24434
Nintendo DS/DS Lite
  • zola2000
    #24434
    http://www.siliconera.com/2017/03/27/reminder-nintendo-dsi-shop-closes-march-31-2017/

    Aki akar még dsiware játékot venni és nincs 3DSe (van olyan? ) annak még három napja van rá.
  • Sheltem
    #24433
    Ajjajj...
  • toza #24432
    pedig xl sokkal jobb,mivel xl.. sokkal izgalamasbb egy csomo dolog,a kep is rendben van.
    ha nintendot meg gba -t akarsz akkor inkabb psp -t vegyel szuper olcson,es kb 3 mp alatt fell lehet ra dobni osszes nes meg egyeb emulatorokat,es a kartya atalakitoval microsds kartyan minden rafer stb...

    bar most ad ki nintendo egy "uj" nes-t ..szoval erdemes beruhazni esetleg..


    feher..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.25. 16:11:41
  • Sheltem
    #24431
    Nem fogok, de azért köszi ;)

    A ds lite volt az utolsó aminek Számomra(!!! erősen szubjektív) még megvolt az a retro hangulata amit imádok a nintendoban. Már a DSi se tetszett(volt nekem, tehát tudom miről beszélek), nem beszélve arról, hogy szebb a kép a DS liteon, mint a dsi -n.
    Xl meg akkorse kellene egyik DSből se ha ingyen lenne :)
    De én nem vagyok egyszerű eset, engem nem lehet meggyőzni ilyesmiről :)
    Sőt DS liteból is csak és kizárólag fehért, szóval szűk a kör :)
  • toza #24430
    vegyel.

    xl-t vagy dsi-t inkabb vagy 3dst.. van mar 20 korul siman

    mindhez lehet mostmar kartyat kapni,jatszhato osszes jatek netrol.. stb.hajra

    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.07.25. 12:51:20
  • Sheltem
    #24429
    Szevasz Borgi

    Te még játszogatsz a kis kütyüvel ?
    Kéne vennem egy másikat ugyanis pár éve a kis "hinge" eltört jobb oldalon(típushiba sajnos).
    Mondjuk működést nem befolyásolja de akarok még egy szép állapotú fehéret venni bagóért :)
  • Borgi
    #24428
    hajrá :D
  • Sheltem
    #24427
    Játszik még valaki ds lite / dsivel ? :) Leporoltam elővettem, ami fura, hogy az aksi még mindig nem merült le :)
    Gondoltam előveszem az alábbi játékokat és végigtolom:
    Professor Layton: Last scepter(az utolsó részt még nem toltam végig)
    Final Fantasy Tactics Advance 2
    Castlevania: Dawn of Sorrow
    Lock's Quest :)
    szerk: Mazes of Fate -t is végig kéne :(
    Jó hát ez csak terv meglátjuk mire lesz idő.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.06.06. 11:09:01
  • Zholsta
    #24426
    Egy jó kis ostorozást bármikor!
    De a viccet félretéve,a klasszikus castlevania nekem 2d és az egyetlen fegyvered az ostor. :)
  • Seth
    #24425
    Portrait of Ruin-ban van ostor ,ha ez minden vágyad :D
  • Zholsta
    #24424
    Igaz nem GBA de én nemrég fejeztem be 3ds-en a Dawn of sorrow-t ami jó volt bár nekem hiányzott az ostor,a kard és a különböző fegyverek annyira nem castlevania-sak. Gondolkodom a portrait of ruin-on de attól félek elég hasonló lesz úgyhogy majd talán később.
  • Sheltem
    #24423
    Örülök hogy végre picit pörög a topic.

    Számomra még mindig a DS (és a gba) játékok a legélvezetesebb handheld cuccok.

    Perpill a legelső gba castlevaniát tolom (circle of the moon) imádom...
    Aztán szerintem nekiugrok a 2. résznek (Harmony of dissonance) párhuzamosan a Final Fantasy Tactics A2vel.
    ezek persze távolabbi tervek amilyen kevés időm van :)
  • Zholsta
    #24422
    Köszönöm az ötleteket srácok! :)
    Etrian Odyssey 4 demoját leszedtem 3ds-re ki is próbáltam de vegyesek az érzéseim. Ez a térképrajzolgatás annyira nem jön be, és nem tudom mennyire lesz változatos a játék később,nem fog e egy kicsit egyhanguságba átmenni. Ezek tartanak vissza a beszerzésétöl.

    A tűzhegy varázslója még könyben is megvolt! :)
  • Anubys
    #24421
    Nem rossz, de nekem túl könnyed. Anno telefonon is végigtoltam, arra jó volt, de a DS azért többet tud (azt hiszem, a telefonoshoz képest volt benne 1 vagy 2 extra pálya, és ennyi).

    Ja, van még egy dungeon crawler RPG, a Warlock of the Firetop Mountain, egy régi Kaland-Játék-Kockázat köny alapján csinálták, ha elég öreg vagy, tuti ismered. Na, az is jóság, csak marha nehéz. Respawnolnak az ellenfelek. :(
    ...és akkor fel is soroltuk az összeset, ami angolul megjelent (japánul még kijött pár Wizardry meg még egy, aminek nem ugrik be a címe, és angol verzió csak psp-n van belőle sajnos).
  • Seth
    #24420
    Nekem az ID féle Orcs & Elves tetszett a legjobban. Könnyed, nagyon élvezetes dungeon crawler
  • Anubys
    #24419
    Jól emlékszel, Mazes of Fate. A legjobb a felsoroltak közül. Ez egy Eye of the Beholder fanatikus véleménye.
    Annyi, hogy a városban felülről látod a karaktert, de a dungeon-ök first person-ban mennek.
  • Sheltem
    #24418
    Ha jól emlékszem a Mazes of Fate is ilyen.
  • darkmore
    #24417
    Etrian Odyssey sorozat, 4 rész is van!
    Valamint Dark Spire!

    Nagyon jó játékok, soha nem sikerült egyiket se végigjátszanom :-)
  • Zholsta
    #24416
    Sziasztok!

    Olyan klasszikus rpg-t keresnék ds/3ds-re mint anno az eye of the beholder volt,tehát belső nézetes nem a hagyományos külső nézetes mint a final fantasy-k.

    Tud esetleg valaki ajánlani ilyet?
  • Mathiasse
    #24415
    Eladó egy Nintendo DSi mattfekete színben, kitűnő állapotban, töltővel, dobozzal.
    Adok mellé:
    -AceKard 2i kártya (benne 4GB microSD, azon játékok)
    -Pokémon White Version, dobozzal, sok extrával rajta.

    Érdeklődni itt: [email protected]
  • PHM
    #24414
    Passzolok, nincs több ötletem.
    Az is lehet, hogy elromlott a kártya.
  • Andriska86
    #24413
    Igen, a rendszerfájlok fent vannak.

    Formáztam a microSD-t, FAT32-es fájlrendszerre.
    (A clusterméret mekkora legyen? Az alapértelmezett 4096 bitet választottam.)

    Letöltöttem a legújabb R4 Wood kernelt és egy régebbi DSi-n próbáltam indítani a kártyát, hogy majd azon el is végzem a patchelést, de nem működik. Játéknak látja a kártyát, de nem tudja elindítani.
    Egyébként tök sima R4 kártyával és régebbi wood kernellel jól működik ez a DSi.

    Próbáltam SDHC kernellel is, de semmi.

    A kártyán R4i és zöld 3DS felirat látható, de nincsen rajta sem wifi, sem rts felirat, sem verziószám. Elvileg ez is gold kártyának számít, mert van mellé vmi sárga hologramos kártya és azon van egy gold felirat.

  • PHM
    #24412
    Frissítsd az R4 firmware-ét.
    Ehhez egyrészt le kell tölteni a gyártó oldaláról a frissítést,
    (Figyelj oda, mert R4-ből annyi van, mint csillag az égen!)
    másrészt szerezni kell a művelethez egy olyan gépet, amin megy a kártya.
    DS-DSL-DSi régebbi rendszerrel.
    Ui: egyáltalán felraktad a rendszerfájlokat a microSD gyökerébe?
  • Andriska86
    #24411
    Hi, kéne egy kis segítség!

    Van egy DSi XL gépem, 1.4.5E firmware-rel, illeve egy R4 gold kártyám (zöld 3DS felirattal), viszont nem bírom működésre bírni.

    Hogy kell? :)
    Kösz!
  • kisgabo
    #24410
    ds játékokat vennék, ha van valamit dobj meg privivel!!
  • darkmore
    #24409
    Elkelt.
  • darkmore
    #24408
    Eladó jó állapotban lévő fehér Nintendo DS lite, rengeteg tartozékkal. R4 Gold kártya, 512MB SD kártya, 2 eredeti játék, 3 stylus, rumblepack (rezgőmotor), USB-és és hálózati töltő, keménytok, csúszásgátló tok, tartalék gombok, 2 szett (2x2db fólia) fel nem használt védőfólia. Egyik ravasz (R) kicsit már nehezebben jár, de még bőven használható. A burkolaton alul, a képernyő mellett van egy kis dudor (kb. 1mm), de semmiben nem zavarja a játékot.
    Ár.: 12e Ft.

    Képek
  • Seth
    #24407
    Nintendo DSi-m eladó.Megkímélt állapotban,kijelzőkön fólia, gyári csomagolásban,2 db ceruzával.
    Ár 10.000,-
  • solyomszem
    #24406
    Szia,

    Hopp. Az ár lemaradt... 45k HUF. Amúgy igaz is lehetne, de a lopott percek mennek a páromra. Meg a családfenntartáshoz szükséges adminisztrációra, munkahelyre... Szóval nagyon nincs kihasználva... :|
  • Laza
    #24405
    Mennyi az annyi?

    Egyébként pont a gyerek mellett jó a DS/3DS, mert bárhol elő lehet venni, altatás, szrás, munkahely, bárhol ... lopott percekre :D
  • solyomszem
    #24404
    Sziasztok, eladósorba került a DS-em. Oka a kihasználatlanság. 2 kisbaba mellett esélytelen. :(

    2012 decemberi, Media Markt kiterjesztett garanciával (is) rendelkező, újszerű állapotban lévő kék 3DS XL minden gyári tatozékával, töltővel és egy Supercard DSTWO "flash card"-dal egyetemben eladó. A DSTWO segítségével minden "homebrew" alkalmazás futtatható.

    Üdv,
    Balázs

    ps.: email: solymossyb_KUKAC_gmail_PONT_com
  • Laza
    #24403
    Sarokba? Mikor Én néztem akkor a PC-s játékokkal szembeni, szintén PC-s játék állvány végében volt (ellentétes felén, mint ahol a 3DS cuccok vannak) ... itt volt összepakolva mindenféle platform végakciózott terméke.
  • kisgabo
    #24402
    nem volt már, a sarokban voltak a cuccok, de kifosztva.
  • Laza
    #24401
    Vettél? :)
  • kisgabo
    #24400
    köci
  • Laza
    #24399
    MM-ben (Árkád) 2990Ft Pokemon Black Edition :)
  • Laza
    #24398
    Én is vertem már el nem keveset retró 'gyűjteményre' úgy, hogy kb a megvásárlás óta be vannak dobozolva és el van pakolva :)
    Pl van fullos N64-em, szinte origi a doboza, külön dobozos memo kártya, rumble, extra RAM (dobozaik vadi újnak néznek ki), DK64 rajta még ha jól rémlik 19990Ft-os árcédulával .... és ez csak egy a sok közül :)
  • elims
    #24397
    Köszi!
  • zola2000
    #24396
    DSi-n / 3DSen lehetnek gondok velük, de liteon tutira működnek.
  • elims
    #24395
    Így visszaolvasva "picit" nagyképűnek tünik az írásom,ezért helyesbítek is gyorsan.. Sajnos nem vagyok milliomos és amit leírtam nem naponta történik.Hébe-hóba,amiket kifogok/megtalálok.