18069
11516154541516784228.jpg
  • pinnacle
    #6082
    Depor vagy Zaragoza lenne a legjobb.
    Angol bajnokságba nem hiszem h. menne neki, nincs meg a fizikuma.

    Zaragoza feljutott egyébként?
  • Matthew Prosac
    #6081
    kíváncsian várom hol köt ki
  • Matthew Prosac
    #6080
    a következő szezonra a Barcelona kölcsönadja majd Bojan Krkicet, a négy legvalószínűbb végállomás:
    Almeria, Deportivo, Zaragoza, Blackburn
  • limperatore
    #6079
    ha beválik év végén megveszi moratti ;) :D
  • zaki
    #6078
    Timot vágom (ő meg VK), Görlitzet elküldik tutira, 3.-ról meg nem is hallottam még :D
  • LasCar16
    #6077
    szóri tomikám, MC az -.-
  • karajjj
    #6076
    lesz ott még Timoscsuk, meg kölcsönből visszatérő Görlitz és Baumjohann
  • ForzaInter
    #6075
    Átveszik a fiókcsapat szerepét a Chievotól. :D
  • zaki
    #6074
    Gomez, Klose, Toni, Olic...
    Kicsit sok lesz sztem is, nemhogy a védelmet, vagy a kapusposztot erősítenék meg :o
  • zaki
    #6073
    Az igen, de sztem lesz még aki megy az Interből a Genoába :D
  • ForzaInter
    #6072
    MU City=Manchester United City.
    Ez vmi új csapat lenne? Mikor alakultak?
  • LasCar16
    #6071
    Nils Zander Schalke 04 ----> MU City

    16 éves, posztját tekintve bal hátvéd, de a játékos megfigyelők véleménye szerint a védelem bármely pontján bevethető.

    Nils Zander tagja a német utánpótlás-válogatotnak. A Cityinél is a fiatalok között kezdi meg angliai pályafutását. Mint ismeretes a kékek nem állnak túl jól balhátvéd poszton, hiszen Michael Ball idén már biztosan átadólistára kerül, Javier Garrido és a télen érkezett Wayne Bridge pedig nem voltak képesek maradéktalanul eleget tenni az elvárásoknak. Így a szakértők szerint elképzelhető, hogy Zander nagyon hamar a felnőtt csapatban találja magát.
  • ForzaInter
    #6070
    Én se sokat, az ebn láttam anno ott nem nagyon győzött meg, nem rossz játékos de nem jobb sztem Toninál vagy Klosénél max annyival hogy fiatalabb.
  • karajjj
    #6069
    nem sok Stuttgart meccset néztem idén, de a Hoffenheim ellen Gomez 3-szor lőtt gólt a semmiből, tud ő valamit...
  • ForzaInter
    #6068
    Szvsz ezek közül egyik sem olyan marha nagy erősítés, német szinten jók, de én Gomezt nem tartom olyan jónak, mi lesz Kloseval és Tonival amugy?
  • karajjj
    #6067
    ejjj paze, erődödik a csatársor: Olic, Gomez...
  • LasCar16
    #6066
    Mario Gomez, Stuttgart ---> Bayern München 30 millió €
  • Bulykin
    #6065
  • ForzaInter
    #6064
    Én még nem írnám le, de tény hogy eddig a spanyol az olasz és az angol bajnokságban is leszerepelt, de genoába majd játszhat rendszeresen, és nem lesz rajta akkor nyomás mint az Interben, remélem magára talál, ha nem akkor valószínű megy vissza portugáliába.
  • ForzaInter
    #6063
    Portugál ligába nem akar viszamenni, azt nyilatkozta hogy szeretne bizonyítani vmelyik nagybajnokságban, háát eddig gyakorlatilag mind3 topligában megbukott sajna:\ Bár a Chelseaben szinte nem is játszott, Genoában meg legalább majd játszik rendesen, remélem magára talál és a régi Kvart láthatjuk.
  • 9csöves9
    #6062
    előtte még leszerepel egy középcsapatban is:)
  • Bulykin
    #6061
    nah ez érdekes, én azt hittem visszamegy a portóba vagy vmi spanyol klubban folytatja...
  • Rockynhooo
    #6060
    omg Genoa megerősödik szépen :)
  • ForzaInter
    #6059
    Quaresma

    Chelsea-Inter->Genoa

    10 milliot fizet a Genoa a fele játékjogáért, másik marad az Internél.

    Crespo

    Inter-->Genoa ingyen

    Mielőtt vki mondaná hogy sehol nincs kint hivatalosan, ezt megint a Genoa tulajdonosa Preziosi nyilatkozta, tehát már 100%% a transzfer.
  • Forza Italia
    #6058
    remélem be is válik. Fiatal jó pár évre megvan a megoldás TKP poszton.
  • Csesza
    #6057
    hát kb. az utóbbi idők egyik, hanem a legjobb igazolása a Juvénak
  • zaki
    #6056
    jó neki motta :P
  • limperatore
    #6055
    lefosom a bokám...ááá h mourinhonak miért nem kellett ááááááá
  • 9csöves9
    #6054
    Diego hivatalosan a Juventusé.

    24,5 millióba került,3 részletben fizeti a klub.júl. 1-ig 14 millió,2010 júl. 1-ig 5 millió,és 2011 júl. 1-ig 5,5 millió.a szerződése 2014-ig szól
  • Rudee
    #6053
    Andre Ooijer
    Blackburn -> PSV
    ingyen, 1 évre

    Ramires
    Cruzeiro -> Benfica
    7.5m €, 5 évre
  • ForzaInter
    #6052
    Ha kezdőnek nem is de csérnek jó lesz, még vele is csak 5 középpályásunk lesz a nyáron.
  • ForzaInter
    #6051
    Marcos Angeleri
    Estudiantes-->Inter-->Genoa

    Az utóbbi két csapat közös tulajdonban birtkolja a két játékost, a Motta és Milito transzfer részeként ment a genoába.
  • kretyás
    #6050
    Mottát minek?...
  • karajjj
    #6049
    ja, így már ok
  • ForzaInter
    #6048
    Bár valószínű megy tovább, részletek amugy nincsenek a transzferről, Preziosi csak annyit mondott hogy megvan a megállapodás, gondolom később lesznek részletek is mennyi volt és hogy Acquafresca végleg ment-e a Genoahoz, mert ő ugye Inter tulajdon és csak kölcsönbe van a Cagliarinál, de valószínű csak az 50%ment hozzájuk, hírek szerint Milito és Motta ára összesen pedig 16 millio, de ezek nem biztos infok.
  • miki36
    #6047
    Genoa baromi jól jár szvsz.
  • ForzaInter
    #6046
    Acquafresca-->Genoa

  • ForzaInter
    #6045
    Nincs is kint, de a Genoa elnöke Preziosi nyilatkozta.
  • miki36
    #6044
    Sergio Floccari
    Atalanta -> Genoa
  • karajjj
    #6043
    most lehet hülye vagyok, de nemtaláltam egyik csapat oldalán sem...