami FTP itt a népnek! Szívesen töltök fel számozott ROMokat, bár mivel még csak most kezdtem gyűjteni egyenlőre ezek vannak:

    0001-0500
    1201-1300
    5001-5600

    Üdv!


  • n000rbi
    #24323
    Tudnátok valamilyen Puzzle/Jewel Questhez hasonló, vagy kiszolgálós, éttermes játékokat ajánlani? :)
  • darkmore
    #24322
    Pàr òra kínlòdàs utàn sikerüt az 1.4.3E fw-es DSi-met megokosìtani, most megy a DS Shop ès az Acecard2i-m is. Letölthetö böngèszö elèg kellemes, a gimis Pentium1-es idöket idèzi :-) Remélem sikerül ez a post róla!
  • hetyu
    #24321
    Eladó egy használt fekete NDS lite, M3DS Real kártyával és töltővel. (Stylus elkallódott)
    A készülék használt, ennek megfelelően található apró karcok találhatóak rajta, ez viszont semmiben sem befolyásolja a játék élményét.
    A jobb oldali zsanér sajnos törött, ezért jóval kevesebbért kínálom. A kijezlő/gép ennek ellenáretökéletesen működik.

    Képet tudok üldeni. [email protected]
  • fityere
    #24320
    Nintendo dsi dobozos karc és sérülésmentes
    8db eredeti játékkal nem dobozos
    Spiderman 2
    Tiger Woods Pda Tour
    Asphalt Urban Gt
    Metroid Prime Hunter
    Mario Kart ds
    Nintendogs
    Super mario 64 ds
    Rayman
    Travel pack tartozéka 4db játék tok, törlő kendő, kemény tok, 4db ceruza, Szetreó füles,
    Csere Ndsi xl-re karc és sérülésmentesre
  • lszb
    #24319
    Oké, de honnan? :)
    Csak külföldi forrásból lehet?
  • Laza
    #24318
    Vegyél inkább AceKard2i-t.
  • vica1975
    #24317
    nekem is ez lenne a problémám, csak nekem volt hozzá kártyám is, ami már nem működik... visszafelé nem tudom "lebutítani"?
  • lszb
    #24316
    Szuasztok, vettem egy nintendo dsi-t a gyereknek, de sajnos felfrissítettem 1.4.3E-re. Tudtok ajánlani R4i kártyát hozzá?
    Köszi
  • kisgabo
    #24315
    pokemon heart gold /dobozos, bontatlan pokewalker/ 7500.-
    és még 1-2 játék budapesten eladóóóóóó.