172092
  • Herold
    #157252
  • havercsotány
    #157251
    "7th néven.Nem értem, hogy akik régen megalapították a klánt, hogy engedhetnek ekkora címeres barmokat ezen a néven játszani..."Kérdezd meg őket!
    többi dolgot amit írtál én bóknak venném és nem vitatárgyává.
  • Fujiryu
    #157250
    Játszottam azzal is picit.De az nekem túl nehéz játék, meg nincs benne heli.Szerettem benne repülőzni, de túl sok saját tankot TKztam ki, mert mindegyik ugyan olyan volt nekem(meg ugye nagyobb a sebzési köre is a bombáknak mint BF2ben szóval gyalogosokat is sokat TKztam).Érdekes módon amikor ugyan azt a gyereket 3.szor TKztam ki még akkor is csak röhögött a dolgon és mondta, hogy lassan azért beletanulhatnék, de nem anyázott és küldött el a faszba, mert ő tényleg a szórakozásért játszott nem úgy mint itt páran.Szóval mentalitás szempontjából ezerszer jobb az a játék.:)
  • Herold
    #157249
    Érdekes módon csak akkor maradtok egy szerveren, ha nyertek.Ha két három kört buktok máris továbbáltok.
    Ez csak természetes, faszlámákkal nem túl élvezetes egy oldalon játszani. A játék addig jó, amíg örömet okoz. Ha sorozatban veszít a mi oldalunk, az nem túl kellemes élmény.
    De te bizonyára még élvezed is, amikor a végén csak egy zászló marad, és azt az ellen szarrá kempeli helikkel meg bombázókkal úgy, hogy spawn után kb. 2 mp-ig élsz.

    Valahogy mindig azok az emberek helyeselnek és találnak videókban csítereket akik a hátam mögött TSen azt próbálják kitalálni, hogy milyen csítet és hogyan használom..
    Az utóbbi időben belinkelt videókban nem kell túlságosan lángésznek lenni, hogy cheatelés nyomaira bukkanjunk. Egy darabig lehet tagadni a nyilvánvalót, de nem érdemes.
  • Fujiryu
    #157248
    Egyszer mentem fel amikor még nem gondoltam, hogy ekkora királyok vagytok, de valahogy Vista mellett nem működött a mikrofon és nem tudtam beszélni csak hallgatni ahogy játszotok.Aztán másfél órát hallgattam Boxer okfejtéáseit a dologról: "te látod valahol? Bazzmeg honnan lőtt ki szerintem csal, ki se tudunk jutni az anyahajóról mert ködön túlról lelő.Nembaj elviszem az egyik repülőt belerepülök és beállítom, hogy a szerver átdobja" itt jegyezném meg, hogy mivel tudtam, hogy ezt csinálja csak 3.szorra sikerült eltalálnia a repülővel és át is dobott.eziután sikerült Boxerrel heliznem "vajon csak akkor tud csítelni, ha egyedül van a heliben mert nekem nem lő egy tvt se amikor velem repül.Nembaj belerepülökj a földbe majd aztiszi véletlen volt" itt egyből átáltam a másik oldalra " na a hülye átált mindjárt felveszlek Yeti és vezethetsz" fél perccel később amikor beszálltam a helibe a másik oldalon "kilövöm a helipadon, mert már pörög a rotor és mire odaér a tv már elemelkedik a helipadtól" itt kiugrottam a heliből "szerintem csal mert egyből tudta, hogy lövök rá" aztán utána megint leesett boxer a levegőből mert elkúrta a felszálló helire lőtt tvt.Ez volt az utolsó alkalom, hogy felmentem hozzátok a TS szobátokba mert egyszerűen hihetetlen, hogy miket csináltok 7th néven.Nem értem, hogy akik régen megalapították a klánt, hogy engedhetnek ekkora címeres barmokat ezen a néven játszani...
  • OrionHungary
    #157247
  • havercsotány
    #157246
    de azért te is egy nagy fráter vagy ,tudod jól hogy lealáztok minket mert nem vagyunk kocka képességü játékosok ,verjed a nyálad Fujival együtt nyugodtan ÉN LESZAROM MERT NEKEM EZ A JÁTÉK CSAK KIKAPCSOLÓDÁS ÉS NEM GUBBADT SZEMÜ REMEGÉS .két kis buzi
  • badsec
    #157245
    Ha tudnád, biztos le is szopnád magad. Bár most is azt teszed...verbálisan.
  • havercsotány
    #157244
    ne mond hogy nem élvezted hogy szopattál minket mi meg anyáztunk,te meg sunyiba ott gubbasztottál a ts szobánkba ! Ná mindegy én nem állok le veled vitára mert csak egy kis senkiházi vagy a szemembe ,de azért az építő jellegű véleményedet szívesen veszem
  • Bala10
    #157243
    1 sör lesz:D
  • Bala10
    #157242
    kb:
    ezért jobb a bf42 még a mai napig is. ez a nyomorult statrendszer elbassza az egészet. ott nem láttad ki hogy játszik, csak azt, hogy éppen milyen teljesítményt nyújt az adott mapon. semmi előítélet! :) remélem a 43 ismét mentes lesz ezektől a hülyeségektől. :)
  • JagFater
    #157241
  • Bala10
    #157240
    neeeeeeeeeeeee.

    tök sokat írtam:D
  • JagFater
    #157239
    Prohardveres adminok végleg kibasztak, hogy most itt szopod a faszt?
  • McKenny
    #157238
    akkor mikor jó nektek?
  • havercsotány
    #157237
    jaj a lelkivilágodba gázoltam kisgyerek
  • Fujiryu
    #157236
    Hát lusta vagyok kikeresni amikor az egyik csótány kifejtette, hogy ő azért csinál 3 csillagos caccocat magának, mert a sajátját elvesztette amikor véletlenül felment egy statpadd szerverre, és a jeep nem várja meg rang nélkül.Meg a heliből is kilógatják.Érdekes módon én 3 éve 2000 pont alatti nickekkel játszom és valahogy ilyennel ritkán találkozok és akkor jobb is, mert aki ezt csinálja az fél attól, hogy egy láma miatt romlik a statja és általában elég nagy nyomorékok :)
  • McKenny
    #157235
    szerezz magad mellé 3 mindegy nekem kit innen a fórumból
    4v4 fbf hez, szeró van, mappot ti választotok
    nem lesz minimum 5ös kádém többet nem irok ide
  • Bala10
    #157234
    "egyesek 3 csillagos rangot csinálnak maguknak "hogy a jeep megvárja őket"

    ilyen tényleg van?:D kiröhögném ha ezért reklamálna valaki a pályán:D
  • Fujiryu
    #157233
    Jó kis flémek lesznek itt mert még 1.5 hét van a bikém vizsgámig és már gecire unom a tanulást :)
  • Fujiryu
    #157232
    Hát valahogy én nem úgy érzem, hogy te valaha is szarrá aláztál volna engem infantryban :)(a további rész csak úgy általánosan a levegőbe megy nem neked Orion)
    Egyébként meg nekem nem célom legjobbnak lenni ebben a játékban.Csak érdekes módon amikor álnéven játszom ellenetek akkor valahogy mindig az van, hogy ti vagytok azok akik előjöttök azzal, hogy 800 méteren túl lő a tv-rakétám és stb.Míg másik szerveren még ha hatodszor lövöm le a gyereket akkor is gratulál és hetedszer ő lő le, majd még további háromszor, amiért én gratulálok neki.Viszont amikor magyarokkal ez történik a 3. kill után csítereznek a 6.kill után lemennek a szerverről és egyszerűen átmennek a másikra(itt most nem rólad hanem az újgenerációs 7thról beszélek és érdekes módon a vényesekkel ilyen gond nincsen.Ők valahogy inkább a 6 kill után 6szor lelőnek és gratulálnak kategóriába tartoznak).Szóval lehet azért találkoztok annyi csíterrel mert az ilyen esetek miatt gyakran kerestek másik szervert és egy este felmentek 15 szerverre.Érdekes módon csak akkor maradtok egy szerveren, ha nyertek.Ha két három kört buktok máris továbbáltok.Én meg ha állandóan nyer a csapat direkt átállok a másik oldalra, mert abban legalább van kihívás és nem halál unalmas.Szóval amíg a 7thnak volt szervere akkor elég gyakran jártam oda és direkt a gyengébb oldalon játszottam(pont az ellenkezője ahol az egész 7th játszott.ők 1-2szer ha átáltak a gyengébb oldalra).Érdekes módon valahogy mindig visszakerültem az ő oldalukra, mert a szerver pont mindig engem dobott át ha heliztem és kicsit nem hagytam érvényesülni a Boxer+Yeti álompárost.Az adminprogram szépségei...Szóval jöhettek itt azzal, hogy így meg úgy és szidhattok másokat akik belinkelik a statjukat, meg hirdethetitek nagy táblákkal, hogy ti szartok a statra és a feeling a lényeg, de addig amíg csak akkor játszotok egy szerveren ha nyerésre álltok és egyesek 3 csillagos rangot csinálnak maguknak "hogy a jeep megvárja őket" addig nekem kicsit kétszínűnek tűntök és valahogy mindig ezek az emberek találkoznak csíterekkel.Valahogy mindig azok az emberek jönnek ezen a fórumon azzal, hogy csíterrel találkoztak akik engem is meggyanusítanak amikor álnéven játszom.Valahogy mindig azok az emberek helyeselnek és találnak videókban csítereket akik a hátam mögött TSen azt próbálják kitalálni, hogy milyen csítet és hogyan használom...Szóval én tudom, hogy nekem gecisok hibám van és egy faszfej vagyok, de pls azért ti is elgondolkozhatnátok azon, hogy miért csak titeket és miélrt csak akkor baszogatlak amikor előjöttök ezzel a csíteres dologgal és csináljátok a melodrámát...
  • koschwarz
    #157231
  • havercsotány
    #157230
    azé meg kell hagyni Fuji érti a dolgát
  • Fujiryu
    #157229
    Én nem is a régi Runningról beszéltem, mert az nem csíterezett le fűt fát, hanem a mostaniról.
  • OrionHungary
    #157228
    helyeseljél csak a vérpisti haverodnak te kis felszopó köcsög megérdemlitek egymást
  • JagFater
    #157227
    Sokszor igazat adok, de most faszvagy.
  • Running
    #157226
    "BÉNÁK VAGYTOK EHHEZ A JÁTÉKHOZ ÉS MIVEL EZZEL JÁTSZOTOK EGYEDÜL MÁR NÉGY ÉVE, MERT SZELLEMILEG VISSZAMARADOTTAK VAGYTOK MÁS JÁTÉKOK KIPRÓBÁLÁSÁHOZ, MÉG KÉT ÉV MÚLVA IS A CSÍTEREKEN FOGTOK SÍRNI, PEDIG EGYSZERŰEN CSAK FASZLÁMÁK VAGYTOK AKIK NEM TUDNAK CÉLOZNI ÉS MINDENFÉLE KIFOGÁSOKAT KERESNEK, MERT NEM TUDJÁTOK AZT ELFOGADNI A HATALMAS EGÓTOKKAL, HOGY MINDEN MÁSODIK EMBER JOBBAN JÁTSZIK NÁLATOK ÉS A 4-5 EMBERES SQUADOTOKAT AZÉRT SZEDIK KI A FEDEZÉK MÖGÜL, MERT TI CSAK HASALTOK ÉS LŐTTÖK A PKMMEL/VAGY VALAMI UNLOCKKAL AMIK ALAPVETŐEN A LEGBÉNÁBB FEGYVEREK A JÁTÉKBAN, ÉS MEDICCÉNT IS LEHASALSZ, LŐSZ ÉS MEGHALSZ, ÉLESZTÉS HELYETT...NINCSENEK CSÍTEREK MINDENHOL CSAK TI VAGYTOK HIHETETLENÜL BÉNÁK..."

    Én magamra ismertem, habár unlockot meg pkm-et nem használok. Sose mondtam h király vagyok a játékban, Steve még videót is csinált a warokon elkövetett bénáskodásaimból és tök jókat röhögtünk rajta, még ki is linkeltem mindenkinek. Képes voltam megölni magam egy kukával, elgázoltam a csapattársaim, legránátoztam és sorolhatnám a végtelenségig. De nem is érdekelt annyira a játék sose, vagy csak hónapokig, hogy a puncik-sörök kombót feláldozzam azért, h lassan 30 éves fejjel megmutassam, mekkora király vagyok egy multi fps-ben, amit nagyrészt 2-4 éven belül elfelejtenek.
  • OrionHungary
    #157225
    1. én azt mondtam hogy számtalanszor találkoztam egyértelmű csalással.
    2. ha emlékszel még a funvaron meg elötte a gyakon is megbasztalak szárazon infantriban szóval elmehetsz a nagypofájú fasszopó picsába ahonnan jöttél, oktassál hitboxot a 16 éves cimboráidnak.
    3. te mindenhez értesz, mindenkiről tudod hogy játszik, sőt még tanácsot is adsz látatlanban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is adok egy tanácsot szopjál le egy lovat közben kenny ujjazza a picsádat.

  • havercsotány
    #157224
    hé mit gratulálsz te is a bénák közé tartozol
  • mesor
    #157223
  • McKenny
    #157222
  • Fujiryu
    #157221
    Sértődésen kívül ne sokat várj Runningtól.Annál ő nagyobb király, hogy csak úgy osztogassa az ingyenbocsánatot :)
  • Fujiryu
    #157220
    Ezért kell értelmes public szerverekre menni...Engem előbb bannolnak a szerverekről, minthogy csíterrel találkozzak.Viszont van egy-kettő értelmes public szerver ahol jót lehet játszani, mert olyan képességű játékosok vannak rajta, akikkel lehet játszani csapatban.Ezért én ha publicozom akkor csak egy szerverre megyek, így el van kerülve az a probléma, hogy csíterrel találkozzak, mert az a szerver rendesen van adminolva és még faszlámák sincsenek rajta sokan...

    Amúgy meg felesleges túlozni, mert erősen kétlem, hogy 200 commander hacket láttál volna.Nem azt mondom, hogy a hitbox miatt van én csak azt mondom, hogy az van a hitbox miatt, hogy nem tudod lelőni.Szóval ne forgassad ki a szavaimat, de ha még mindig nem értitek egyszerűen össefoglalom a dolgot, azoknak akik lehasalnak, lőnek, nemölikmegazellenfelet, de meghalnak egylövéstől, miközben az ellenfél villásreggelizik és ezt furcsának találják:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BÉNÁK VAGYTOK EHHEZ A JÁTÉKHOZ ÉS MIVEL EZZEL JÁTSZOTOK EGYEDÜL MÁR NÉGY ÉVE, MERT SZELLEMILEG VISSZAMARADOTTAK VAGYTOK MÁS JÁTÉKOK KIPRÓBÁLÁSÁHOZ, MÉG KÉT ÉV MÚLVA IS A CSÍTEREKEN FOGTOK SÍRNI, PEDIG EGYSZERŰEN CSAK FASZLÁMÁK VAGYTOK AKIK NEM TUDNAK CÉLOZNI ÉS MINDENFÉLE KIFOGÁSOKAT KERESNEK, MERT NEM TUDJÁTOK AZT ELFOGADNI A HATALMAS EGÓTOKKAL, HOGY MINDEN MÁSODIK EMBER JOBBAN JÁTSZIK NÁLATOK ÉS A 4-5 EMBERES SQUADOTOKAT AZÉRT SZEDIK KI A FEDEZÉK MÖGÜL, MERT TI CSAK HASALTOK ÉS LŐTTÖK A PKMMEL/VAGY VALAMI UNLOCKKAL AMIK ALAPVETŐEN A LEGBÉNÁBB FEGYVEREK A JÁTÉKBAN, ÉS MEDICCÉNT IS LEHASALSZ, LŐSZ ÉS MEGHALSZ, ÉLESZTÉS HELYETT...NINCSENEK CSÍTEREK MINDENHOL CSAK TI VAGYTOK HIHETETLENÜL BÉNÁK...
  • Bala10
    #157219

    akkormeg...

  • havercsotány
    #157218
    amúgy frankón megmondom mindenkinek : PINA
  • Running
    #157217
    Neeemisssss...
  • HTS s3rg1nh00
    #157216
    szerencsére miskolc elég messze van nekik
  • KáTéCé
    #157215
    Ennyit tudsz meg a nevedet
  • Bala10
    #157214
    de majd akkor amikor alszol:D
  • HTS s3rg1nh00
    #157213
    nehezen,mer:
    a hatvanat 8 másodpercen belül futom,a néccázat egytizen belül,messzebb meg nem parkolok a zsigulival.