24434
Nintendo DS/DS Lite
  • elims
    #24394
    Simán! A 10e-t kérdés nélkül odaadnám érte! :-)
    Nem játékra kellene,max. 3-4percig fogdosnám/nyomkodnám. Utána menne be a szekrénybe.
    '86 vagy '87 karácsonyán -de az is lehet,hogy más alkalomra- kaptam. Az volt a 2. quartz játékom. (az első egy kisebb cápás volt)
    Az iskolában rajtam kivül volt még egy gyereknek ugyanilyen. Megvoltunk veszve érte.
    Sajnos hamar feldühített és egy pár földhözvágás után vége lett a kijelzőnek...
    Ma már nem így tennék.. :-)
    10e nem lenne nagy ár érte,sok-sok ezret verek el "retróra". :-/ (más témában,több témában,konzolok,játékok -Shenmue,Ico,Shadow of the Colossus,Final Fantasy-k,Golden Sun-,újságok,mobilok,stb. stb. stb.)

    Azt a két kijelzős donkey quartz játékot nagyon szerettem volna,de sehol nem kaptunk. Ma meg már nagyon drága,azért picit sokallom.. Ds-re megvan és vmennyit csillapít. :-)

    De,hogy a topik címéhez is írjak vmit...
    Az ebay szoktam látni egy-két $-ért ds játékot,azt mennyire játszaná le a ds lite? Gondolom,hogy nem eredeti gyári kazetta,de működne?Vki próbálta már?
  • Sheltem
    #24393
    Egy nagyon kücsit én is beszállnék az "offolásba"."
    Nyugodtan offolhatunk szerintem, elég döglött a topic mostanában sajnos...

    Amúgy meg game & watch kvarcjátékokról beszéltünk/beszélünk ami nintendó ugye, szóval nem is annyira off ;)
  • Sheltem
    #24392
    Bizony vannak...

    Nézd meg például ezt:

    Zelda Game & watch

    Számold ki mennyibe kerül :)

    Nálam a lélektani határ 5k körül lenne egy jobb, számomra érdekes kvarcjátékért, de nem nagyon szánom rá magam sosem, pedig van ami érdekelne :)
  • Laza
    #24391
    Azt imádtam, még talán általános iskolába jártam mikor volt olyanja valakinek ... durva volt. Ezeket a karatésokat szerettem, volt ilyen kinyitható 3 képerenyős is :)
  • Laza
    #24390
    Jók voltak ezek régen ... na de vki még ezekkel akar 2013-ban játszani? És ennyi pénzt is kiad értük? :)
  • elims
    #24389
    Sheltem: mindenre van megoldás..

    Egy nagyon kücsit én is beszállnék az "offolásba".
    Ismerte vki azt a quartzjátékot,ami kétszemélyes is lehetett?
    Casio volt,karatés. Elég nagyméretű.
    Azért adnék 10eFt-ot.
    Ha akadna vkinek otthon fölöslegbe egy,nyugodtan írjon egy üzenetet!! :-)
  • Csibe001
    #24388
    Seth: :D:D:D:D

    Sheltem: Majd játékmenetet megnézem, mert nem ismerem, de ahogy ma művelődtem, találkoztam vele. :D

    Azért kvarcjátékokhoz nem térnék vissza, ekkora retro nem vagyok. Maximum poénból kellenének ezek a tabletop-ok de ennyi. :)
  • Seth
    #24387
    Nekem vami tankos volt. AZ is Casio volt ha jól melékszem. Jó nagy, sárga, trapéz alaku. Emlékszem a hangja fogott meg hogy milyen élethű a lövés meg robbanáshang,lol:D
  • Sheltem
    #24386
    Tronikákból ismerek párat(a tankosat nem).

    Nekem a Thief in the garden volt meg, nézd meg...Imádtam(és be is fogom szerezni majd valamikor, mert 3-5k körül kis szerencsével már hozzá lehet jutni).
  • Csibe001
    #24385
    Hehe, kár volt elvégeznem a kutatást, mert elég lett volna a válaszodra várnom. Kiderítettem, hogy igen a Western Bar-ra gondolok és Casio s nem két képernyős csak nyitható. S igen, vaterán vérlázító ára van. Pont jöttem panaszkodni, hogy milyen gyászosak az árak. Csomó játék doboz és elemtartó nélkül, össze-vissza karcolva s 6-15 ezer között van. Szánalom. :D

    Néztem e-bayen eredeti Nintendo-s tabletop-okat. (Mario, Popeye, Snoopy ilyesmi) Na most ott kint dobozosan, leírásokkal, épphogy karcos állapotban és természetesen elemtartóval árulják. Az ára is gyönyörű, átszámítva 200.000 körül. :D:D
    Ezt csak azért, mert jó lenne egy Popeye meg Donkey Kong Jr. tabletop.

    Nekem egy db kvarcjátékom maradt meg, tök jó állapotban, biztos nem ismered: Tronica - Tank Revenger. Mókás játék. :D Ha érdekel nézd majd meg neten. :D
  • Sheltem
    #24384
    Szerintem a Western Bar ra gondolsz. Az a leghíresebb western kvarcjáték(az valóban nem nintendó hanem Casio azok a legjobbak. Az amúgy nem dual screenes csak széthajtható(emiatt emlékszel lehet 2 képernyőre).Már ha ugyanarról beszélünk. Nekem az SL bankman volt a kedvencem(azis casio), de egy olyan 16-20k szokott lenni vaterán... annyit meg nem adnék érte).

  • Csibe001
    #24383
    Na, örülök hogy ennyire jó vétel volt akkor. Jó játékot hozzá! :D

    Nekem egy kvarcjáték van ami nagyon lekötött de szerintem az nem nintendo, s azóta se találtam meg. Valami vadnyugati szalonba kellett 3-4 dolgot csinálni, már nem emlékszem pontosan. De az is dual screen-es. :D
    Remélem egyszer meglelem még. :D

    A kihívás meg ugye a kvarcjáték korlátoltsága miatt van. :D
  • Sheltem
    #24382
    Én imádom, főleg azt a kettőt amit említettem, ezenkívül a kollekcióból a 3 dual screeneset is (green factory, oil panic, donkey kong).

    Ezekben a játékokban még volt frankón kihívás, rendesen kell koncentrálni pár perc után már :)
  • Seth
    #24381
    Mai fejjel max 5 percre köt le :)
  • Sheltem
    #24380
    Én csak arra utaltam, hogy simán megért ennyit. (Nekem már a donkey kong jr és a mario's cement factory együtt is , imádtam őket gyerekkoromban kb 25 éve :) ).
  • Csibe001
    #24379
    Szia Sheltem, azért azt vedd figyelembe, hogy ami 3-10 ezer ft-os kvarcjáték, ott a retro-t fizeted meg és egy viszonylag ritka "gép" tulajdonosa leszel, ezek viszont letöltve pár kbyte-os szoftverek. :D
    Tehát árakat összehasonlítani felesleges ebben az esetben.
  • Sheltem
    #24378
    Dehogynem, megvettem mind a 9et :)

    Azokat amúgysem tudtad volna elküldeni, neked gondolom a g&w collection 1-2 van meg. Ezek a "részek" nincsenek meg .nds formában. Amúgy egy ilyen kvarcjáték 3-10 ezer Huf kb használtan most, szóval azt a 6300 Ftot a 9db bőven megérte nekem :) (csak kár hogy nem a ds liteomon tudok játszani velük hanem a dsimen).



    Azért köszi szépen!
  • elims
    #24377
    Sheltem: Mond,hogy nem adtál pénzt a game & watch játékokért..!
    Ha mégis,nagyon sajnálom.
    Írj nekem egy email címet üzenetben.
  • Sheltem
    #24376
    Sziasztok!

    Vettem 2000 nintendó pontot hogy megvegyem a game & watch játékokat a dsiware ről.

    Kérdésem annyi, hogy mindenképpen sd kártyára fogja letölteni? Ugyanis egy ingyenes cuccot leszedtem a shopon keresztül és a kütyü memóriájába töltötte.
    Van mód a nem ingyenes játékoknál is arra, hogy a memóriába töltse le?

    Bocs a hülye kérdésért először veszek dsiware shopból cuccost.

    Köszi előre is.
  • Nagi82
    #24375
    Sziasztok! :)
    Eladó egy Valkyrie Profile - Covenant of the Plumejáték DS- re. Ára: 2500Ft + pk.
    Alig használt (kb. 2-3 óra), kiváló állapotban. Kisfüzete, tokja is makulátlanul tiszta. Stratégiai szerepjáték. Angol nyelvtudás szükséges!
  • Stinger 576
    #24374
    En is most nezegetek ilyet - az acekard official oldalán számos EU-s / EU-ba szállító hivatalos forgalmazó van. Egyelőre az acekard.co.uk tűnik jónak, de a rendelési országok között nem látok Hungary-t. Elvileg szállítanak az összes EU országba, most megkérdeztem tőlük, hogyan tudok rendelni - még nem jött válasz.
  • Sheltem
    #24373
    Donkey kong JR és Mario's cement factory érdekelne amúgy nagyon :) (gyerekkori emlékek)
  • Sheltem
    #24372
    Srácok valaki segítene nekem aki jártas a dsiware játékokban?

    Szóval ezekkel a játékokkal szeretnék játszani de ds liteon(tehát nem dsin):

    Game & Watch

    Létezik 2 game & watch collection amikből van rom, szépen mennek is acekardon de ezeket nem találom.
    Van megoldás?
  • Seth
    #24371
    Az én DSi-men is az alsó valamivel sötétebb, gondolom,mert az más típusú kijelző,mint a felső, tapis ugye.
  • Sheltem
    #24370
    Amúgy csak az én dsliteomon sötétebb az alsó képernyő mint a felső? :)
  • net105
    #24369
    Sziasztok! Eladó Nintendo DS-t keresek nagyon olcsón! Esztétikai hiba nem számít! Aki tud nagyon olcsón Nintendo DS-t az privi!
  • Sheltem
    #24368
    Ja igen, csak Budapesti átvétel, nem postázgatom, jobban vigyázok az ilyen cuccokra.
  • Sheltem
    #24367
    Lesz egy újszerű állapotban lévő(karcmentes) fekete DSI -m eladó , dobozával, töltővel mindennel, mondjuk 16k ért.Gyakorlatilag fél évig volt használva,de csak itthon nem vittem sehova. Na nem untam meg a játékokat nem erről van szó, csak van egy ds liteom és a DSI árából egy GBA SP-t akarok majd beszerezni okosságokkal.
    Szal ha valakit érdekel pm aztán amint tudok válaszolok.
  • Tomek83
    #24366
    Úgy néztem,hogy ez a játék meg se jelent még, majd csak október végén fog,szóval még kell egy kicsit várni a kissrácnak.
  • icf
    #24365
    sziasztok! kéne egy kis segitség: a gyerek kinyir azz transformers prime-ért ds-re, de a room freaks-en nem találom, van még más letöltő oldal is ? köszi előre is
  • Laza
    #24364
    Ha érdekelne valakit Mario Kart figura, az menjen gyorsan valamelyik Kik üzletbe, mert van most cukorkás cucc, amihez Mario meg Yoshi is van !
    520 Ft

    Pl a Savoya parkban biztosan van még, a Lurdyban már elfogyott.



    Nekem megvan az eredeti licencelt távirányítós Mario és Yoshi, még külföldről rendeltem őket. A gyerek szerette nyúzni, most kapott sajátot, meg magamnak is szerváltam azért :)
    Méretre ugyanakkorák.

    Az eredeti távirányítós
  • n000rbi
    #24363
    thehut.com-on NintendoDay leárazásokkal, csak a mai napon!
  • shenmuedc #24362
    Eredeti az csak felujított.
  • darkmore
    #24361
    Nem eredeti, de ugyanaz:

    http://www.dealextreme.com/p/nintendo-ds-lite-portable-entertainment-console-white-refurbished-19508?item=106

  • Tomek83
    #24360
    Köszi,csak nekem Lite kellene,gondolkoztam a DSi-n is,de inkább maradnék a Lite-nál. Egyébként meglepő,hogy pont az 576nál adják ilyen olcsón.
  • kisgabo
    #24359
    25k újonnan az 576-ban.
  • Tomek83
    #24358
    Üdv!

    Egy kis segítséget kérnék:
    1. tud valaki olyan oldalt, ahol jó áron lehet új Ds Lite-ot beszerezni?
    2. van valakinek hibás Lite-ja eladó,amiben az alaplap még működik?
  • Csibe001
    #24357
    Sziasztok,

    Van eladó Pokémon HeartGold edition-öm, Pokéwalkerrel, bontatlan. 6500 Ft.
    Meg van Zelda Spirit Tracks bontatlan 5000 Ft-ért, ha érdekel valakit.
  • darkmore
    #24356
    www.thehut.com

    és még mások, posta ingyen, szintén 3-5e Ft-ért már lehet jóságokat venni.
  • Csibe001
    #24355
    Saturnt érdemes néha látogatni, szereztem már ár alatt ott Uncharted 3 special edition-t 12-ért vagy DS játékokat 3-4 ezerért. :)