18069
11516154541516784228.jpg
  • Bulykin
    #6403
    Ross Turnbull
    M'Boro - Chelsea FC
    free
  • ForzaInter
    #6402
    Nem is írtam azt hogy mindenki ultra, csak azt hogy a nagy része az, kb 80-90% a kanyarnak olaszban tuti, mert a bérletvásárláskor az ultra csoportok kapják meg először a jegyeket, aztán a fentmaradót viheti aki akarja de általában nagyon kevés marad fent, jegyet pedig nem lehet venni csak feketén, így nagyon kevés azoknak a száma a kanyarban akik nem ultrák, ez nagyjából mindenhol így van, de az olaszoknál biztos, többi országot már nem vágom annyira.
  • 9csöves9
    #6401
    valamilyen szinten igaza van hunbassernek,mert max azért nevezhetjük az összeset ultrának mert szurkolnak,de nem mindegyik ultracsoport tagja, sőt.ha kimész,szurkolsz a kanyarban attól még nem leszel ultra
  • ForzaInter
    #6400
    Rosszul tudod akkor, elég jártás vagyok ebben a dologban, van pár ismerősöm is.. De a kanyar nagy részét kb a 80-90% ultrák alkotják, azt nem írtam hogy mindenki amugy, páran bejutnak oda feketén mert ugy lehet venni oda jegyet, de hivatalosan a jegypénztáraknál nem lehet. Eredtileg a 60-as 70-es években azért lett az ultrák törzshelye a kanyar mert oda volt a legolcsóbb a jegy ebben iagazad van, és azóta az is a törzshelyük, és odakapják a bérletüket is. Az Internek pl a Curva Nord 17 ezer férőhelyes ugy kb, és kb 15 ezer ultrája van az Internek, de lehet kicsivel több is.. Szal nem azt mondom hogy mindneki ultra ott, de a nagy része igen, kb 80-90% mint írtam. Ezt amugy csak azért írtam mert pinaccle ahoz hasonlította a hangulatot hogy hol több a néző, az nem jelenti azt hogy vhol több a néző akkor már a hangulat is jobb, mert kb a nézők fele nem szurkol, általában csak az ultrák akik folyamatosan, bár a törököknél ennek ellenére biztos jobb a hangulat mint a franciáknál mert azok fanatikus őrültek. :D Na ennyi voltam.
  • hunbasser
    #6399
    én meg pont úgy tudom,hogy azért járnak oda az ultrák,mert oda a legolcsóbb a jegy... haverom is volt kint tavaly fiorentina meccsen,csak kanyarba kapott jegyet,meg oda is a legolcsóbb.olaszországban is egyébként csak pár ezres ultracsoportok vannak,nehogy azt hidd már,hogy aki a kanyarban van,az mindenki ultra... :D
  • ForzaInter
    #6398
    A kanyar nagy részeét ultrák alkotják mindenhol, nagyon kevés azok közül aki nem ultra, oda alapból csak bérletesek mehetnek be, akik odavették a bértletüket, olaszországban pl a kanyarba nem is lehet jegyet kapni, max feketén juthatsz be nehezen..
  • hunbasser
    #6397
    azért ne vicceskedjünk 10-20 ezer ultra... :D akiket látsz meccseken mert ott vannak a kanyarban,abból csak pár ezer az ultra,a többi meg velük szurkol,de attól ők még nem ultrák.
  • ForzaInter
    #6396
    Az hogy mennyi a nézőszám teljesen mindegy, mert az ultrák csinálják a hangulatot és ők szurkolnak, azok meg vannak kb 10-20 ezren. Többi csak sima mezei néző akik csak azért járnak ki hogy megnézzék a meccseket, ez így van mindenhol, kivéve a briteknél mert ott nincsenek ultrák.
  • Rockynhooo
    #6395
    Törököket nagyon senkihez se hasonlítanám :D
  • Rudee
    #6394
    Törökök meg szó szerint szétszedik
  • pinnacle
    #6393
    jah, mennyi is az átlagnézőszám? :)

    lyonnak idén 37394
    a legmagasabb a marseillenek van.

    Nem azt mondom, h. nem jó, mert én is szeretem a francia focit, csakhogy azért hangulatilag más mint Töröko. főleg a Gala.
  • karajjj
    #6392
    lol, azok a franciák olyan hangulatot csinálnak, hogy néha már a stadiont is majd szét szedik... :D
  • hunbasser
    #6391
    igen,a +6 millió miatt. ja vagy te zsebből ki tudnád pengetni? úgy beszélsz most,mintha 50 ft-ról lenne szó.
  • pinnacle
    #6390
    Semmivel se nagyobb a esélye egy jobb kupaszereplésre a Lyonnal, mint a Galaval. Sőt, most h. Benzema elment még a Galaval van nagyobb esélye.

    Ezenkivül mégis jobb érzés lehet több tízezer fanatikus elött játszani, mint pár tízezer csöndes francia mellett.

  • Monoton
    #6389
    Keita

    Ennyire sok pénz van Törökországban, vagy "új" kihívások? Sok játékos választja mostanában a török ligát.
  • miki36
    #6388
    Abdulkader Keita
    Lyon -> Galatasaray

    Manuel Coppola
    Siena -> Parma

    Kostas Katsouranis
    Benfica -> Panathinaikos
  • hedonist
    #6387
    jah amiatt a +6 miatt nem éri meg?:D ez nevetséges.
  • Rudee
    #6386
    Juanito
    Betis -> Atlético Madrid
    ingyen

    további spanyol igazolások
  • DONGUBA
    #6385
    isten ments
  • fsgh
    #6384
    úgysincs annyi pénzük:)
  • ForzaInter
    #6383
    Már rég köztudott hogy nem fogják leigazolni, maga Laporta és Moratti erősítette meg, hogy tárgyaltak de végül ugy döntöttek hogy Etoo és Ibra is marad a helyén mert mindkét csapatnak ez a legjobb.
  • Fabio Capello
    #6382
    A barca is érdeklődik utána, nyugi :D
  • fsgh
    #6381
    Hála az égnek. Akkor Ibra is marad:)
  • zaki
    #6380
    baze, hirtelen azt hittem edgar davids xD
  • Rudee
    #6379
    Jövőbeli záradék, mint anno van Nistelrooynál is volt.
  • hunbasser
    #6378
    +6 millió? ez most hogy? :D 35-ről volt szó,akkor most mi ez a +6? :S ez így már nem éri meg...
  • robotnyk
    #6377
    Benzema

    Lyon -> Real Madrid

    35+6 millió
  • hunbasser
    #6376
    :DDddddd
  • 9csöves9
    #6375
    gondolom megnézték a sarkalós videót a jutúbon:D
  • karajjj
    #6374
    baze
  • paly90
    #6373
    David Edgar
    Newcastle -> Burnley
  • banok
    #6372
    Hercegfalvi Z.
    Honvéd => Kansas City (kölcsönbe)
  • ForzaInter
    #6371
    nagy előrelépés..
  • Monoton
    #6370
    Érdekes ez is :D
  • Rockynhooo
    #6369
    Úúú bazdmeg :S
  • hedonist
    #6368
    Nemtom mit szedsz de én is kérek
  • miki36
    #6367
    Ze Roberto -> Hamburg
  • chelseafan
    #6366
    egyre :O-bb transzferek:O:D
  • miki36
    #6365
    Lucho Gonzalez
    Porto -> Marseille
  • vmvr
    #6364
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddd báááázzzzeg:DDDd