55
Egy új RTS
  • misi9
    #1
    Full Story:

    GATHERING ANNOUNCES KOHAN II: KINGS OF WAR FOR THE PC

    The Strategy Game of the Year is Back!

    NEW YORK - March 18, 2004 - Gathering, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), announced today that it will be publishing Kohan II: Kings of War for the PC, expected for release this Summer.

    TimeGate Studios, developer of the critically acclaimed Kohan series, delivers a breathtaking world of magical splendour, heroic deeds, and fearsome enemies with Kohan II: Kings of War, a fantasy-based real-time strategy game. Presented in beautifully rendered 3D, Kohan II: Kings of War allows gamers to lay siege to enemy cities, explore fantastic realms, fight strange creatures, and build a world-spanning empire. Featuring a dynamic storyline with 25 character-driven single-player missions, Kohan II: Kings of War provides hours of exciting gameplay to both hardcore RTS fans and casual gamers alike. The original Kohan was one of the most critically acclaimed strategy games of all time, garnering an unprecedented sweep of 2001's "Strategy Game of the Year" honours from such publications as Computer Gaming World, PC Gamer, and Computer Games Magazine.

    "We are extremely excited to be working with Gathering," says Adel Chaveleh, President of TimeGate Studios. "Gathering has a stellar reputation for delivering top notch games and we are very pleased to be adding Kohan II: Kings of War to that roster. Kohan II: Kings of War combines the award-winning gameplay of its predecessor with new groundbreaking features and a fully-3D game world that is sure to drop jaws!"

    Release Date: Summer 2004


    További képek itt!
  • grebber
    #2
    Mit is mondhatnék erre szeretem az RTS gameket.
    Kivánom hogy legyen jó.
  • grebber
    #3
    Kohan II bétateszt

    [2004-05-19 @ 20:09 - Berkenye]

    Lassan végső stádiumába érkezik a TimeGate Studios üdvöskéje, a Kohan II: Kings of War, ami egy fantasy-RTS. Ezt az is mutatja, hogy nyílt bétatesztet hirdettek, amire bárki jelentkezhet. Az érdeklődők május 23-ig tehetik ezt meg ezen az oldalon.
    Itt lehet jelentkezni.
  • grebber
    #4
    Képek.
  • grebber
    #5
    Trailer (45.91MB)
  • grebber
    #6
    Kohan 2 GOLD

    [2004-09-01 @ 18:39 - Mantis]

    Aranylemezre került a Kohan II: Kings of War. A Take-Two Interactive kicsinye szeptember 21.-ére készül a boltokba verni önmaga zászlaját és táborát. A játékot a vásárlók 39 amerikai dollár és 99 cent ellenében ölelhetik azonnal magukhoz.

    info:Gamestar
  • grebber
    #7
    Kohan 2 weboldal
  • grebber
    #8
    Képek:

    01020304
  • robotnyk
    #9
    Kohan II: Kings of War (c) Take 2 MONEY 43x15 MB
  • st4n
    #10
    warezcenterről tölthető.
  • grebber
    #11
    Majd aki leszedte irjon milyen,mert nekem sok más tölteni valóm van.
  • Mester
    #12
    Majd aki leszedte és jó netje van lépjen fel dc-re hogy le lehessen húzni tőle vagy tegye fel vmi nem smswebes site-ra;p
  • Rusy
    #13
    valakinek lennvan már? nekem félig lennvan, de közbe nforcon nukolták, bad crack ez igaz nemá...
  • st4n
    #14
    Ha bad crack akkor max holnapra lesz hozzá új crack 2-3mbyte.
  • robotnyk
    #15
    valakinél megy, valakinél nem, szal nem feltétlen szar, meg talán tényleg hamar megoldják majd
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    képeket ? egy rivjút .. senki nem próbálta még ? ejnye :D
  • Rusy
    #17
    nemtom én kipróbáltam nagyon tetszik, a grafika is elég jó, viszont van olyan hogy lehet uprgadelni az épületet, ha rámegyek upgrade, lebontja ez lenne abad crack?
  • robotnyk
    #18
    lehetséges :-\

    amig nem lesz normális krekk, nem merem leszedni :)
  • Rusy
    #19
    hát ne is mer csak szétbasz az ideg, már elég régóta, hónapok óta ez az első stratégia ami egy kicsit tetszik, és játszanám, elmerülnék benne erre szar, minden épületet lehet upgradelni, de akkor mindig lebontja, ha lebontásra megyek akkor is lebontja, elég idegesítő, a tutoriált nyomtam amúgy és nagyon tetszik de hát bas**hatom...
  • grebber
    #20
    Melyik gamhez hasonlítanád??
  • Rusy
    #21
    hááát, nem is tudom, egyikhez se, az egyedi hangulata rögtön megfogott, meg nagyon jók az animok meg a zenéje, talán több gémre is emlékeztet, az épületek strongholdosak, bár ahogy építed őket az teljesen más, nem hasonlítanám semmihez, a harc is nagyon jó, lehet távólítani közelíteni, és gyönyörűek a mágiák animációi, szvsz, szerintem élvezetes lenne, ha tovább tudnék menni, de mivel atutorialba az a harmadik lépés hogy uprgadeljem a főépületet, nem tudom, lebontódik, remélem lesz crack fix...
  • grebber
    #22
    Én is kiprobálnám csak helyem sincs.Meg most mást is szedek.
    1-2 nap és lesz normális törés.
  • Rusy
    #23
    remélem, mert nagyon tetszik, de ez egyéni vélemény...
  • sorted
    #24
    Jah van már törés wandoo-n van egy ilyen mappa hogy "crackfix" és müködik is.
  • grebber
    #25
    Nem is kellett sokat várni rá:Crackfix
  • Rusy
    #26
    jaja működik istencsászár a gém szvsz...
  • grebber
    #27
    Na amint lejött a CoD:UO leszedem ezt a gamet is.
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    mennyire war3 , és mennyire hagyományos RTS ?
  • tajfun
    #29
    Ehh, x+1 warcraft klon... Nemertem miert mindenki unalmas fantasy-strategia kotyvalekot termel, ahelyett hogy rendes strategiat keszitene. Persze lehet hogy ez olcsobb, aztan jo lesz a parasztnak ez is... Vagy nem.
  • RangeR
    #30
    már pontosabban, mitől is olcsóbb a fantasy stratégia mint a "rendes" stratégia? Olcsóbbak a díszletek? Gondolom, fel tudod világosítani a népet itt!?
  • tajfun
    #31
    Persze, en mindent tudok. :) Jo a fantasy is KULON, mint RPG, es jo a strategia is KULON mint strategia. De egybeontve olyan mint a makostesztas gulyasleves. Sajnos az egyedi, minosegi jatekok helyett raalltak a futoszalagon froccsontheto klonokra, mint a zenekiadok a beksztritbojszra. Kiszamoltak hogy ha elegge kommersz, akkor tobben megveszik mintha minosegetit alkotnanak (amihez kene 5let is, ami nekik nincs), es mivel a profit szamit csak, leszarjak a szinvonalat.

    Jo pelda erre a LOTR3. A 2. resz a legjobb strategia program volt, aztan a 3. reszre kitalaltak hogy minek ide ujitas, de megcsak a sorozatot sikerre vivo featurek is, eleg ha lehet benne harcolni, aztan a neve majd eladja ezt a reszt is. Hat bukott is a dolog, pedig sokat vartunk tole. Majd talan a Settlers 5 megmutatja hogy kellett volna kineznie a LOTR3nak.

    Itt is hasonlo a helyzet. A jatek az egysegek elnevezeset leszamitva meg mindig ugyanaz mint a Warcraft. Most ennek kene orulni? En annak orulnek ha vegre olyan jatekot kapnek a kezembe amivel szeretek is jaccani, azert meg fizetni is hajlando lennek. Az igazan jo jatekokat a warez verzio utan is megveszem, de egy ilyenre meg a vinyo helyet is sajnalom.
  • Whir
    #32
    "mitől is olcsóbb a fantasy stratégia mint a "rendes" stratégia"

    szvsz általában kevesebb háttérismeret kell hozzá... mert ugye az, hogy egy Ogre buzogánya mennyire sebzi az Elf páncélt, csak a fejlesztők döntésétől függ... ahhoz viszont, hogy egy Tigris tank páncélzatát és sebezhetőségét lemodellezzék, meglehetősen sok háttéranyagra van szükség.

    és persze a csatáknál is ugyanez van: egy fantasy-játékban szinte teljesen szabad kezet kapnak a fejlesztők; ha viszont a történelemből vesznek csatákat, akkor bizony alaposan utána kell olvasniuk a dolgoknak...

    szóval egy valós történelmi stratégia fejlesztése "erőforrásigényesebb". gyakorlatilag kell a csapatba egy hadtörténész is...
  • tajfun
    #33
    Meg ugye dolgozni is kene. Lemasolni a keszet, es itt-ott atnevezgetni ezt-azt meg 1szerubb. Futoszalagon jon az ilyen mint a britni szpirsz.
  • grebber
    #34
    Na elkezdtem szedni majd holnap talán ki tudom probálni ha lesz időm.
  • Rusy
    #35
    szerintem nem olyan rossz, lehet nincs benne újítás, de azért a játékmenetet erősen eltér pl az említett warcraft 3-tól, szerintem ez jóra sikeredett, jó nem az év játéka de egy 85%-ot megérdemel, és kiklrem magamnak hogy a lotr3-hoz hasonlítod, az tényleg szemét volt, de ez egy picit jobb...
  • [HUN]PAStheLoD
    #36
    na de mégis milyen ? masszív hentelős építkezős .. fejlesztős .. vagy ilyen geci mikrós mint a war3 ?
  • Voltan
    #37
    Nem annyira építkezős, inkább taktikázós. Olvasd el valahol a Kohan í kritikáját, az alaprendszer ugyanaz, csak minden a WC3 engine-jével.
  • [HUN]PAStheLoD
    #38
    áh .. kár :/
    akkor nincs több kérésem :)
  • grebber
    #39
    Ne ma ki tudom probálni.Remélem nem okoz nekem csalodást.
  • MrDevil
    #40
    Na gyerekek kijött a rendes crack hozzá!!!
    www.gameburnworld.com innen szedhető!!