24434
Nintendo DS/DS Lite
  • Dj Siegfried
    #24074
    Anyád a varangy te B'ZI!
  • Dj Siegfried
    #24073
    Mármint Laza megy pü. Sorry :D
  • Dj Siegfried
    #24072
    megy pü :)
  • Dj Siegfried
    #24071
    Olyan szépen tudtok beszélni az emberrel.
    Tudok 20ért Dobozos újszerű DSi-t. vagytek szerintem megerősít ebben.
    ha megkértél volna szépen átadtam volna az infót....
  • Laza
    #24070
    Valami linket vagy valamit plz, mert az nekem kevés, hogy ide beírod ezeket az árakat.
  • Laza
    #24069
    És hol, melyik üzletben kapsz Te ennyiért dobozost? Erre nagyon kíváncsi lennék :)
  • kisgabo
    #24068
    a bolti árakat nézd te varangy. :D ne a lopott gépeket, én is vettem vacsiuj ds lite ot 15 ropiért, de többet soha.

    dsi 36 ropi újonnan, ds lite már nincs, de 33 volt, 13k nem reális, max egy leharcolt vacaké, azt meg is érdemelnéd.
  • Dj Siegfried
    #24067
    per pill ezeket látom:
    20k dsi dobozos
    16k ds lite dobozos

    13k szerintem reális egy használt lite gépért......
  • Laza
    #24066
    De ha tényleg lemegy 10-re, akkor Én is veszek egyet :) (GBA karikhoz jó lesz)
  • Laza
    #24065
    Én 28e-ért adtam el még pénteken a DSi-t :)
    Szerintem ne álmodj még 10-13e-es DSL-ről, annyira nem megy le annak az ára, mivel a 3DS még elég magas kategória.
    Gyerekeknek még mindig előbb fogják megvenni a DSi-t, Lite-ot, mint ahogy eddig is.
  • Dj Siegfried
    #24064
    ez csak az induló ár... dobozosért papírosért többet adnék! :D
    20e a DSi, szal 20at tuti nem adok egy lite-ért
  • vegytek
    #24063
    hardveraprón már csak 10-et adsz érte?
  • Dj Siegfried
    #24062
    DSLite gépet vennék töltővel. 10-13kért.
    email:
    [email protected]
    [email protected]

    köszönöm
  • kisgabo
    #24061
    61900 már a 3ds, a konzolstudióban... hála, a 185 ös dodónak.. :D

    átmeneti állapot.
  • kalimpa
    #24060
    Sziasztok!

    Vennék egy flashkártyát, a mostanim (Ninjapass X9 vagy mi a fene) már egy csomó mindent nem visz. Olyan kellene, amit a "felső" slotba lehet rakni (memóriakártya nem kell hozzá, mert van), valamint elfut rajta minden, és a mentett állásokat sem gyilkolja ki. :) Ajánlatokat priviben, köszi!
  • Laza
    #24059
    576-ban meg 13e a Mario Cart ... el vannak borulva egy cseppet.
  • kisgabo
    #24058
    elszámolta magát anyagilag... persze, új áron adja. :D

    javaslom, kezdjük a 3ds témát a topikjába irni, odavaló a tapasztalat.

    részemrőm már tettem megjegyzést, mert benéztem egy bótba..

    amúgy kint 35 font egy gém, mostani árfolyamon /308/ 11k. szal nem vészes a hazai ár, csak a kereset/ár nincs a helyén.

    mariokart ds-re pl a mediaban, simán 10k még mindig. és csodálkozik a nintándó. alapvetően kapják be, mohó sutyerákok.
  • Laza
    #24057
    Na, valaki hamar megválna a kicsitől :)

    http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1449790797
  • CéZé
    #24056
    Köszi. Tegnap próbáltam rátenni de valamiért nem tapadt és egyből lejött.
  • Laza
    #24055
    És az a vicc, hogy DS-en is lehet akkora eladásokat csinálni egy játékból, mint X360-on, csak a fejlesztési költsége a töredéke, viszont a játék ára kb ugyanannyi.
    Jóval olcsóbban kellene ezeket adni!
  • Laza
    #24054
    Hozzáteszem, megmondom őszintén, nagyon sokkalom a játékárakat ... vicc, hogy pl a Pilotwingsért pénzt mernek kérni. Azt min a géphez kellett volna csomagolni vagy max 5k-ért árulni. Ez volt a DS-el is a bajom, hogy rengeteg játék 1000Ft-ot nem ér ... vagy max annyit. Nem tudom miért nem tudják ár/érték arányban adni a játékokat.
    A Plant vs Zombies is míg külföldön ugyanannyiba kerül DS-re mint PC-re meg X360-ra (max 4000 Ft), de egy Pokemon B/W is max 7500 Ft, addig itthon majdnem 2x annyi egy új játék (13000Ft) ... és ugyanezt a pénzt rengeteg helyen elkérik még a több éves címekért is.
    NC ...
  • Laza
    #24053
    Még nincs gépem :)

    Megmondom őszintén, Nekem leginkább azért fog kelleni a gép, hogy végre egy rakat DS játékot normálisan tudjak játszani az analóg irányítással (pl Dungeon Explorer, Soma Bringer, Mario64, stb, stb 3D környezetben vagy izometrikus nézetben játszódó játékok).

    Úgy tudom, hogy a netezés majd áprilisban jön egy patchel. Nagyon remélem, hogy nem hegesztik bele a jelenleg futó DS kártyák elleni védelmet. Biztos ami biztos, még megvárom azt a firmware frissítést :)

    Egyébként ezekkel a kártyákkal csak a DS cuccok mennek 3DS-en, maga a gép és a játékok még nincs megtörve.
  • kisgabo
    #24052
    tudtok 3ds rom lelőhelyet? viszi vajh a biztonsági cuccot valami, pl suppacard ds two.. / privi diszkrétebb / :D

    nekem is megvan a lé, de sajnálom rá.... jó a masina? sima ds cuccal milyen a felső kijelző? web böngészés használható végre?
  • Laza
    #24051
    Egyébként van a 3DS-nek már topicja, lehet ezt ott kellene már megbeszélni :)

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1272039545
  • Laza
    #24050
    Én valószínűleg feketét fogok venni.
  • Gabe19
    #24049
    van rajta. de én még rendeltem hozzá külön hori féle fóliát. Az a legjobb. Youtube-n van egy videó is amin mutatják hogy milyen jó.
  • CéZé
    #24048
    A 3ds-re kell fólia vagy van rajt valami?
  • Gabe19
    #24047
    Az király. Adjad el fele minél hamarabb mert a 3ds sokkal de sokkal jobb. Még jó hogy azelőtt nem vettem ds-t így a 3ds sokkal érdekesebb, felkeltette az érdeklődésemet. Nekem a aqua blue van és fenomális ahogy kinéz:)
  • Laza
    #24046
    Én a DSi-met árulom :) amint elment megvan a lé :)
  • Gabe19
    #24045
    Hát én még annyira nem nyomom a 3ds játékokat mert még nincs annyira jó játék rá. Viszont a sima ds játékok kimaradtak az életemből és most pótolom be őket:D:P
  • kisgabo
    #24044
    mindenki nyomja a 3ds-t, ezért a csend?

    ma adtam el egy új gba /classic/ gépet 22 ropiért...XD szal megvan a lé a kis csodára.
  • Gabe19
    #24043
    Sziasztok! Ha Acekard-nál brick történik vagyis nem megy a frissítésnél a százalék akkor hogy lehet visszaállítani? Meg a másik hogy DSTWO kártyánál hogy kell frissíteni hogy vigye a 3ds?
  • kisgabo
    #24042
    pólus.

    de lehet, hogy az ára miatt én kihagyom....
  • Laza
    #24041
    Melyk MM-ben? Az Árkádban nem volt kirakva :( És ott 75 ropiba kerül.
  • Gabe19
    #24040
    Keresnék olyan embert akinek nintendo ds/lite/xl/dsi valamelyik géppel rendelkezik. Vettem egy nintendo 3ds-t és az acekard-ot frissiteni kell hogy tudja vinni a sima ds-es játékot pár perc lenne az egész. Ha úgy van még fizetnék is érte. Nyíregyháza és környékén hogy ha van valaki azt nagyon megköszönném.
  • kisgabo
    #24039
    ma bementem a mediamarktba, és nyomkodtam a 3ds t.... bedobtak egy veredős játékot, hirtelen nemtudom a nevét, ki be kapcsolgattam a 3d módot, megnéztem a menüt, a gépet, az egészet.

    kuvvajó. kell.

    csak az ára, kicsit necces.:D

    576 ba 69900 lett, media mégtöbb. kemény.
  • Jak16
    #24038
    KonzolHQ nyereményjáték: DS-re akár Golden Sun-t

    http://konzolhq.hu/story-2238-KonzolHQ-nyeremnyjtk-8211-a-frenetikus-jtkok-csak-Rtok-vrnak.html
  • Laza
    #24037
    Egyébként a játékokat meg 29,91 fontért adják ... lehet innen kellene rendelni :)
  • Laza
    #24036
    Jó, de azt se felejtsük el, hogy van aki néha szándékosan durván rátesz (és akkor megint nem említem a kicsivel több mint félezer boltot).
    Pl emlékszünk még azokra az időkre, amikor a játékok szintén 12-13eFt-ba kerültek, de abba a bizonyos boltba 17-19eFt-ok voltak ... és érdekes módon mostanra Ők is le tudták vinni a játékárakat közel ugyanannyira, mint a többi bolt ... és kevesebb a különbség, mint az áfa.

    Konkrét eset, megjelent egy játék, de már csak az félezresnél tudtam előrendelni, mert mindenhol keveset hoztak belőle ... a weboldalon 11900 szerepelt, ugyanannyi, mint másol ... majd a megjelenés napján hirtelen feltolták az árát 1-2eFt-al, mivel keveset hoztak belőle, és tudták, hogy ennyiért is el fog fogyni. Persze mivel előrendeltem, nekem a kisebb áron adták ... de szép is lett volna, ha nem.

    Nem mondom, hogy minden bolt tisztességesen elszámol az eladásokkal, de a másik oldalon is vannak kilengések.

    Amikor az UK Amazon átszámítva, adóval, mindennel 58.900 Ft-ért adja megjelenéskor a 3DS-t, annak itt sem feltétlen szabadna többe kerülnie ... mert ugye az adó ott is rajta van. Csak nem adóztatják meg duplán mire ideér.
  • cloud.strife
    #24035
    Azért az áfa, adó, stb. csalásokat is nyugodtan belekalkulálhatjátok a dologba.

    Az rendben is lenne hogy EU van és szabadpiac, de azért az áfa-t meg a nyereségadót azért csak be kéne fizetni.....

    Ne adj isten nehogy rászoruljatok majd valamiféle állami támogatásra és akkor ne anyázzatok, hogy nem kaptok pénzt. Súlyos lóvék mennek így a levesbe......

    Kedvencem az egyik ilyen bolt (nevet nem mondok), vadiúj gép mellé szalagos számológép papírja lebélyegezve, mindezt nyugta gyanánt. Nehogy nekiessen az ilyen boltoknak az Apeh-VPOP, mert lesz csodálkozás. Persze erre meg lehet mondani, hogy jólvanakkor, dögöljön meg az állam, akkor majd megrendelem UK-ból. Tudatos vásárlás. Akkor majd jól kiküldjük a tőkét? Nehogy itthon maradjon a pénz. Hadd gazdagodjon az amúgy is gazdag más ország.

    Hajjajj...... :(

    u.i.: mindezt persze felesleges hiszti. Csak sajna a becsületes, áfa és adófizető vállalkozás meg becsukhat, mert az ilyen boltok az áfamentes áraikkal tönkreteszik őket. Ez van, Welcome to the real World.