18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #15940
    tavaly nyáron szóbahozták a Milannal is Cescet!! :D Viccen kívül,Galliani benne látta a következő Pirlot,azóta már persze kijózanodott,és ilyen Polikkal meg Nocerinokkal dobálóznak ott :D
  • contraste
    #15939
    Milan? Persze nem, mert jön mindjárt Szücsy és leugat...:D
  • LasDen #15938
    a Fradiba kellett volna igazolni...
  • contraste
    #15937
    Ez mondjuk pont nem az ő hibája, hiszen a klub forditott neki hátat.. Ami számomra elég meglepő, mert sztem nagyon jól játszott a Barcaban (is)
  • 9csöves9
    #15936
    és az Arsenal sem akart élni az opciójával. Ezek után mit kellett volna tennie, ha a Barca el akarja adni?
  • LasDen #15935
    "He's fallen in love with the Queen's face." hehe, ez jó :DDD
  • contraste
    #15934
    Még, ha a MU-ba megy az elfogadható lenne, de ez így.. Nekem kellemetlen baszomalássan:D
  • contraste
    #15933
    Angliában van eutanázia?
  • Darthmushroom
    #15932
    MU nem is tett ajánlatot Fabregasért nem úgy mint tavaly, ez több újságíró is megerősítette.
  • Tyler1
    #15931
    "If I ever wear a Chelsea shirt, you have the permission to kill me" - Cesc Fabregas in 2010

  • LasDen #15930
    mer gondolom hülye lenne egy vesztes klubba igazolni....

    és ezután Rakitic jön valószínűleg
  • Monoton
    #15929
  • Blum
    #15928
    Elvileg ezen a heten bejelentik Fernando atigazolasat a City-be. Gyakorlatilag mar az is biztos,16M BP-ert. Utana meg johet Sagna.

    City szurkolokent kerdem,hogy mi a raknak kell nekunk Sagna? Mert o jon Fernando utan (ha minden igaz).
  • bakkerman
    #15927
    az "egy napon még visszatérek" mondata mostmár felejtős,ő már nem lesz Arsenal játékos,de már Barca sem. Sok sikert neki
  • Blum
    #15926
    Vicces lesz Chelsea-Arsenal meccsen 90 percig hallgatni a fujolast :D
  • contraste
    #15925
    Baszki hivatalos... Ez nagyon meglep barmennyire is mondjak mar egy ideje. Mi a picsaert nem ment az Arsenalba?
  • contraste
    #15924
    NEHH, ez komoly?
  • 6unn3r
    #15923
    Fuck...
  • Tyler1
    #15922
    Milyen tény? Mert x évig nem megy egy csapatnak, a megszűnéstől még elég távol áll.
  • SLICK
    #15921
    nem túlzás, csak tény
  • Tyler1
    #15920
    Úgy mondod, mintha egy Piliscsaba SE szinten lenne már a Milan. Azért túlzásokba ne essünk.
  • SLICK
    #15919
    én azt nem értem, hogy manapság miért akar egy focista egy milanban játszani? Csoda hogy létezik még az a klub
  • bakkerman
    #15918
    az addig oké,hogy nincs pénz,vagyis inkább nem akarnak költeni mert nem jutottak BL-be,de ilyen igazolásokkal jövőre se lesznek dobogón,és akkor jövőnyáron is ilyen igazolásokat csinálnak,és ezzel elindul az ördögi kör
  • Darthmushroom
    #15917
    még egy ingyen játékos mivel neki is lejárt a szerződése csak úgy mint Alexnek. megy a kukázás rendesen.
  • limperatore
    #15916
    :DDD

    végén seedorfot is reaktiválják az lenne a nagy fogás
  • bakkerman
    #15915
    Jérémy Menez
    PSG---> AC Milan


    újabb kikukázott "sztárigazolás"
  • Darthmushroom
    #15914
    valszeg oda megy de még a horvátok vb-n vannak kizárt h bejelentik. am az ilyen nyilatkozatok nagy része kamu. pl. Alexis anno vb után elméletileg azt mondta h kész álmai csapatába a MU-ba menni később kiderült h hatalmas kamu volt (nem zért mert a barcába ment)
  • IXEMGabeo
    #15913
    helyes jöjjön csak
  • Darthmushroom
    #15912
    újabb daráló gép... nem akarnak váltani a bevált receptről marad az eddigi, mondjuk bent maradásra elég.
  • 6unn3r
    #15911
    Steve Sidwell
    Fulham -> Stoke 2 évre



    Tomas Kalas
    Chelsea -> FC Köln kölcsönben jövő szezonra
    Chelsea Official
  • LasDen #15910
    szerintem arról van szó, hogy szóltak neki is, hogy nemsokára új designt kap az SG fórum. Érthető hogy nagyon izgatott.
  • bakkerman
    #15909
    vagy hogy vett egy iPad Airt
  • Tyler1
    #15908
    Hát ez sok mindenre lehet válasz :D
    Lehet csak azt kérdezték, milyen lesz végre világbajnokságon játszania :)
  • contraste
    #15907
    Ivan Rakitic
    Sevilla -> Barcelona
    20m EUR circa

    Igen tudom, meg nem hivatalos, de ma ezt valaszolt egy riporternek Rakitic: “I’m excited, it’s a dream come true,”
  • contraste
    #15906
    Igy van, ez volt a helyzet. Raadasul (olvastam, de elfelejtettem) nem is tudom hany eve nem volt egymaskozti transfer a ket klub kozt.
  • Darthmushroom
    #15905
    Ő elméletileg kis korába nekik is drukkolt mert a környékén született, csak hát ifiként nem kellet nekik csak most.
  • Blum
    #15904
    Varhato volt,hogy gyorsan elviszi valaki Colback-et de hogy pont abba a fosadek Castle-be megy...ejj :(

    Megneztem volna egy Sotonban vagy Evertonban.
  • limperatore
    #15903
    gondold el mekkora iq fighter lehet az is :D
  • bakkerman
    #15902
    aztakurva milyen nője van
  • contraste
    #15901
    Fanny Nguesha -> Mario Balotelli :D