143
  • grebber
    #23
    Jó kersed meg kiváncsi leszek rá.
    Várom.
  • traXion
    #22
    Mingyárt előkeresem azt a topicot jó? Akkora szarfaszú vagy, mért nem vallod be, hogy igazam van? Még magadnak is hazudsz!
  • hykao #21
    nm
  • grebber
    #20
    Ezt elkurtad kispajtás.

    Engem a történet egyátalán nem érdekel mivel legtöbb játéknak amivel játszottam játszok azt sem tudom miről szól.

    Nálam a grafika van a toppon meg hogy ránézésre tetszik-e,
  • traXion
    #19
    Faszt, egyik topicban ott tolta, hogy ő a történetre bukik, grafika neki mindegy! Szóval, ellent mond saját magának. Gratulálok grebber!
  • traXion
    #18
    Nem néztem igazából :)
  • grebber
    #17
    De majd pénteken jön a demó leszedem kiprobálom ha tetszik akkor tetszik ha nem nem.
  • zaki
    #16
    gondolom neked is a grafika az 1., mint sokan másoknak. ez a baj. ha már jó a grafikája, és a játék neve is nagy, akkor az neked már tetszik. no comment. sorry az offért
  • zaki
    #15
    kösz szépen
  • zaki
    #14
    miért ez milyen szintű gamma? mert történetesen ez a jobbik fajta, megsúgom
  • hykao #13
    Bannernek (bár a mérete nem a legtökéletesebb):
  • VGQ
    #12
    Hát alakulgat a gama.
    igaz nekem csak az elsö rész jött be,de az nagyon.Kár,hogy ha törölted a gamát akkor oda lett a hero is:(Ezt nagyon sajnálom.Igaz nemtom mennyira hasonlit ez a része a 2.-höz ugyanis az sajna szvsz annyira rosz lett,hogy csak na.Szinte semmi ujjitás nem volt benne,azon a pár ujj fajon kivül.Ok a térképes okosság az jo poén volt,csak kár hogy iszonyat hamar bedurvultak az ellenfelek,és semmi diplomácia nem volt az egészben.
  • Amiga
    #11
    WBC talán nem a grafikájával hódít, de ilyen játszható rts kevés van szvsz. Anno a 2. rész (pedig igen sztoritlan volt) elég jó volt ahhoz, hogy ötletet adjon a Rise of Nations-hoz is.
  • traXion
    #10
    Azért mert nem te nyitottad? :D Te is ilyen szintű játékoknak nyitsz topic-ot nagyobb rendszerességgel.
  • grebber
    #9
    nem tetszik :(
  • zaki
    #8
  • zaki
    #7
  • zaki
    #6
  • zaki
    #5
    és itt a hivatalos honlap
  • zaki
    #4
  • zaki
    #3
  • zaki
    #2
    WB 3 demó pénteken

    [2004-04-14 @ 06:47 - Mantis] (kommentek: 0)

    Ahogy arról olvashattok, elsőként a GameSpoton lesz fönt a Warlords Battlecry III szépséges demója, mely pénteken jelenik meg. A kipróbálható verzió 280 megát nyom, található benne a 4 pálya mellett 2 gyakorló hadszíntér is. A 28 féle hős közül 4-et próbálhatunk majd ki ezúttal. Ebben segítségünkre lesznek majd a dwarf és a swarm lényecskék, hajmeresztő külsejük mellett vérfagyasztó gonoszságukkal is :).

    info: Gamestar
  • zaki
    #1
    csodálkozom, hogy még nem volt a játéknak topicja...