18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #14620
    elkapkodott,és átgondolatlan vétel volt,akkor volt a posztján egy csúcsformában lévő Pique meg Puyol,nem tudott eleget játszani mellettük,meg elég gyenge volt a játékintelligenciája,nálunk egy középhátvéd meccsenként passzol 40-50 alkalommal,és ott nem lehet hiba,de ő ezt nem tudta megoldani
  • Oziris666
    #14619
    Nálatok is padozott Csingirinszkij egy vagyonért:P
  • szucsy89
    #14618
    aztakurva :D büdös csalók :D
  • Tyler1
    #14617
    H: 0,22gól/meccs, 0,26assz/meccs, 1,77lövés/meccs, átlagosan 90% alatti passzráta
    K: 0,23gól/meccs, 0,23assz/meccs, 1,05lövés/meccs, átl. 90% feletti passzráta

    Kagawa még fizikálisan nem volt kész a PL-re, sokat volt sérült, nehezebben vette fel az iramot, ezért a kevés játék, nem azért mert nem volt hasznos. Hazard ebből a szempontból jobb, mert neki ilyen gondja nem volt. De mondom, nem azonos a poszt, nem azonos a feladatkör, így nehéz érdemleges hasonlatot vonni a 2 játékos között. Hazard fontos tagja lett a csapatának, ez tény.
  • contraste
    #14616
    Most miért mondod? A barca is elindult ebbe az irányba.
  • bakkerman
    #14615
    nem bírózni kell,hanem csapatot építeni,és nem a 4. helyet kitűzni célnak már 8 éve
  • Steve Downie
    #14614
    Hajjaj haver, statisztikákkal próbálkozol ezeknél? :D Sok sikert. A számok már évek óta nem mondanak arrafelé semmit.




  • contraste
    #14613
    Torres többe volt mégis padozik.:) rossz logika:)
  • bakkerman
    #14612
    persze,hogy alapember lett,annyi pénzért amennyiért megvette a ruszki a fél világ rajta kacagott volna ha padozik
  • contraste
    #14611
    Miért is jobb? Ha arányosan nézed Hazardé jobb. Amúgy meg én nézem mindkettőjük játékát, Hazard alapember lett elég gyorsan és igen, letette a névjegyét Angliában Kagawaval ellentétben.
  • Tyler1
    #14610
    Milyen névjegyét? Kagawa kevesebb meccset játszott, de azokon is jobb stattal rendelkezik, mint Hazard. Nem mondom persze, hogy a japán hatalmas szezont futott, de akkora szakadék nincs a 2 játékos között, viszont tök más poszton játszanak, más feladatokkal.
  • contraste
    #14609
    na megelőztek, de legalább megerősítettük egymást:)
  • contraste
    #14608
    Eden: 10 gól, 12 Assziszt
    Shinji: 5 gól, 5 Assziszt

    Félreértés ne essék, nem ezen múlik ki milyen jó, én csak a rosszindulatú "Abrázó" károgóknak válaszolva írtam ezt, hogy, ha most majd egy évvel érkezésük után azért nem úgy van az, ahogyan mondták.

    Kagawa amúgy nyílván kevesebbet is játszott, de Hazard eléggé beépült hozzánk, sokat tesz a csapatért és mostanában rohadtul elsült párszor a lába, jobb is bal is:) Kagawa meg nem lett alapember, de lehet több idő kell enki.
  • LasDen #14607
    Segítek ha nem baj :D

    Eden Hazard
    Total 38(7) 10gól 12assist 2sárga 1.8lövés/m 83.8%pass success 0.3fejes/m 5MoM 7.32átlag

    Kagawa Shinji
    Total 18(3) 5gól 5assist 1sárga 1.1lövés/m 90.3%pass success 0.4fejes/m 1 6.86átlag

    source: whoscored.com
  • DasIsFuck
    #14606
    na pont ezért vehetné is a dortmund vissza :)
  • DONGUBA
    #14605
    Nyomjal mar egy statot a ket jatekosrol..gol-golpassz
  • contraste
    #14604
    'tegyük' természetesen:D

    Amúgy, ha Falcao jön, akkor természetesen az Atlético Torrest visszavárja. Nagyon kiváncsi lennék rá, hogy a PL-ben is menne-e neki ez brutál góltermelés.
  • contraste
    #14603
    Akkor most ugye sokan emlékeznek, hogy mennyien nyomtátok a Hazard-Kagawa összehasonlításokat, melyik mennyibe került és, h mennyivel jobb lesz majd Kagawa... Hazard azért lerakta a névjegyét elég gyorsan bomba góljaival és nem kevés gólpasszával, tedjük is hozzá gyorsan, hogy teszi mindezt a fő (irányító) posztján kívűl, a szélen.
  • SLICK
    #14602
    mindenhol akad néhány játékos, aki elpuhul.
  • Monoton
    #14601
    Hát Kagawa sem váltotta meg világot Angliában.
  • SLICK
    #14600
    Azért mégsem sztárokat igazolunk, főleg az utóbbi időben nem. Egyedül Bale az aki most fel van nyomva meg a Neymar, de utóbbit a Barcával boronálják össze leginkább... Bár én egyiknek sem örülnék, ha Madridba kerülne.

    Amúgy meg ott van Carvajal aki Real nevelés és hazaéter minden valószínűséggel. Mégha nem is a legjobb formáját nyújtja, de Callejón is saját nevelés és mégis itt van. Jövőre felkerülhet Jesé is és Nacho. Jose Rodriguez még fiatal, de belőle is jó játékos lehet hamarosan.
    Csatár poszton már régóta nem volt változás, oda mindenképp kell egy minőségi befejező csatár. Moratanak még fejlődnie kell, de kezd egyre jobban beilleszkedni.
    Lehet, hogy nem használjuk ki megfelelően az utánpótlást, de nem véletlenül, nem túl sokan lettek igazán jó játékosok. Mata, Soldado, Negredo, most Carvajal. Ruben de la Red lehetne még egy remek irányító, de ő sajnos a szíve maitt nem játszhat profi szinten. Granero beszürkült, Pedro León szintén középszinten teljesít, így nincs helye itt. Bár megjegyezném, ha nem ilyen Getaféknak adnánk kölcsön játékosokat, talán többre is vihetnék. Mert ott nem is fognak rendesen fejlődni. Ez valahol a vezetőség hibája is.
    Szóval felesleges megbélyegezni a Madridot ilyenekkel. Más csapatok is ugyanúgy vásárolgatnak, igaz lehet éppen kevesebbet. Egyébként, ha valaki, szemmel láthatóan gyenge, nem célszerűbb váltani? Ugye, hogy igen.
    Egyébként az MU kiket is vásárolt tavaly? Van Persie, Kagawa? Ők sem éppen ott lettek sztárok.
    De most a Bayern is kivásárolta Götzét, lehet Lewandowski is csatlakozik.
    Szóval a Real egy ideje, nem azt csinálja mint régen. A City és a PSG lett a nagy bevásárló kirakat csapat.
  • cabell2
    #14599
    hehehe azért azt nem állítottad, hogy "nem, szerintem se ez a megoldás" :D
  • SLICK
    #14598
    jajj csúnya Jeál megint összevásárol mindenkit
  • cabell2
    #14597
    jó látni, hogy a világ nem változik.. volt egy szar idénye a Realnak, mit kell tenni? MINDENKIT aki idén jó teljesítményt nyújtott, megvenni. kiről lehetett hallani idén? hát ilyen PSG, annak van valami edzője, Dortmund, Lewandowski, Gündogan, a legbiztosabb ha mind jön, ja meg Bale is persze.
    Öröm lenne nézni, ahogy a világ azelőtt felejti el ezeket a játékosokat, mielőtt még igazán befuthattak volna.
  • karajjj
    #14596
    Mourino? 2 csatárral? :D magába fordulna a világegyetem :D
  • lippet
    #14595
    Azért én megnéznék a pályán egyszerre egy Torrest meg egy Falcao-t. Nem mellesleg ott lenne még Ba meg akár Lukaku is. Ki kellene próbálni a 2 csatáros játékot szerintem!
  • LasDen #14594
    jól keres...:D
  • Tyler1
    #14593
    Meg állítólag már Falcao is küszöbön, csak akkor nem vágom Torres mi az istenért akar maradni. Eddig se csinált semmit, akkor meg aztán pláne nem fog.
  • Effe88
    #14592
    várható volt bár még nem hivatalos de szerintem úgy is így lesz
    10 millió font évente az nem semmi azért:)
    de az, hogy 12 milláért megveszik a realtólD::D
    annyi pénzből már jó is játékosokat is lehet venni:D
  • ressy14
    #14591
    Mourinho -> Chelsea (Daily Mail)
  • Tyler1
    #14590
    Giggs tuti nem, sok fokot kell még neki lépkednie a szamárlétrán. Olenak is lenne még mit tanulnia egy ilyen munka előtt pl. egy kisebb PL klubnál, de ő ismer majdnem mindenkit a csapatnál, öregeket, fiatalokat, érti a dolgát, szóval ő akár lehetne is az utód. Sok tekintetben azonos szemléletben irányít, mint SAF.
  • bakkerman
    #14589
    ha jól tudom Giggs már most is vezényel edzéseket az ifinek,és SAF folyamatosan külön foglalkozik vele,készíti az edző pályafutására.
  • bakkerman
    #14588
    szerintem Giggs vagy Solskjaer lehet SAF utóda...
  • Darthmushroom
    #14587
    honnan tudod? mondtad volna h tavaly a Chelsea behúzza? vagy anno a Görögök az EB-t. nem rossz a keret, egy két igazolással még jobbak leszünk. Piros lapig a "nagy" real-al is partyba voltunk..
  • cabell2
    #14586
    a Real pedig soha többet
  • LasDen #14585
    ez a MU nem fog bl-t nyerni egy ideig....
  • Darthmushroom
    #14584
    ez elképzelhetetlen, ha Ő csak báb lenne már ez a MU nem az a MU lenne, nem lenne meg a mentalitás, az igazolások messze nem ezek lennének mint mostanában meg ilyen taktikai játék (más-más ellenféltől függ) nem így lenne. am MU drukkerként vélemény még egy bl győzelem és kortól függetlenül visszavonul, RvP igazolás is ezt bizonyítja attól h jó áron jött Ő még egy nagyot akar dobbantani. utód... biztos vagyok benne h olyan lesz aki hű a MU szellemiségére mert Neki is beleszóllása lesz,és utána is marad a klubnál valamiként.
  • bakkerman
    #14583
    a whiskey.
  • Mor3llo
    #14582
    SAF-nál bizonyítást nyer: az alkohol tartósít.
  • ressy14
    #14581
    Az is elképzelhető, hogy csak bábnak van ott, és a szakmai munkából való szerepvállalása csupán a csekély része a pár évvel ezelőttinek.

    Egyébként én szeretnék ilyen egészségi állapotban lenni 70 fölött.