24434
Nintendo DS/DS Lite
  • Laza
    #24034
    Akkor marad a Konzolikum :) (konzolikum.hu)
    Új bolt, de Nekem garanciának elég azt tudni, hogy az a Decooy csinálja, aki eddig az Überkonzolban volt. Szóval ott nagy valószínűséggel nem lesz drágább a boltban sem :)
  • Laza
    #24033
    Azért, mert rengeteg a laikus, az 576 meg beköltözött egy jó ideje a bevásárlóközpontokba ... az utca embere meg közel 10 éve nagy százalékban már csak ezekben vásárol, így a látókörébe sem kerülnek a kis boltok. Arról már nem is beszélve, hogy ezek általában egyáltalán nem szem előtt vannak (pl Überkonzol a Népstadionnál a kis utcákban, gyalogos fogalom nulla, vagy a GameCity a Gömb utcában, gyalogos forgalom ritka, stb-stb).

    Régen, a NES, SNES, MS, MD idejében jó volt az 576 ... mert más nem is volt :) de már 15 éve mindenki lesöpri az áraikat.
    Ez van ... sokáig lehetne sorolni az okokat, de felesleges ... ez kb olyan, mint mikor minden laikus a játékgépeket úgy hívta 'pléjsztésön', és mivel csak ezt a kifejezést ismerte, nem is jutott eszébe más amikor a pénztárnál kért egy 'TV-re köthető játékgépet' :)

    Az a lényeg, aki jót akar magának az tudja hol kell vásárolni :)
  • Anubys
    #24032
    Ne csodálkozz, ha nem annyi lesz, mire odaérsz vele a pénztárhoz.
    Első vásárlásom náluk egy Dead Rising 2 volt, netes ár x (nem emlékszem rá pontosan, de akkor biztos voltam benne, hogy mennyiért láttam). Oda megyek, srác mondja, jaj, csak egy van, az is be volt rakva demónak a gépbe, szóval nem fóliás, de semmi baja, csak nem én szedem le a fóliát, viszont olcsón megszámítják, x+1500. Kicsit csodálkoztam, még elsőre el is hittem, hogy én emlékszem rosszul, máshol pont annyi lett volna egy fóliás, viszont ha már ott vagyok megvettem. Itthon a neten megnéztem, természetesen X volt az ára. A "semmi baja" pedig annyiban igaz volt, hogy a lemezen tényleg nem volt semmi sérülés, de kézikönyvet valaki barbár módon nyitotta ki (a hátulján meg volt törve a borító), valamint a dobozon is voltak karcok, szóval nekem inkább tűnt használtnak, mint demónak. (meg különben is, ki az a marha, aki egy zombis hentjátékot rak be demózni egy olyan boltba, ahova kisgyerekkel is mennek szülők, de ez csak később jutott eszembe).
    Másik játék, amit vettem tőlük egy Red Dead Redemption, az is 1500-tel drágább volt, mint a netes ár, a megrendelt Splatterhouse (amit mindenhol 10900-ért árultak) pedig három hét alatt érkezett be, és 11990-ért akarta adni az arc, a netes 9900 helyett. Azt már nem vettem át, és azóta sem nézek még a közelükbe sem, pedig itt vannak 3 percre tőlem.
    Oké, ha valaki csak drágábban tudja adni a játékokat, megértem, de nehogy már arra játszanak, hogy kinézem őket a neten, mert olcsók, és majd úgyis megveszem 1500-2000 Ft-tal drágábban, ha már ott vagyok. Ha arányosan drágábbak, akkor az a 3DS símán lesz 75, mire a pénztárhoz érsz vele. :)

    Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, csak az ilyenek mindig ba***ák a csőrömet.
  • kisgabo
    #24031
    576 miért nem döglik éhen?

    emlékszem még, mikor a tulaj c64 játékokat másolt 100 ruppóért a széna tér közelében...
  • Gabe19
    #24030
    Hát ez igaz.
  • Laza
    #24029
    Az 576 árai sohasem voltak versenyképesek.
  • Gabe19
    #24028
    Az 576-ban meg egy másik üzletben 75.000-ért árulják az egy kicsit sok. Én a Gamestop-tól rendeltem meg ott 63.000 a gép.
  • Laza
    #24027
    Mennyi lesz nálunk kb a tényleges ár?
    Most néztem, hogy az Überkonzolon 68.900 Ft lesz, míg a Konzolikumban meg 63.500 Ft van kiírva.
  • Anubys
    #24026
    Szívesen adok érte 65-öt, ha van rá legalább 10-15 olyan játék, ami érdekel, de mire ez bekövetkezik, már vélhetőleg olcsóbb lesz a gép. De ahogy írtam, a Resi-k megdobják az érdeklődési faktort. :)
  • Laza
    #24025
    Ne számíts belátható időn belül árcsökkenésre a masinával kapcsolatosan :)
    Maximum a használt játékok ára fog lemenni ... legalábbis ebben reménykedem :)
  • Anubys
    #24024
    Számolom én, de nem arra fogom költeni. :D
    Egyelőre 2 játék érdekel, SF4 és DOA. SF4 ugye megvan PS3-ra, Doa meg, ha ugyanaz, mint 360-on, akkor szintán megvan.
    Azért meg nem fogok 65k + 2x12k-t elkölteni, hogy ugyanazokat a játékokat nyomjam nyolcadképernyőn 3D-ben.
    Majd, ha megjön a két új Resi, akkor megnézem, mennyibe fog kerülni a gép... :)
    ...addig még van még elég cuccom DS-re is, szerintem az idei nyaralásra még a Lite-ot viszem.
  • Gabe19
    #24023
    Én az imént számoltam meg:D Addig míg nem jön meg marad a wii-zés:)
  • kisgabo
    #24022
    nos, még 4 napot kell aludni, és 3ds vehető, pénzt már számoljátok rá? :D
  • Gabe19
    #24021
    Sziasztok! Acekard 2i kártyát keresek. Ha van valakinek eladó szóljon vagy ha esetleg tud egy oldalt ahol lehet venni azt is megköszönném:)
  • n000rbi
    #24020
    Ment pü!
  • kisgabo
    #24019
    taobaodao oldalon rendelhető már 3DS-re fólia, aki a gépen agyal, ideje rendelni.. acekard3 is van, amit 3ds hez ajánlanak, de az acekard oldala szerint jóképű hamisitvány.. érdemes kerülni.
  • xAttilax
    #24018


    Tényleg DS csúcsa lett ez a játék ;) és acekard-on tökéletesen fut
  • n000rbi
    #24017
    Aha, értem. Közben GBATemp-en meg is találtam egy ilyen cikket. Jó tudni :)
  • shenmuedc #24016
    Igen. A kártyákkal több tesztben is kevesebbet írnak aksiidőnek.
  • n000rbi
    #24015
    Az létezik, hogy ugyanaz a DS Lite eredeti játékkal (Prof Layton) full fényerőn kibír majdnem 5 órát, warezkártyával (Gardening Mama játékkal) pedig min fényerőn alig 3-at?? Egy M3 Zero-ról van szó egyébként, miniSD-vel.
  • PHM
    #24014
    Baromi egyszerű: gyűjtöm őket.
    Van aki gyufacímkét gyűjt, van aki autókat, én flashkártyákat.
    M3 Lite Perfect-em és CF Perfect-em van, SD-s, de főleg miniSD-s verzióra vadászok.
    (Meg egy EZFA 256-ra, de arra egyre kisebb az esély.)
  • Karger
    #24013
    Hali.
    Micro SD van az m3 lite professionalba.
    Amúgy miért kell ha elavult?
  • kisgabo
    #24012
    árat nem reklámozod.... :D
  • Laza
    #24011
    Nem pár az, van most kb 4-5 darab, vadi új ;)
  • kisgabo
    #24010
    pár...
  • Laza
    #24009
    Nekem van pár eladó AK2i-m (Acekard2i) ;)
    Ezzel szinte minden megy, nagyon jó a szoftver támogatása.
  • PHM
    #24008
    AK2i, SC DSOnei, vagy DSTwo, EZ5i, M3i Zero - nagyjából ebben a sorrendben.
    Esetleg, ha nagyon nem akarsz rá költeni, egy mezei R4 is megteszi.
    Szintén elavult már ugyan, de a gbatemp.net-nek hála, újra van tisztességes támogatása.
    Egyébként melyik M3-asod van? Egy SD-s, vagy miniSD-s változatra vevő lennék ugyanis.
  • Karger
    #24007
    Én még leragadtam az M3 Simply-nél úgy néz ki. Szerinted mit kéne beszereznem, milyen fajtát? Azért gondoltam az m3-ra mert most is az van csak passcard-dal.
  • PHM
    #24006
    Akkor nem igazán értem az okokat.
    - Miért fontos, hogy fusson egy slot2-es kártyán minden DS rom?
    Ezeknél a GBA romok natív futtatása a nagy előny.
    - Miért épp M3 Simply? Kissé már elavult.
  • kisgabo
    #24005
    iphone mi? dicsekszünk, meg a felelősséget is háritjuk.... :)

    nakérem, részemről jöhet a 03.25, "felfegykervezve" várom.
  • Anubys
    #24004
    Memel = nekem. Nem tudja valaki, hogy lehet ezen a buzi iPhone-on kikapcsolni az autocorrect-et? :)
  • Anubys
    #24003
    Memel pont van egy elado. 2 gigas kartyaval, dobozzal, 4000 ft. Bp-i vagyok.
  • Karger
    #24002
    Gondolod az a baj hogy még nincs slot 1 kártyám?
    Amit most látok a neten hogy eltüntek az m3-as kártyák a boltokból, pedig ha veszek akkor m3 ds simply-t akarok. tudtok olyan boltot ahol lehet kapni?
  • PHM
    #24001
    Azt hiszem, itt az ideje beruházni egy slot1-es kártyára.
  • Karger
    #24000
    Sziasztok!

    Próbálta már valaki felrakni a Mario vs. Donkey Kong: Mini-Land Mayhem játékot? Nekem nem sikerült , nem akar elindulni. DS lite-om van, M3 és passcard -dal. Bár hogy próbáltam nem indul, és az M WIKI-n nincs erről még semmi.
  • vegytek
    #23999
    3db NDS játék = 6K
  • PHM
    #23998
    Igen, erre gondoltam.
    Túl sok értelmét nem látom a vízszintes felbontás megduplázásának 2D-ben.
    A kijelző méretaránya változatlan marad, így nem sokat profitálnánk belőle.
    Szerintem legalábbis.
  • kisgabo
    #23997
    akkor, 2d ben mindkét oszlop, ugyanazt a képet tolja "3d-ben" a szembe, mint a 3d mód, csak ott eltérő a kép, ugye.

    ezt jól leirtam...
  • Laza
    #23996
    Az tuti, hogy nem lesz különbség egy játék 2D-s és 3D-s felbontása között.
  • PHM
    #23995
    3D-ben 400x240 a felbontás, csak a vízszintesen feleződik.
    2D-ben nem tudom, mi lesz a helyzet, de valószínűsítem, hogy szintén 400x240 lesz.