24434
Nintendo DS/DS Lite
  • kazuma89
    #23834
    Eddig ez az 1 nem ment vele, de lehet csak rossz verziót szedtem le.Lessz olyan változat is ami menni fog, nyugi....
  • Csokis
    #23833
    Nekem van egy Acekard 2i-m, amit nem adtam oda, mikor eladtam a DS-t! Kinek mennyit ér?
  • TidusX
    #23832
    Látod milyen vagy Te? Pedig jobban jártál volna...
  • TidusX
    #23831
    Ne máááár!!!! :(((
  • kisgabo
    #23830
    supercard ds two oké. :) ezért kell jó karit venni, ha már a játékra spúrok vagytok.

    sim3-at vettem ma pc re 2990 ért... elárazták. :)

    ezért nem maradt lé a zelda spirit.... 5k ért, ds re.
  • kazuma89
    #23829
    Hát nálam ez a Golden Sun nem akar összejönni, várok vmi patchelt verzióra.
  • TidusX
    #23828
    Nekem is kéne valami jó kártya 10- én kapok fizetést akinek van megveszem. Várom ajánlataitokat. PHM? Neked tudom van, de Golden Sun nekem is kéne. Sír a szívem érte... :,(
  • Rohamkacsa
    #23827
    :( most elszomorodtam:( Honnan tudnék olyan Acekard2-őt rendelni? elég kevés pénzem van:(
  • CéZé
    #23826
    Acekard2-n tökéletesen megy
  • Rohamkacsa
    #23825
    Basszameg:O Ezt jól elszúrtam:S:S Nem lehet valahogy visszaállítani?
  • shenmuedc #23824
    Nem igen működik még. Várunk a patchre.
  • Rohamkacsa
    #23823
    Egy másik kérdés, Updateltem 1.4.1-re a gépet, az gáz?
  • PHM
    #23822
    Nézelődj a hivatalos honlapján.
    Ha ott nem kínálnak megoldást (általában DS-DSL kell hozzá), add el és vegyél Acekard 2i-t helyette.
  • PHM
    #23821
    Ha megvan valakinek a Golden Sun: Dark Dawn, megszánhatna.
    Úgy belenéznék, de nem jön össze...

    Laza: A lassúság lehet a microSD hibája is, de amúgy egyetértek.
  • Rohamkacsa
    #23820
    Sziasztok, beszereztem egy Dsi-t meg hozzá R4i kártyát:)Frissítettem a a dsi-t 1.4-re. Nomármost, az lenne a kérdésem, hogy hogy kell életre kelteni az R4 kártyát? Nekem az is jó lenne ha egy honlapot linkeltek, vagy akár gyorstalpalóban leírhatná valaki:)
  • Laza
    #23819
    Unokaöcsémnek valami R4 klónja van, és nem visz minden játékot, amit az Én AceKardom visz, illetve annak a játéklistájában halál lassan lehet böngészni a cuccok között, kva lassú :(
  • CéZé
    #23818
    Nézd csak!
    A megjelent Golden Sun: Dark Dawn milyen kártyákon indul el. Persze később megy az összesen talán.
  • PHM
    #23817
    Egyetlen apró ok:
    Az Acekard mögött van egy fejlesztő csapat, akik módosítják a firmware-t, ha újabb másolásvédelem jön.
    Az R4 klónokra ez nem igazán jellemző...
  • TidusX
    #23816
    De nem válaszoltál...
  • kazuma89
    #23815
    Vegyel R4i goldot az jó, és kész:D
  • TidusX
    #23814
    Az Acekard miért jobb? Ugyanúgy 100%- on futtatja a game- eket mint az R4? Csak inkább erre az egyre vagyok kíváncsi. Utána írhatjátok miben jobb még mellesleg...
  • TidusX
    #23813
    A fenébe nem tudom megvenni a PS2- t, ezért hamarabb az R4- et veszem meg, pedig azt januárban akartam na mindegy...
  • matyu20
    #23812
    alapból ha ráteszem az SD-re a játékot akkor nem indul el (dsi-n)
  • matyu20
    #23811
    KB hogy? mondj pár működő linet
  • kisgabo
    #23810
    persze, youtube on nézegeted öket....
  • matyu20
    #23809
    Hali uj vok. A Nintendo DSi-n csak flash kártyával lehet elindítani a letöltött játékokat vagy máshogy is meg lehet oldani
  • CéZé
    #23808
    Nálunk a médiában még mindig 12k a zelda, most néztem és nem is adják olcsóbban. Tehát nekem megérte :)
  • kisgabo
    #23807
    zelda spirit most 5k a mediaban, megéri??

    20k nem pite...
  • CéZé
    #23806
    RF3 34.90$ Zelda spirit 39,90$ ems 29$. 20K összesen, de nem az ár a lényeg, hanem lehet kapni. Japánul már végigszenvedtük :)
  • kisgabo
    #23805
    mennyi volt cakompakk??
  • Renátó1985
    #23804
    jó lesz nekem r4i rendeltem egyet, ha nem jó majd veszek egy másikat
    innen vettem elvileg ma megjön
    R4i
  • Laza
    #23803
    'Pártolom' :)
    Nekem is AceKardom van, és tökéletes.
  • CéZé
    #23802
    Köszi, közben megjelent a play-asianál és már itt a kezemben.
  • kisgabo
    #23801
    acekard 11 usd, miért az r4 gányt erőltetitek? még itt is spúr...
  • PHM
    #23800
    Ninjapass X9 TF, M3 Simply, EZ5 Plus, DSTT, R4, R4i Gold, EZ5i, M3i Zero, AK2i, SC DSOnei, SC DStwo.
    Azt hiszem, van némi összehasonlítási alapom...
    Multimédia: a Moonshell gyakorlatilag bármelyik kártyán megy, így az MP3 és filmlejátszás ma már alap.
    Egyebekre meg ott a DSOrganize, ami szintén minden kártyán fut.
    Különbség a gyári támogatásban van: na ez az, amiben az R4 klónok elvéreznek.
    A játékkompatibilitás 100%, ha van a kártya mögött korrekt támogatás.
  • kazuma89
    #23799
    Nekem ilyen van, amit kipróbáltam azt eddig mindet vitte.



    Annyi hogy eggyik kártyán WOODV1.17-van a másikon meg R4i kernel 1.4 (Sims 3 meg a FIFa 11 csak Woodv1en ment.)

    -----------------------------------------

    Ez nem lessz semmi, már várom!!


    http://ds.ign.com/articles/113/1136135p1.html



  • TidusX
    #23798
    Neked jó kártyáid vannak? Viszi a játékokat 100%- ban? Mert olvastam vaterán megy zsibvásáron meg ilyen helyeken hogy játékkompatibilitás annyi, meghogy homebrew, mp3 hallgatás stb.
  • PHM
    #23797
    Megerősítve.
    Azért ha lehet, ne a legszutykabbat vedd...
  • Renátó1985
    #23796
    Sziasztok

    Megerősítenétek, hogy dsi-hez nem jó az R4-es kártya csak az R4i?

    köszi
  • TidusX
    #23795
    PHM nekem egy R4 kártya rendel decemberben ha kapok lóvét... Most már tényleg, mert: Nostalgia, Phantasy Star Zero, Dungeon Explorer, Zelda Phantom/Spirit Tracks, Buffy, Dementium 1-2, SMT: Devil Survivor/Strange Journey, Soma Bringer, Dragon Quest IX (inkább eredetiben), és az új FF - 4 Heroes játékok... Csak azért írtam le ha valaki talál újat esetleg benne rákereshet... :D