18069
11516154541516784228.jpg
  • contraste
    #15580
    Ezt tényleg mondta?:)
  • Tyler1
    #15579
    :)

  • 6unn3r
    #15578
    Kevin De Bruyne
    Chelsea -> Wolfsburg 2019-ig
    Wolfsburg bejelentése
  • Janika114
    #15577
    Igen, kölcsönbe opcióval.
  • contraste
    #15576
    Igen, arra emlékszem, hogy Portoban támadó volt talán irányítót játszott, SAF meg VKP akart belőle faragni. (Queiroz hatására vették, ha jól tudom) Csak azt nem értem, miért nem váltatok meg tőle már rég, és vettetek egy jó középpályást, azért van sok európai akik elfértek volna és megszerezni sem lett volna nagy dolog. De valahogy most is ez hiányzik nálatok. Van 2-3 középszerű szélső, egy nagyon ígéretes fiatal, van két jó belső (Carrick, Fletcher), meg egy Fellaini, aki biztosan nem felejtett el játszani az Everton óta (sztem az egyik legjobb kp volt a PL ben tavaly), DE nincs klasszis KP. Mint mondjuk egy Ramsey az Arsenalnál, Hazard, Mata, Oscar nálunk, Touré, Silva, Nasri Citynél stb. Mondjuk tény, hogy nálatok a játék a csatárékra épül, ellentétben velünk.
  • Darthmushroom
    #15575
    nem volt ő rossz igazolás eleinte, csak átakarta képezni más pozícióba ami nagyon nem jött be, utána a sok sérülés alatt meg elhízott, am szerintem már nyáron is távozhatott volna csak hát Moyes mindenki adott lehetőséget.
  • contraste
    #15574
    Csak kölcsön ment? Azért hihetetlen, hogy egy MU ban meddig húzta ez a kutyaütő.. Ebből látszik, hogy SAF sosem ismerte el, ha hibázott. Volt/van még egy-két ilyen játkos.
  • Darthmushroom
    #15573
    ÉLJEN!!! Erre pezsgőt kell bontatni :D
  • Janika114
    #15572
    Anderson Manchester Uniter --> Fiorentina
  • 6unn3r
    #15571
    Be is mutatkozott...3 és fél év
  • 6unn3r
    #15570
    Ryan Bertrand
    Chelsea - Aston Villa
    szezon végéig kölcsönbe
  • Darthmushroom
    #15569
    egyiptomi tulaj itt is beindul :D
  • Blum
    #15568
    Az nagy fogas lenne a Hull reszerol.
  • 6unn3r
    #15567
    A Hull City nagyon beindult...

    Shane Long
    West Brom -> Hull City
    WBA közleménye
  • Oziris666
    #15566
    25millió euro a hivatalos(és 5ért lett beszámolva anno)
  • LasDen #15565
    az edző kérdés szinte mindenhol ilyen. néhány kivétellel azonnali sikereket várnak az edzőktől
  • Darthmushroom
    #15564
    *akar
  • Darthmushroom
    #15563
    igen tudom h ifibe sokszor vásárol a klub mert csomót a MU elől szereztek meg, meg h padra odafér meg kupába pár játékos szerepet kap az semmit nem jelent(kell pihentetni meg vannak sérültek), szerintem naivitás azt hinni ezekből be is fut valaki(majd máshol), sejknek sajnos a név is számít h ki játszik a csapatába mivel ő rögtön sikereket , ilyen tulajnál nincs idő építkezésre h nem baj majd 2-3 év múlva ha majd beérnek, edzőket is úgy zavarja el ahogy nem szégyelli.
  • Blum
    #15562
    Azert mostanaban elkezdtuk beepiteni az ifiket a csapatba. Lopes,Boyata mar jatszottak nem keveset,ma este a Blackburn ellen pedig mar Huwes is leul a padra (mekkora spiler lesz abbol a gyerekbol,te jo eg...Lopes szinten zenesz)

    Sokan nem veszik amugy eszre,hogy a City utanpotlasa 5-6 evvel ezelott eleg szar volt es mindenki csak a nagy csapat irdatlan koltekezesrol beszel. Az utobbi 1-2 evben az EDS hulyere veri bamrelyik csapat utanpotlasat. Aki melyebbre hatoan koveti a City koruli esemenyeket az tudja,hogy az EDS-be is irdatlan penzeket ol a sejk es ez elobb-utobb meghozza a gyumolcset. Amig nincs igazan kiemelkedo jatekos az utanpotlasban addig sajnos/nem sajnos muszaj megvenni a kesz jatekosokat.
  • Darthmushroom
    #15561
    City-be soha az életbe nem fog beférni amíg ilyen mennyiségű pénz van a klubnál, neki maradni kellet volna hollandba vagy még azon a nyáron lelépni máshova. City-be utánpótlásból 1000-ből ha 1 eljut a felnőtt kezdőig amíg ilyen pénz áradat van és gyakorlatilag csak a név számít.
  • Blum
    #15560
    Szerintem is fantasztikus csatar,csak sajnos az utobbi idokben osszeszedett par szerencsetlen serulest. Most vegre osszerakta magat a srac es biztos vagyok benne,hogy a Citybe is beferne de addig amig Aguero/Negredo/Dzeko ilyen formaban jatszanak,egyszeruen nem jut neki hely.

    Sajnalnam ha vegleg elmenne es nem jutna neki egy biztos hely itt nalunk de inkabb valahol mashol jatszon mint a padot melegitse (vagy meg azt se)
  • Darthmushroom
    #15559
    :OOOOOOOOOOOO nem magas csatár a Stokeba, na ilyen is ritkán van :D Super Guidetti-t nagyon bírtam Rotherdamban, eszméletlen szezont futott ott. sajnáltam is h nem maradt,főleg h azt mondta ő is nagyon élvezte az ott létet meg a szurkolókat is megszerette, mondjuk van most helyette Graziano Pellé :D de mind2 jobb volna mert ideje lenne egy bajnoki címnek :P
  • Blum
    #15558
    John Guidetti
    Manchester City-->Stoke
    ev vegeig kolcsonbe

    LINK

    Remelem PL-ben is alkot valami maradandot.
  • Darthmushroom
    #15557
    egyik oldalról nagy fogás, másikról meg szerintem hatalmas hiba, Lukaku nyáron visszatér a chelseahez akkor nem nagyon marad épkézláb csatár Kone-n kívül(akitől Én többre tartom)
  • 6unn3r
    #15556
    Nikica Jelavic
    Everton -> Hull City
    3,5 évre..undisclosed fee...

  • arsnl
    #15555
    NEMANJA MATIC
    Benfica -> Chelsea 22m fontról beszélnek(3m ért ment oda anno)
  • Darthmushroom
    #15554
    éredekes mert papíron mind2 kulcsember volt, legalább is ősszel
  • 6unn3r
    #15553
    Grant Holt
    Wigan -> Aston Villa

    Bryan Ruiz
    Fulham -> PSV

    Mindketten szezon végéig kölcsönben.
  • Nuno88
    #15552
    Úgy érzem csak jobb lehet, tegyen rendet a fejekben, fejezzék be a szezont, és nyártól legyünk újra egy olyan csapat akivel számolni kell.
  • Darthmushroom
    #15551
    0 tapasztalattal van rizikó, bár ettől rosszabb nehezen lehet
  • Monoton
    #15550
    Seedorf -> Milan (edző)
    klikk
  • Darthmushroom
    #15549
    Aiden McGeady, de vártam már visszatérjen valami normális bajnokságba, keltáknál imádtam a játékát.
  • Effe88
    #15548
    Aiden McGeady

    szpartak M.-->Everton 1,8 millió font

    LINK

    Artjoms Rudnevs

    Hamburg-Hannover--> kölcsön
    LINK

    Aleksandr Hleb

    BATE-->Konyaspor ingyé LINK
  • karajjj
    #15547
    így múlik el a világ dicsősége...
  • pilboy
    #15546
    andré alves -> kaposvár :o
  • [HUN]FaTaL
    #15545
    lol
  • bakkerman
    #15544
    Aham,valamelyik gyökér kommentátoruk sütötte el
  • Rockynhooo
    #15543
    volt ilyen ? :D kurva nagy!
  • bakkerman
    #15542
    "Sampdoriaból is szép számmal érkeztek vendég szurkolók"
  • DasIsFuck
    #15541
    Én általában nem is a sport eseményeik miatt ragadok a képernyő előtt