18069
11516154541516784228.jpg
  • szucsy89
    #15860



    szar volt.
  • LasDen #15859
    pinokkiót
  • szucsy89
    #15858
    kiváncsi vagyok Klopp milyen játékost farag belőle
  • 6unn3r
    #15857
    David Villa
    Atletico Madrid -> New York City


    És akkor ez is hivatalosan már...
    Ciro Immobile
    Torino -> BVB
  • Blum
    #15856
    Gyakorlatilag mar o is NYCFC jatekos.
  • contraste
    #15855
    Meanwhile: Lampard -> free agent
  • contraste
    #15854
    Akármekkora pocs is vagy altalaban egyet kell ertenem veled:D
  • Blum
    #15853
    Clichy es Nasri is nyert ezt-azt,miota otthagyta a fospisztolyokat. Nem patkanyok attol,hogy olyan csapatba igazolnak ahol el is ernek valamit mikozben a sikerekkel parhuzamosan tobb penzt is kapnak.

    Ha a jelenlegi munkaltatom legnagyobb konkurenciaja felhivna,hogy "gyere at hozzank,kapsz havi 1 millios fizetest,szolgalati A8-as Audit es meg az egyetemet is fizetjuk neked" akkor ugy huznek at oda mint a huzat. Aki meg nem,az jokora balfek.
  • LasDen #15852
    a foci is csak egy üzlet, akármit is akarnak a szurkolók gondolni.
    a futballisták többsége kb. 35 éves kora után nagy eséllyel soha nem fog annyi pénzt keresni, mint tette azt előtte. Én megértem, ha egy játékos - legyen az Koemba, aki az 1000fontos fizetését cseréli le 10.000-re, vagy CLichy aki a 25.000-t 87.000-re - a nagyobb pénz miatt távozik. Nincs ebben semmi patkányság, mocsadékság, csak a szurkolók, akik - persze ez nem jelenti, hogy rossz - szívügyükként tekintenek a játékra.
    „Reggel megérkezek a futballpályára tíz óra harminckor, onnantól délután egyig profi vagyok, de ha lelépek, nem foglalkozom a sporttal, nem játszom, nem nézem, nem beszélek róla.”
    Lehet így is kezelni, meg lehet focival kelsz, focival fekszel. Nem lesz attól valaki gerinctelenebb, hogy elfogadja a több pénzt. Én is elfogadnám...

    Meg amúgy is, a fos arsenalt én is ott hagynám :D
  • bakkerman
    #15851
    Miért? Liverpoolban nevelkedett,akkoriban nem tudták mi lesz belőle,így elengedték. Azóta ahol megfordult lőtte a gólokat,főleg a Sotonban,most megkereste őt a Pool,32 évesen persze hogy igent mondott,nem lesz még egy ilyen lehetősége. Még ha nem is lesz kezdőjátékos,de a karrierje ezzel az igazolással kiteljesedik. A "mocsadék" nem itt kezdődik,hanem pl.: Clichynél,Nasrinál stb...
  • attiGT
    #15850
    mocsadék lett belőle is
  • 6unn3r
    #15849
    Lambert-transzfer már hivatalos
  • Blum
    #15848
    Ha minden igaz,akkor David Villa es Lampard is amerikaba megy a New York City-hez.

    LINK - mirror.co.uk
  • Blum
    #15847
    Ekozben Romabol Benatia-t 61 millioert engednek el a Man.City-hez. Ha' hulyek ezek?
  • contraste
    #15846
    Meg nem irt ala, de a klubok megegyeztek. Mivel meg majus van hivatalos ugye nem is lehet meg egyetlen atigazolas sem, de ez csak a papirformat erinti( mar ha a fogai rendben lesznek)
  • 6unn3r
    #15845
    Elvileg ma teszik hivatalossá.
    19,5 millió Euro körüli összegről és 5 éves szerződésről beszélnek. Az átigazolási ügybe még a Juventus is be lesz vonva.
  • Darthmushroom
    #15844
    ez hol hivatalos? Én sehol nem találok hivatalos bejelentést.

    meg a Lambertes se hivatalos még tudtommal.
  • Rockynhooo
    #15843
    Ja :D meg arra veri magát, hogy előrébb végez mint a Spurs
  • bakkerman
    #15842
    Ennyi,most ezzel az FA trófeával meg 2 évre megint megvan a duma az esetleges szurkolói elégedetlenkedésre,hogy "de 2014-ben megnyertük az FA kupát!" :DD
  • LasDen #15841
    amíg szállítja a pénzt, a 4. helyet és a BL-t, addig nem kell aggódni, nem fog elmenni. a vezetőknek ennél több nem számít...
  • bakkerman
    #15840
    szerintem elfér itt is:

    Arsene Wenger has agreed a new three-year deal to remain as Arsenal manager until 2017.
    The contract could be signed and announced as soon as Saturday.
    (bbc sport)

    Fellélegezhetnek a Chelsea/City/Mu drukkerek
  • contraste
    #15839
    Rickie Lambert
    Soton-›Liverpool
    £4m + add ons
  • 6unn3r
    #15838
    Ciro Immobile

    Torino -> BVB
  • Blum
    #15837
    lol,akkor most o is kap 2 honapot?
  • 6unn3r
    #15836
    Lukasz Fabianski

    Arsenal -> Swansea City

    Gunners Official
  • IXEMGabeo
    #15835
    Hihetetlen, amit a Videotonból is kihozott anno:)

    Ő lehet az új Murinnyó
  • Tyler1
    #15834
    Ezért kellett volna Gattusonak is idejönni :) Ilyen dilettáns, futball analfabéta ligában lehet megalapozni egy karriert. Mellesleg pár %-os nézőszám gyarapodáshoz is hozzájárulnak az ilyen nevek.
  • Sabcsee
    #15833
    Mitől olyan biztos ez?
  • Kaplan
    #15832
    Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy ilyen ütemben fog felfelé ívelni a karrierje. Sok sikert neki ott!
  • karajjj
    #15831
    majdnem sikerült mobilról linkelni a képet :D

  • Darthmushroom
    #15830
    kíváncsi vagyok rá, Lazioba nem volt rossz amíg össze nem veszett ki mindenkivel akivel lehetett. Utána gól király lett Velezbe mikor visszatért bár mai napig nincs tisztázva teljesen h igazolt oda vissza :D
  • karajjj
    #15829
    Mauro Zárate
    Velez Sarsfield >> West Ham

    [IMG]http:// whufc.footballappfeeds.performgroup.com/javaImages/ca/5a/0,,12562~12868298,00.jpg[/IMG]
  • bakkerman
    #15828
    Paulo Sousa
    Maccabi Tel Aviv--->FC Basel
    forrás

    izraeli bajnokként megy a svájci bajnokhoz,ha a BL-ben alkot valamit,egy lépés a bundesliga szvsz
  • mrroma
    #15827
    Alvaro Morata -> Arsenal meg nem hivatalos de biztos mar
  • Matyko92
    #15826
    *Havojic
  • Matyko92
    #15825
    Tomislav Hajovic
    NK Istra -> Fradi

    Forrás: Fradi.hu
  • Sabcsee
    #15824
    Azért így Luke Shaw helyzete még érdekesebb lesz, mivel a Spurs-nél is necces a balhátvéd poszt. Lehet viszi magával és a MU hoppon marad.
  • 6unn3r
    #15823
    Hopsz. Nem láttam. Enyémet lehet törölni. Bocs.
  • 6unn3r
    #15822
    Mauricio Pochettino (edző)

    Southampton -> Tottenham

    Saints FC Official
  • LasDen #15821
    Mauricio Pochettino
    Saints--->>Spurs
    buggyogó víz