172092
  • JagFater
    #157686


    Ránning:

    Fuji - Ránning

    Mindenki más bekaphatja. Főleg Zolly, mert kiderült, hogy nem verne meg, csak a szája jár.
  • Bala10
    #157685
    ti vagytok a hűűlyéék!
  • Fujiryu
    #157684
    Nem felejtettem el.Ha akarod szívesen kiteszem ide a logot, de egyikünk se profitálna az ott elhangzott dolgokból.Különösen te nem akinek kicsit több vesztenivalója van ebben a közösségben(engem kvázi ugyan azok utálnának mint eddig).Direkt nem hoztam fel azt a témát, mert azért annyira köcsög én se vagyok, akármennyire is azt hiszed.Ok nélkül, heccből, vagy haragból senkit nem bántok vagy szégyenítek meg, mert annak sosincs jó vége :)
  • mackosajt
    #157683
    Nem akarok ezen vitatkozni veled, de az utóbbi fél év alatt nem egy ember volt, aki ide beírt valamit, majd el lett küldve a qrva anyukájába, és láss csodát, a ph-n értelmes választ kapott, ugyanarra a kérdésre.
    Ezután nyugtázta, hogy itt csak a qrva anyázás megy.
  • holcim
    #157682
    esküszöm ti mind hülyék vagytok ilyeneken veszekedni!!uram atyám!lol megvertük a nagy hordát és akkor mi van ???ja tudom hekkerek vagyunk!!igen mi vagyunk a hekkerek mikor rajtatok kivül a cbén alig vertünk meg valakitXDnem lehet ti vagytok egy kicsit bénák?én nem tudom lejátszottam már egy pár wart(nem olyan sokat mint ti,kb100at)de én még warokon snipert nem láttam ez nem tudom ezzel a taktikával nyertetek régen vagy mi?kicsit nem is tudom hogy mondjam de elég szar taktika!meg nem tudom a warnak sztem az a lényege hogy csapatba mozogjunk tudom mi se vagyunk azok a nagy csapatjátékosok!de ti vittétek a pálmát hogy én egyszer nem találkoztam ugy veletek hogy legallábbb ketten mentetek volna eggyütt!most néztem a cbés meccseiteket hát nem tudom soksikert nem arrattatok,azok mind hekkerek voltak vagy mi?ja igen tudom ökis hekkertek azért kaptatok ki!na mind1 leszarom az egészet!ezugy kikivánkozott belölem !eddig nem irtam mert nem akartam de most mér mind1!!
    Üdvözlettel:=]MC[=holcim90
  • KáTéCé
    #157681
    Cirka 2-3 hét múlva vissza térhetünk a kérdésre :)
  • Fujiryu
    #157680
    Ez a nagyok ülnek az égben dolgot is még annyiban javítanám ki, még így utolsó szó jogán, hogy aki segítséget kér az kap.Azonban az, hogy kap-e az sokban függ a stílustól ahogyan kéri a segítséget.Azt hiszem a HEG sem különbözik a többi nagy és öreg klántól arcoskodás terén.A különbség csak annyi, hogy azok a viták régen voltak és mindenki elfelejtette.Idővel akik most szidják a HEGet azok rájönnek, hogy lehet velük értelmesen is beszélni és alapvetően ugyan olyan klán mint a többi :)
  • Running
    #157679
    Én is befejeztem. Ennyi elég is volt a lelkizésből... megérteni úgy sem fogjuk egymást.
  • Running
    #157678
    Csak azt felejted el megemlíteni, hogy volt egy beszélgetésünk az OC előtt, ami után azt gondoltam, leszállsz rólam, de nem tetted.

    Ők egy másik utat választottak, én meg mondtam, h ok, de ne várjátok, hogy jópofát fogok vágni hozzá, és díjazom. Nem teszem és nem is fogom. Műjópofizni meg nem szeretek. De szerintem ez a sztori senkit sem érdekel...
  • Fujiryu
    #157677
    McKennyis dologban igazad van.
    Runningos dologban, meg maradjunk annyiban, hogy nem provokálom és így mindenki megnyugodhat.Az utóbbi két napos flémek közül a 7thsat sikerült lezárni(ezúton is sry Boxer tényleg néhol elvetettem a sujkot) a Runningosban meg legyen elég annyi, hogy az egyik oldal megunta a falnakbeszélést :)
  • Me0w
    #157676
    Tenyleg, Kori! Mikor lesz a medvebaszo hatsagon vegre lanparty?
  • mackosajt
    #157675
    Csak egy apró megjegyzés...

    Az ilyen, és ehhez hasonló flémek, és ellenségeskedések miatt haldoklik a bf2 errefelé.
    Itt csak a flém a nyerő..
    Tessék a "nagyoknak" leereszkedni egy picit a magasról, és meghallgatni a kisebbeket, akik ezt a gémet nem a megjelenése óta űzik, hanem mondjuk 3 napja vették meg, és van kérdésük. Lehet mutatni, hogy ott az FAQ, csak nem kell egyből elküldeni mindenkit a halál f@szára.

    Illetve a nagy űberkirály egyedek (lásd előttem szóló, fiatalkorú Mekkeni) nem kéne, hogy qrvaanyázás közepette oltsák a játékkal pusztán élvezetből, és nem az eredményektől hajtva játszó egyedeket.

    Szerintem.

    Szeressétek egymást gyerekek! (csak semmi buzulás)
  • McKenny
    #157674
    http://www.esl.eu/de/bf2/gather/4785752/

    gyertek
  • KáTéCé
    #157673
  • Metalmilitiakid
    #157672
    ja te meg gyere TS re
  • gbc csabika
    #157671
    "Hát waron még egyszer se voltak nagyképűek...."
    Hajajj.
  • Fujiryu
    #157670
    Hát én nem játszom most egy-két hétig, mert van jobb dolgom is mint a BF, de utána megpróbálok valamit szervezni, hogy ne csak egy magyar legyen a HEGben akik ellen játszotok, hanem mind az 5 magyar legyen.Gondolom ti is inkább úgy játszanátok, mint a David ellen és még 1-1 svéd-francia-német-holland ember ellen.Majd Barit is rábeszélem, hogy tegye fel a BF2-t, Atwet, hogy szerezze vissza a gépét és megleszünk 5en(ha kell hívjuk a KTC-t, de csak legvégső elékeseredésben) :)
  • McKenny
    #157669
    fuji erre is lőjjé választ lécci
  • Fujiryu
    #157668
    Már én is bánom, hogy kiálltam McKenny mellett.Volt pár olyan megnyílvánulása ami miatt azt hittem képes megváltozni, de tévedtem.

    "Nagy tapasztalatú csapattal szívesen játszik az ember, de a HeG-el nem kösz.Nem érdekel mennyit tudnak és hogyan, én gusztustalannak tartom Dávid és Matt nagyképűségét"
    Hát waron még egyszer se voltak nagyképűek, és hozzád hasonlóan nekik is lehet rossz napjuk amikor kicsit bunkóbbak a szokásosnál.

    "Nem bocsátottam meg nekik, nem fogom soha, nem is leszünk soha annyira jóban, mint régen, az a fejezet lezárult."
    Azt hiszem ennél, kevés dolog jellemez téged jobban.Ha ellened valaki is elvét egy hibát azt egyből leírod.Megbocsájtani azt nem tudsz vagy csak nem akarsz, mert Chuck Norris se bocsájt meg soha és ettől vagy férfi.Lásd az én példámat.Azóta kötsz bele mindenbe amit mondok és provokálsz, amióta volt a vitánk.Elötte jól megvoltunk, volt, hogy még segítséget is kértél tőlem, de most le vok tiltva msnen és nem kérnél segítséget tőlem vagy az frx-től még ha meghalnál sem, mert meg vagy sértődve.Egy hiba és 2 évnyi együttjátékot felejtesz el és húzol le a semmibe.Ez egy 8éves kislánytól elfogadható, de egy felnőttől nem, mert nálad csak azt mutatja, mennyire magaddal vagy elfoglalva.

    "Persze, h provokállak, mert az utóbbi 1 évben csak rajtam csámcsogtál ha szóba kerültem, te fikáztál az oldallal a stílusommal stb, úgy h egy rossz szót sem szóltam"
    Most kezdhetném egy olyan érvvel ami semmit nem ér, de mivel ti is ezt csináljátok lássátok milyen hasztalan: FERDÍTESZ.Fél éve vagyunk rosszban és csináltál valamit.De, azért kinyithatnád annyira a szemed és félretehetnéd a sértődöttséged meg az egodat, hogy lássad a világ nem körülötted forog, és vannak rajtad kívül más emberek is.Másnak is beszóltam, mással is vitatkoztam, csak azok az emberek képesek felfogni amit mondanak neki, és van annyi eszük, hogy ne sértődjenek meg évtizedekre.Így nem lesz az, hogy éveken keresztül dobáljuk a sarat egymásra, hanem egy két nap alatt lerendezzük a vitákat.Zollynak is beszóltam már durvákat, de mindketten tudják a másikról, hogy alapvetően jó ember és akármennyire mondja, hogy megver ezt azt én nem félnék tőle , mert tudom, hogy annál normálisabb.A provokálásról meg annyit, hogy egyedül amiatt van ez a vita kettőnk között, mert te mindent amit mondok a saját személyed elleni támadásnak veszel, még ha nem is neked mondom, de te egyből magadra ismersz abban akivel vitatkozom és egyből úgy csinálsz mintha neked szóltam volna be...Mindig van egy szál ami hozzád vezet, mert elég régóta vagy meghatározó tagja ennek a közösségnek, de azért nem rólad szól minden :)




  • KáTéCé
    #157667
    fbf, medic only?
  • Metalmilitiakid
    #157666
    igen én is épp akartam kérni hogy legyen vmi
    Fuji : ha összeszedünk 5 főt infre szervezel war ta HEG el ??
  • McKenny
    #157665
    igen lehet.... de amikor 10 infi van a tank mellett ...akkor kétlem
    max c4dpvseggbejalán
  • gbc csabika
    #157664
    Továbbá ha értően olvasnál észrevennéd, hogy a HEG-et a legelső hsz-emben a védelmembe vettem, gratuláltam nekik, de attól még Matt és David gusztustalanul viselkednek.
  • McKenny
    #157663
    egyszer jelentkeztünk helispárosnak nem tom régen aztán nem mehettem mert bannom volt tv2-s szerókról:DDD pedig mi lettünk volna...
    vmi olyan faszláma páros kapta majdnem :D beszartam a röhögéstől amikor elkülde over a line uppot..mivel szoktak heli 2v2 zni és ott ő tőlük nem sok bénább páros van 10 körönként ölnek eggyet már örülhetnek
  • schrank
    #157662
    1 akna esetleg 2 c4 de max 3 rakéta ...
  • Promi #157661
    Ennyi hsz en meg mar azt hittem, hogy ki jott az uj patch.
  • gbc csabika
    #157660
    Na mindegy, csak kíváncsi lennék, hogy szted az otrombaságokra mi a mentség...
  • McKenny
    #157659
    Hát faszom tudja én csak publicon tankoztam de amikor 1 tank van akkor azt ő kapja
  • gbc csabika
    #157658
    De nem akarok semmi mondani okoska:) Megmondtam amit akartam abban a hsz-ben, amire nem válaszolsz, és nem azért várok választ mert mondanám tovább is, hanem azért mert abban benne van a lényeg, várok vmi értelmes reakciót a lényegre, de ezek szerint buktad a vitát?:) Ha nem tudsz válaszolni...
  • schrank
    #157657
    meddig érettségizel b+ ?!
    a piacon 5 perc de akkor már benne van egy extra tejfölös sajtos lángos is
  • Fujiryu
    #157656
    Te akarod, hogy válaszoljak(elso hszed , masodik hszed), csak azt felejted el, hogy ismerlek valamennyire és hogy hasonló módszerekkel játszunk.Addig fogsz nekem írogatni amíg nem válaszolok neked egy olyat amire leírhatod azt amit le akarsz.Már most tudod mi az amit mondani akarsz, de a levegőbe nem mondhatod.Mivel ez valószínüleg ellenem szól vagy a HEG ellen, nem akarok az az ember lenni aki ezt kiprovokálja belőlem.Ezért mondtam, hogy írd le nyugodtan, akár erre a hszre is :)
  • HTS s3rg1nh00
    #157655
    amúgy:elmegyek érettségizni és telefossátok a topicot flémmel?hát milyen szívetek van nektek?
    btw,mi meg játszanánk a HEG-gel,vagy Gigáékkal,vagy Fudzsival(persze ő van egyedül:D!),talán 5 embert még össze bírunk vakarni,kikapunk mint a szar,anyázunk jókat,de megoldható a dolog,mi,avagy "akik elbaszták a régi 7th hírnevét",nyitottak vagyunk bármire...
  • schrank
    #157654
    100/2 K/D muhahaha akkor az valami láma szerver vagy war
  • Me0w
    #157653
    Vicces kis maki vagy. Kersz banant?
  • HTS s3rg1nh00
    #157652
    onnan,hogy letkz a tankért,majd a kör végén 100-2-vel végez,persze a csapat kikap,dehát neki jó a statja,és ez a lényeg
    (azt mondjuk azé hozzátenném,uwunak is megvannak a bejáratott útvonalai,nemnagyon megy másfelé,különben ő sem tud mit kezdeni a tankkal,pedig ha valaki,akkor Ő tudja hogy kell azt csinálni)
  • Zerénd
    #157651
    Kóbor angyal és a fekete bárányok az Akela zenekat énekesének (Katona Főnök akiknek mond ez valamit) új formációja. A többi meg szerintem egyértelmű.
  • schrank
    #157650
    légyszi írd le honnan lehet felismerni egy első osztályú harckocsist
  • gbc csabika
    #157649
    Mé? A Pityu is hegeszt még?
  • McKenny
    #157648
    Óvert nem kell basztatni!!!
    Habár nem hiszem hogy sokatt vesztettünk...De azóta kiélheti magát mivel azóta rendszeresen jár 32v32 -zni battle.no közösségel....Első számú tankosként.Igaz hogy én soha nem tekintettem fel Over skiljére ami egy átlagos de mégis lényegesen több mint az itteniek fő részének.
    Battle.no soha nem kap igaz egy is kb 2 játéokosan köszönhető anabol,zeqtr légifölény.... stb
  • JagFater
    #157647
    :-DDDDD