18069
11516154541516784228.jpg
  • mrroma
    #7256
    ezt nehezen tudom elhinni, meg nem erositette meg senki
  • ForzaInter
    #7255
    sztem a végén tisztázva lesz a dolog
  • karajjj
    #7254
    azért nem ugyanaz...
    a Chelsea a drogozás miatt rakta ki, most pedig csak egy étvágycsökkentő a probléma
  • hedonist
    #7253
    hihetetlen ez az ember, kirúgják a chelsea-ből tartozik egy rakat pénzzel emiatt, és pár év múlva ugyan ez..
  • WuFraZselic
    #7252
    :o az nem gyenge
  • karajjj
    #7251
    Antonio Cassano
    Sampdoria -> Fiorentina
    szezon végéig kölcsönbe, mert Mutut elmeszelték a doppingvizsgálaton
  • kraawz
    #7250
    Sylvian Wiltord

    -> Metz
  • hedonist
    #7249
    Younes Kaboul

    Portsmouth -> Tottenham
  • karajjj
    #7248
    de látod, hogy Alynak azóta sem fájt Lyonban a foga :D
  • WuFraZselic
    #7247
    tudom :P

    csak olyan furcsák ezek a dolgok, hogy orvosin megbukik valaki. akkor eddig mégis hogy játszott :D amúgy nem is gond, José inkább Velosot hozná, akinek én is jobban örülnék :)
  • LasDen #7246
    biztos leszakadt a körme....
  • karajjj
    #7245
    nem, az a másik milánói csapat :D
  • WuFraZselic
    #7244
    csak nem a fogai? :D
  • ForzaInter
    #7243
    mégsem, orvosin vmi nem volt vele rendben
  • Oziris666
    #7242
    Dettó ,buta döntés dehát a pinz a lényeg nem kell ahhoz játszania is:D
  • ForzaInter
    #7241
    3 csatárral játszanak.
  • karajjj
    #7240
    ácsi, most azon hepalykodnak egy ideje, hogy hivatalosan Rudolfnak nem idén nyáron jár le a szerződése, hanem jövőre és így még másfél éve van Debrecenben, a múltkor a loki jogi szakértői is ezt magyarázták szerződést lobogtatva
  • McFrost
    #7239
    Csak a hasamra csaptam.
  • Matthew Prosac
    #7238
    dehogy vették meg 1M euróért. max aláírtak egy előszerződést, és nyártól a Genoa játékosa, ingyen! január 30-a van, holnapután lejár az átigazolási időszak, a Debrecen nincs alkupozícióban..
  • pinnacle
    #7237
    Becsapva érezhetik magukat a DVSC-TEVA elöljárói is. Rudolf kedden újfent túljárt munkaadói eszén: a vezetők szerint beteget jelentett, ezért nem jelentkezett edzésre – annyira nem romlott meg az egészsége, hogy ne tudjon elrepülni Hollandiába...

    Büdi a helyzet:D
  • McFrost
    #7236
    Rudolf Gergely a napokban az Ajaxnál tárgyalt, de végleges megállapodás nélkül tért haza. A Nemzeti Sport pedig arról számolt be, a futballista az olasz élvonalban szereplő Genoa együtteséhez igazolt.

    A klub hivatalos közleményben foglalta össze álláspontját a támadó helyzetével kapcsolatban:

    "Rudolf Gergely sorsa véglegesen hétfőn tisztázódik. Ezen a napon eldől, hogy DVSC-TEVA számít-e a csatárra, elutazik-e a csapattal a törökországi edzőtáborba, vagy már nem lép többet pályára a Loki színeiben. Olyan információval nem kívánunk szolgálni, ami nem megalapozott, ezért kérjük szurkolóink türelmét. Hétfőn pont kerül az ügy végére" – olvasható a dvsc.hu oldalon.
  • McFrost
    #7235
    Mindegy az összeg szerintem.
  • pinnacle
    #7234
    350 ezret nem tudott kifizetni az Ajax. Ennyiért vette a Genoa kb. Szal azért ez befektetésnek elég karcsú.
  • McFrost
    #7233
    Ebben csak is üzletet látok, semmi mást. Szerintem olaszhonban működik a világon a legkuszább kölcsön adási és kettős játék jogos rendszere.
    Teszem azt, Rudolfot most megvették 1M euróért. Mivel Serie A-ban van az értéke felmegy 2M euróra és akkor vagy kölcsön adják valamelyik kisebb A-s csapatnak: Siena-Chievo-Catania-Bologna ahol játszhat és ha jól megy neki tovább nő az ára....vagy kettős jogban mondjuk eladják a Lazionak, máris visszajött a befektetett 1M euró...
  • karajjj
    #7232
    viszont nyáron 2-3 biztos megy belőle és nem a gyengébbek
  • WuFraZselic
    #7231
    arról nem is beszélve (nem mintha a Genoa szarul állna)
  • kraawz
    #7230
    és van 7 vagy 8 csatáruk Rudolfon kívül.
  • WuFraZselic
    #7229
    ajax kijelentette hogy nem igazol a téli időszakban
  • Grove4
    #7228
    Én sem értem,hogy Rudolf neve hogy merülhet fel egy Genoánál? Mely évről évre jobb lesz,én is egy középszerű játékosnak tartom.Ideális cépont Secconak:P
  • karajjj
    #7227
    hát, én a helyében az Ajaxot választottam volna, de hát ő tudja...
  • zaki
    #7226
    kik ezek nóném b kategóriás pléják, rudolfot kezdőbe vették :PPP
  • 5w0rdf15h
    #7225
    padozni (ha egyáltalán odafér) jó pénzért

  • Fabio Capello
    #7224
    looool O.o
  • barcames
    #7223
    gyerekek Rudolf egy átlagos magyar focista Genovában nem lesz 4 évig.....
    kicsi nagy az arca neki is!!!!!!
    Varga Zoli is megmondta............
  • pinnacle
    #7222
    csak nem értem miért ide?

    Palacio, Sculli, Suazo, Palladino és most Rudolf?
  • LasDen #7221
    hát....csak játszon is....én se gondoltam, hogy ilyen jó, de van benne potenciál....örülök, ha a genoaba megy, csak akkor télleg rendszeresen játszon.....
  • zaki
    #7220
    wtf.

    ennyire nem jó szvsz, hogy ajax, meg genoa szintű csapatnál egyáltalán fel is merüljön a neve... ezek szerint mégis. nem nézek olasz focit, de ezentúl nézni fogom a meccseit, ha adják (és játszik persze :P)
  • pinnacle
    #7219
    Rudolf -> Genoa

    nso szerint.
  • Fabio Capello
    #7218
    Hernán Crespo

    Genoa - > Parma

    ár ismeretlen
  • hedonist
    #7217
    na megúszta a fradit ez a lényeg.