18069
11516154541516784228.jpg
  • ForzaInter
    #16100
    Vagyis Watford a Genoa helyett, hülye vagyok..:D
  • ForzaInter
    #16099
    Tőzsér >Parma>Genoa :D
  • ForzaInter
    #16098
    egy csatárnak meg elég nagy kihívás lehet, mert talán ott a legnehezebb gólt rúgni.
  • karajjj
    #16097
    Gera >> Fradi

  • contraste
    #16096
    "se lesz már fiatalabb" ezt is be kellett volna nyogni a nagy igazsagok koze a vb topikban:D
  • Darthmushroom
    #16095
    de azt nézed Tevez meg Llorente se lesz már fiatalabb..és szerintem több lehetősége lesz még csereként is mint Madridban.
  • SLICK
    #16094
    Lehet, hogy tud szélen játszani, de nem az az ő posztja. Utálom a mai fociban azt, hogy egy játékost olyan poszton erőltetnek, ahol nem a legjobb teljesítményét hozza, hanem egy tök átlagosat vagy rosszabbat.
    Ha őt is inkább ott akarják játszatni, mindegy ha be se teszik.
    Én csípem a srácot, mikor a Realban is lehetőséget kapott, próbált élni vele, küzdött, hajtott. De szvsz nem javul fel a büdös életben, ha nem a saját posztján fogják játszatni. Oké ma lehet többoldalúnak kell lennie egy játékosnak, de számomra egy csatár maradjon csatár a klasszikus értelemben.
  • Darthmushroom
    #16093
    Vucinicet eladták, Oswaldot elméletileg nem veszik meg végleg (tudtommal nem vették meg). Nincs már az Isteni Bendtner se, szóval nincs sok csatáruk. Arról nem is beszélve h Morata tud szélen is játszani.
  • limperatore
    #16092
    vannak ellenfelek :D
  • SLICK
    #16091
    azt nem értem, hogy egyáltalán mi lehet vonzó az olasz bajnokságban? Lassan sehol se jegyzik már. Oké, talán a Juvét még lehet valamibe nézni, na de ott meg telített a csatár poszt, nem hiszem, hogy nagy előrelépés lesz neki, hogy odament, sztem padozni fog ott is...
  • karajjj
    #16090
    Morata
    Real Madrid >> Juventus

    Alvaro Morata a Marcának megerősítette az átigazolását: "Nagyon elégedett vagyok. Ez egy személyes kihívás". A játékos hamarosan Torinóba utazik, hogy átessen a kötelező orvosi vizsgálaton, aláírja a szerződését, és hétfőn megkezdje az előszezont a Zebrákkal.
  • Darthmushroom
    #16089
    Rodwellt is elméletileg eladják vagy kölcsön adják megint. Nem tudom h lesz meg nekik a BL-be a nevezéshez a 8 angol így.
  • contraste
    #16088
    Erdekes, amugy amit csinalnak. Nem latszik, hogy valamit kezdeni akarnanak a financial fairplayjel, meg a homegrown jatekosok szerzesevel. Mondjuk legalabb nem igazoljak halomra magukat, mint a PSG, akik mintha szarnanak a buntetesre:D
  • contraste
    #16087
    Nem értem, amit felül írsz, de nem is értek az olasz focihoz.

    Marquinho tudtommal nem balhátvéd, szóval azt nem néztem, de Dodo az interhez kerult az biztos, lehet megvettek vagy kolcsonvettek mind1. De semmit nem talaltam amerikai balhatvedrol, vki?
  • Darthmushroom
    #16086
    nagy üzlet volt a shity számára :D
  • 6unn3r
    #16085
    Gareth Barry is marad az Evertonnál, miután a csapat 1 év kölcsönjáték után véglegesíti a szerződését a korábbi ManCity középpályásnak. 3 évre írt alá.
  • karajjj
    #16084
    -1 balhátvéd
    Dodó
    AS Roma >> Inter (asszem kölcsönben)

  • 6unn3r
    #16083
    Dusan Tadic
    Twente -> Southampton
    4 évre
  • bakkerman
    #16082
  • Mor3llo
    #16081
    még tegnapról

    Juan Bernat

    Valencia --> Bayern München
  • limperatore
    #16080
    pár jogos 11-est megkaptunk volna már 3 :D
  • ForzaInter
    #16079
    majdnem 4:D:D
  • limperatore
    #16078
    Inter 5.:D
  • Darthmushroom
    #16077
    3 év után már illet eu. szereplést elérniük főleg úgy h mióta az amerikai-olasz a tulajdonos azóta olasz viszonylathoz képest sokat is igazoltak minden évben.
  • bakkerman
    #16076
    nagy zsugás ez a Begiristain
  • IXEMGabeo
    #16075
    Róma játszotta ismét az egyik legszebb futballt...10 meccsig 100%-os mutatójuk volt, ami rekord...sok döntetlen miatt bukták a bajnokságot a következetes Juve előtt...

    nézzétek meg egy Inter és egy Milan hol van...még az első 4-5 csapat közt sincsenek kb
  • 6unn3r
    #16074
    Willy Caballero
    Malaga-> ManCi
  • szucsy89
    #16073
    Anyád picsája
  • Darthmushroom
    #16072
    Az a baj h Rómában mindig is egy igaz csapat lesz és az a Lazio nem a 16 csapatból kialakult merda lesz.



    am Marquinho adták tudtommal kölcsön nem Dódót, meg mondom h valami amerikai védőt is igazoltak a napokban aki szintén balhátvéd.
  • contraste
    #16071
    Ja, meg pont azt neztem eleg jo kerete van a Romanak, nemtom mi baja vele.
  • contraste
    #16070
    De amugy most megneztem es ugy latom csak Balzaretti, aki balhetved. Brazil Dodo-t kolcson adtak.
  • karajjj
    #16069
    az olasz bajnoki ezüst szerintem nem annyira fos azért, az BL főtábla
  • contraste
    #16068
    Max 2. Legszarabb, hisz ott az ac milan

    Azert seria a ban barhol kezdo lesz balhatvedkent meg 33 evesen is..
  • Darthmushroom
    #16067
    jó hülye h elmegy olaszország legszarabb csapatába.. ráadásul Ő 4. balhátvéd már a keretbe mert már a nyáron vettek már valami amerikait is.
  • contraste
    #16066
    Ashley Cole

    Free -> AS Roma
  • contraste
    #16065
    Jah es eleg jol nyomja, Belga bajnoksagban aranycipos lett (player of the year).

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak el ne tekozoljuk...
  • nagy hős
    #16064
    occse
  • IXEMGabeo
    #16063
    rokona Edennek?:)
  • contraste
    #16062
    Thorgan Hazard

    CFC -> B'Gladbach (Loan)
  • contraste
    #16061