18069
11516154541516784228.jpg
  • karajjj
    #16060
    Szalai
    Schalke >> Hoffenheim


  • bakkerman
    #16059
    (15 éves korától a Bayernben edződött,ezért írtam őket)
  • bakkerman
    #16058
    már látom magam előtt ahogy irdatlan nagy pénzért veszi vissza a Bayern,vagy a City,vagy a Real. Nagy penge a srác
  • contraste
    #16057
    ismet egy flop a poolnal nagy esellyel.
  • 6unn3r
    #16056
    Emre Can is megérkezett.
  • karajjj
    #16055
    pénzeszsákba be :D
  • LasDen #16054
    nem mintha még olyan hatalmas jövő állna előtte....
  • zaki
    #16053
    karrierbű ki
  • Darthmushroom
    #16052
    Ma Filip Djordjevic is megérkezett hozzájuk, bár őt még a télen lekötötték, mivel lejáró szerződésű volt a Nantes-nál.
  • karajjj
    #16051
    Marquinho
    AS Roma >> Al Ittihad (kölcsönben)
  • karajjj
    #16050
    Dusan Basta
    Udinese >> Lazio

    Marco Parolo
    Parma >> Lazio

    komunikato
  • bakkerman
    #16049
    jó vétel
  • 6unn3r
    #16048
    Siem de Jong
    Ajax -> Newcastle
    6 évre

  • contraste
    #16047
    Amúgy Budapesti vagyok, és Bécsben élek, de Esztergom is biztosan szép:D

    HAHAHAHA Farewell to Ashley Cole (szövegrészlet)

    "Cole has had no reason to regret his switch across the capital, collecting winners' medals for the Champions League, the Premier League, the Europa League, the League Cup, the Community Shield and the FA Cup four times, taking him to his all-time record seven wins in that competition's long history.

    "Arsenal without Cole did not lift silverware until this year's FA Cup final a week after he played his final Chelsea game."
  • sempronius18
    #16046
    Lehetsz drukkere mind a két csapatnak de ne divatozd már le a másikat ha semmivel sincs több kötődésed a csapatodhoz mint neki.
  • Darthmushroom
    #16045
    csak abba lehet mérni egy csapatot h milyen jelene meg jövője van? mi lesz ha Abra kiszáll és középcsapat lesztek majd akkor megint váltasz vagy mi? szánalom az ilyen gondolkodás.. nem tudom mi lenne Veled pl. ha Lazio drukker lennél mikor ott kb. 5 évente van valami siker amit lehet ünnepelni, pedig régen Ők is megvehettek bárkit a régi tulajdonossal és sikereik is voltak.
  • Mor3llo
    #16044
    ja értem, Arsenal és Chelsea drukker csak tősgyökeres londoni lehet
    for sure
  • attiGT
    #16043
    vitát lezárom, Kiskunlacháza FC mindenki csapatát odaveri
  • ForzaInter
    #16042
    :D:D
  • sempronius18
    #16041
    Én nem vagyok a szurkolótok, de annak a Vialli csapatnak a játéka gyerekként nagyon tetszett.

    Az meg egyszerűen vicces mikor egy Arsenal szurkoló Debrecenből ledivatoz egy Esztergomi Chelsea szurkolót és itt a csapatok felcserélhetőek tőletek függetlenül.
  • LasDen #16040
  • contraste
    #16039
    Ahhoz nem volt szerencsem, sajnos csak Zola utcso ket idenyehez, amikor mar nem sokat jatszott, de miatta es a kek szin miatt lettem drukker ilyen egyszeru, ez asszem 03 vagy 04 ben volt. Előtte Realos voltam 13 eves fejjel jo otletnek tunt anno. De hat mindenki kovet el hibakat, mint az alabbi szarfaszu digoslukkolok..
  • contraste
    #16038
    Egvilagonsemmi kozod nincs hozza, senkihazinak, mint te nincs mirol elszamolnivalom. Amugy meg a nekünk van jelenünk és jövőnk nektek egyik sem:) és ez így is lesz jó sokáig:)
  • sempronius18
    #16037
    Az Abramovics előtti Vialli féle Chelsea elég jó kis csapat volt, ha akkor éltél egyáltalán biztos emlékszel rá, főleg ős Arsenalosként mert nagy meccseket toltatok.
  • szucsy89
    #16036
    mire ez a nagy arc, olyan kurva nagy múltú csapatnak szurkolsz, mióta is vagy chelsea drukker, 2 éve?

    bár gondolom te az Ambramovic előtti időkben is minden meccset izgulva néztél végig
  • contraste
    #16035
    Costa valszeg többet fog, mint az egesz szarzenalod
  • szucsy89
    #16034
  • Balázs 17
    #16033
    Torressel majd ellesznek ki rúg több gólt
  • limperatore
    #16032
    :DDD
  • contraste
    #16031
    Veled meg egy k*cs*ggel tobb, megsem ugatunk bele, te mi a faszt ugatsz bele mindenbe? Ja igen, szar bilan szart se igazol, se nyer, hat igen.. irigyseg, ismerjuk.
  • szucsy89
    #16030
    egy tetűvel több :D
  • contraste
    #16029
    Ideje volt mar bejelenteni!
  • Tyler1
    #16028
    Diego Costa hivatalos lett.

    chelseafc.com
  • Mor3llo
    #16027
    az angol fiatalokat mindig is ilyen horribilis összegekért vették az elmúlt években, pont azért, mert nagyon kevés az igazán jó angol fiatal...és csak zárójelben, legtöbbször ez a jó angol fiatal sem üti meg más nemzetek igazán jó fiataljának szintjét
  • karajjj
    #16026
    elvileg még Osvaldo is az övék
  • Tyler1
    #16025
    Kétlem, hogy nagyon gyengülni fog a Soton, sőt megfelelő igazolásokkal csak erősödhet ennyi pénzből. Koeman se lett rossz választás Pochettino helyére.
  • contraste
    #16024
    Bar az is igaz, hogy akkor championshipbol adtak el azt hiszem, most meg jol sikerult idenyek utan, es persze mindketten valogatottak mar.
  • contraste
    #16023
    Vagy inkabb ok raboljak ki a klubok penztarcajat:D mai arakat figyelembe veve is vicc, hogy 2 jatekosbol 69 millio eurot huztak eddig ki. Jo sracok mindketten Shaw-val, de nem realis, meg a felvert aru angolokat is figyelembe veve sem. Szoval nem kell sajnalni a Stotont oriasi bizniszt csinaltak. Bale-t, Walcottot, ma mar nem annyiert adtak volna el, mint anno tettek az is tuti.
  • bakkerman
    #16022
    na ez egy elég jó igazolás
  • LasDen #16021
    Pochettinoval kezdődött, úgyhogy várható volt. Viszont jó pénzt kap a Soton..