18069
11516154541516784228.jpg
  • 6unn3r
    #16903
    Alan Pardew

    Newcastle United -> Crystal Palace

    Palace Official
  • Tyler1
    #16902
    Szegény srác. Ha nincs az a tavalyi kritikus hiba, akkor egész máshogy alakult volna a csapata és az ő sorsa is idén.
  • limperatore
    #16901
  • limperatore
    #16900
    nah most már hivatalos ha orvosin nem bukik meg


    Utoljára szerkesztette: limperatore, 2015.01.02. 22:43:52
  • bakkerman
    #16899
    Hivatalos : Gerrard elhagyja a Liverpoolt

    7 éves kora óta tagja a 'Pool-nak,'98 novemberében debütált a felnőtt csapatban
  • szucsy89
    #16898
    utálják egymást az tény... pár éve az Arsenal játszott valakivel egy meccset, amit 5-4re megnyert. akkor Mou egyből beszólt, hogy ha az ő csapata kapna 4-et, bezavarna mindenkit az öltözőbe, meg hogy ez hokimeccs eredmény stb.

    a mai meccs utáni nyilatkozatkor remélem megemliti neki valamelyik újságíró :DDDDDDDDDD
  • LasDen #16897
    valószín, hogy nem is akar. Nincsenek hatalmas elvárások. Nem kell neki bajnokságot, BL-t nyernie. Ha ez előfordul az jó, de jusson be a BL-be és kész. Easy job...
  • Darthmushroom
    #16896
    és hogy jön ide az arsenal tulajdonos eloszlása? "a nincs orosz milliárdost" a Chelseare értette :D

    am szerintem Wengernek váltania kéne már szerintem, kicsit belefásult már a munkájába és így nem nagyon tud megújulni.
  • contraste
    #16895
    Akkor kérlek nézz utána.. Nem 100% ban orosz, hanem csak 30% (orosz üzbég) és amerikai 60% (Kroenke), szóval, ezt hagyjuk : Arsenal ownership

    Nem hinném, hogy a pénzügyekben kéne Wenger problémáinak a forrását keresgélni.

    3 fő hibája kulcsszavakban szerintem: Zero taktikusság, rossz edzésterv, nincs befolyas atigazolási piacon
  • bakkerman
    #16894
    ja,csak egy amerikai akinek 6 milliárdos vagyona van (dollárban),meg egy üzbég akinek 18.
  • karajjj
    #16893
    igazából minden évben elviszik a tehetséges húzóembereket, aztán BL közelében mégis mindig ottvannak
  • Mor3llo
    #16892
    azért az utolsó években már kellemesen igazolhatott, eredmény nuku
  • LasDen #16891
    de nem is egy Pápán kell csodát tennie. Van ott is pénz, csak inkább ülnek rajta, mert az a biztos...
  • karajjj
    #16890
    Wengernek meg minden évben szarból kell várat építenie, ahhoz képest szerintem egész jól csinálja, ne felejtsd el, hogy mögötte nincs orosz milliárdos
  • contraste
    #16889
    Csak mondjuk Josénak még nem ment el a józan esze :D és még ért is ahhoz, amit csinál legalább.
  • bakkerman
    #16888
    csak az egyik sikeres a másik (már) nem :D
  • Mor3llo
    #16887
    tőled? simán :)
  • karajjj
    #16886
    egyformán gyökér mind a kettő
  • limperatore
    #16885
    Ritka gyoker manager ez a wenger..nem csoda h jose mindig romma oltja
  • szucsy89
    #16884
    éreztem, hogy valaki komolyan veszi :)
  • Mor3llo
    #16883
    azért ezt a hozzászólásodat ne nagyon reklámozd
  • bakkerman
    #16882
    inkább olyannak adjátok már aki ténylegesen is érintett a BL-ben...
  • LasDen #16881
    akkor adjuk nekik a bl trófeát is ...
  • szucsy89
    #16880
    éés épp most verte meg ez a csapat a bl győztest
  • bakkerman
    #16879
    picit visszakanyarodva Gallianihoz
  • LasDen #16878
    akkó nem :D
  • 6unn3r
    #16877
    Wenger éppen most tartott sajtótájékoztatót, amelynek során elmondta, hogy szüksége van Podolskira. Tekintve, hogy Giroud még 2 meccsre el van tiltva, Welbeck pedig sérüléssel bajlódik. Támadók terén pedig se Sanogo-ra, se Campbellre nem nagyon számít. Szóval tagadta, hogy bármiben is megegyeztek volna az Interrel.
  • Darthmushroom
    #16876
    Őt a Lazioval is szóba hozták kölcsön opciós joggal a két klub jó kapcsolata miatt.
  • szucsy89
    #16875
    jaja, legújabb célpontja Gál Janinak pedig Nastasic :)
  • bakkerman
    #16874
    akkor végülis Csercsi megy a Milanba?
  • limperatore
    #16873
    Podolskiról még egyezkednek de 1-2 nap és hivatalos lehet
  • LasDen #16872
    látom senki nem meri beírni. szóvall

    Torres
    Milan--->>AtMa kölcsön

    és Podolski
    Arsenal--->>Inter kölcsön
  • limperatore
    #16871
    Materazzi is ott nyaral :D postolgatja santa monicarol a képeket
  • 9csöves9
    #16870
    Szép sztori volt, év végén lejáró szerződése volt erre Agnelli novemberben a részvényesek gyűlésén bejelentette, hogy a következő szezontól már nem lesz Juve játékos. Még Del Piero is innen értesült róla...
  • bakkerman
    #16869
    na ezt nem tudtam,hogy ő nem önszántából ment el tőletek. Így akkor már más a téma,megértem hogy még akar focizgatni
  • 9csöves9
    #16868
    Hülyeség. A Juventusból nem önszántából ment el, hanem elküldték. Ő meg imádja a focit, úgy érzi bírja is, akkor miért hagyná abba? Nem a pénzről szól ez az egész, van már neki belőle elég, de azt ne várja el senki, hogy egy ekkora név majd ingyen fog játszani. Nem véletlenül egzotikusabb vidékekre megy, szeret utazni, szeretne más kultúrákat megismerni. Amolyan népszerűsítő missziónak tartja, szerintem ez sokkal közelebb áll a valósághoz. Persze benne van az egészben az is, hogy nem hívják komolyan vehető európai klubok, de hát nem teheti meg egy normális klubvezető sem, hogy 40 éves játékost igazol.

    Én annak örülnék ha az MLS-ből kapna egy ajánlatot, imádja az országot, most is épp L.A.-ben tölti az ünnepeket. Ott letolna egy szezont és befejezné.
  • limperatore
    #16867
    ne ijesztgess :D
  • Darthmushroom
    #16866
    én az ausztrál kitérőt is haknizásnak venném, mert oda is kb. népszerűsíteni ment a focit.
  • bakkerman
    #16865
    egyetértek,ahogy letette a Juve mezt,neki vissza kellett volna vonulnia,és valamilyen más szerepet vállalni Torinoban,vagy ha az nem pöpec,akkor meg félrevonulnia egy kis időre...ez az indiai haknizás nagyon távol áll az ő személyiségétől szerintem
  • szucsy89
    #16864
    "Del Piero a haknizással leromboja a saját csillagát"

    http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/olaszorszag-a-sajto-szerint-del-piero-lerombolja-a-mitoszat-2384951

    erről mi a véleményetek?