172092
  • eugabesz
    #157724
    "én meg néha hányni szoktam"....
  • Bala10
    #157723

    várom már:D
  • Fujiryu
    #157722
    Hát nem is veszem, ahogy eddig se nagyon vettem komolyan :)
  • Fujiryu
    #157721
    Nem is rólatok beszélek, hanem azoknak mondtam inkább akik fél füllel hallottak dolgokat és azt hiszik ők verték szét a csapatot.Pl a JCSR csak azért maradt fenn még fél évig, mert Petit, Mattot és Davidot érdekelte a játék.A Horda részéről nem tudom mekkora volt az aktivitás, de a JCSRben mindenkinek volt több millió dolga, ami fontosabb volt mint a játék.Buli-munka-nők-család-suli.Szóval nem nektek akartam célozni, hanem olyan embereknek akik nem voltak se JCSR/Horda tagok mégis a HEGre kenik a magyar BF2 széthullását.Nekem jó volt az a plusz fél év amit még játszottunk a JCSR-ben és azóta is ha játszom, leginkább velük játszom.Ezért nem értem, hogy lehet az, hogy mások ennyire fújnak rájuk amikor velük semmi baj nincsen.
  • Running
    #157720
    badsec hagyd a faszba, nincs értelme. A bf2 lezárult, egy új korszak indul nyár végétől, a többi már történelem lesz. Ideje átadni a terepet az újaknak.
  • JagFater
    #157719
    Csótiékat nem kell komolyan venni...
  • badsec
    #157718
    Én pont azt írtam, hogy egyáltalán nem haragszom egyikükre sem. Csak pont akkor mentek el, amikor a legaktívabb volt a csapat. Sírni azért nem fogok emiatt. Nekem ez a játék - mint minden egyéb játék -, csak kikapcsolódás. Ha sikereket is értünk el, azt is úgy vettem mint mikor szarul ment. Nekem csak és kizárólag a TS hangulata számított mindig. Ha valaki ennél többet akar, az az Ő dolga. Atwe+Bari+Steve megtalálta a számításait a HEGben, lelkük rajta. Igazság szerint nem emlékszem, hogy szóba került volna Runninggal ez a téma köztünk, pedig az alapító tagok közül már szinte csak mi maradtunk ketten. Próbáltuk utána évekig életben tartani a csapatot, de már utána semmi sem ment úgy a játék terén, mint régen. De a TS hangulata azért megmaradt és mivel a csapat nagy része az "idősebb" korosztályhoz tartozik, így többet jelenleg nem is nagyon várhatunk el a csapattól.
  • HTS s3rg1nh00
    #157717
    remélem azért nem vetted komolyan...
  • Bala10
    #157716
    kéne hozzá az alap logó:D vagy más legyen?:)
  • Fujiryu
    #157715
    Örülj, hogy átterelem a forgalmat a máshova, így marad időd csinálni nekem egy felfelépezsgős új logót :)
  • badsec
    #157714
    Valóban sok sikert nem arattunk. Végül is folymatosan az első 10-ben voltunk CB-n, de az is biztos csak véletlen volt. Tudod, ez még akkor volt amikor Te azt sem tudtad hogy ez a játék egyáltalán létezik. Úgyhogy légyszi ne próbálj már meg kioktatni arról, hogy mekkora szarok vagyunk! Mert Fujitól és olyanoktól elfogadom, akikkel egy csomó "nagy csatát" végig nyomtunk, de tőled és a magadfajtától (pl.McKenny) nem nagyon. Fingod nincs az elmúlt években történt dolgokról, úgyhogy ne oszd már itt az észt! Köszi! Inkább olvasd el ezt az oldalt, hátha sikerül megértened pár dolgot: köcsög horda!
  • Fujiryu
    #157713
    Na pl ez egy olyan hsz amire nyugodtan írhatnék, egy fél oldalas cuccot. De egyedül azért írta be mert erre vágyik.Szóval ők is ugyan azt csinálják mint én, csak nekem hosszabbak a hszeim így arra emlékszik mindenki :)
  • Fujiryu
    #157712
    Csak azt felejtik el páran, hogy ez így normális.2 éve történt.David és Matt a JCSR-ből jött, onnan is hoztak alapokat ugyan úgy ahogy Atwe a Hordából, azonban nem csak ez a két csapat volt ahonnan elszedtek dolgokat.Itt csak a legalapvetőbb dolgokat tanultál meg, a többire maguktól jöttek rá és más csapatoktól lesték el(ahol játszottak/akik ellen játszottak).Szerintem, ha nem lett volna az ultimátum és nem lettek volna rákényszerítve, hogy lelépjenek még ma is a Hordában/JCSR-ben lennének barátokként.Én sem vagyok HEGes mégis jóban vagyok velük, mert én megértem miért változtattak és hagyták ott a klánjukat a HEG miatt.Nem ők döntöttek a kilépés mellett, hanem majdnem kirugták őket.

    Mindenki tudta, hogy a játék akkor fontosabb volt nekik, mint a társaság.Ezt nem lehet nekik felróni.Ha játszani akarsz azokkal mész játszani akik szívesen játszanak nem azok akiknek könyörögni kell érte.Ha meg a társaság olyan fontos volt mindenkinek, akkor ti is jóban maradtok velük.

    Lásd a Hordások a JCSR-ből kivált HEGesekben látják az ellenfelet, mert szerintük ők okozták az egészet és a Hordás részével szinte semmi bajuk nincs.JCSR részről meg rég el lett felejtve az egész, mert már akkor nem volt fontos a játék.COD4ben tudtunk velük együtt játszani és az egészre fátylat borítani, mert akik az ultimátumot adták, rájöttek, hogy igazándiból nem ők tehettek a végéről, hanem a kivált HEGeseknek köszönhetik, hogy még fél évig húzták az aktív játékot.Szerintem ezért nem baszogatni kéne őket és azt mondogatni, hogy mennyit adtatok nekik, hanem észrevenni, hogy ti is ugyan annyit kaptatok tőlük.Ők például egy szóval sem kérik ezt az elismerést és lehet azért, mert megkapják mástól.Ha nem "kövbetelnétek" ezt az elismerést talán ez a vita se létezne...Szóval maradjanak meg a szép emlékek és nézzétek a pozitív oldalról, hogy plusz egy év/fél évvel tovább volt aktív a klán nekik köszönhetően.
  • havercsotány
    #157711
    jól van na csak poénkodok próbáltam egy kicsit még flémkelteni de ez nekem nem megy menyjél igyál egy sört a Kópéba
  • Bala10
    #157710
    de bonyolult itt "logó"t kérni és csinálni. :S
  • havercsotány
    #157709
    figyelj már mindenki ezt használja hogyha te is skilles játékos akarsz lenni akkor szükséged lesz egy kis trükkre!
  • badsec
    #157708
    Nem mártírkodik Ő, csak próbál valamit tenni a közösségért. De cserébe állandóan csak a lehurrogást kapja. Mindegy, nem tisztem Őt megvédeni, meg fölöslegesen vitatkozni.
  • mackosajt
    #157707
    Jutalékot kapsz?

    Nincs elég magyar a szégyenfalon?
  • JagFater
    #157706
  • havercsotány
    #157705
    gyerekek ezt az oldalt találtam már töltöm is le a sok finomságokat és indulok én is az ópencuppon (Gigabite is innen szedi a cuccokat)
  • JagFater
    #157704
  • JagFater
    #157703
    Ez a link lámpi: :-)
    http://prohardver.hu/tema/battlefield_2_2/friss.html
  • Fujiryu
    #157702
    sikerült
  • Fujiryu
    #157701
    AKINEK HELPDESK SZERŰ SEGÍTSÉG KELL AZ KATTINTSON IDE :)
  • Me0w
    #157700
    Ne azert legyen mar martir valaki, mert ONSZORGALOMBOL csinal egy oldalt, es valaki leszolja. Senki nem kerte ra, hogy legyen community oldal. A jatekosok nagy resze, aki anno jatszott, mar szarik a BF2-re, igy Running oldalanak is maximum annyi ertelme van, mint a forum flamenek :)
  • KáTéCé
    #157699
    Feszegessétek nyugodtan, holnap se nagyon lesz kedvem dolgozni, viszont lesz mit olvasni :p
  • Fujiryu
    #157698
    Az kéne, hogy a linkelt szöveg az legyen piros és brutálnagy
  • havercsotány
    #157697
    1. Maffiózó
    2. Battlefield 2


    Na még egy kicsit húzzunk bele ,talán ez lesz az utolsó ,hogy elől vagyunk
  • Fujiryu
    #157696
    Hát gondolom ha ennyire ismered Runningot akkor azt is tudod, hogy a TotalGamingesek megkeresték és felajánlották neki, hogy vezesse a honlap BF2es részét és, hogy ott miért mondott nemet.
    A sorrend kedvéjért még annyit, hogy én az elött fikáztam a honlapot, hogy elkezdődött volna az újáépítése.De ezt a vitát régen lezártam, Runninggal is lebeszéltem ezt azóta privátban, szóval ezt a témát ne feszegessük sztem :)
  • badsec
    #157695
    Játszottunk mi a HEG ellen a Hordával egy Karkand kört még pár éve. Pont CB meccsünk volt 8-tól és látták sokan vagyunk a TS-en és megkérdezték lenne-e kedvünk egy gyors körhöz. Kicsit kapkodós volt a dolog, de kb. egálban jöttünk ki a dologból. Amúgy én személy szerint nem haragszom azokra, akik elhagyták a Hordát a HEG miatt. Bár onnantól kezdve lettünk inaktívak, mivel minden meccsen ilyen lineuppal kezdtünk: Atwe, Bari, Steve, badsec + valaki. Na, ebből Atwe-Bari-Steve végül a HEGben kötött ki és ezt mi így hirtelen nehezen bírtuk el. És a kiválás azért nem volt ilyen egyszerű, mert akkor vezették be CB-n a szigorítást, hogy egy ember csak egy csapatban játszhat. Ezért kaptak lehetőséget, hogy eldöntsék hol akarnak játszani. A többit már tudjuk. Én ennek ellenére egyikükre sem haragszom, miért is tenném. Sőt Barival - bár már 1000 éve nem beszéltünk - máig is nagyon jóban vagyunk. Atwe meg járt fel hozzánk TS-re pár hónapja rendszeresen. De amúgy is szívesen látjuk bármelyiküket. És én örülök, hogy ilyen játokosokkal játszhattam egy csapatban és szerintem Ők is tisztában vannak azzal, hogy amit mostanra elértek azt a Hordának is köszönhetik.

    Fuji: olvasom itt napok óta amiket írsz, eddig nem akartam beleszólni mivel Running ki tud állni saját magáért. Csak egy kis emlékeztető, hogy a vitátok(?) pár hónapja úgy kezdődött el, hogy Running mondta a community topickban, hogy új weboldalt szeretne és erre elkezdték lehurrogni hogy mekkora szar az oldal ami most van. Arra persze senki nem gondolt, hogy ezt többen szabadidejükben csinálták, hogy a BF-fel játszó embereknek ne csak az SG legyen. Akkor Ő beírt, hogy lehet akkor jobbat csinálni mire Te leszóltad hogy "ahol Ő nem lehet a KIRÁLY, az nem is érdekli, mert kell neki a hatalomvágy"! Tudtommal ekkor lett Runningnak tele a töke veled!

    Amúgy szerintem nem is ismeritek Runningot igazából, mert egyáltalán nem olyan amilyennek a fórumon páran próbálják itt beállítani. Néha hisztis, ezt elismerem, de ennek is megvan az oka. És az a furcsa, hogy a sok szarság után, amit itt kap néha, még mindig szervezgeti a meccseket, csinálja az oldalt, stb. Pedig annyira mondjuk már neki, hogy szarjon Ő is az egészre, de akkor is kitartó ezzel kapcsolatban. Szóval azért ezt is figyelembe vehetnék itt páran. Dehát ilyenek vagyunk mi magyarok: a jót könnyen elfelejtjük, a rosszra sokáig emlékszünk.
  • Fujiryu
    #157695
    Ezt ki is kéne tenni a Bannerba.
    Akinek szóbeli segítség kell az menjen az SG fórum helpdeskjére :)

    ha elbasztam akkor valaki aki érti az ötlete, az segíccsen már megcsinálni :)
  • Zerénd
    #157694
    Buuuziiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDD
  • Me0w
    #157693
    Te szar ;)
  • JagFater
    #157692
    Mi hekkertünk, ti hekkertek, ők miafaszomat csináltak?????
  • Zerénd
    #157691
    Téged miért vernélek meg? Cimbit? HüJJJe! :DDD
  • HTS s3rg1nh00
    #157690
    én nem utállak





    dugunk?
  • havercsotány
    #157689
    most meg nyaljátok egymás seggét? én ezt nem értem menjetek a picsába b34
  • mackosajt
    #157689
    és aki válaszol?
  • Fujiryu
    #157688
    Azt hittem te is a HEGes vitát mondod.Sry
    Abban én is egyet értek, hogy nem kéne úgy a FAQ-hoz írányítani, hogy a kurva anyád olvass FAQot, de megnézheted, hogy már a 20ezredik hsz környékén ezen ment a vita és azt hiszem még a 200ezrediknél is ez téma lesz.Szóval az, hogy néha viccből hülyeségeket írnak nekik válaszként, az bőven elnézhető annak függvényében, hogy 1 perc alatt a Ctrl+F használatával találna választ a kérdésére a FAQban.A googleban meg méggyorsabban. :)
  • havercsotány
    #157687
    helyes aki kérdez menjen a ph-ra