18069
11516154541516784228.jpg
  • hedonist
    #6443
    én nem hibáztatom, gondolom a pool nem hívta, ő meg olyan csapatba akar menni ahol blhez is meg az angol válogatotthoz is közel lehet. egyébként elég meglepő igazolás.

    A fizuja meg asszem alapból 60 pengő körül lesz és teljesítmény alapon megkeresheti a heti 110-et is mint a magpiesnél.
  • 5w0rdf15h
    #6442
    hát nem fogják megtapsolni pool-mu meccsen :D
  • vmvr
    #6441
    liverpoolosok helyében mérges lennék rá:D
  • kretyás
    #6440
    jó de azért nem sok mindent tett a heti 120k-ért... nem nagyon érdekel h hogy fog a MUban játszani, de legalább örülök h megszabadultunk tőle
  • kraawz
    #6439
    azért ahhoz a kieséshez nem csak egy játékos kell , te is tudod

    no offense
  • Csesza
    #6438
  • kretyás
    #6437
    kis .......................... olyat tudnék irni h még az sg közeléből is bannolnának emiatt.

    kapitányunk volt, kiesésről és a rohadt szar formájárol pedig valahogy elfelejtett bocsánatot kérni, mehet a francba :\
  • karajjj
    #6436
    egynek jó... :D
  • kraawz
    #6435
    van benne valami
  • LasDen #6434
    ez meglepett....nem gondoltam volna az utóbbi évek alapján :D
  • Rudee
    #6433
    Ha nem sérül le újra, akkor a legeredményesebb manchesteri lesz jövőre.
  • arsnl
    #6432
    Elvileg belement a fizetés csökkentésbe, szal ha nem a kórházba lábadozik jól jártatok vele. Csak hát mégis 'pool-i ikon volt =/
  • Matthew Prosac
    #6431
    wow, hát.. vegyes érzelmekkel fogadom az ügyet. ingyen volt, ha nem kér sok fizut (ne is kérjen az utóbbi évek alapján) akkor padra jó ... és bennevan a lehetőség hogy feltámad. végülis sok veszítenivalónk nincs vele.
  • DONGUBA
    #6430
    M.Owen ---Manutd ingyé :)
  • arsnl
    #6429
    ingyé:

    no comment
  • Rudee
    #6428
    Sturridge nagy tehetség, kérdés, hogy mennyi lehetősége lesz Drogba és Anelka mögött.
  • kraawz
    #6427
  • chelseafan
    #6426
    Daniel Sturridge
    Man City -> Chelsea
  • hunbasser
    #6425
    nem nagyon vagytok tisztában a pénz fogalmával, 6 millió euró is kiadás,de itt most nem is arról van szó,hogy a Real Madrid ne tudná kifizetni,csak 35 millióról volt szó,nem 41-ről,kicsit kavarás szaga van.
  • miki36
    #6424
    Artur Wichniarek
    Bielefeld -> Hertha
  • 9csöves9
    #6423
    Corradi-Udinese

    szegények:D
  • ForzaInter
    #6422
    Simone Loria

    Roma-->Torino kőcsön
  • Cabell
    #6421
    ezt a hozzászólást látva kissé felszökött a vérnyomásom, de maradjunk annyiban, hogy a 6420-as hozzászólást osztom.
  • hedonist
    #6420
    arányban a 30-35-tel, főleg azok utan,h 96 ide 64 oda, talán annyira nem lehet arról beszélni,h 6 a madridnak ne lehetne zsebpénz.
  • miki36
    #6419
    Souleymane Diawara
    Bordeaux -> Marseille

    Sebastian Leto
    Liverpool -> Panathinaikos

    Sean Davis
    Portsmouth -> Bolton

    Fabian Orellana
    Audax Italiano -> Udinese

    Edouard Cisse
    Besiktas -> Marseille







  • vmvr
    #6418
    annak a real madridnak, aki kipengetett már több mint 200 millió eurot ebben az átigazolási szezonban, annak a 6 millió euro igenis 50 forint arányaiban nézve.
  • Matthew Prosac
    #6417
    sokazoff!
  • ForzaInter
    #6416
    Jó van hagyjuk, ezen nem vitázok többet.:D
  • ForzaInter
    #6415
    Ezt nem is tudtam hogy külön kanyarban vannak, bár azt tudom hogy van ellentét a Fightersesek és Drughisok között.
  • 9csöves9
    #6414
    nincs 10 ezer az tuti.amúgy a Juventusnál is két kanyar van,Drughi a sudban,a Viking meg a volt Fighters-esek akik nem hódoltak be a Drughinak azok meg a nordban

    de mosmá hagyjuk a témát:D
  • hunbasser
    #6413
    maradjunk annyiban,hogy rangadókon van 15000 MAGÁT ULTRÁNAK VALLÓ szurkoló :D abból kb csak pár ezer igazi ultra...
  • ForzaInter
    #6412
    Nagyjából így van, de 15-20 ezer nem sok, nagyobb csapatoknak van annyi, olaszokál pl Inter,Milan,Roma,Lazio,Nápoly és Juvénak minimum 15 ezer van, de Nápolynak még talán 20 ezernél is több, mert ott két kanyar van, az meg elég ritka:D Persze kisebb csapatoknál már nincs ennyi.
  • hunbasser
    #6411
    még úgy is sok a 10-20 ezer ultra,általában mindig az van,hogy van egy nagy ultracsoport meg több kicsi (általában 2-3 maximum) amelyek csak 1-2 ezer főt vonultatnak fel.
  • ForzaInter
    #6410
    10 ezer rohadt sok, kizárt hogy annyi legyen.:D Egy csapatnak összesen van ugy 15-20 ezer ultrája, és ez az összes csoportot magába foglalja, mondjuk Nápoly talán csak a kivétel ott két kanyar van, olyan sok ultracsoportjuk van. :D
  • ForzaInter
    #6409
    Az a 15 ezer ember különböző ultracsoportok tagjai, azért írtam, azok tagok nem csak ugy meccsrejárók, de lehet kicsit többen vannak.. Az ok hogy a kanyarban sem mindenki ultra, de a nagy része az aki ott van az, és igen a szurkolókat is megtudják szólaltatni persze, de az ultrák azoka akik végi folyamatosan nyomják, legyen akármi az eredmény. :) Kicsit félreértettük egymást. :D
  • ForzaInter
    #6408
    Én nem egy ultracsoportra értettem, ha nem az egészre.:D
  • hunbasser
    #6407
    :_A?SDSAAS
  • McFrost
    #6406
    A legkeményebb szurker csoport:
  • hunbasser
    #6405
    nézd,az sem mindegy,hogy ki vallja magát ultrának meg ki is igazából ultra...abból a 17 ezer emberből aki a curva nordban van,abból minimum 16 ezer vallja magát ultrának,de kb csak 5-6 ezer ultra igazából,a többi csak amolyan wannabe,mert hogy ő ott van.

    és nehogy azt hidd,hogy egy meccsen csak az ultrák énekelnek,elég egy 500 fős ultracsoport is,hogy megszólaltasson 70 ezer embert...mindenki énekel,aki igazi szurkolónak tartja magát.
  • hunbasser
    #6404
    amúgy pont most néztem wikin,a Drughinak van 10.000 tagja (amit gondolom egy szintén Drughi tag írt,tehát lehet,hogy erős kerekítés :D így hát maradjunk 8-9 ezerben),és a Drughi Olaszország legnagyobb ultracsoportja...na meg nem minden Drughi tag tud ott lenni a meccseken,tehát jó ha 6-7 ezer drughis kint van egy sima Juve meccsen,és itt most Olaszország legnagyobb ultracsoportjáról van szó...

    ezért is sokalltam azt a 10-20 ezres ultracsoportot :D meg azért pl egy Udinesenek vagy Cagliarinak főleg nincs ekkora ultratábora és ha már Serie A-ról van szó,ne csak a topklubokat vegyük figyelembe.