172092
  • OrionHungary
    #157292
    ebből max az derül ki mekkora sunyi senki vagy, neved nem vállalod de hallgatózni az már nagypályás és még dicsekszel vele. kiröhögtelek te jellemtelen fasz
  • havercsotány
    #157291
    minap kezdtem rá jönni hogy eddig teljesen faszul játszottam hasalással kapcsolatban teljesen igazad van te nyomoronc
  • Fujiryu
    #157290
    Még fogadtam is volna akárkivel, hogy ezt fogod mondani.Mondom én, hogy azok mennek modozni akik bénák a BF2 hitrendszeréhez és túl sokat halnak, mert a mozgó embert nem tudják eltalálni még hasalva se.Ott persze könnyű királynak lenni azokkal szemben akik először próbálják ki és semmit nem ismernek, de te ismered az egészet.Szóval ezért halnak ki a modok, mert az ilyen emberek amint megjelenik a mod felteszik és profi kemperek lesznek és elveszik az emberek kedvét a modozástól.Kiürül az összes mod szerver és már csak azok maradnak akik tudnak is játszani a moddal, mert az újdonság varázsa elmúlt nincsenek kezdők.Mivel hasonlóan képzett kemperek ellen játszol, nem fogod élvezni abbahagyod a modozást és várod az új modot de addig is a BF2ben szopod a faszt,mert azt mindig játszani fogják.Ez a modok körforgása.Én meg röhögök az ilyen embereken akik a modozás után visszajönnek BF2-zni és sírnak a hitboxon, hogy még a hasalva se tudja lelőni...Az első dolog amit BF2-ben el kell felejteni az a hasalás.Ezért jó a cod4 mert ott az ember leszokik a hasalásról és BF2-ben is csak fedezékeknáél használja :)
  • Bogdogege
    #157289
  • Fujiryu
    #157288
    Hát de baszhatod az űbertitkos helyed, ha már ketten odaértek a zászlóhoz mert ők vannak többen és felhúzzák a zászlót.Ha meg lősz rájuk, megtalálnak.Szóval felőlem támadhatod az airfieldet, de azt kurvanehéz behúzni még lámák ellen is egyedül.Egyszerűbb ha behúzod Beachet és több emberrel együtt támadod.De a legegyszerűbb ha maradsz a szokásos taktikánál és ha kempelnek mész másik szerverre :)
  • Fujiryu
    #157287
    Hát elég ritkán jelenti be az ember, hogy lőni fog.Csak a kempelésnél jelentette be.Amikor először beszóltak, akkor jöttem rá hogy nem működik a mikrofon, mert amúgy nem beszélek olyan sokat TSen idegen szobákban.Yeti meg észrevette, hogy bementem mert a billentyűzetew kijelzi ha valaki belép a szobába.Szóval én amíg nem szidtatok nyíltan azthittem hallotok.Utána meg csöndbe röhögtem rajtatok.Azt meg tegyük hozzá, hogy MEtalMilitia meg végig mondta merre van a helim, hogy még véletlenül se keressenek rossz irányban.Persze nem nehéz őket, megtalálni, hogyha a főbézről nem tudsz kimenni, mert minden infot leadnak a másik oldalnak hogy melyik szélén próbálok meg a pályának mögéjük kerülni.Szóval már ki is használtam azt, hogy Metal Militia néha leadta az infot nekik, de nem tudta őket folyton informálni szerencsére mert repülőzött.Megvártam míg beárul és elmentem a másik irányba.Szvsz nem nehéz kicselezni az embereket akik így akarnak előnyt szerezni, mert annyira abban az irányban kerestek, hogy akár oldalról beléjük is ütközhettem volna azt se vették volna észre.Aztán az meg a hab volt a tortán amikor a szerencsétlen MetalMilitiat szidták, hogy miért mondott rossz irányt :)
  • Herold
    #157286
    Az alap BF2 szar hitboxa és sebzésrendszere miatt.
  • HTS s3rg1nh00
    #157285
    kedves barátom!
    valami fontosat nem emeltél ki az okfejtésedből:azt,hogy kihallgattad,mit mondunk tsen.annyit kellett volna mindösszesen bebüfögnöd a kurva cseten(mert azért van ugye,hogy kommunikáljunk),hogy ti hülyék,bent vagyok a ts szobában,de nem tudok beszélni mert vistán nem megy a miki.
    namármost ezután csodálkozol,ha csíterez,mert tudod mikor fog lőni...
    no comment.
  • HTS s3rg1nh00
    #157284
    airfieldet is be lehet húzni egyedül,csak tudni kell egy helyet,ahová 10-ből 9 ember nem néz...
  • n003
    #157283
    najó ezt haggyuk már ha én egy núb felmegyek aix-olni és a10-l csinálok 80-12-s kört amiből 8szor a saját hujjeségem miatt halok meg mert lámarepülős vagyok akkor ahoz olyan nagy tudás nem kell :|
  • Fujiryu
    #157282
    Az összeset kipróbáltam(POE2,DC,AIX), de kevesen játszák és értelmetlenül sok benne a befog lelő dolog.Megyek a tankkal hallom hogy bíp-bíp és már meg is haltam.Nem fogok napokat azzal tölteni, hogy megtanulom mi foghat be és hogy kerüljem el.Szvsz te minek játszol a modokkal?
  • Fujiryu
    #157281
    Még mindig nem érted a lényegét.A lényege ennek a taktikának, hogy azt használod ki hogy kempelnek és a pálya többi része üres.1-2 ember fog visszaspawnolni ha bejelöl a kommander, de azok is csak azért mert még kempelni is bénák és meghaltak közben.Többnyire meg se tudnak sebezni.A szomszédos zászlót elkerülöd ahogy tudod mert oda spawnolnak vissza akik meghalnak kempelés közben és ha lefehéríted, az egész kempelő banda visszatódul tankokkal és helikkel és mielőtt behúznád meghalsz.Aztán kezdődik a kempelés előröl.A sziget másik oldalára kell menni és behúzni egy zászlót, mert airfieldet sokáig tart egyedül behúzni és a helik repülők arra visszamennek és lelőnek.Más meg nem spawnol oda a csapatodból egy darabig ha nem húzod be.Viszont ha távoli zászlót húzol be, az elején tudod védeni az 1-2 szomszédos zászlóhoz spawnoló ellen és ha a lekempelt csapattársaid észreveszik, hogy van zászló odamennek és egyre több zászlót fogtok, mert az ellenfél amíg mindenki el nem tűnik a kempelt zászlótól ott fog kempelni.Szóval nem azt kell csinálni, hogy mint a Rambó 8 nekirontasz 2 tanknak és helinek és 20 embernek egy késsel, hanem csöndben elmész mellettük és behúzol hátul egy zászlót ahova elmenni sokáig tart nekik és kevesen mennek visszafoglalni az elején amíg egyedül vagy ott.
  • Herold
    #157280
    Hány modot próbáltál ki eddig?
  • Fujiryu
    #157279
    Commanderek 90% nem jut túl az UAV és Arty lepakolgatásán.Ha meg igen és bespottol ritkán jönnek az ember után helivel/repülővel mert fotosabb neki a kempelés.Szóval nem azt mondom, hogy minden alkalopmmal kijutok.De 5-ből egyszer sikerül.A 4ből meg szétbombáznak vagy szétlőnek, de amikor sikerül kijutnom akkor jól szórakozom, mert a kempelés unalmas...

    A modok meg a lámáknak valók.Minden légijárművön van 10 fegyver és mindegyik különböző járművet mér be 2 mpalatt és pusztít el egy lövésből.BF2-ben a helin van egy tv rakéta és az mindent lelő de tudni kell irányítani.A Modokban meg csak lebegni kell, megvárni amíg befogja és várni, hogy odaérjen a rakéta majd örülni a fregnek ami ellen semmit nem lehet tenni...Szvsz abban, hogy egyszerre ledobsz 10 bombát repülővel és egy karkandnyi területen lefregelsz mindent ami mozog nem izgalmas...
  • Herold
    #157278
    A kérdés az alap BF2 Wake-ről szólt, amúgy North base-en már nem tudná ugyanezt megcsinálni. Míg Beachen tudja húzni a zászlót a bunkerből, North village-nél már nincs fedezéke.
  • honved4
    #157277
    tud valaki segíteni?
    A bf2 patch-et felraktam 1.41 azóta nem tudok játszani a Bf2-vel ,mert mikor indítom fekete képernyő majd kidob az asztalra. Mi lehet a baja?
  • havercsotány
    #157276
    én minden reggel fél hatkor aixal nyomok egy co-op hentet és utána megyek melózni
  • endrodiz
    #157275
    so so!
    DE a "taktikai utasítás" HEROldnak ment, ő pedig minden este aixot nyom, ezért éreztem úgy, hogy helyesbítnem kell. Tény:sima BF2-ben működik és írtam is, hogy egyet értek vele.
    Orion! Még Kommondorral is meg lehet valósítani, mert a "büdösgyökér kempernek gőze nincs mi az a piros pont, amit a "góré" ottan jelölget a kis körbe
  • Herold
    #157274
    AIX-on azért több esélyed van, mert pl. drótkötélen átcsúszhatsz (ha nem vesznek észre).
  • JagFater
    #157273
    Faszomat se érdekli a szaros axios buzulásod...
    Baszottjó gém, ha még elsunnyogni sem lehet, mert a sok pöcs csak csíter repülővel tud freget szerezni...
  • n003
    #157272
    kempelésnél kommander?!!! nemsokat páblikolok de ha egyik oldal szopatja a másikat ott már a kommander is azt teszi
  • n003
    #157271
    de ez a bf2 és itt nincs notár meg efféle übertáp csíter cucc ami csak kempelésre jó .. persze 'nagy'fun dolog az :|
  • OrionHungary
    #157270
    ha van commander alap játékban is baszhatod a sunnyogást 2 heli 4 vadász ellen
  • endrodiz
    #157269
    Nem akarom senki pártját fogni, mert meddő a vita de:
    Amennyire én tudom, Herold AIX-on nyomja a Wake-t, ott pedig kicsit más a történet Fujika!
    1. Több lebegő repülő vadul lövő cucc van, tehát kb. 5-6 szoros a kempelés.
    2. Radar a kishelin(NOTAR)X2 tehát tök mindegy melyik parton akarsz elfutni, a radaros kismadár kiszúr és annyi.
    3.De ha mégis meglépsz és szerzel egy jeepet, akkor szinte bármelyik harci heli, v. jet tudja a "püttyögős" rakétát (Hellfire; AGM Stb.) és mire meghallod a hangját már többnyire rég késő!
    Amúgy értem amit mondasz és egyet is értek vele, csak AIXban (HEroldnak) ennél kicsit rafkósabbnak kellene lennie, hogy működjön a taktika: ott nem jön be a Rambo stílusú egyedül meglépek és megoldom dolog!
  • OrionHungary
    #157268
    várjál akkor bejátszom neked a szignált
  • n003
    #157267
    JoeBá :D megvan még aza kis versecske a warozik a hórda meg a kórda? :D bekéne gyógyítani ismé a fórumra ;)
  • Fujiryu
    #157266
    Ebből látszik, hogy te is a szerencsétlen kemper vagy aki csak kempelni tud...Waken a legegyszerűbb taktika az öböl felöli oldalon a parton elindulni gyalog mediccel, mert ott általában csak gyalogosok kempelnek amiknek a 90% suport vagy sniper szóval mediccel simán átjut rajtuk az ember, ha ugrál és a fáknál gyógyul.A tankok az utat kempelik a heli a másik oldalon kempel, mivel ott jóval több spawnpont van takarás nélkül a repülő meg a zászló környékét bombázza.Ha átjutsz a szomszédos zászlón, már csak a javító heli elől kell elbújni Airfield és Beach között és máris kijutottál.Aztán airfilden szerezni egy jeepet és elindulni a sziget másik felére, mert így még a repülők se látnak és nem bombáznak ki, mert nem mennek arra, hiába jelöl be a kommander.Egy freg nem számít nekik amikor van biztos 3 a zászlónál...A többi mapon meg egyszerűen szerez az ember egy jeepet és áthajt a tömegen.A kempelők közül senki nem fog utánad menni, mivel kempelve sokkal több freget tud szerezni.Egyedül arra kell figyelni, hogy amerről jönnek az ellenséges gépek bombázni ne menj, mert kibombáznak.Ha megúszod a helit csak bemész a zászlónál egy fedezékbe már nyertél is :)
  • McKenny
    #157265
    nem válasz akart lenni:D
  • McKenny
    #157264
    itt a gyrosom
  • Herold
    #157263
    Ővele.
  • koschwarz
    #157262
    én is!
  • koschwarz
    #157261
    mivan, ez egy jó kis MILF
  • Zerénd
    #157260
    Szavazz rá! :D
  • Herold
    #157259
    Kíváncsi lennék, pl. Wake-en South base-ről hogy jutnál ki, mikor az ellenfél összes légi járműve azt támadja (és még commanderük is van, szóval átúszni se nagyon tudnál).
  • havercsotány
    #157258
    kivel?
  • Herold
    #157257
    Mondd már el mi okoz abban örömöt neked, hogy úgy fregelsz 15 percen keresztül, hogy az ellenfélnek nincs esélye visszalőni?
    Mivel tudom milyen szar érzés, én soha nem szoktam ilyet csinálni.
  • Zerénd
    #157256
    Látom jól elvagytok egymással. Kurva nagy spilerek vagytok mind. Mintha ettől az életetek függne, vagy a proságotok valahol az életben előnyt kovácsolna kis kockafejű luzerkék.

    Viszont nagyon jót kurtam az este!
  • havercsotány
    #157255
    na mint egy sötét barom megy elöre és mondja mondja 7th majom 7th szarok 7th bénák 7th mitkeresnek a 7th 7th 7th 7th 7th 7th 7th 7th______- Hatt vagy valaki jöjjön és foglaljon álláspontot
  • Fujiryu
    #157254
    Én azt élvezem, hogy amikor bekempelnek egy zászlót és szarrábombázzák, onnan egyedül kijutok és behúzok egy zászlót.Valahogy nekem 5-ből egyszer sikerül kijutni és behúzni egy zászlót, miközben 6-7 hozzád hasonló ha nem kempelek és engem kempelnek lelépek a szerverről embert lefregelek hátulról.Mert az ilyenek, csak azt élvezik ha bombázhatnak egy zászlót és megvan a 4-5 freg fordulónként.Mondd már el mi okoz abban örömöt neked, hogy úgy fregelsz 15 percen keresztül, hogy az ellenfélnek nincs esélye visszalőni? Mert ugyan olyan monoton, mint ha szarrábombáznak.Viszont ha sikerül kijutni és ellopni egy járművet(helit vagy repülőt) akkor azzal a kempelő majmokat fél perc alatt ki lehet szedni és a csapatod kijut.Én ezt élvezem ebben a játékban, mert én ezt meg tudom csinálni.Az, hogy neked annyit jelent az egy zászló amikor téged kempelnek, hogy vége a körnek és lelépsz az csak téged minősít... Én már eleget játszottam ezzel a játékkal, hogy ne az okozzon nekem sikerélményt, hogy repülővel kempelve 50-0ás statot csináltam, egyetlen zászlót kempelve.Hanem ilyen helyzetből megfogni egy zászlót és egyszer kétszer kilőni az ilyen majmokat...
  • koschwarz
    #157253
    végre a régi jó bf2-es fórum fíling van megint