47786
  • stp4trick
    #15321
    Ezeket most kaptam:
    "A kisbaba egy burokban van az anya hasában, és szerintem ott jobb dolga van, mint nekünk az iskolában."

    "A kisbaba legtöbbször az anya tejét issza, ilyenkor a csecsemőt odafektetik az anya melléhez, és saját maga szívja ki a tejet. Amikor pedig elég volt neki a tej, üzen a mellnek, hogy köszöni a tejet"

    "Szerintem az apuka az úr a családban, mert ő a leghangosabb, ő tud a legjobban kiabálni. Az anyuka a helyettese."

    "Azt kívánom a mamának, hogy amikor megkapja a fizetését, ezer forinttal többet kapjon."

    "Én azért szeretnék gyereket, mert azután majd belőle is felnőtt lesz, megszeret valakit, és neki is lesz utódja. És ez így egy állandó körforgás, és az élet így soha nem áll meg. És ha meghalok, azért utánam is lesz valakiben egy kicsi belőlem."

    "Egy család úgy lesz, hogy mennek az emberek az utcán, jeges a járda, és egy fiatal nő elesik, és egy fiatal férfi felsegíti, megismerkednek, barátok lesznek, és egy pár hónap múlva megszeretik egymást, és megházasodnak."

    "Egy férfi és egy nő találkozik a mulatóban, és megszeretik egymást. Együtt laknak. Ha jobban tetszik neki, mint a többi nő, és szorgalmas is, akkor elveszi feleségül."

    "Egy férfi meglát egy lányt, és megszólítják egymást. A lány szép, okos, karcsú és házias. A férfi meg csinos, jólöltözött, munkára termett. Szívbeli társak lesznek. Mindig egymás mellé fekszenek, mindig egymásba lesznek burkolózva. Olyan meleg van, hogy nincs kedvük hálóruhát venni. Élnek éldegélnek, és olyan nagy a szerelem, hogyha a fiú megcsókolja a lányt, az rögtön elpirul."

    "Az emberek azért házasodnak, mert szerelmesek lettek, vagy pedig az egyik házastárs öröksége miatt."

    "A férfi és a nő közötti kapcsolat a szerelem. Amelyben testi szerelmet is végeznek. Ez már házassághoz is vezethet."

    "Hát én úgy lettem, hogy az apukám nagyon vágyott egy gyerekre, de egy papának nem lehet gyereke, ezért elkezdett keresni egy mamát. Egy jó nagy mellű nőt keresett feleségnek, mert a mamáknak nagyon kell a mell, mert azon szoptatják a kisbabájukat"

    "A szerelem olyan érzés, ami vagy jól, vagy rosszul végződik."

    "Szerintem a gyerek egy szerelemből születik. Egyik este megtörténik a dolog. Ehhez nagy bátorság kell."
  • criminal law
    #15320
    fogyasztókat, bocsánat.

    nem ugyanaz.

  • stp4trick
    #15319
    amúgy ki beszél itt középiskolásokról???????????????

    "drogosokat" fogtak meg és pont
  • criminal law
    #15318
    nevetséges.
    sajnos a közeg még most sincs azon a szellemi színvonalon,hogy rájőjjön, talán nem a középiskolás gyerekeket kéne elővenni, hanem a terjesztőket, de ezen az ember már nem is idegesíti magát.

  • stp4trick
    #15317
    mert más a vagyonvédelem (nem lehet mindenki mellett rendőr) és más a megelőzés-felderítés-tetten érés
  • prezi
    #15316
    miért lenne faszság ? mert nem érteszs vele eggyet? :DDDd
  • stp4trick
    #15315
    van benne igazság, de tipikus semmitmondó faszság
  • prezi
    #15314
    ráadásul egyetértek!
  • prezi
    #15313
    ez a kemény :D

    "Hozzászóló: drogos 2006.08.27 12:39
    havonta száz felett fizetek adót. kurvára nem bánnám, ha nem tiznéveseket hajkurásznának ezek a szerencsétlen zsaruk. feltörték a kocsim, ügy lezárva. kiraboltak, a meghallgatásom nélkül akarták zárni az ügyet. dolgozni, a köz érdekeit szolgálni nem tudnak. Erre van eszük. Gimisiket lesittelni, meghurcolni. Inkább a brazilokat verjék, oda még ennyi ész, meg a szakma iránti elhívatottság sem kell. Azt lehet hétköznap is, nem vasárnap hajnalban tripla bérért."
  • stp4trick
    #15312
    nagyon helyes
  • prezi
    #15311
    puff nekik
  • bertino
    #15310
    én nem bánom
  • criminal law
    #15309
    hazajöttem.
    aki kihagyta bánhatja.

  • bertino
    #15308
  • bertino
    #15307
    senki nem tud semmit a suliról ? :|
  • stp4trick
    #15306
    nájt
  • LeePí17
    #15305
    lett ojan nap az esgén h CSAK 1 topikot nyitottak...wow..:D
  • prezi
    #15304
    meg jo bulit!
  • LeePí17
    #15303
    jó utat!
  • criminal law
    #15302
    mentem pestre

  • criminal law
    #15301
    sziasztok

  • LeePí17
    #15300
    TÉK..


    szakmától függ...
    pl ismerös nyomdász volt és most varrónői szakmát 60E ft/1 félév+ vizsgát kell fizetnie...
  • bertino
    #15299
    na meg az is érdekelne, hogy most akkor második érettségi utáni képzésért kell-e perkálni és ha igen, mennyit...
  • bertino
    #15298
    tud vki vmi infoval/linkkel szolgálni a miskolci Computer School-ról ?
    ugyanis ott (is) van multimédia fejlesztő, érdekelne mit tanítanak, milyen papírt adnak stb.
  • bertino
    #15297
    f@sza, sok láma elérte, hogy bezárják a Mi kellene az SGnek topicot...
  • bertino
    #15296
    joreggelt ?
  • LeePí17
    #15295
    jó 10:17 órát
  • stp4trick
    #15294
    jó 10:02 órát
  • _Atti_
    #15293
    'örömmel' nyugtáztam ;)
  • criminal law
    #15292
    holnap végül is megyek a koncertre pestre, legjobb program a nyáron:-)

  • LeePí17
    #15291
    A Helikopter..MA is repül..
  • bertino
    #15290
    dejó, hogy melo előtt mindig esik :@vvv
  • criminal law
    #15289
    te már tudod mi az??:-DD

  • bertino
    #15288
    hajrá
  • kz
    #15287
    hétvége!
    (festés)
  • LeePí17
    #15286
    a hidegsoron volt vmi balhé...2 rendőrautó volt kint..(gondolom betörtek)
    a szentpéteri kapunál meg nem tudott leszállni a helikopter (nemtudni miért)
    azért körözgetett..
  • LeePí17
    #15285
    nemtom mit kerestek..a boonon nem láttam..de majd kiderül..
  • _Atti_
    #15284
    Még éjfélkor is hallottam, nem kicsit idegesített, főleg hogy ma 8 ra mentem forgalmi vizsgára :D na mind1 meglett az a lényeg...
  • kz
    #15283
    olyan fincsi hagymászsíroskenyér illatot hoz be az ablakomon a szél, hogy csuda.
    pavlov is minek találta fel a nyálcsorgatást??!?
  • kz
    #15282
    kapuzárási pánik-e miaz?