18069
11516154541516784228.jpg
  • pilboy
    #16783
    és van mellette egy egész erős utánpótlás is
    respekt
  • Tyler1
    #16782
    Szerintem nyáron rá le is csapnak az olasz klubok.
    Forster, Mané, Tadic, Bertrand, Pellé, nagyon jó igazolások lettek, fillérekből összehozva. Nyáron majd megint szétszedik a fél csapatot forma alapján, aminek a szezon kezdésre már látszata sem lesz, ráadásul pénzügyileg hatalmas pluszokkal könyvelhetik a kiadásaikat. Okos emberek dolgoznak a Sotonnál.
  • Darthmushroom
    #16781
    mert Pellé egy császár.. én nem is értem h nem lett még válogatott.. Feyenoordba is két olyan zseniális szezonja volt h öröm volt nézni. érdemes nézni róla 1-2 videót zseniális góljai vannak.
  • contraste
    #16780
    6 fordulo utan. de amugy tenyleg jok! Mert jol erositettek, Tadic, Pelle rohadt jok.
  • LasDen #16779
    én nem
  • Tyler1
    #16778
    Nyáron itt hogy temette mindenki a Sotont, hogy szétkapkodták...2. helyen állnak
  • contraste
    #16777
    Elsore nekem is furcsa volt, h lehet benne 2 olasz klub is, de vegul is, ha az alapszabaly nem teljesul miszerint annyit kolthetsz, amennyit megkeresel, akkor siman. Lehet az kicsiben is kihagas. Bar ezek csak a vizsgalat alatt levo csapatok, valszeg csak 1-2-t buntetnek. Poolt allitolag biztosan.
  • ForzaInter
    #16776
    Az Inter kb semmit nem költött az elmult 3-4 évben, a fizukat 150 millarol levitték 70-re, és szinte nullás mercatokat zártak mindig az elmúlt években.. Ha ezután büntetnek az év vicce lesz..:D
  • LasDen #16775
    A Monaco amúgy is visszább vett a költkezésből....
  • bakkerman
    #16774
    azért minket jól elpicsáztak ezzel a két ablakból való kizárással,szóval van félnivalójuk a felsorolt kluboknak. Aztán,hogy ténylegesen milyen büntetést kapnak,azt csak Platini tudja,nyílván francia csapatot (Monaco) nem fognak kizárni átigazolási időszakból,vagy az oroszokat (Kuban),ők tejelnek valamennyit neki
  • contraste
    #16773
    Barcanak lesz 2 ures atigazolasi periodusa nem? City 1 emberrel kevesebbet indithatott a kereteben (ez nem egy nagy ervagas) de ez csak a kezdet, gondolom majd kesobb jobban szetk*rjak majd a csapatok segget:)
  • ForzaInter
    #16772
    Magyarul kb semmire..:D
  • contraste
    #16771
    AZ UEFA az alabbi 7 klub penzugyeit es atigazolasait vizsgalja:

    Liverpool
    Internazionale
    AS Monaco
    AS Roma
    Besiktasnak
    Kuban Krasznodar
    Sporting Lisboa

    Nem a mostani ugyeket vizsgaljak, hanem az elmult 3 eve konyveleset, amennyiben az FFP szabalyait sertik, hasonlo eltiltasokra es buntetesekre szamithatnak, mint a Barcelona, Man City, PSG.
  • LasCar16
    #16770
    Suso -Liverpool--> Milan, a kérdés már csak az, hogy januárban vagy nyáron ingyen..
  • 6unn3r
    #16769
    Felix Magath

    Fulham -> free agent
  • bakkerman
    #16768
  • Blum
    #16767
    Pffff :DDDD
  • Rockynhooo
    #16766

  • Blum
    #16765
    :DDDDDDDDDDDDD
  • zaki
    #16764


    :DDD
  • contraste
    #16763
    Jol lehuztak a MU-t

    Szukseg nagy ur.
  • Darthmushroom
    #16762
    na Őt kevésbé sajnálom mint Welbecket, pedig talán jobban is indult a felnőtt csapatos karrierje mint Dannynek.
  • contraste
    #16761
    Nem siklottal el felette, csak most lett hivatalos, kulon engedelyt kaptak, hogy ma fejezzek be az atigazolast.
  • 6unn3r
    #16760
    Lehet már volt, csak elsiklott felette a szemem:

    Tom Cleverly

    MU -> Aston Villa kölcsönbe

  • smith09 #16759
    tetszik h a sokkoló szó a hála a bulvár médiának mennyire divatos lett.
    egyébként ezzel a szóval szokták a 0 hir értékkel rendelkező eseményeket világszámként feltüntetni.

    Wellbeck-nek meg sok sikert !
  • Darthmushroom
    #16758
    Éjszaka Falcao is hivatalos lett, 1 év kölcsön opciós joggal (bár sok helyen azt írják h megvette a MU csak h a pénzügyi fair play miatt idén csak kölcsön, tehát h részletbe tudjon fizetni érte)
  • Sabcsee
    #16757
    A nap legsokkolóbb igazolása:

    Danny Welbeck

    MU --> Arsenal

    arsenal.com
  • Tyler1
    #16756
    Ő csak kölcsön, bár engem így is meglep, Pellegrini nem rég nyilatkozta, hogy számol vele a szezonban.
  • LasDen #16755
    Negredo
    City--->>Valencia
  • Darthmushroom
    #16754
    :D pedig ez már tényleg nem egy mai hír D
  • LasDen #16753
    Amúgy mára sikerült rájönni miért ereszti szélnek a Monacot az orosz. Május végén a 8 milliárdos vagyon felét vitte az ex-felesége Elena :D
  • karajjj
    #16752
    eddig elég kula az utolsó nap, jobbra számítottam...
  • karajjj
    #16751
    Yanga-Mbiwa

    Newcastle United >> AS Roma (kölcsön)

  • contraste
    #16750
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert otthon basznak dolgozni rendes munkaidon kivul:D
  • karajjj
    #16749
    utolsó óra!

    egy érdekes hír, itthon eddig nem nagyon volt divat az éjszakai igazolás:
    Nikházi Márk
    DVTK >> Dunaújváros
  • szucsy89
    #16748
    Bonaventura

    Atalanta -> Milan
  • Tyler1
    #16747
    Daley Blind
    Ajax -> Man Utd

    Hivatalos
  • szucsy89
    #16746
    Zaccardo is a deal része lett volna, de nemet mondott a Parmának, monjuk még folynak a tárgyalások de az idő fogy, és elvileg messze vannak egymástól... meglájtuk :D
  • karajjj
    #16745
    rosszak voltak a fogai?
  • szucsy89
    #16744
    meghiúsult az üzlet