18069
11516154541516784228.jpg
  • ForzaInter
    #16823
    http://nemzetisport.hu/minden_mas_foci/brazilia-orizetbe-vettek-adrianot-akar-tiz-evet-is-kaphat-2374383
  • ForzaInter
    #16822
    hihetetlen, hogy még mindig csak 32 éves.. ronaldo mellett az elmúlt 20 év legjobb csatára a képességei alapján. ha nem baszta volna el a pályafutását 1 aranylabdát tuti nyert volna.. idióta.
  • limperatore
    #16821
    Adriano - > Le HAvre :D
    forrás
  • contraste
    #16820
    Zs kategorias brazil love story film A foci Romeo es Juliaja

    Srac Palmeiras szurkolo lanyara hajt, mikozben o Corinthians huligan:D
  • contraste
    #16819
    Akkor költözhet is el:D
  • LasDen #16818
    aztán felnő a gyerek és Tottenham szurkoló lesz...:D
  • bakkerman
    #16817
    Nem semmi! Tényleg ahogy írtad,ott az életük része a csapat,a meccsrejárás,generációról generációra öröklődik az elkötelezettségük a csapat felé,ugye látni a meccseken a totyogós kisembereket már Wilshere mezben vagy akármi...teljesen más kultúra
  • contraste
    #16816
    Annyi bizony.. Nem VIP, de persze az a legjobb helyek egyike. Azert IS lehet ennyi, mert a szezonjegy darabszamok nagyon sokszorosara van igeny hosszu varolistaval, szinte kihalasos modon lehet szezon jegyet szerezni. Van szerencsem ismerni egy Chelsea season ticket holdert, csak futólag, de mesélte, hogy (most olyan 45 koruli) 15 evet vart a jogra, hogy megvehesse :)

    Az is durva, hogy a BL döntőre az kap jegyet a szurkolok kozul a csapatatol, aki a legtobb un. Loayalty pontott gyujtotte, azzol, hogy meccsre jart. Egy idegenbeli meccs kisebb csapat ellen több pontot er (olyan 3-5 kozott asszem) egy hazai mondjuk Arsenal ellen csak 1-et.

    Komoly azert nem? Irigylem ezeket az orszagokat, ahol erdemes is igy szurkolni es kimenni meccsekre, az eleted egy reszeve valik.

    Itthon meg kong a new fancy stadion, ami nagyon kellett :D
  • LasDen #16815
    és most szerencséjük is van. találtak egy egész kompetens edzőt Inzaghival...
  • bakkerman
    #16814
    legyünk jóindulatúak,egy feltörekvő fiatal milánói csapat tele ambicióval,EL helyekre jó eséllyel pályázva
  • karajjj
    #16813
    már vártam!
  • szucsy89
    #16812
    milyen középcsapat??? :DDDDDD
  • Tyler1
    #16811
    Milyen vip-re? Egy rangadóra vannak ezer fontos vip jegyek :D Számolj utána csak 50 fontos jegyárakkal, már az közel 2 ezer font egy szezonra. És 50 fontos napijegyekkel az Arsenal nem is dolgozik szerintem, nagy csapatok ellen meg közel 100-ról indulnak. Tehát annyira nem sok az a 2 ezres bérlet :)
  • bakkerman
    #16810
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondoltam elrejtem már ezt a mondandómban,hátha idetéved szucsy és belémköt :DDD
  • LasDen #16809
    középcsapat
  • bakkerman
    #16808
    az Arsenalnál a season ticket 2k fontért szerintem az a VIP-re vonatkozik,el nem tudom képzelni hogy a sima lelátóra majd 780 ezer forint lenne a bérlet,a Milanról meg nem is beszélve,egy olasz középcsapat éves bérlete 3500 font????
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.10.15. 16:43:52
  • contraste
    #16807
    Price of Football

    Erdemes megnezni, nagyon jo kis kimutatasok, azert a sporting season ticket arat megneznem, h tenyleg annyi-e?:D (honlpajukon nincs rola semmi)
  • limperatore
    #16806
    Az...
  • contraste
    #16805
    :D o moni...
  • szucsy89
    #16804
    rasszista! :DDD
  • zaki
    #16803
    egészséges rasszizmus, ezt megjegyzem, hatha jol fog meg jonni :DDD
  • ForzaInter
    #16802
    hagyjuk már, nem kell túlreagálni. ez hívják egészséges rasszizmusnak:D:D az olaszok ilyenek.
  • contraste
    #16801
    vicc, hogy ilyen fergek vannak, igen.
  • ForzaInter
    #16800
    vicc..
  • contraste
    #16799
    Nem atigazolas, na ,de na:

    Olaszorszagban sem tolaraljak a jovoben a raszizmust

    kemeny, eddig Olaszorszagban ezeket szepen eltussoltak
  • contraste
    #16798
    Ezer ajanlatot kapott, de nem akart beleugrani egy masik csapatba rogton. Mondta, h varni fog kb egy szezont.

    Meglatjuk mit hoz ki a Schalkebol, az biztos, h kihivas, de a masik oldalon en nem lapom mi a perspektiva abban a csapatban.
  • LasDen #16797
    Ahhoz képest, hogy BL-t "nyert", elég sokáig nem volt klubja...
  • 6unn3r
    #16796
    Roberto Di Matteo a Schalke új edzője.


  • contraste
    #16795
    Gondolom mindenkit elkaszalnak, aki vall vagy kiderul, h tudott rola. Gabi a legnagyobb nev eddig, talan ezert volt cikk. Annyiban nem ertem, hogy oke, a klubja saros, mert ok fizettek le a Levantet. Nyilvanvalo. Mind2 klub saros, ez egy megegyezes, viszont a jatokosok reszerol, a meccset 'elado' Levanteiak bunosok kozvetlen, A Zaragozaiak max tudtak a dologrol, de milyen direkt dolgot csinalhattak? Jobban hajtottak? :) Erdekes, ha ez kell motivaciohoz..
  • Tyler1
    #16794
    Ez meg egy buta példa.
    Utoljára szerkesztette: Tyler1, 2014.10.03. 20:16:59
  • bakkerman
    #16793
    az a vád,hogy egy sorsdöntő meccsen ő lőtt két gólt hogy a csapata benntmaradjon? Ezért szerintem nem őt kell elővenni,hanem a Levante-t (kapusát,védőket,edzőt)
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.10.03. 18:50:52
  • LasDen #16792
    attól mert Béla Don Cornetto parancsára lő le egy embert, attól még ő a hibás, nem csak a felső vezető...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2014.10.03. 18:01:16
  • Tyler1
    #16791
    #16788 -ez mennyiben jobb egy közvetett résztvevőnek? Felülről jön egy utasítás, de nyilván a játékosoknak van választási lehetősége ilyen ügyben, hogy én márpedig nem bundázok, inkább szándékosan mellérúgok mindent, hadd essen ki a csapatom...
  • LasDen #16790
    és akkor mi legyen? Veregessék hátba, hogy jól van kisfiam, mással is előfordul, menj haza...?
  • Tyler1
    #16789
    Mert amúgy nem is akart gólt rúgni, külön megkérték, hogy "te figyelj Gabi! most bundatéma van, rúgjál már kapura, ne félj beengedik." :D

    Egyébként is röhej ez az egész. Most kidobtak egy ebihalat a tóból, hogy legyen mit rugdalni. Hurrá tiltsák el, statuáljanak példát, a valódi felelősök úgy is érinthetetlenek. Arról nem is beszélve, hogy a másik 18 klub vezetőinek is tuti tudomásuk volt erről, a szövetségnek meg pláne, de mindenki moshatja kezeit, lényeg hogy elkapták a főtettest :DDD
  • LasDen #16788
    eltiltás meg elzavarnám a picsába, játszon megye 2-ben...
  • contraste
    #16787
    Nem atigazolas, de ugyis pangas van, ha szabad: Gabi beismerte, hogy bundazott.

    Komoly eltiltas varhat az Atletico CSK-jara.
  • Tyler1
    #16786
    Tudom, de okos ötlet volt kölcsönvenni, jó teljesítményt hoz eddig ő is.
  • contraste
    #16785
    Bertrand csak kolcson, es elvileg jovore visszajon. BL dontoben mar kezdo volt ez azert eleg fura:D
  • nagy hős
    #16784
    Pellenek magyar csaja van, biztos az asszonyban van az ero :D