18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #5722
    Cambiasso a legjobb azon a poszton ;)
  • Rockynhooo
    #5721
    Volt egy yo MU-s idénye , de am nem hozza a formát.
  • Csesza
    #5720
    miért lenne öreg?
  • BlueJersey
    #5719
    csuszik le a szintjére!:)

    egyébként miért nem birjatok heinzet? öreg mááár:)
  • arsnl
    #5718
    Former Arsenal flop Jose Antonio Reyes has signed a four-year contract with Benfica following a solid loan spell in Portugal.

    Setanta szerint.
  • Rudee
    #5717
    Azt nem írják, majd talán ha fent lesz a Benfica honlapján akkor onnan megtudjuk.
  • Monoton
    #5716
    Meddig írt alá?
  • Rudee
    #5715
    José Antonio Reyes
    Atlético Madrid -> Benfica

    Mielőtt vki leírná, hogy ez nyári transzfer, annak megsúgom hogy akkor csak kölcsöbe került Lisszabonba a spanyol és játékjogának 1/4-e. Most vált teljessé az átigazolás.
  • Rudee
    #5714
    Adi Rocha Sobrinho Filho
    Kärnten -> Cottbus
  • Monoton
    #5713
    Nemkicsit, jó lenne témát lezárni.
  • pilboy
    #5712
    kicsit off
  • hunbasser
    #5711
    bal oldalon egyébként nem olyan rossz,de középen valami förtelem...pedig a MU-ban is játszott néha középen,ha valamelyik belső védő sérült volt,mondjuk nem tudok nyilatkozni arról,hogy a PL-ben hogy játszott középen. csak az vele a baj,hogy ha kiteszik szélre,ő sokszor akkor is bejön középre és általában abból gólt szoktunk kapni :S :DDdd
  • hunbasser
    #5710
    Drenthe nem valami jó balhátvédként nálunk,pedig az az eredeti posztja,jobban szeret a széleken elfutni,cselezni,beadni,a védekezés nem annyira az erőssége,mint ahogy láttuk,bár lehet,hogy az még betudható annak,hogy megszeppent,hogy a Real Madridba került.

    Torrest ne számoljuk...mostmár csak 3.lett a rangsorban Ramos és Salgado után.Salgado nagyon felszívta magát,jó formában van.
  • Rudee
    #5709
    Védőként Madridba nem igen láttam még jáccani, mivel Heinze és Marcelo előtte van, sőt, sokszor még Torres is.
    Olyan meccse biztos nem is volt, ahol Ő lett volna az egyik a 4 védőből.
  • Rockynhooo
    #5708
    de nálunk yo szar védőként..
  • 5w0rdf15h
    #5707
    Mind lehet jó az edző ha Heinze egy nyomorék :D
  • Rockynhooo
    #5706
    ó tényleg , hát így meg már a bőség zavara :D
  • Rudee
    #5705
    Meg kimaradt még Torres és Drenthe, aki az U-akárhányas VB győzelemkor a holland védelem alapembere volt a bal oldalon.
  • hunbasser
    #5704
    volt eddig.de most jött JR és sokkal jobb a védelem is,jobban meg tudja szervezni.

    rockynhooo: kihagytad Pepét! a legjobb védő :) ja,és ne felejtsük el,hogy Garay is a miénk.
  • SLICK
    #5703
    egyáltalán a Madridba se engedjék :|
  • Csesza
    #5702
  • Rudee
    #5701
    Paul Stalteri
    Tottenham -> M'gladbach (2011.06.30)

    Tomas Galásek
    Baník Ostrava -> M'gladbach (2009.06.30)

    Logan Bailly
    KRC Genk -> M'gladbach (2013.06.30)
  • Rockynhooo
    #5700
    sérülések ,hullámvölgy stb... sztem nincs ezzel a sorral baj csak Heinzet ne engedjék a pálya közelébe.
  • DONGUBA
    #5699
    a liga leggyengebb hatvedsora.......marmint a kapott golok tekinteteben
  • Rockynhooo
    #5698
    hooooooogy hova minek ? védő van elég... Ramos , Salgado , Metz, Canna, Marcelo , Heinze... jobb szélre valóban kell valaki azt elismerem.. csatárra meg sztem semmi szükség..
  • BlueJersey
    #5697
    azért Essien jobb szerintem
  • GTheo
    #5696
    Mihez jók?
    Realba szerintem védő is kéne, szélső ahogy mondod, Robinhot eszméletlen nagy baromság volt eladni, és szerintem csatár is kéne a realnak, most elvittétek Huntit, de szerintem nem fogja megváltani a világot.
  • zaki
    #5695
    yo pléja lesz, már most is az, francia válogatottban is alapember...
    Egy szélső kéne még, aztán jók vagyunk... :)
  • kretyás
    #5694
    nyáron ment Arsenalba, télen Portsmouthba ;)
  • Oziris666
    #5693
    Hát nemsok játékosrol neveztek el posztot:)
    Egyértelmű h ő az etalon vkp poszton...

  • Rockynhooo
    #5692
    jaja nagyon yol tolja
  • ForzaInter
    #5691
    ez igaz, sztem Makelele mellett őt is hiba volt eladnatok, ma már a világ egyik legjobb vkp-je, és elég univerzális is.
  • Rudee
    #5690
    Cambiasso utánpótlás szinten mindent megnyert, ismerték már eléggé, csak hát nem fért be. Köszönhetően annak, hogy 4 évig kölcsönbe jáccott otthon.
  • Rockynhooo
    #5689
    alap ... 92es szezonba 21 gólt lőtt :) (na nem mintha láttam vna 3 évesen... de ez mindent elmondd)
  • ForzaInter
    #5688
    Hierro akkora már rég befutott játékos volt, spanyolok közül az egyik kedvencem volt Luis Enrique mellett.
  • Rudee
    #5687
    Így kezdtem: Vkp-saink közül

    Hierro pedig 18 évesen került a klubhoz, jóhogy nem volt befutott. De védekező kp se. Amúgy utánna alig 1 év kellett neki, hogy alapember legyen a spanyol keretben. Sokat mond.
  • Rockynhooo
    #5686
    Hierro ? ne ne máááá :|
  • ForzaInter
    #5685
    meg még talán Cambiasso, bár ő inkább nálunk futott be mint a Realban.
  • hunbasser
    #5684
    hát,szerintem Ramos se volt befutott...:D csak tudtuk róla,hogy jó játékos,de akkor még inkább félig csak tehetség volt,félig meg kész játékos.a 2002-es csapatban viszont sok olyan játékos volt,aki nem volt előtte nagy név,pl Hierro,Helguera,meg Salgado sem volt egy befutott játékos.
  • Rudee
    #5683
    274 liverpooli meccs után került Madridba. A szerződtetését megelőző 4 évben alapember az angol válogatottban (meg utánna is egy ideig). Nem volt befutott?