172092
  • JagFater
    #157646
    Mindenki tele van hibával, Ránning is, csak ő jobban hibáztatható egy bizonyos cselekedetért. Ez olyan, mint a közszerepelők. Ha ők finganak egyet, akkor az az egyház elleni vétek, meg rasszista. Ha mi, akkor görény geci, de max röhögünk rajta.

    Ekkora lélekszámú közösségben elkerülhetetlen, hogy szorosabb kötelékek alakuljanak ki, és elkerülhetetlen a klikkesed is. Nyilván egy egyén tartozhat több klikkbe is, ahol a feszültséget nem tudja, vagy nem is akarja elviselni, megoldani. Ezért felesleges az ilyen fórumokon a személyes sérelmeket megbeszélni. Nem biztos, hogy azért állnak egyik-másik mellé, mert ő a haver, hanem mert egyetért a mondanivalójával.

    Te mindenkit beskatulyázol és egyből lámázod, holott lehet, hogy csak a stílusod miatt szólt be, vagy mert már előtte besoroltad a "Ránning oldalra" ami csak számodra létezik.
    Egy példa:
    Én bírom Ránningot, sosem volt vele semmi bajom, sosem ártott nekem.
    Ezzel szemben neked, meg másnak nem szimpi, ezért osztjátok.
    Nem lehet elvárni, hogy a tömeg állást foglaljon, mert valszeg úgy vannak vele, ahogy én.

    kenis ügyben nincs igazad. Hányszor jött már a szarjaival és le sem szarta senki, ott virított a hsz, hozzá sem szóltak. Ez neki nem tetszett és rátett egy lapáttal. Vagy lehet, hogy 1-2 értelmes hsz van, de aztán ha nem nyalják a seggét, egyből vált faszcsírára...
    Csodálod, hogy előítélettel állnak hozzá?
  • schrank
    #157645

    sebzi a páncélosokat is mint a picsa az ember mellé is elég lőni nem kell találni
  • McKenny
    #157644
  • Running
    #157643
    Az a baj Fuji, hogy sok olyasmit állítasz velem kapcsolatban, amiről fingod sincs és utána sem néztél, vagy kérdeztél. Csak beszélsz bele a nagyvilágba. A gémover-es kitiltásos dologhoz se volt semmi közöd, gőzöd sincs arról miért mondtuk neki, h viszlát. Tovább megyek, egyetlen egyszer sem kérdeztél meg, mi volt az ok.

    Segítek. Elmesélem, habár nem túl érdekes. A sok ellenérzés ellenére, mondtam h jöhetnek játszani ha tudnak viselkedni és betartják amit kell. Habár 30 másik ember helyét foglalták el, akikkel sose volt gond. Mind1. Az angolok ellen tették a dolgukat, de inkább gémóver volt az, aki pozitív csalódás volt.
    A meccs után mckenny leosztotta az észt, a pilótákkal kapcsolatban. Napi rendszerességgel irogatott addig, ameddig közöltem neki, h ha nem fogja be és hagy békén azzal, ő mekkora király, más meg láma, akkor nem fog játszani. 3x kértem meg, és nem fejezte be. Letiltottam a picsába, mert elegem lett a kis buziból. Nem volt képes felfogni, h nem az a cél, hogy ki fregel többet, meg ki mekkora király a játékban.

    Gémóver: Mivel megígértem neki, hogy ha tud viselkedni akkor megkapja a helit, és teljesítette, így a taktika szerint ki is lett osztva rá a heli, nem kis feladattal, habár ebből volt vitám pár emberrel, de kiálltam mellette, annak ellenére h ismertem a múltját. Majd mikor szóba került, h válasszon magának a helibe társat, közölte lazán velem, h ha mckenny nem jöhet a meccsre, akkor ő sem jön. Tulajdonképpen ultimátumot kaptam tőle. Én meg azt mondtam, jó rendben, viszlát. Ennyi a sztori, tudom egy szemét állat voltam.

    Heg és pcw: Nagy tapasztalatú csapattal szívesen játszik az ember, de a HeG-el nem kösz. Nem érdekel mennyit tudnak és hogyan, én gusztustalannak tartom Dávid és Matt nagyképűségét. Sajnálom, de rosszul leszek a "mindenki núb, mi vagyunk a király" emberektől. Nekem egy 15 éves kisgyerek ne ossza az észt és alázzon. Atwe-nak is van egy stílusa, de ő egy rendes srác, annak ellenére is, hogy nagyon mérges voltam amiért kilépett, de ez Barira és Steve is vonatkozik. Mind tudta, hogy mi lesz, ha lépnek, nem is lett máshogyan, soha nem is tagadtam a véleményem és az érzéseimet. Nem bocsátottam meg nekik, nem fogom soha, nem is leszünk soha annyira jóban, mint régen, az a fejezet lezárult. Tudták, vállalták. Én ilyen vagyok, ismertek.

    Provokálás: Persze, h provokállak, mert az utóbbi 1 évben csak rajtam csámcsogtál ha szóba kerültem, te fikáztál az oldallal a stílusommal stb, úgy h egy rossz szót sem szóltam, illetve valami hüje indok miatt, amit ts-en hallottál. Azóta kurogacc megállás nélkül. Egy olyan dolog miatt, aminek semmi jelentősége nem volt, és valszeg totál félreértetted, vagy nem tudom, mert én nem is emlékszem az egészre. A gyerekes visszavágásod és hirtelen ellenérzéseid velem kapcsolatban innen fakad. Elég hervasztó ügy.
    Azért örülök annak, h a provokálássokkal sikerült elérni azt, hogy más is lássa, mekkora ovi és beképzelt csávó vagy. Én személy szerint örülök annak, h kibújt a szög a zsákból. Legalább most már nem csak én vagyok a fasz, hanem az egész társaságot fikáztad széjjel, teljes mellszélességgel. Hazudnék ha azt mondanám, nem örülök ennek.

    Ime, bemutatkoztál a pro barátaiddal együtt (dávid+matt)...köszönjük. Én személy szerint ismertem ezt az oldalt, most más is csipegetett kicsit belőle.

    Gratulálok az eredményekhez, a HEG-hez, kár h se a hazánkat, se a neveteket, se a közösséget nem képviseltétek, kizárólag magatokat, örülök, h ennyi nektek elég, nem is baj. Mások vagyunk, szerencsére. Egyedül Barit sajnálom, mert egy jó srác, de majd egyszer neki is megjön az esze, és nem olyan embereket képvisel majd mint ti. Én azt mondom, bulizzatok, lanozzatok, amit akartok, de engem hagyjatok ki az egészből, ÉN NEM A TI KASZTOTOKBA TARTOZOM.
  • McKenny
    #157642
    adsz róla képet?
    modokba nem vagyok jártas max special forcesben ott ismerem a fegyvereket
  • n003
    #157641
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Bala10
    #157640
    hmm.. ennél jobban össze sem lehetne foglalni a mai Magyarországot!

  • n003
    #157639
    ".. addig baszogattam Atwet amíg segített 5 embert összeszedni"
    akkor ezér nem emléxem hogy játszottunk volna a heg-l :DDD

    ezt sosem fogom megérteni miértjó inf-ezni bf2-vel? :O arra ott van a cs és cod4
  • schrank
    #157638
    16 órakor, amatőr versmondók műsora, a Magyar irodalom nagyjaitól Király Lindával!

    17.30 órától, színes koncertek

  • schrank
    #157637
    9 órakor, megnyitó!

    9,30-kor, főzőverseny megnyitása!

    9,30-tól, Egészség óra Dr. Raffael Sándor és Dr. Sztojka Ivánnal
    -véradás
    -vércukorszintmérés
    -vérnyomásmérés
    -tanácsadás

    9,30-tól, gyermekműsor sztárvendég Krisztián
    -kézműves foglakozások
    -vetélkedő

    9,30-tól, felnőtteknek, történelmi totó
    -900-tól 2008-ig

    10 órakor, Kutyás bemutató , Gáspár Győzővel elmarad (buksi kiszökött)

    helyette:
    10 órától, ijászkodás és, bilickézés!

    10,30-tól 12,30-ig, sportrendezvények!
    -zsákba futás
    -térköhajítás
    -barikádépítés

    13 órától, ebéd, és a versenyszámok eredményhirdetése!

    14 órakor, néptáncbemutató!

  • gbc csabika
    #157636
    Most a legkomolyabban mondom: valami nem oké nálad. Mi a szar nyomná a szívem veled kapcsolatban, atyaúristen ember:)))))) Meg miért akarnálak befeketíteni?:) Nem szoktam játékokat játszani, ha gondom van a képedbe mondom. Vitatkozunk, és úgy tűnik nekem, h amire vmiért kényelmetlen lehet arra nem válaszolsz:) Ne képzelődj:)
  • mesor
    #157635
    Azért van feszültség köztünk, mert soha nem álltunk be a "talpnyalóid" közé, nem tudtál irányítani minket illetve mindíg konkrétan és nyíltan megmondtuk, ha valami nem tetszett és ez mindíg is fájt neked... :) Pont ezért kezditek ki most Fujit is.

    Az eredményeségről, tiszteletről meg annyit, hogy itt soha nem fogják elismerni egyik csapat eredményeit sem hiszen jó pár éve meg lett mondva idézem(a teljesség igénye nélkül): "Itt senkit sem érdekel, hogy anno a régi klánok a régi battlefieldekben és módozataiban milyen eredményeket értek el..."
  • Bala10
    #157634
  • Fujiryu
    #157633
    A színpad a tiéd ahogy mondani szokták :)
  • Fujiryu
    #157632
    Értelmetlen vita lenne belőle.Tudom, hogy azt akarod, hogy válaszoljak, mert valami nyomja a szived, de amit mondani akarsz azt elmondhatod anélkül is, hogy úgy állítanád be, hogy én provokáltam ki belőled.Nem játszom ilyen játékokat sry.Elegen próbálnak befeketíteni nélküled is.
  • Herold
    #157631
    Összekevered az M95-el. Az L96 az egyik leghalkabb sniper.
  • gbc csabika
    #157630
    Pedig korrekt voltam, úgy látszik nem vagyok méltó vitapartner
  • eugabesz
    #157629
    cél a maffiózó...már csak 3 hely
  • eugabesz
    #157628
    Nem Téged válaszra sem méltat...
  • gbc csabika
    #157627
    Akkor engem nem részesítesz abban a kegyben, hogy válaszolsz a #157598-ra?
  • Fujiryu
    #157626
    17.30 órától, koncertek
    Kóbor angyal és a fekete bárányok rock zenekar!
    Turán nemzeti rock zenekar!
    és, a
    Magozott Cseresznye!

    Hát ezekre is kíváncsi lennék azért :)
  • Bala10
    #157625
    ez jó:D
  • KáTéCé
    #157624
    Konkrétan nem értem miért többes számban beszélsz rólam, hiszen ez az én véleményem. Egyébként is butaság amit mondasz, tekintve, hogy a bf-es körből, rajtad kívül senkivel sincs gondom.
  • Bala10
    #157624
    "addig vagy jófej velük amíg nincs saját véleményük, vagy az egyezik a tieddel..."én ezt most cáfolnám itt és most:) bár biztos ritka eset lehetett
  • eugabesz
    #157623
    Az bizony...mémeg a "jobbik" fajta...bár kurvára elárulja az ember8nem úgy mint a vintorez) mert akkorát durran mint a ház,de az egyik-ha nem a legpontosabb-fegyver.
  • Herold
    #157622

    10,30-tól 12,30-ig, sportrendezvények!
    -zsákba futás
    -térköhajítás
    -barikádépítés

    Ez való nektek!
  • Fujiryu
    #157621
    Azért remélem abban a videoban, nem csak olyan dolgok lesznek amit ti nem hisztek el, mert még sose sikerült megcsinálnotok, hanem olyan is ami tényleg bizonyítja a csalást.
  • Fujiryu
    #157620
    De te is pont ugyanazt szereted.Akik nem istenítik a honlapod és a mappackodat azokkal szóba se állsz.Letiltod őket és kitiltod a warokról...Te sem vagy egy akkora szent mint amekkorának beállítod magadat.Sok embert állítottál magad mellé, de egyszer ők is észreveszik, hogy addig vagy jófej velük amíg nincs saját véleményük, vagy az egyezik a tieddel...
  • McKenny
    #157619
    az sniper?
  • Fujiryu
    #157618
    Ha nem lenne itt Running és a többi ember aki azt keresi mibe köthet bele abban amit mondok békesség lenne és csak röhögnénk azon amit írok.Nincs nagy arcom, csak már belefáradtam, hogy türelemmel és békében elmagyarázzak nekik valamit 100 sorban, amikor úgyis csak belekötni fognak és szarnak az egészre.Az, hogy néha engem is felhúznak az meg igazán elnézhető, mert mindenkivel megesik.Nem célom téged és másokat megbátani, sőt tőled el is fogadom a kritikát, neked nem is válaszolok úgy mint nekik, mert abban amit te írsz abban van értelem és nem 99% cseszegetés és provokáció.Az, hogy nekik nagyképű faszként válaszolok az azért van, mert már belefáradtam abba, hogy békésen válaszolgassak nekik és minden gerinctelen és alaptalan támadást elengedjek a fülem mellett.Ha megnézed ők már az első-második körben elkezdk a szúrkálódást és személyeskedést, míg én ennél jóval később.Az a baj, hogy te a tajparaszt stílus ellenére is képes vagy látni amit mondani akarok és képes vagy felfogni mire akarok rávilágítani.Nekik meg teljesen mindegy hogy írom le, nem AKARJÁK megérteni.Szóval, az egész részemről egy kis feszültséglevezetés és próbálom megvédeni azokat akiket folyamatosan csesztetnek, még ha egy tajparaszt módján is teszem, de már nincs kedvem szépen fogalmazni és belecsúszik néha egy ki indulat is.

    "keni, meg a társai más tészta, ugyan az mint gémóver. Évek óta baszta itt az anyját, meg szította tüzet, aztán mit gondolt, hogy idejön és mindneki a nyakába borul, mert mond két értelmes szót? Hát a nagy lófaszt."
    Nektek meg lehetne annyi eszetek, hogy nem egyből elkezditek belőlük kihozni a rossz énjüket amikor normálisan jön ide, és amikor elpattan náluk a cérna, bizonygatjátok, hogy ti megmondtátok, hogy nem valók ide(GameOver pl a norvég meccsnél semmi rosszat nem tett mégis el lett küldve a faszba.Annyira vakon utáljátok, hogy nagyítóval keresitek benne a hibát).Engem valahogy nem zavar, hogy belinkelnek képeket a saját statjukról, nem érzem, hogy ezért el kell küldeni őket a picsába, mert szerintem pont azért teszik mert ti ilyen nevetségesen viselkedtek és engem mivel egy csöppet se zavar tovább tudom olvasni a fórumot.Az érvetek mindig azok, hogy ti 30+évesek vagytok, jó társaságban játszotok, de egy-egy ilyen kép után mint a 8 évesek úgy szidjátok őket.Ha figyelmen kívül hagynátok semmi nem lenne figyeld meg...

    HEGgel kapcsolatban meg én is értem a sérelmeiket, csak néhányat kicsit eltúlzottnak érzek.Mi a HEGgel mindig kerestük a magyar csapatokat, hogy játszunk ellenül, de a többség ki se mert állni, vagy a meccs végén csíterezett és csalózott.Hegyekben állnak a csíterezős screenshootok a gépemen.Kevés olyan csapat van akik gratuláltak és még ha úgy is gonolták, hogy valami nem stimmel gratuláltak.Olyan meg egyedül a VÉNY volt aki kíváncsi volt a véleményünkre a játszott meccs után(itt most a pcwkről beszélek a mostani opencup elötti felkészülésnél).Nem nagyképűség azt mondani, hogy akár melyik magyar csapatot megveri a HEG, mert ez így van.Azonban aztmondani, hogy a magyar csapatokat nem segíti egyszerűen hazugság.Ha engem megkért valaki, hogy segítsek leszervezni egy PCW-t a HEG ellen akkor addig baszogattam Atwet amíg segített 5 embert összeszedni.Így játszottunk az MC ellen(akik ellen a Horda).Holcim mondta kíváncsi arra, hogy játszik a HEG ezért leszervetük a meccset.Nem csítereztek nem anyáztak, hanem szép csendben mondták, hogy bár kiszoptak élvezték a meccset és gratula.Mi sem lovagoltunk azon, hogy 3 mapon végigpörgettük őket(2 map után még egy harmadikban is bennevoltak), hanem még Atwe és én át is mentünk beszélni velük és jól elviccelődtünk.Ezzel az MC-t egy fair csapatnak ismertem meg.Szóval azt is látni kéne, hogy elég kevesen kérnek a segítségéből a HEGnek, de akik kérnek belőle azok meg is kapják.A VÉNYnek is Atwe adott pár jótanácsot és nem nagyképűen osztotta az észt, hogy hogyan nyertünk a PCW-n.Sydacot meg lehet kérdezni vagy fél órát beszéltünk a meccs után velük.Sajnos az előbb leírt esetek vannak kis számban.A többség elvárja a HEGtől, hogy játszon ellenük és ha kikapnak akkor egyből lelépnek és meccs közben elkezdik a csíterezést anyázást.Vannak akik anyázás nélkül lelépnek, de olyan sose volt, hogy valaki segítséget kért és azért nem kapta meg mert a HEG annyira nagyra tartja magát.Szóval az, hogy kiprovokálnak a fiatalabb játékosokból egy két nagyképű kijelentést az nem jelent semmit...
  • eugabesz
    #157617
    hát azzal "teljesítmény"..nem mondom,egy L-96i-vel talán...de még ahhoz is k.va nagy mák kell
  • Kovács legény
    #157616
  • McKenny
    #157615
    visszatérve ahoz hogy a "régi nagyok" miért nem segitenek az ujjaknak nekem is lenne egy kérdésem regen, sound tweaken kivül vmi-t még lehet változtani?
  • Running
    #157614
    m16-al lőtt.
  • eugabesz
    #157613
    Az AIX-ban nem ritka a 400 m-es snipa találat...de gondolom ez nem mérvadó..
  • McKenny
    #157612
    minyár más
  • Running
    #157611
    Elnézést.
  • Running
    #157610
    Nektek csak az jó, aki a seggeteket nyalja függetlenül mindentől. Seggnyaló meg sose voltam, bocs.
  • McKenny
    #157609
    a pálya nins 2 km es max 600-700m de annyi nem volt csak 400
  • eugabesz
    #157608
    Én olyan szerény vagyok,hogy nem is ismernekamúgy meg