18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #15500
    Milevskynek állítólag alkohol és drog problémái vannak/voltak,gyakorlatilag újra kéne őt építenie egy edzőnek
  • Darthmushroom
    #15499
    Támadók közül a Petric,Klasnic,Milevsky 3s nem rossz, még úgy korba se
  • bakkerman
    #15498
    37 éves...Videoton...?
  • Tyler1
    #15497
    Nuno Gomes még aktív? :D Ő se mai róka.
  • bakkerman
    #15496
    Gallas,Diarra,azért még mindig beférne egy-két jobb nevű élvonalbeli klubba,ha nem is fix kezdőként,de a tapasztalatuk bárhol nagy segítség lenne szvsz. Diarra meg egy igazi szikla szűrő
  • LasDen #15495
    van rajta pár ismerős név. bár nem hiszem, hogy az ismertebbek sokáig csapat nélkül lesznek...
  • bakkerman
    #15494
    szerződés nélkül maradt játékosok az átigazolási szezon után:

    Kapusok: Antonio Adán, Wilko de Vogt, Marco Fortin, Patrice Luzi, Paul Rachubka
    Hátvédek: William Gallas, Jean-Alain Boumsong, Ivan Obradovics, Marcin Wasilewski, Jorgosz Szeitaridisz, Patrick Owomoyela, Titus Bramble, Paul Scharner, Anthony Réveillere, Manuel Friedrich, Glenn Loovens, Alexander Madlung, Mathieu Beda, John Mensah, Wilfred Bouma, Pablo Ibánez, Fernando Varela, Mathias Abel, Selcuk Sahin, Martin Jiranek, Souleymane Diamoutene, Albin Ebondo, Eric Addo, Matthias Langkamp, Alcides, Mario Ludwig, Ferne Snoyl
    Középpályások: Vass Ádám, Mahamadou Diarra, Papa Bouba Diop, Evander Sno, Petteri Forsell, Franco Zuculini, Chris Baird, Thomas Hitzlsperger, David Bentley, Danny Murphy, Simon Davies, Camel Meriem, Simon Cziommer, Daniel Jensen, Paulo Costa, Sergio Matabuena, Romain Pitau, Lee Bowyer, Jake Richardson, Mohamed Sissoko
    Támadók: Adriano, Carlton Cole, Teofanisz Gekasz, Martin Petrov, Josszi Benajun, Ivan Klasnic, Artem Milevszkij, Róbert Vittek, Marko Pantelics, Ciprian Marica, Dmitrij Bulikin, Milan Jovanovics, Mladen Petric, Danko Lazovics, Vicente, Jay Bothroyd, Joseba Llorente, Sidney Govou, Ebi Smolarek, Nuno Gomes, Micheal Delura, Luciano Figueroa
  • Tyler1
    #15493
    Marca közölte először.
  • Darthmushroom
    #15492
    haha most kezdik azt írni h kicsúsztunk az időből vele.. kész kabaré amit a klub a nyáron művel az ajánlattokkal, ma Herrerával+még ez a kicsúszás.
  • Darthmushroom
    #15491
    Sky szerint igen kölcsön került 1 évre, Marca szerint meg nem :o
  • LasDen #15490
    aszongyák Coentrao kölcsönbe a MUhoz került O_o
  • Darthmushroom
    #15489
    szerintem egy vadállat csatár lesz. tavaly WBA is nagyon jó volt.
  • LasDen #15488
    mondjuk én Lukakuból sok jót nem nézek ki...
  • Darthmushroom
    #15487
    ITT is van:
    OFFICIAL: Everton have confirmed the sale of Marouane Fellaini to Manchester United. For a staggering £27 million (€32m). However, the Toffees have brought in midfield duo Gareth Barry, on a season-long loan, and James McCarthy, for £13m, as well as Romelu Lukaku. Excellent, excellent work from Everton.
  • Darthmushroom
    #15486
    +már nyár elején ment kölcsön még az a Barca szélső tehetsége Deulofeu. Nem lesznek idén se rosszak.
  • LasDen #15485
    McCarthy, Lukaku és Barry...
  • Darthmushroom
    #15484
    jújjj
    Marouane Fellaini is now officially a Manchester United player after moving from Everton, squad number to be confirmed.

    A sky is megerősítette!!
  • arsnl
    #15483
    elvileg meg lett nekik, Everton meg hozta helyére McCarthyt Wiganből.
  • LasDen #15482
    az valószínű még befut majd pár. nem hiszem el, hogy Fellainiről is csúszott MU. Szerintem legalább őt megszerezték....
  • arsnl
    #15481
    bejelentések még lehetnek azért később is, ha a ligának időben leadták a nevezést.
  • Darthmushroom
    #15480
    valami spanyol adóra nem voltak elméletileg felkészülve így kevesebbet akartak adni.+úgy nézz ki Fellaini is leves. az új igazgatónk megmutatta milyen jó utódja lesz Gill-nek.
  • LasDen #15479
    The window has closed in England, France and Spain...

    hát akkor, bezárt a bazár...
  • Tyler1
    #15478
    Szerintem ezt a pénzt hasznosabban is elverhették volna, ha nem utolsó napon igazolnak (ők is). Főleg ha megnézzük milyen nevekről maradtak le nyáron. Ennyit Özil nem ér szvsz.
  • LasDen #15477
    Herrera mégsem lesz :DDDDDD túl soknak tartják a pézt...
  • szucsy89
    #15476
    durva baszki... Madridista haverom szerint a tavalyi szezon egyik legjobbja volt a csapatban, erre eladják...
  • [HUN]FaTaL
    #15475
    Özil

    Real Madrid - Arsenal

    Most már hivatalos.
  • arsnl
    #15474
    na már offisöl
    Mesut Özil
    Real Madrid -> ARsenal (állítólag 45+5m euró)
  • LasDen #15473
    na abban nem lesz hiány. sok minden hisznek arra felé...:D
  • arsnl
    #15472
    Özilt idézve: "When talking with Arsene Wenger I immediately felt what I had missed: 100% faith in me"

    99%
  • [HUN]FaTaL
    #15471
    :) Akkor Eto'o-t írtam volna :)
  • Blum
    #15470
    Szerintem is jobb jatekos a Rudolf :)
  • [HUN]FaTaL
    #15469
    Rudolf > ETO
  • Monoton
    #15468
    :DDDDDDDD
  • Darthmushroom
    #15467
    FRISS:
    tovább csúszik az Özil-bejelentés. Az Arsenal illetékesei ugyanis nem találják az ö betűt a billentyűzeten
  • Darthmushroom
    #15466
    ott még van 3 óra egyezkedni, majd kiderül a dolog.
  • Monoton
    #15465
    A pletykak szerint nem engedik Ba-t rivalishoz. :| Kíváncsi leszek.
  • Darthmushroom
    #15464
    szerintem várnak h mással együtt jelentsék be. elméletileg Ba is orvosin van náluk meg egyéb ilyen hírek terjengenek.
  • Darthmushroom
    #15463
    "Fellaini will need to do his medical still (but can be done after the deadline) and sign contract. "
    sietnek Manchesterbe most :D főleg h a belga valahol útközbe van még elméletileg :D
  • Monoton
    #15462
    Kiugrottak az iroszerbe :D
  • Monoton
    #15461
    Szerintuk Ozil is alairt mar az agyusokhoz de hivatalos info meg sehol. Csak Boateng posztolt facen egy kepet Ozillel es kivant neki sok szerencset az Arsenalnal.