172092
  • gbc csabika
    #157331
    Aztakurva...Gémóver lenyúlta Fuji account-ját.
  • havercsotány
    #157330
    én találtam ki hogy legyen a 6 th inkább 7 th
  • HTS s3rg1nh00
    #157329
    qss,én is az vagyok...
    pedig bent vagyok már 2 éve...
    arról,hogy azelőtt hogy anyáztam,nem kívánok nyilatkozni
  • eugabesz
    #157328
    Emberek...kinek van Winfos 7 ???...mennyire jó??
  • Metalmilitiakid
    #157327
    Vazze fuji adjál már kölcsön az emlékező tehetségedből! Nem is emlékszem olyanra hogy veled játszottam volna (kivéve CS:S ben eccer). Az meg hogy megmondom hol van a heli az meg nem ellened szólt névlegesen mert ,ha publicolunk és egyedül vagyok a másik oldalon (érdekes estek 70 % ban mindig ez van) akkor is mondom mi merre van, csak mert haverok hát nem baszok ki velük (na jó az is benne van hogy tudom hogy akkor oda fognak menni és én lövöm le őket AA val vagy jettel :D). Boxi ő meg külön személyiség :D örülök ha engem nem kurva anyáz le minden kill nél :D
    Ja meg persze hogy nem találkozol cheaterekkel/HAXorokkal ha csak egy szerverre jársz , épp tegnap találkoztam egy csávóval aki SVD vel adta fejest úgy hogy én ugorva fordultam ki a sarkon és ő közben lelőtt a levegőben (mielőtt megkérdeznéd nem hasaltam le) és ezt nem egyszer játszotta el velem is meg verzoo val is és érdekes a pb nem vágta ki (ja és persze ő sem egyhelyben kempelt a snipával szaladt hirtelen meglátott a sarkon ugrani és adott egy fejest...)
    Nemtom meg ,hogy mit mondod hogy 6 kill után lelépünk álltalában olyanok vagyunk hogyha azt mondja Boxi (ő a squadleader) hogy tartsuk fel a kempelőket amíg kiszökik, meg fedezzük, örömmel halunk meg 10 x is ha ő 2. ki tud jutni.Látszik mennyit játszol velünk és mégis alkotsz rólunk véleményt ! Ja meg hogy bajod van az új generációs 7th val , pillanatnyilag én vagyok az új generáció a 7th ban mert akik jöttek még mostanában mind eltűntek.
  • HTS s3rg1nh00
    #157326
    de csak a sajátot:-D
  • bigface
    #157325
    Noob AT-val félpályáról eltalálja a helikoptert. Hiszen level 2 -es már.
  • n003
    #157324
    köszi ;)) de ez lehet az átlag nem így érzi :DDDDD
  • n003
    #157323
    "A noob annyira béna, hogyha egy 5v5 waron a világválogatott vs vakok meccsen a világvállogatott oldalára tennék be 6. embernek még így is kikapna a világvállogatott"
    most komojan én soha nempróbáltam ezta izét 5v5pöcsköszörülést de valami ilyesmi lenne az eredmény :D
    de legalább lehetne belőle csinálni egy jó kis videjót álá Runing :D
  • Herold
    #157322
    Hogy te milyen kurva okos vagy bazdmeg...
    Miért kellene egy fostalicska bughalmaz game-et tolni szerinted, ha van annál jobb is? Egyébként meg leszarom a véleményed, mert nincs igazad. Soha nem fogok visszatérni a BF2-höz, még ha az összes moddolt szerver kihal akkor se.
  • SigS
    #157321
    Sok a szóismétlés
  • Running
    #157320
    Fuji, te régen egy jó arc voltál, kedveltelek. Történt valami a magánéletedben, vagy mi? Komolyan aggódom, mintha lenne egy kis kattanásod.
  • Verzoo
    #157319
    Thx:P
    Neked nem Jag1:P

  • Verzoo
    #157318
    Thx:P

  • JagFater
    #157317
    noob pont úgy játszi, mint itt a nagy átlag, ne essünk má' túlzásokba.
  • Fujiryu
    #157316
    Rendben.Részemről téma lezárva :)
  • Verzoo
    #157315
    Fuji!!
    Akkor ezek szerint engem tisztelsz mert elég rég óta játszok a 7th-ban,
    és ismerjük is egymást személyesen a BF kupáról...
    Ezt csak azért irtam mert arra szeretnélek kérni, hogy ne baszogasd a Boxert, olyan amilyen, de a mostani 7th csak neki köszönheti, hogy még van egyáltalán, mert ö az aki összetartotta a kis közösségünket eddig....
    Elöre is köszi.
  • McKenny
    #157314
    mi az a fél érettségi:D
    énis most csinálom
  • Fujiryu
    #157313
    Na most elárulok egy titkot.A noob annyira béna, hogyha egy 5v5 waron a világválogatott vs vakok meccsen a világvállogatott oldalára tennék be 6. embernek még így is kikapna a világvállogatott, de ő utána is jól szórakozna(ne vedd sértésnek noob, de te is tudod hogy így van.Nincs mit szépíteni) :)
    Azonban viccet félretéve, itt a többség tényleg csak kikapcsolódásként játszik és ír ide, mert mellette van normális élete és elért valamit a valós életben.Még Schranknak is van egy fél érettségie.Viszont neked a legtöbb amit fel tudsz mutatni az egy fragmovie BF2ben és elmondhatod, hogy mekkora király vagy a játékban és ezt meg azt nyerted(és ezek olyan díjak aminek még a BF2 világában sincs értéke).Azonban annak, hogy király vagy csak akkor van értelme, ha van kivel megosztani az örömöd.Egyedül ünnepelni még sztem egy annyira szoicializálatlan embernek is szar érzés mint ami te vagy.Szóval sztem sűrgősen kezdj megváltozni és legalább pár barátot szerezz magad mellé, amíg nem leszel egy 20éves megkeseredett munkanélküli csöves, mert ha ezt így folytatod még azok is azt fogják rád mondani, hogy lúzer vagy és csak azért nem ugrasz bele a dunába, mert nincs pénzed addig elvonatozni...Szóval pls menj ülj le egy sarokba, mérlegeld a dolgokat és ha rájöttél arra, hogy akik itt vannak azok jófejek és leszarják ezt a játékot, mert az életben van más örömforrásuk is akkor megpróbálhatnál te is keresni valamit magadnak amivel elfoglalod magad a BF2n kívül.Akkor talán nem lennél egy ekkora szálka mindenki seggében...
  • Boxer HUN
    #157312
    ...most már több mint harmadik éve viselem a klánunk prefixét, és nem azért, hogy neked, vagy bárki másnak tetszelegjek... és abban is tévedsz, hogy a JCSR miatt utálnálak. Magad miatt utáltalak meg. Aki változott kettőnk közül, az inkább te voltál. A kezdetektől káromkodok mindenkire, aki idegesítő módon fraggel le, erre bárki lehet a tanúm, aki hallott már a TS-en, és ennek ellenére is IGAZI 7th-s lettem. Milyen érdekes...

    Amúgy alig várom, hogy újból élvezhessük a történeteidet velünk kapcsolatban, mert még nem olvastuk elégszer ugyanazt...

    Amúgy szerintem be is fejezhetjük, mert csak feleslegesen szítod a tüzet a McKenny barátoddal együtt...
  • havercsotány
    #157311
    ha má rapp akkor legyen hazai basszátok meg
  • McKenny
    #157310
    na veletek is játszhatnánk egggyet:D még mc is megverne titeket:D pedig még publkon se vmi kimagaslóak:D
  • n003
    #157309
    nahh mentem sörözni .. és bassza meg mindenki kenit
  • Bogdogege
    #157308
  • Fujiryu
    #157307
    Na jó az elsőnek tényleg volt valami mondanivalója harmadszor meghallgatva, de még mindig ott van benne az alapból ő a király motívum ami nekem valahogy nem jön be :)
  • n003
    #157306
    húúzz el a vérgecibe a kibaszott statoddal
  • Fujiryu
    #157305
    Pont az ilyen sokpénzemvan-mindenpinátmegkapok hiphopot fikázza ki a Belga és pont azért szeretem...Igen kevés jó underground hip hop zenész van magyarországon, aki le tudta szűrni, hogy a rap nem arról szól, hogy sok pénzed legyen és a másik anyját szidod végig és azt mondod, hey-yo-oh-repper gengszter-yooooo-ezvagyok-szétverlek-yoooo-repper vok-yooooo-nyomorból jöttem-yooo-és mégis 20 pina van a farkamon mint a hús a saslikon-yooo.Ezek azok akik az igénytelen szar zenét csinálják, mert hülyék az igazi zenéhez és hogy olyan szöveget írjanak aminek van is értelme/mondanivalója.Ritmusa és dallama van kurva jó, de tartalom nélkül nem ér semmit csak az üresfejú parasztok élvezkednek rá...Alig van magyarországon olyan underground előadó amelyik trényleg szívvel és nem a pénzért csinálja amit csinál.Mert a többség a menő cuccokért és a kurvákért csinálnak szemetet amit a nép fogyaszt mert attól lesz menő...PL amilyen zenét csinál Mentha azt szivesen hallgatom, mert az nem ilyen igénytelen szar mint amit belinkeltél, már bocs, hogy ezt mondom róla...
  • McKenny
    #157304
    most jöttem le egy szeróról 3 csilagos srác magának dobálta a supllit de koomder nem volt:D
    33:2 es kádé kör végén:D nekem csak 26:2 volt:D
  • n003
    #157303
    az első az jó de a második nem jobb a belgánál :)
  • havercsotány
    #157302
    mivel a csótányokat szóba hoztad (imádsz minket szóba hozni ) Kit érdekel hogy te nem fogatsz el minket ? Ki a picsa nem szarja le, mi egy jó társaság vagyunk akik szeretünk együtt játszani kopjál már le rólunk B34
  • OrionHungary
    #157301
    belga a hiphop gyalázása, ezt tudja mindenki a repszakmában...
    ez a valami!!!

  • Fujiryu
    #157300
    Belgát hallgatni életérzés :)
  • n003
    #157299
    jesszusom ez deszaaar :O hát szerintem aki ezt meghalgatya egycer az egyből levágja miért is nem nyomnak magyar hiphoppárért a rádijóba!! :((
  • Fujiryu
    #157298
    Én a régi 7tht egy szóval se szidtam, mert ők letettek valamit az asztalra.Ők építették fel a jelenlegi hírnevét a 7th-nak.Azok akik akkor játszottak a 7thban olyan emberek voltak akikre egy rossz szavam se volt, mert ők sose csináltak semmi olyat amiért szidni lehetett volna őket.Volt egy két csípős megjegyzés a két klán között, de a vitákat mindig lerendeztük.Mindig is fair csapat voltak, néha már túlságosan is ragaszkodtak a szabályokhoz és az elveikhez, de pont ezért mindenki tisztelte őket.Viszont amit ti csináltok az teljesen más és én téged és a csótányokat soha az életben nem foglak annak a 7thnak nézni mint azokat akik ellen pl az Infantry kupán játszottunk.Nekik nem volt szükségük adminprogramra vagy akármire, hogy a helimet lenntartsák a játékban...

    Lehet nem ugyan ezekkel a szavakkal mondtad amit mondtál, és volt benne jó sok "kurva anyját a Fujinak" amit kihagytam, de a lényege az volt mint amit leírtam.Szvsz Boxer amilyen jó volt veled játszani amikor elkezdtem a BF2-t annyira szar most.Sajnálom, hogy amiatt, hogy beléptem az általad annyira utált JCSRbe, a vak gyűlöleted ODINék iránt, így elrontotta a kettőnk viszonyát.Érdekes módon amikor múltkor véletlenül találkoztam Szenoival az egyik szerveren akkor valahogy vele értelmesen tudtam játszani.Valahogy örült annak, hogy találtam egy jó klánt ahol jól érzem magam, ellentétben veled aki velem és az öcsémmel szóba se állt miután beléptünk a JCSRbe.Azért mentem át a TS szobába, hogy a régi idők emlékére játszak egyet veled, hátha megenyhültél, de kicsit meglepett, hogy megváltoztál amint lelőttelek egyből kurva anyáztál.Pedig régen még te is pusztán poénból játszottál ezzel a játékkal...
  • McKenny
    #157297
    elbasztam boxernek ment volna elozö hszére
  • McKenny
    #157296
    másold be mert nem emlékszem hogy bármit is irtam volna neked az utolsó pár napba
  • Boxer HUN
    #157295
    1.) Kenny pihenj le... vagy jegellek...
    2.) Fuji... szánalmas, hogy a hátam mögött írsz olyan szavakat és mondatokat, ami nem hagyta el a szám, legalábbis nem abban a formában! (Én egyből kurva anyázni szoktam és nem tökölök)! A 7th nevét meg a szájára hiába senki ne vegye! Tett ez a klán is le az asztalra olyan eredményeket, mint bármelyik vezető társulat... Tehát csak tisztelettel a klánunk iránt! ...a tagok, már más tészta. Engem is lehet szídni.. viszont nem jöttem ide az okosságot osztani, hogy így a Fuji, meg úgy a Fuji... Nevetséges amit csinálsz... és szánalmas.

    És még a HSZ-el is tolakodsz...
  • Fujiryu
    #157295
    Persze ezért is köszönet Joebácsinak és a KKnak mert nélkülük sose tudtam volna belinkelni a videot és csak üres fehérség lenne ott :)
  • Fujiryu
    #157294



    (én mindenhez értek)
  • OrionHungary
    #157293
    cseréljél már lemezt mert unalmasabb vagy mint egy tv-reklám... ammúgy meg a modokhoz annyi közöd van mint a repszakmához de ugass bele abba is