18069
11516154541516784228.jpg
  • 6unn3r
    #15540
    Immáron hivatalos

    illetve Pepe Mel a West Brom új edzője

    Ez is hivatalos
  • [HUN]FaTaL
    #15539
    lol :D

    A SportKlub a legalja sportcsatorna.
  • Rockynhooo
    #15538
    Juventusban esik az eső. Ja és ez idézet :D
  • Janika114
    #15537
    Hát egy sportklubtól ne várj sokat, olasz meccsek közvetítése is egy fos... Sokszor azt se tudják egy játékos milyen nemzetiségű, meg nagyon sok badarságot beszélnek.
  • bakkerman
    #15536
    Pff,akkor jó szégyen ez a sportklub..ott mondták be a híradóban,meg mutattak reptéri képeket hogy megérkezik törökbe..azért ez durván félrevezetés
  • Janika114
    #15535
    Na ez elhamarkodott volt kicsit :D Ronaldinho hosszabbított az Atleticoval.
  • 6unn3r
    #15534
    A Toronto Sun és a Daily Mirror is tényként közli:

    Jermaine Defoe
    Tottenham -> Toronto FC

    Egyik csapat honlapján sincs még hivatalos közlemény, de a TS szerint Defoe hivatalos bemutatására hétfőn kerül majd sor a Trump Hotelben. Valamint arról is szót ejtettek, hogy az amerikai holtszezont még a Spursnél töltheti kölcsönben.
  • bakkerman
    #15533
    nem a korával van a gond,egész egyszerűen nem fut,meg nem is tudna annyit futni mint egy fiatalabb játékos. Úgy felgyorsult a játék,meg kiéleződtek a taktikai harcok,hogy egy pengés középpályásnak is ugyanúgy részt kell vennie a védekezésben,és futkározni mint egy védőnek. Egy VB-n az már kevés,hogy megkapja a labdát,és varázsol,ha az ellenfél támad ő meg csak sétál visszafele. Nekem mindig is egyik kedvencem marad,de az ő ideje már "lejárt" ami a válogatottat illeti :)
  • szabii98
    #15532
    csakfocin aztírák, azért jön, hogy beküzdje magát a válogatottba..fél szezon alatt, 33 évesen? hmm :D
  • bakkerman
    #15531
    Lehet igen! Én is fogok keresni streamet egy-egy Besiktas meccsre,csak miatta,ahol megfordul,ott varázslat lesz a pályán. :)
  • szucsy89
    #15530
    Keisuke Honda -> Milan (ingyen)

    Adil Rami -> Milan (ingyen)


  • szabii98
    #15529
    január 8, a nap, amikor több millió foci fan hirtelen Besiktas fanná válik :D
  • bakkerman
    #15528
    visszavonult,aztán most meg unalmában bejelnti hogy buznyák...ki érti a nőket?!
  • Rockynhooo
    #15527
    Thomas Hitzlsperger
    Team hetero -> Fc Búzák
  • bakkerman
    #15526
    Ronaldinho ----> Besiktas,ingyen
    2,5 éves szerződést kötött évi 5 millió eurós fizetéssel
  • Darthmushroom
    #15525
    Nainggolan Roma kölcsön+opciós jog

    érdekes hozzájuk nem is nagyon pletykálták, főleg az Inter/Juve 2st emlegették sokat.
  • Barnabyka
    #15524
    Lewandowski -> Bayern (ingyen, az idény végén)
  • contraste
    #15523
    Nevettek, de bármelyik olasz csapatban oszlopos tagja lenne a védelemnek. Milannak pl még sosem volt ennél rosszabb védelme imo.
  • IXEMGabeo
    #15522
    vagy az Interben:P
  • limperatore
    #15521
    mondjuk a milanba? :D
  • bakkerman
    #15520
    Folytatódik az ausztrál labdarúgó-bajnokság sztárosodása, hiszen Alessandro Del Piero és Emile Heskey után újabb nagy név, a korábban három londoni topcsapatot is végigjárt William Gallas érkezett, a Perth Gloryhoz.
    A 36 esztendős hátvéd a frissen rajtolt szezon végéig írta alá a szerződését, nemet mondva olyan csapatokra és lehetőségekre, mint a hírek szerint a Manchester City, a Crystal Palace, az arab országok és például az MLS.

    Gallas 84-szer szerepelt a francia válogatottban, míg a Marseille mellett előbb a Chelsea, majd az Arsenal és legutóbb pedig a Tottenham játékosa volt. A Sarkantyúsok nyári erősítéseinek vált áldozatává és állt tovább.
    hivatalos oldal is lehozta

    Meglepő nekem,azért még simán elférne egy jobb középcsapatban
  • LasDen #15519
    Roberto Mancini
    Free Agent--->>Galatasaray
    bugyogó víz

    pedig azt hittem majd a Honvédot veszi át, mikor nem megy nekik :D
  • LasDen #15518
    abból kb 3 nem ér semmit...:D
  • bakkerman
    #15517
    És kinevelt egy négyszeres Aranylabdás játékost,és a gerincét adta a VB és EB győztes spanyol válogatottnak.
  • contraste
    #15516
    Tudom az Anderben:D
  • limperatore
    #15515
    2003 óta:
    - Barcelona 663.7 milliót költött játékosokra - Nyert
    21 címet, ebből 3 BL trófea.

    - Real Madrid 1.17 milliárdot költött játékosokra -
    Nyert 7 címet, ebből 0 BL trófea.
  • Steve Downie
    #15514
    Petric-et igazolnám azonnal!
  • LasDen #15513
    láttam már korábban is...
  • pilboy
    #15512

    mellesleg csereként beállva lőtt 45 perc alatt mesterhármast a mu-nak
  • nagy hős
    #15511
    Tenyleg kibaszott ugyes gyerek, szerintem nagy jatekos lehet belole.
  • contraste
    #15510
    Mert nem láttad játszani, csak amikor kihagyta 20 évesen élete első tizijét a Bayern ellen. De persze, te tudod és láttad minden meccsét is a WBA-ban:)
  • Darthmushroom
    #15509
    klub nélkülieket még lehet igazolni, lehet elkelnek a következő pár hétbe
  • IXEMGabeo
    #15508
    33 és 31 még 1-2 év simán bennük lenne valahol
  • Darthmushroom
    #15507
    mind2 a visszavonulás közelébe van nem? 35 év körüliek én úgy tudom
  • IXEMGabeo
    #15506
    Gekasz még gólkirály is volt a Bundesligában a Bochumban anno, Vittek pedig a vb-n a szlovákok húzóembere volt. Ennyire nincs kereslet rájuk?:O
  • IXEMGabeo
    #15505
    Mohamed Sissoko

    Why?
  • Mor3llo
    #15504
    jó kis FM lehetőségek lesznek idén is :DD
  • bakkerman
    #15503
    egyre kevesebb gólt lőtt,a padon találta magát,onnan ment a második csapatba,ott gondolom elkezdett zülleni,aztán most nyáron kirakta a Kijev. Több volt benne is
  • Darthmushroom
    #15502
    gondoltam h valami baj volt vele, mivel hülye lett volna a kijev elengedni
  • Tyler1
    #15501
    Eskü még el is mennék Vidi meccsre :D