18069
11516154541516784228.jpg
  • contraste
    #15900
    Ez mindent elmond rola (is).. Whatever foglalkozzunk a fodballal:)

    Joe Cole
    West Ham -> Aston Villa
    Meg nem hivatalos, de: mar uj mezzel pozol

    Jack Colback
    Sunderland -> Newcastle

    Persze, hogy gyerekkori almat teljesiti be!
  • limperatore
    #15899
    :DDDDD
  • IXEMGabeo
    #15898
    pont téged támadott be pedig a többiek szekálták:DDDd
  • IXEMGabeo
    #15897
    legjobb csatárról beszélünk kérem:DD

    legalább is évekkel ezelőtt, aki minden nagy klubot megjárt, ami létezett, átélt sikereket, kudarcokat, válogatottban is letette a névjegyét...mindent megnyert jöhet a gázsi növelés;))) így kell csinálni
  • contraste
    #15896
    Én ezt komolyan írtam, ez a valóság:D Ki is a seggbuta te nyomorék?
  • szucsy89
    #15895
    te seggbuta vagy, a piszkálásodat meg sem látom :)
  • Blum
    #15894
    A spanyol bajnoksagot mar oda-vissza megjarta,megnyert mindent amit lehet. Mi a tokomert ne menjen el uj helyekre,megtobb penzert mikozben visszavonulasa elott meg bejarja a vilagot?

    Tedd fel magadnak a kerdest: inkabb lehuznal meg 6-8 evet egy bajnoksagban amit mar kicsit (vagy nem is kicsit) meguntal mar VAGY! elmesz kikurt nagy penzekert uj helyekre,bejarni a vilagot?

    Ne adj' Isten meg valoban leteznek olyan jatekosok akik azert mennek ilyen helyekre mert tenyleg,oszinten nepszerusiteni szeretnek a sportot.
  • zaki
    #15893
    Nem ertem mit bohockodik 32 mar evesen ilyen helyeken, lett volna meg jo 2-3 eve barmelyik spanyol kozepcsapatban.
  • limperatore
    #15892
    :DDDDDDDDDDDDD
  • contraste
    #15891
    Ne vicceljetek, Thiago Silva ota a legnagyobb vedo igazolasuk!
  • Blum
    #15890
    David Villa a Melbourne CFC-ben fog jatszani mielott atmenne az MLS-be

    BBC
  • zaki
    #15889
    :DDD
  • ForzaInter
    #15888
    De szücsy milyen nagy örömmel rakja be ezeket a tescos igazolasokat:D
  • bakkerman
    #15887
    és tovább folytatódik a fiatalítás :DDD
  • LasDen #15886
    újabb sztárigazolás :D
  • szucsy89
    #15885
    Alex - Milan (free)

  • 6unn3r
    #15884

    A Liverpool is megegyezett a Leverkusennel Emre Can ügyében.

    poolfc.com
  • karajjj
    #15883
    nem a klubról írtam, hanem a városról, ott érezte jól magát
  • Blum
    #15882
    Nem a Sevillat szerette annyira. Panik betegsegben szenvedett es ezert volt,hogy a valogatottal sem utazott el edzotaborokba. Amugy Manchesterbe erkezese utan is foglalkozott vele pszichologus de ha jol tudom mar rendben van a srac.
  • karajjj
    #15881
    Jesús Navas se volt semmi, már akkor rosszul volt, ha idegenbeli meccsre kellett menni, annyira szerette Sevillát, csak most meg megkurvult
  • IXEMGabeo
    #15880
    költői voltam kicsit na;) persze,hogy tudna...üzleti szempontból mindenki értékes addig a pillanatig, amíg tart az aktív pályafutása...
  • LasDen #15879
    Totti előtt is volt Roma és utána is lesz. Azért a klub tudna lélegezni nélküle...
  • 6unn3r
    #15878
    Vagy akár Javier Zanetti, Tony Adams...
  • IXEMGabeo
    #15877
    Maldini, Costacurta több, mint 20 év egy klubnál:), de Giggs is durva ám...Totti pedig amióta az eszét tudja csak a Róma...lélegezni sem tudna nélküle és a klub sem nélküle...

    ide lehetne sorolni Terryt, Lampardot, Buffont, Cherundulót, Dédét vagy akár Dárdai Palit is...
  • LasDen #15876
    Torres-szel....
    A legjobb talán egy egy csere lenne számára.
  • bakkerman
    #15875
    sejteni lehetett ezt már koratavasszal is,hogy Chelsea lesz a dologból,tökéletesen beleillik JM taktikájába. Viszont érdekel mi lesz majd Torres-el
  • contraste
    #15874
    Diego Costa passes Chelsea medical!
    Forras BBC
  • bakkerman
    #15873
    azokkal sincs bajom akik vándorolnak 2 évente egy másik csapatba,csak akkor ezt ne úgy tegyék,hogy amint magukra veszik a következő csapatuk mezét,ők már rögtön "szurkolók",meg minden lófasz. Neymart bírom,mert baromi jó focista,és jó nézni amit csinál,de ő még ha 5 év múlva is Barca játékos lesz,és azalatt lő 300 gólt,akkor se fogom őt odatenni egy Xavi-Puyi mellé,mert ő sose fogja úgy szeretni a klubot mint az említettek. Persze nem is kell szeretnie,elég ha kiteszi a lelkét a pályán
  • bakkerman
    #15872
    futballkedvelőként azért jó látni ilyen ikonokat,meg hogy egyáltalán vannak még ilyenek,de attól még nem kedvencem érted,csak ez tiszteletre méltó. Lásd még Puyi,Raul,Del Piero,Giggs,Totti,és még lehetne sorolni.
  • ressy14
    #15871
    Számomra is inkább azok a játékosok szimpatikusak, akik életük végéig egy csapatban maradnak és inkább nem nyernek semmit, mintsem, hogy 2-3 évente vándorolnak városról-városra és semmi érzelmi kötődés nem alakul ki az aktuális csapatuk iránt.
    Inkább legenda, mint zsoldos.
  • LasDen #15870
    a szentimentális futball szurkolók romantikus hőse :D
  • bakkerman
    #15869
    én becsülöm Gerrardot nagyon is,fénykorában évről évre minden nyáron vitték volna nagy sztárklubok,ahol agyon nyerhette volna magát,de maradt
  • Darthmushroom
    #15868
    Én meg örülök neki.. ha már szar helyre "született" bűnhődjön :D legalább ment volna az Evertonba fiatalként onnan megvették volna :D
  • karajjj
    #15867
    szegénykém :(
  • Zenszkij
    #15866
    megszakad a szívem, viszont halálra kereste magát
  • bakkerman
    #15865
    Gerrard is úgy fog visszavonulni,hogy egy baszott bajnokságot nem nyert :D jó,azért 1 BL összejött neki,1 uefa,meg 2 fa kupa
  • Darthmushroom
    #15864
    ja már én is látom :D
  • karajjj
    #15863
    bevallom töredelmesen, én igen... :D
  • LasDen #15862
    röhögtél rajta, ne hazudj! :D
  • geo91
    #15861
    klasszik lasden féle szarvicc :D