8009
Avagy az nVidia NV4X
main_6800_header.jpg
  • tamas5534
    #7849
    Sziasztok! Ezt az oldalt ajánlom mindenkinek akinek van weboldala mert le tölthetsz egy olyan könyvet melyben segitséget kapsz ahhoz hogy hogy lehet egy weboldalból pénzt csinálni szerintem nagyon jó ajánlom mindenkinek kb 5percet kell mindössze rászáni és sok trükköt megtudhatsz! http://www.onlinevallalkozas.hu/52699

    Ja és nézétek meg ezt is mert itt mindent le tudtok tölteni amire szükségetek van! www.mp3000.mlap.hu
  • zoolee
    #7848
    Milyen táp od van?hány watt os?
    Nem melegszik a VGA?
  • FEEDER360
    #7847
    Hali!

    Az a bajom, hogy néha amikor bekapcsolom a gépem akkor csíkos a kép és amikor már betöltődik a windows akkor az egész kép eltünik mintha ki lenne kapcsolva a monitor, ilyenkor úgy szoktam megoldani a problémát, hogy kikapcsolom a gépet és fél percre kihúzom a gépet a konektorból aztán amikor visszakapcsolom akkor meg van rendessen kép. Biztos, hogy nem illesztési probléma van, a videókártyám GeForce 6600 GT
  • Challanger
    #7846
    THX
  • Rage47
    #7845
    jah: uninstall-újraindítás-új driver felrak-újraindítás :)
  • Challanger
    #7844
    Hello!

    Lenne egy hülye kérdésem...
    Egy GeForce 6600 GT kártyám van és igazából eddig leszartam, hogy újabb driverek jöttek ki, mindig a mellékelt cd-n találhatót használtam.
    A legutóbbi windows install után viszont gondoltam egyet és letöltöttem a legfrissebbet.
    Ha megint kijön egy frissebb driver, akkor a jelenlegit először uninstalláljam, vagy mehet egyből a talepítés (és az majd felülírja az aktuálisat)?
    Tudom elég alap dolgot kérdeztem, de mint említettem eddig nem foglalkoztam ezzel.

    Előre is köszi a segítséget.
  • Árnyvadász
    #7843
    Múlthéten a harmadik Leadtek kártyám is kihalt :)

    Történelem:

    2005 februárban vettem egy 6800 GT kártyát. Egy hónap után meghalt, kicserélték, majd az a jószág ment októberig. Az is meghalt.

    Na, gondoltam, akkor ilyenből többet nem kérek, kértem egy Ultra verziót. Az múlt hétig bírta. Szépen kifogtam. Gari persze már ugrott, kártya így ment vissza a dobozába dísznek. (Ennyi pénzért dísznek jó lesz.)

    Fogtam azt vettem egy Inno7600GT-t azt jónapot. Legalább legyen egy normális vkártya amin lehet időnként játszani. Meg vagyok elégedve vele, olcsó volt, jobb is mint a 6800-asom és alig melegszik, plussz nem kell neki tápcsati sem az oldalába.

    Gondolkodtam, hogy x1950pro legyen, de az az igazság, annyira nem érdekelnek már a játékok. Inkább értelmesebb dolgokra költöm a pénzem.

    Ennyit még nem szívtam géppel kapcsolatban, de olvastam anno, meg másoknak is ment tönkre ilyen kártyája, hogy szériahibás lett ez a sorozat. Gondoltam leírom ide, biztosan másnak is volt ilyen pech sorozata.
  • zoolee
    #7842
    NM.
  • Rick4U
    #7841
    hella ! figy vmi gubanc volt a driverrel de nem tudom mi pedig nyomtunk neki formatot is :) szóval köcce azé a segítséget ;)
  • zoolee
    #7840
    Jaja.
  • Gabesz amd64
    #7839
    de ahogy irtad,szerintem kifingatott valamit a VGA-n és csak azé megy 4bit-en

    erre is tippelek...
  • zoolee
    #7838
    Még 1 et nézzél meg, szed ki a vgat, és nézd meg elül-hátul, hogy a GPU körül nem hullámos -e a nyák.
  • zoolee
    #7837
    Én is arra gondoltam..
    Az ilyen szarok szépen,lassan ölnekk..sajnos..
  • Gabesz amd64
    #7836
    monitor driver milyen van fenn?
    bár az alapméretezettnél is lehetne állogatni.

    amugy 4bitről még nem is hallottam...
    lehetséges h a mercury kifingatta
  • Rick4U
    #7835
    na megnéztem :) mindent próbáltunk de sajna semi ugyanúgy 4 bit :S:( nem is engedi feljebb rakni :(
  • zoolee
    #7834
    Okés..csá..
  • Rick4U
    #7833
    ok megnézünk minden lhetséges variációt és majd írok ;)
  • zoolee
    #7832
    Mert nekem volt hasonlóm, de ott csak 8 bitre állt vissza..Aznap mikor bekötötték a netet 20 perc net utánn...XD rohadt vÍtus..
  • Rick4U
    #7831
    ok megpróbáljuk
  • zoolee
    #7830
    Ha végleg nem megy akkor ments le mindent és hzd újra a wint, mert lehet vÍrus is.
  • zoolee
    #7829
    Szedd le tedd fel a drivert.
  • Rick4U
    #7828
    Hello ! hát a tápot kicseréltük egy chieftecre ,de semmi változás , szóval midnen ugyanúgy megy minden 4 bitben és sehogy se lehet feljebb venni, és mentünk utolsó működő driver visszaállításra nem is engedi rákattintani :S:S
  • zoolee
    #7827
    Hát..Lehet, hogy megsült a cucc, de még annyira nem, hogy full meghalon...
    És azért az a mercury akármi tápcsodát gyosan hajÍtsd ki a francba...
    Az az áramingadozással zépen, lassan mindent kinyÍr a gépedbe.
  • Rick4U
    #7826
    Na hel! na igy lett cserélgetve a kábel is meg a táp is most let kcsierélve egy újabbra de smmi változás Mercury
    de kipróbáltuk más tápokkal is de semm i nicns alami ötletetek mi lehet ?
  • zoolee
    #7825
    Semmi értelme, gyorsabb nem lesz tőle..
  • Richard90
    #7824
    ahaa, értem
    szerinted érdemes frissíteni a videokártya bioszát, vagy nagyon macera?
  • zoolee
    #7823
    Az valóban pci e s kari (ill a mag az az benne)..Csak az nVIDIA ezt 1 okos kis csippel a HSI csippel oldotta meg ami a pci e jeleket AGP re alakÍtja...
  • Richard90
    #7822
    hi
    valaki tudna egy leírást adni a bios frissítéshez? egyáltalán érdemes megcsinálni? inno3d 6600gt-m van (agp) és pci-e -enk érzékeli a rendszer
    + sztem egy játék ez miatt bugosodik be sztem (splinter cell chaos theory, de viszont a régebbi driverrel jól működik)
  • zoolee
    #7821
    Rajtavan a tápcsati a karin rendesen?
    Mien a tápja??márka-watt.
    Próbáljátok meg kicsetélni a tápkábelt1 másikra.
  • Rick4U
    #7820
    Helló mindnekinek ! ;) Havernak van egy Nvidia 6800 Gt-je és mikor utolsónak kapcsoltuk be a gépet minden 4 bitben jött be és azt írja hoyg elvileg más használja a videókárya energiáját ... asszem .. és ez mi lehet akor ? plz segítsetek
  • Akuma
    #7819
    Nvidia oldaláról letölthető az nTune nevű program, ami rögtön azt az ablakot hozza be, beállítod a kívánt értéket, majd tesztre kattintasz és vársz. Alul közbe mutatja a hőmérsékletet... Márha van rajta hőmérő.
  • Akuma
    #7818
    Szerintem nem okozhat kékhalált. Mivel vga kimeneti egység, max a monitoron jelenhet meg valami hülyeség, krix-krax. Kékhalálnál meg ugye kék háttér és rajta olvasható szöveg. VGA problémánál nem tudnád elolvasni a szöveget rajta.

    Egyébként nekem 6800GT 80 foknál kezdi el szórni a szemetet. Tehát javasolt 80 fok alatt maradni. Legalábbis ennél a szériánál.
  • grebber
    #7817
    A VGA túlemelegedése ugye okozhat kékhalált??

    Hol lehet azt megnézni vagy beállítani hogy mi az a hőmérséklet amin még jó és nem hal be a gép?
  • Attila 007
    #7816
    jah doboz, minden cd,dvd megvan hozzá
  • Attila 007
    #7815
    van egy eladó ASUS V9999 6800 ULTRA Deluxe kártyám, 256 mb ddr3 as rammal, akit esetleg érdekel jelezzen, ár:30.000 HUF, kellemes napot mindenkinek
  • trackmaniac
    #7814
    Köszi a válaszokat!
  • antalkrisz
    #7813
    Hali. nem tud vki ócsón agp-s 6600gt-t?
    Maximumtradenél Debrecenben 30e fölött akarták adni, de montam nekik, hogy felejtsék el. Kb. 15-18e ft-ra gondoltam.
  • mycso
    #7812
    Igen, sőt a DriverCleaner használata is javasolt!!!
  • Zsolt01
    #7811
    Hát Én nem szoktam leszedni az előző drivert.

    Szerintem nyugodtan tedd fel kapásból az újabb drivert !
  • trackmaniac
    #7810
    Sziasztok! Geforce 6600-as karim van. Ha telepíteni akarok rá újabb drivert, akkor előtte le kell valamit szednem a gépről?