115
  • zaki
    #75
    na, én is meglestem. sztem egyáltalán nem volt unalmas sehol a film, nagyon frankón meg lett csinálva. sokkal kevesebb volt benne az akció, de ezt már tudtuk előre is, hogy nem lesznek benne hatalmas hentek. nem volt semmi gond azzal a jelenettel, amikor kimászott a föld alól, csak azt nem vágom, hogy Budd mellbelőtte, hogy nem szenvedett a későbbiekben tőle. mintha golyóálló páncél lett volna a rucija alatt :) azé attól kész voltam, mikor kitépte a csajszi szemét, és mezitláb eltaposta a szemgolyót . meg tetszett a kiképzős rész is, mester nagyon gizda volt, ahogy kinézett . 1 nekem is jobban tetszett, de ez is nagyon jó volt, asszem augusztusban jön dvd-n, azt is tuti megveszem
  • Kandurex
    #74
    Megnézve. Sokkal, de sokkal jobb volt, mint az első rész. Itt legalább volt már történet is nem csak csing - csung, sej-haj, kaszabolok, ölök.,juhééé..stb.- stb. Az első rész 10/6 volt ez...hmm,.,..10/7.3
  • b-type
    #73
    hát sztem, a suhogó szakáll is az az öreg mesternél, meg a szemöldök, mégis besz@rtam a röhögéstől, nagyon jó film, sztem.
    persze mindenki úgy magyarázza ahogy érti..nem is ez a lényeg az én olvasatomban, hanem a puritánság, és a 'másik oldal'. Mert bizonyos humorú jelenetekhez sarkitani kell, és vigyorogsz rajta, mert túlzás, de már kapod is a pofont(pl. egy gyerek szemtanú, vagy kefélgetig a kómás csajt) amitöl lehet sassantani, hogy ez akár igy is lehet...az élet döbbenet néha(klisé).
  • :)
    #72
    a másodikrész első 20 perce kurvára unalmas:((
  • zaki
    #71
    este 11-kor a retekklubbon lesz egy werkfilm a filmről, hogy hogyan készítették
  • Augustus Gigo
    #70
    A trailerben van egy rész, hgoy Bill vkit úgy ól meg, hgoy fejbe dobja késével/sztem kínában játszodó rész/ az hova tűnt?
  • KeKKSZike
    #69
    Van már olyan verzió, aminek van magyar felirata? :O
  • Majati
    #68
    szerintem meg jobb volt mint az első fele.
  • BaLeeX
    #67
    Hát igen, az elsőben is voltak ilyen dolgok de most konkréten annyira nincs a fejemben a film, mert azt még a moziban láttam. De a fejbelövik négy év kóma az simán megtörténhet, mivel több hasonló eset is volt már (csak nem gyilkolni mentek utána :) ) meg olyan is volt, hogy golyóval a fejében élt az ember és kívülről meg nem mondtad róla, hogy bármi baja van de kiszedni nem tudták az agyából a golyót mert belehalt volna.

    SZóval mindent összevetve tetszett a film, de az abszolút a valóságtól elrugaszkodott dolgokat helyettesíthették volna mással is.
  • Gandibá
    #66
    Meg még az is hihető hogy összeverik, fejbelövik és 4 év koma utána megy gyilkolni. :)))))))
  • Gandibá
    #65
    Hát azért az első részben is voltak true dolgok. Pl amikor két kézzel fogja a kardot a csaj, és felemeli a japcsi csávót, de az nem csúszik le a kardon, meg 1000 liter vér mindenkiből kifolyt. Szal elég true film ez akárhogyis nézzük :D
  • BaLeeX
    #64
    Szerintem azért nagyon jól összerakták ezt a részt is, amit nagyon hiányoltam belőle azok a nagyobb kardcsaták voltak ami az elsőben megvolt.

    Ami tetszett, hogy szinte mindent megmagyaráztak a részben ami egy kívülállót érdekelhetett sőt sok minden olyat is ami csak azután vált érdekessé, hogy megmagyarázták. :)
    Egyszóval nagyon össze volt rakva ez a film.

    SPOLIER!

    Azért az a kis ember kardra ugrása meg a síírból kimászás nagyon hülyére sikerült, tudom, hogy alapból fikció az egész film de azért a valóságtól ennyire elrugaszkodó dolgokat nem kellett volna beletenniük szerintem.
  • Csacsi
    #63
    Hát az első rész sokkal jobb volt, az nem volt ennyire eltúlozva.

    SPOILER!

    Azért ott majdnem kijöttem a filmről, mikor kijött a föld alól.
  • MrSpock
    #62
    Az első tényleg pörgősebb volt,de azért volt ebben is egykét durva dolog(szemes eset).
    Szerintem egyben kellett volna lenyomni nem kettészedve.
  • Gandibá
    #61
    Úgy tudom hogy feliratosan, legalábbis haveromék úgy nézték emg a corvinban.
  • Eye-scream
    #60
    Bocs a hülye kérdésért:a mozikban szinkronos verzió megy? Mert akkor nem töltöm le a feliratosat...
  • a.carkey
    #59
    Leült több ponton a film, míg az előző szerintem végig pergett. Hülyeség volt kettébontani. Nem mondom, hogy ez szar, de tényleg jobb az előző!
  • Blasta
    #58
    Akkor ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül
  • zaki
    #57
    ja, majd kb 3 hónap múlva
  • fifi
    #56
    Le lehet már szedni valahonnan? Értelmes minőségben...
  • Bandew
    #55
    Az első jobb, de ne aggódjatok, mert ez is iszonyat király, főleg az...

    !SPOILER!

    ...ötpontos szívrepesztő technika!!! :-)
  • Gandibá
    #54
    Nekem is ezt mondták a haverok :)
  • PREMIERE1
    #53
    Az első jobb volt. :(
  • Gandibá
    #52
    Jaja, két haverom ma már megy is. Bejönnek megírni az irodalom dogát aztán mennek moziba :D
  • zaki
    #51
    holnaptól tolják a a filmet a mozikban
  • HuAn82
    #50
    Gyilkolt a Kill Bill 2
  • Gandibá
    #49
    7wrz-vip.uw.hu
  • VinylToy #48
    Játszatok...sokat :)
  • Matthewpamer
    #47
    igaz,az eredeti jobb
  • Matthewpamer
    #46
    miért nem töltötted le dvd-n?
  • zaki
    #45
    nekem nagyon bejött az első. meg is rendeltem dvd-n, szerdán jön meg, már alig várom :)
  • Matthewpamer
    #44
    a 7wrz.uw.hu nem jön be
  • Matthewpamer
    #43
    megmondod a konkrét címét?
  • Gandibá
    #42
    7wrz vip-en már kint van jópár órája.
  • Matthewpamer
    #41
    dc++-on nem találtam még.
  • Gandibá
    #40
    Fenksz.
    Amúgy témánál maradva biztos megnézem majd a filmet, annak ellenére hogy az első nem nagyon fogott meg. Olyan elvontnak tűnt :D Majd megnézem még1x az elsőt, lehet megtetszik.
  • zaki
    #39
    huhh, kira az új logod
  • Gandibá
    #38
    Én nem ott láttam :D
  • zaki
    #37
    jaja, láttam én is az nforce-on
  • Gandibá
    #36
    Van már neten a mozis SVCD változat, 3 CD.