18069
11516154541516784228.jpg
  • Blum
    #16743
    Benjamin Stambouli
    Montpellier-->Tottenham
    €5.9m

    tottenhamhotspur.com

  • pLau
    #16742
  • Blum
    #16741
    Karim El Ahmadi
    Aston Villa -->Feyenoord

    feyenoord.nl
  • karajjj
    #16740
    Jonathan Biabiany
    Parma >> Milan
  • karajjj
    #16739
    ígyvan
  • LasDen #16738
    Bart Simpson
    Springfield--->>Zenit
  • 9csöves9
    #16737
    Ahogy olvasom ő kérte az eladását, mert játszani akar.
  • szucsy89
    #16736
    ez így lesz
  • bakkerman
    #16735
    2 év múlva meg Anglia vagy Spanyolország 40 millióért :D a kopasz meg majd visszakukázza 31 évesen kölcsön+opcióval :D
  • contraste
    #16734
    Huha, Benfica komoly haszonnal fog megvalni tole par even belul. Ugy tudom nagy tehetseg, na meg volt egy brutal bombaja, jo lovoje van:)
  • szucsy89
    #16733
    Bryan Cristiante

    Milan -> Benfica

    6 millió euró

    grat, baszdmeg....
  • LasDen #16732
    azt hiszem
  • contraste
    #16731
    Az ugye azt jelenti, hogy pl nemetorszagi klub, ahol elobb zar, nem igazolhat, de onnan lehet igazolni?
  • LasDen #16730
    Just FYI: Németországban 18.00-kor, Olaszországban 23.00-kor és mindenhol máshol éjfélkor zár a bolt...
  • contraste
    #16729
    Nathaniel Chalobah

    Chelsea -> Burnley (loan)
  • contraste
    #16728
    Crystal Palace are set to sign James McArthur from Wigan Athletic for a club record fee of £7million.

    Nagy igazolas lesz nekik, azt hittem o is legalabb Everton szintu csapatba megy, de jo lesz ez a Palace majd, remelem bent maradnak.
  • contraste
    #16727
    Erdekes, valszeg inkabb a Realba ment volna, de hat igy jott ki neki. Ott nyeste el, hogy Atletibol Monacoba ment 27 evesen...
  • bakkerman
    #16726
    "Egy kis érdekesség, Falcao pályafutása alatt mindössze nyolc BL-meccsen léphetett pályára. Mivel az MU a 2014–2015-ös szezonban már biztosan nem játszhat a legrangosabb európai kupában, ha valóban a „vörös ördögökhöz" igazol a kolumbiai, 30 éves lesz, mire egyáltalán matematikai esélye lehet a magasba emelni a BL-serleget."

    durva :D
  • Tyler1
    #16725
    Ott játszattak volna 2 csatáros felállásban is.
    De remélem Benzemát kiüti a ringbűee, ha már odament. Szerintem jobb gól rátával rendelkezik, bár ez csak tipp.
  • bakkerman
    #16724
    robbant a bomba ma,de nem gondoltam volna hogy a MU-ba megy Falcao...annyira a Realt írták egész nyáron,de ez a Manchester dolog nagyot ütött most
  • karajjj
    #16723
    közben hivatalos lett
  • contraste
    #16722
    Mandzukic mogott valszeg ott is csere lett volna, de biztos tobbet lehetosege lenne.

    Kivancsi leszek Wenger vegul mit lep. Akar Defoe-t is visszahozhatja Angliaba..
  • Tyler1
    #16721
    Spanyolok közül a Valenciának volt hivatalos megkeresése, meg az Atletico szerette volna Costa helyére. Mindkettővel jobban járt volna szvsz.
  • contraste
    #16720
    Amit a BBC ugy ir meg, h "club" agreed to sign "player" az mar tekintheto hivatalosnak, csak meg nem finalizalt uzlet, mivel alairni meg nem irt ala, orvosin meg nem volt. Tehat lenyegeben hivatalos az info, hogy megegyeztek, igaz, csakis a halal biztos!
  • Darthmushroom
    #16719
    Elméletileg: a Szentek, Juve (bár ott is csere lenne), Inter (szerintem szintén) meg papíron még egy-két premier liga klub.
  • Monoton
    #16718
    Érdeklődött más is utána?
  • Tyler1
    #16717
    De miért oda? Értem én, hogy földrajzilag előnyösebb Madridban héderezni, de miért nem ment állandó lehetőségért kisebb csapathoz? Padról padra...
  • Darthmushroom
    #16716
    Nem tudom h szoktad e figyelni de amit a BBC meg a rendes Sky lehozz az 99,9%ba szinte hivatalosnak tekinthető mivel szinte mind igaz lesz. Az igaz h akkor hivatalos ha a klub jelenti be, de mivel ők ált. megvárják az orvosit meg egyéb dolgokat ezért az sokkal később történik meg.
  • karajjj
    #16715
    jöhetnek pletykák, de legyen feltüntetve, hogy pletyka, mint ahogy itt is fel van
  • 6unn3r
    #16714
    De ez is mióta hivatalos forrás?
    Se a United, se a Monaco nem erősítette még meg, ahogy én nézem.
    Vagy ez a topic már nem csak hivatalos átigazolásokról szól, hanem pletykákról is?
  • contraste
    #16713
    Ahh, de miert nem maradt angliaban, tok jo lett volna pl Soton vagy Swanseaben! Sok sikert neki.

    Jut eszembe, Arsenalnak rohadtul jol jott volna o is...vicc
    Utoljára szerkesztette: contraste, 2014.09.01. 12:04:12
  • Darthmushroom
    #16712
    pár éve úgy elnéztem volna a Unitedbe is Citys létére. Sajnos a kevés játék lehetőség betett Neki rendesen.
  • karajjj
    #16711
    Micah Richards
    Man. City >> Fiorentina

  • Darthmushroom
    #16710
    12m font elméletileg, fizetésével együtt 20m font egy évre.
    Érdekes húzás, bár Borsó+Welbeck valószínűleg távozik RvP-t meg műteni kell (szintén elméletileg)
    Kicsit azt érzem ebbe is mint a Di Maria igazolásba h a szurkolóknak akar a klub bizonyítani h képesek nagy igazolásokra+van is pénz+vonzó még a klub.
  • contraste
    #16709
    Wenger ezt is elvenasszonykodta valszeg:

    Falcao -> MU
  • SLICK
    #16708
    Hát, ő sem lesz erősítés, így elbaszni egy BL győztes csapat keretét, mint most...

  • Rockynhooo
    #16707
    Alessio Cerci
    Torino - > Atletico Madrid
  • karajjj
    #16706
    megvirradt a nap, kíváncsi vagyok, hogy mik fognak még történni éjfélig, szerintem lesz még bőven mozgás
  • karajjj
    #16705
  • Darthmushroom
    #16704