18069
11516154541516784228.jpg
  • szucsy89
    #16863


    megint beégtél:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • karajjj
    #16862
    na, nyugi van, nem szeretnék törölgetni
  • limperatore
    #16861
    Most is kiscsapat vagytok koncepcio nelkul egy 0 edzovel 13 pontra a kiesestol
  • ForzaInter
    #16860
    dehogy lenne, azért ott még nem tartatok
  • szucsy89
    #16859
    inkább úgy mondanám, hogy ennyi pénzzel Galliani nélkül már rég kiesőjelölt kiscsapat lenne a Milan
  • LasDen #16858
    nem fogom sajnálni a MIlant. Elbaszták, megérdemlik....
  • bakkerman
    #16857
    Nincs penz,nem tud ugy ficankolni a piacon a Milan mint egy evtizede,vagy par eve. Penz nelkul meg nem lehet utokepes csapatot osszerakni,maximum 1-1 VOLT vilagklasszist bagoert meglehet csipni.
  • 9csöves9
    #16856
    Adom, kukakirály. Ez akkor lenne nagy szám, ha bármiféle eredménnyel is párosulna. Amikor topon volt a Milan közel sem ez volt Gáljani fő profilja.
  • Mor3llo
    #16855
    én másképpen gondolom
  • bakkerman
    #16854
    legnagyobb bizniszmen a futballban a kopasz
  • Blum
    #16853
    Neeeeeee :DDDDDDDDDDDD
  • szucsy89
    #16852
    :ASDDAS:ADSDAS_?ASD:DSSD true story
  • limperatore
    #16851
  • Darthmushroom
    #16850
    Kevin Kampl
    Red Bull Salzburg-->Dortmund
  • bakkerman
    #16849
    nem tudom hova rakhatnám be de szerintem itt elfér,ugyis ubiszezon van :D micsoda balfasz :DDDDD
  • bakkerman
    #16848
    nyárig,tavasszal vagy lesérül,és utána nem kell,vagy alapból nem fog beférni,és azért kullog haza
  • LasDen #16847
    Németh Krisztián
    független suttyó--->>Kansas City

    erre kíváncsi leszek meddig tart....
  • Darthmushroom
    #16846
    Joaquín Correa
    Estudiantes-->Sampdoria 7m font körül
  • limperatore
    #16845
    ha vki tudja mi az a munka akk az én vagyok :D
  • contraste
    #16844
    Akar a fasz dolgozni, de valamiből mindenkinek meg kell élnie ,de ha tudsz vmit, ne tartsd vissza az infot:D
  • limperatore
    #16843
    egy chelseas mi mást is mondana mi? :DD
  • bakkerman
    #16842
    ááá ezektől a dolgoktól messze elvannak zárva az ottani sztár futballisták,focizhatna Groznijban is,akkor se találkozna szélsőséges dolgokkal,ezek a sztárok az ilyen helyeken olyan bánásmódban részesülnek mint a nemzeti elnökök egy ENSZ találkozón
  • contraste
    #16841
    :D amúgy semm rossz nincs ebben, ha nem fél Indiai putriktól, ebola/pestis/malaria faszsetudja miktol. Mindannyian zsoldosok vagyunk, akik dolgozunk, aki meg az anyján él csak nem jobb ember :D
  • zaki
    #16840
    :D
  • bakkerman
    #16839
    Szeretnem kerni az Abba - Money cimu slageret kuldenem Alessandronak Indiaba es mindenkinek aki szereti
  • Janika114
    #16838
    Alessandro Nesta: nyugdíj---> Chennaiyin (india) Materazzi visszacsábította :D
  • limperatore
    #16837
    :SDA:SDA:SA:SA
  • karajjj
    #16836
    _A:SDF_:ASDFasdfsd
  • bakkerman
    #16835
    :DDDDDD
  • limperatore
    #16834
    mert egy idióta fasz volt :D
  • Darthmushroom
    #16833
    elég gyors volt, elküldik és már be is jelentik. bár tény h Mazzarinak nem nagyon jött be az Inter
  • limperatore
    #16832
    Mancini -> Inter
  • bakkerman
    #16831
    uuu midurva ez az összehasonlítás...szarabbul kezdett mint Moyes...ezt nem gondoltam volna,bár annyira nem követem az angol focit,ezért most csúnyán meglepett ez,még most kikéne baszni LVG-t,és odavinni valami karakánabb fiatal edzőt amíg nem süllyed le tényleg középcsapattá a MU
  • Effe88
    #16830
    gyenge a pali
    innen is elküldik hamar:)
  • Tyler1
    #16829
    D.Moyes

    Free -> Real Sociedad

    Sok sikert neki! Jobb szakember annál, mint amilyenné "tették".

  • limperatore
    #16828
    serie a hanyatlása, akkor ilyen csatárok voltak és most milyenek :D
  • Darthmushroom
    #16827
    lol.. úgy mondod mintha a Milánnál jobb lenne a helyzet :D
  • szucsy89
    #16826
    azért az Ibra-Adriano csatársor mekkora volt már az Internél... :D aztán észhez tért mindkettő és elhúztak onnan :DDD
  • limperatore
    #16825
    apja öngyilkossága után függőlegesen zuhant le csóri....
  • bakkerman
    #16824
    valahogy nem tudom sajnálni,ha 35 évet kap,akkor se. A jóisten megáldotta egy olyan tudással,amit nagyon-nagyon kevesen kapnak meg. De ő nem élt vele,és a könnyebb utat választotta,hamar keresett meg nagy pénzeket,és egy idő után már másodlagos lett a foci, elzüllött. Aki ennyire gyenge mentálisan,annak nincs helye a futballban,magas szinten. Pacsizhat Pelé fiával.
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.11.05. 19:40:41