143
  • Titan
    #103
    Ennek a játéknak nincs valami magyar weblapja, ahol infókat lehet szerezni a játékól???
    Pl. A Scenarioban, mi a cél, melyik varázslat mire jó...stb.
    Ja és...MIJARÁKJA JÓK AZOK A COMBAT PONTOK???????!!!!!
  • xmacx
    #102
    repair /slow repair, fast repair
  • ulrik
    #101
    Üdv!

    Az orknál lehet vhogy javítani az őrtornyokat vagy csak én nem találom?:)
  • xmacx
    #100
    nagy volt!
    Fey vs. Necro
    6. szintű hősökkel.

    holnap is nyomjuk kb így kora délután. akit érdekel jöjjön!
    7. szintű hőssel.
  • xmacx
    #99
    na mi most kezdjük a gammát!
    végül 6. szintről indulunk.
    csak rövid játék lesz, de holnap esetleg valaki?

    üdv
    Mac
  • xmacx
    #98
    hát nem árt a hősre vigyázni míg alacsony szintű.
    pl figyeld hogyan csapják és nyomogasd a "h" -t. :D
    na meg egyedül ne nagyon küldd ki.

    Valaki jön multizni holnap napközben?
    valószinű 1 szintü karikkal kezdjük a haverommal, vagy 3. szintüvel.

    amúgy máskor is multizhatunk van 18.szintü barbárom.

    üdv
    Mac
    [email protected]
  • Titan
    #97
    Ö...izé...ezek a "Combat" pontok mit csinálnak???
  • Titan
    #96
    THX!
    Még 1 kérdés...hogy a rákba tudjátok a höseiteket több kűldin keresztűl vinni? Az enyém állandóan feldobja a pacskert...:(
  • Jonny87
    #95
    aha
  • Titan
    #94
    Most lehet, h 1 Láma kérdés, de még nem nyomtam vele multit és az lenne a kérdésem, h multi közben is fejlődik a karakter?? (Lsd. Diablo)
  • Jonny87
    #93
    Látod, patch-ben javították is. Volt rá okuk, mondhatom. xmas, nem, nem ironman volt, de probald ki, hogy benyomsz a hösöd mellé 1 daemont, játszol vele 200+ csatát, maxos szintü lesz, aztán odaáll eléd a ferdeszemü külföldi, és a hiroddal együtt lecsapja 1-1 ütésböl. Mondhatom, szuper érzés. Tehát kb. ezzel a lépéssel hagytam abba a gamet :\
  • Braveheart
    #92
    Mekkora kib*szás ez!
  • xmacx
    #91
    Na Hi!

    jó hír! Kijött két patch!!! 1.01 és egyből 1.02!! király!
    Patch!

    néhány finomság:
    -2 új zenebetét
    -különféle stabilitási hibák elhárítása
    -stabilitási hibák kiküszöbölése a multiplayer részlegben
    -az egymás utáni varázslások időlimithez lettek kötve, tehát nem lehet 3varázlatot 1mp alatt benyomni. az időlimit függ a varázslat szintjétől és manaigényétől.
    -az assasination esélye függ az elenfél szintjétől!
    - +rengeteg apróság módosítása (mana, időigény, sebzés stb..)

    jó böngészést és játszást!

    holnap multi napközben? 10. szint körül...

    üdv
    Mac
  • xmacx
    #90
    szar ügy.
    iron modban nyomtad :D ?
  • Jonny87
    #89
    Áh, nyomtam kulfoldiekkel, egyertelmu itt is az unbalance. 56os assasinnak 80% eselye van, hogy 1bol ol barmit, amit megut. Teljesen egyertelmu, hogy az a legnagyobb allat. Odaalltam ele a 76os demon harcossal, ha meg tudom utni, lehet belehal, de nem tudtam. Raadasul maxos szintu daemonomat is 1 utesbol olte ( kb 180 csatan volt tul az a demon, ugymond mar hozzanott a hiromhoz ), aztan minden masomat is lecsapta 1 utesbol, es ennyi, vege az 1v1nek. Ennyit a balance-rol, meg a tokjo multirol.
  • Braveheart
    #88
    Nem akar majd valaki multzini? Szívsesen kipróbálnám vmikor. 20-as nekróm van.
  • Braveheart
    #87
    Undead/Necromancer
  • Titan
    #86
    Nektek milyen kari jöt be a leginkább??
    Nekem egy Empire/alkímista a nyerő...:))
    Jó lenne már egy honosítás a gamehoz...:)
  • ERIC CARTMAN
    #85
    a fajok tulajdonságait szerintem elég jol összefoglalja a manual, megmondja melyik a ledurvább egysége, és megmondja azt is, hogy melyik nyersanyagot használja legjobban.

    Lehet IP cim alapján multizni.

    Van patch, a hivatalos honlapon. Nem tudom, hogy minden verziohoz jo-e :)
  • xmacx
    #84
    hali!

    nagy a pangás, pedig elég jó a gamma!

    tényleg lehet ip cím alapján multizni???
    milyenek a tapasztalatok?
    nekem még csak egy 8.szintű Barbár Priest-em van :D

    kéne nagyon a fajok tulajdonságai! (nem csak az értékek, hanem egyéb is)

    üdv
    Mac
  • Braveheart
    #83
    Na nekem lenne kedvem multihoz. Szoktátok még nyomni? Van egy 18-as nekrom.
  • xmacx
    #82
    hali!

    hol találok részletes leirást a fajok +/- tulajdonságairól?

    köszi
    üdv
  • ERIC CARTMAN
    #81
    Hát senki sincs talpon e vidéken? :)
    Semmi újdonság? Nekem még mindig tetszik, a barátaimmal továbbra is bőszen nyomjuk, most kezdtük kipróbálgatni a multit.
    Ha van valaki, aki multizna velünk, akkor az szóljon bátran :)
  • ERIC CARTMAN
    #80
    Szerintem nem lehet növelni a kapott army setup pontot. Azt szoktam csinálni, hogy mikor egy-egy kisérő hősöm már tulságosan magas szintü lesz, akkor nyugdijba küldöm. :)

    EmThor: csak annyit tudok ajánlani igy látatlanban, hogy talán várni kellene még - tudom nagyon nehéz, ha már ott vagy. Nekem 25-ös szintű a hősöm, és még "sehol" se vagyok. A haverom is most kb. 32-33., és még nem azt a küldit nyomja, érdemes a részharcokkal is foglalkozni. Tudom, nem sokat segít...
    Kicsit emlékeztet a barbár főnökség megszerzésére, az sem ment egyből.
  • EmThor
    #79
    csá tudna valaki segíteni?
    már 32. szintű a hősöm, előholt harcos, majdnem az összes küldit megcsináltam de az utolsó pályán amikor a Gorgont kell bezárniu és 20 perctől számol vissza, eccerűen nem megy! jönnek a murva lebegő csontifejek a 250 hp-jukkal és odavágnak... mit tegyek? tranier-t nem akarok cheat meg nincs :( köszi
    ET
  • macready
    #78
    Hello! Van valamilyen lehetőség az Army Setup Points-ot megnövelni kampány módban? Bosszantó tud lenni, hogy egy kemény csatába éppen a legjobban képzett harcosaimat nem vihetem magammal, mert kevés a pont a "megvásárlásukhoz".
    Másik, hogy a hősömet kampány módban egész szépen felfejlesztettem, a legtöbb ellenféllel nagyon gyorsan végzett a vége felé. Aztán próbaképpen skirmish-ben összehoztam egy komolyabb csatát, viszont itt már sokkal lassabban, gyengébben harcol. Elég furcsa, hogy a két módban ilyen eltérések vannak ugyanazon hős esetében.
  • Jonny87
    #77
    Van még 1 pár féle
  • Braveheart
    #76
    Én csak az iron meg a stone golemet láttam eddig...
  • Jonny87
    #75
    5 fajta van :)
  • Braveheart
    #74
    Hát ez a szar...miért ne lehetne pl. gólemból 5 fajta?
  • zaki
    #73
    szasz, kérdezd meg itt
  • Jonny87
    #72
    Braveheart a törpök a harcosokban erösek, ugyanúgy, ahogy más fajok meg másban. Dark dwares pl 2 féle egységböl áll gyakorlatilag : Harci gépek, meg golemek.
  • Spenser
    #71
    Szasztok lessz ehez valamikor magyarosítás???
  • Braveheart
    #70
    Na megnéztem a játékot. Vesztemre az élőhalottakkal, ami úgy látszik hiba volt. Ugyanis azt hitem, hogy minden fajnak annyi féle egysége van, mint nekik (ami amúgy nem túl sok) Mi az, hogy pl. a törpöknek van kb 5 féle harcoló egységük?
    Vagy én vagyok hülye?
  • Braveheart
    #69
    Multizni tudsz? Ha igen majd vmikor szívesen játszanék.
  • Jonny87
    #68
    Multi megy igen, ha gondolod, majd nyomhatjuk.
  • KisKolok
    #67
    Hőse? Végülis.. Szerintem nincs meghatározva, hogy hány darabod lehet, egyszerre csak egy lehet egy pályán. A kampányban is 1 hősöd lehet, de kezdhetsz több kampányt, hősönként egyet.
    A kampányos hőst használhatod bármikor multiban és skirmishben is.
    Ha meghal?
    2 féle lehetőség van:
    Van a normál játék, meg az Ironman mód.
    Előbbiben ha meghalsz is kapsz xpt a map végén (igaz kevesebbet), míg utóbbiban mindig kétszeres xp üti a markodat, de csak egy élete van a hősnek! Ha legyakták, vége, nincs újjáélesztés.
    Ha megölik a hősödet, utána marad egy kincsesláda, és más hősök felvehetik a cuccait. Hogy mennyi cuccot, azt nem tudom. Ellenséges hősöknél én 1-2 cuccot találtam max, szal lehet hogy nem mindet dobja el.
  • Braveheart
    #66
    Olvastam a hivatalos fórumot, és egy vmit még nem értek:
    Hány hőse lehet vkinek? Át lehet őket vinni multiplayerbe és skirmishbe? Mivan, ha meghal?
  • Braveheart
    #65
    Na már töltöm :)
    Lehet multizni crackelt verzióval?
  • Braveheart
    #64
    Én meg alig tudom leszedni :( nincs meg vhol ingyen?