115
  • Davidus
    #35
    Még szerencse:P Azt a Hattori Hanzo féle VERI GÜÜÜÜDD a kedvencem a filmben:)
  • Voltan
    #34
    LOÁL!!!!
  • cSuwwi
    #33
    szinkronizálva = lefordítva :D
  • cSuwwi
    #32
    nekem a feliratos dvdrip-ben sem volt a japcsi rész szinkronizálva. Sőt az eredeti angol subjában sem... :(
  • polesz
    #31
    Én is féltem, de nem sikerült elbaszni a szinkront... annyira.
  • polesz
    #30
    ohhh mikor utoljára megnéztem még nem volt fenn.. köccépen
  • cSuwwi
    #29
    feliratok.hu (az első link elég gyors) :))

    ha itt nincs, akkor máshol se valószínű
  • cSuwwi
    #28
    van szinkronos is? bahh. eredeti nyelven a sirály :D
  • polesz
    #27
    Egy link jól jönne...
  • polesz
    #26
    A tegnap megjelent szinkronos dvd-hez letöltött felirat nem müxik és nem igazán vágom a japánt. Valaki dobjon már meg egy passzoló sub-bal. Köccépen
  • Tikal #25
    mese kamu....
    akkor csak érted vmennyire
  • KeKKSZike
    #24
    az meg a másik csúcs film! :)
  • zaki
    #23
    akkor nézzél gyűrűk urát, tudom az a kedvenced
  • KeKKSZike
    #22
    Első rész egy nagy mese, kamu volt! Hja és persze 15 perc képregény... :D
  • Loál János #21
    "mind"??? Paraszt! :D
  • zaki
    #20
    qrv anyjukat az amcsiknak, holnaptól tolják a filmet nekik a mozikban :)
  • Blasta
    #19
    Nembaj.
    Többen értik mind akik nem.
    Deazé ne bánkódj! :)
  • KeKKSZike
    #18
    Őszintén... Én NEM várom ezt a szart! Az első rész is olyan rossz volt, hogy nem igaz! Szörnű szar volt, nem értem, hogy miért olyan nagy szám ez a film? :O
  • zaki
    #17
    hú de poénos
  • Matthewpamer
    #16
    valahonnét csak lelehet tölteni :D
  • zaki
    #15
    Snoop szerint büntet a Kill Bill 2

    2004. április 13., kedd, 11:12|Utolsó módosítás: 2004. április 13., kedd, 11:15

    A rap világából a filmezéssel is kacérkodó gengszter nem fukarkodott a dicsérettel, miután megtekintette Quentin Tarantino negyedik filmjének második epizódját.

    A múlt hét csütörtökön tartott premier előtti vetítésről kilépve Snoop Dogg nem tagadta meg önmagát, amikor a Ponyvaregény rendezőjének legújabb művét magasztalta.

    "Szerintem kib********ul büntet a cucc" - a Calvin Broadus polgári névre hallgató zenész. "Tarantino nagyon odatette magát. Ezen kívül tetszett, hogy happy enddel végződik a sztori."

    Snoop - aki 1993-ban robbant be a gengszter rap nagy nevei közé - a film világában is otthonosan mozog, több mint 20 filmben szerepelt, s nemrégiben Ben Stiller és Owen Wilson oldalán a Starsky és Hutch című akció-vígjátékban - amelyet április 14-én tűz műsorára az [origo] filmklub - parádézott, a besúgó Huggy Bear szerepében.

    A premier előtti vetítés utáni parti is arról tanúskodott, hogy a meghívottak jó hangulatban távoztak a nézőtérről, s érdeklődve hallgatták a Del Castillo nevű flamenco-rock együttest, amelyben Tarantino kollégája és barátja, az Alkonyattól pirkadatig-ot jegyző Robert Rodriguez gitározott.

    A Miramax stúdió főnöke Harvey Weinstein is dícsérte Tarantinót. A rendezvényen szintén részt vett a producer Lawrence Bender, illetve a Billt alakító David Carradine is.

    A Kill Bill második részét játékos kedvű olvasóink is megtekinthetik majd az [origo] filmklub április 28-i, premier előtti vetítésén.

    info: Origo

  • zaki
    #14


    2. hsz-ban ezt a képet akartam benyomni, de úgy látszik imdb-ről nem lehet képeket linkelni :(
  • zaki
    #13
  • zaki
    #12
  • zaki
    #11
    ok, itt van még 1 pár :)

  • zaki
    #10
    hú nagyon baba volt a trailer
    16-án, már az amcsiknál be is mutatják a filmet
    nálunk meg 29-én... ott a helyem a moziba, ezt látni kell
  • zaki
    #9
    haver is felhívott, hogy mi a f*sz van, nem írtam meg neki a 2. cd-t?
  • zaki
    #8
    :D
  • Davidus
    #7
    NEM KELLETT VOLNA ANYÁZNI KÖCSÖG!

  • Davidus
    #6
    Új tréler nagyon baba!
  • Sadun Tryst
    #5
    mikor megnéztem itthon az 1. részt, azt hittem, hogy ez 2 cd-s verzió és nincs meg a 2. cd, olyan fura vége volt... de aztán késöbb kiderült, hogy tényleg csak ennyi a film. (mert azt hallottam, hogy azért lett 2 részes a film, mert túl hosszú lett volna. na az 1. rész másfél órás... :P )
    ha jön a 2. rész, irány a mozi! :)
  • cSuwwi
    #4
    néhány kép? ez csak 1 kép...
  • zaki
    #3
  • zaki
    #2
    néhány kép a filmből/filmről:

  • zaki
    #1
    hmmm, mivel még nem volt topicja a film 2. részének, nyitottam neki egyet. a Hardwireden fent van egy új trailer, 33 mega a mérete, szedjétek, míg meleg :)