18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #9938
    amúgy meg ha idén a pool tavasszal magára talál,és suarez-carroll lőni fogja a gólokat,akkor rohadtul nagy biznicet csináltak torres elpasszolásával :) a jelenlegi torres kb a negyedét érte ennek az 50 misinek,persze nagy játékosnak tartom,de rajta nagyon látszik,hogyha nem megy a csapatnak,nem megy gerárdnak se,akkor ő is picit kula
  • LasDen #9937
    értem mit mondasz...:D
  • Balázs 17
    #9936
    Gallas és Ibra a futballkurva
  • Mor3llo
    #9935
    Abszolút nem értjük egymást, felesleges is beszélni erről így a továbbiakban.
  • LasDen #9934
    neki semmi köze mivan a 2 klub között...oda igazol, ahova akar....nem ő a futballkurva....
  • Mor3llo
    #9933
    Ezt írtam? Nem. Igazoljon máshova, vissza spanyolba, vagy máshova, tökmindegy, de az egyik legnagyobb riválist akarja erősíteni?!
    Pénzéhes futballkurva ő is, ez az igazság.
  • LasDen #9932
    attól hogy valakinek szurkol nem jelenti, hogy akkor csak ott játszhat....
  • Mor3llo
    #9931
    Torres ha jól tudom, gyerekkora óta 'pool fan. Erre kapja magát, és 1 nap alatt szembeköp mindenkit, és eligazol az egyik legnagyobb riválishoz.
    Gondolom Te sem örültél anno Figo Reálba való átigazolásának, esetleg nem fogadnád mosolyogva, ha Xavi vagy Messi két perc alatt fogná magát, és a Reálban kötne ki!
  • bakkerman
    #9930
    nah szal torres egy buzi,mert elhagyta a süllyedő tutajt egy yacht kedvéért? értem :DDD
  • limperatore
    #9929
    tommy te is felgyújtottad ibra mezt kint :D:D:D:
  • Effe88
    #9928
    ls feczesin,tisza tibi,njodo stb...???velük mi lesz??
  • paly90
    #9927
    *csatárok rangsorában
  • paly90
    #9926
    természetesen csak arról volt szó h Air Sándoron után ki milyen heloyet foglal el a rangsorában:D:D
    azzal ugyanis mindenki tisztában van h nincs még egy olyan csatár mint ő(olyan szar:D)
  • geo91
    #9925
    veszekedtek itt, közben mindannyian tudjátok, hogy AIR SÁNDOR nyomába senki sem ér
  • paly90
    #9924
    jó igaz, csak ha nem bánod akkor az általam szeretett csapatból említettem példát:D
  • WuFraZselic
    #9923
    meg még Drogba, Rooney, Eto'o, Tévez és még vagy 5 másik :D
  • paly90
    #9922
    Ibra is ilyen...
    Messi meg CR tényleg nem klasszikus 9es igazatok van:)
    egyetértek abban h Torres legnagyobb baja az h sérülékeny
  • Gaba94
    #9921
    Én Messit meg CR-t nem venném ide, egyik sem az a klasszikus 9-es.
    Torres egy komplett játékos: gyors, technikás, jól fejel, jól lő távolról, kapu előtt magabiztos. Nem sok olyan középcsatárt ismerek, akiknél ez mind elmondható. Egy baj van vele, sérülékeny.
  • WuFraZselic
    #9920
    de ők nem klasszikus csatárok szerintem

    amúgy ez hülyeség jelenleg, mert nem mind1 hogy az idei szezont nézzük, vagy úgy összességben :D
    elég csak pl Berbatovra gondolni, vagy Suarezre aki a holland bajnokságban hihetetlen nagy király volt. jelenleg még ők is jobbak, mint Torres :D
  • ROCKnROLLA
    #9919
    Abban még Torghelle sincs benne, akkor Torres hogy lehetne? :D
  • paly90
    #9918
    top 10ben simán benne van
    Messi, Ronaldo biztos jobb nála, más nagyon nem max jelenlegi formát tekintve
    de thetsége alapján top 3as szerintem
  • ForzaInter
    #9917
    legyen top100 azzal mindenki egyetért, hogy abba benne van:D
  • ROCKnROLLA
    #9916
    legalább :DDDDDDDDDDDD
  • WuFraZselic
    #9915
    na azért az meg erős túlzás :D
  • Gaba94
    #9914
    ebben nincs igazad
    top3. legalább.
  • WuFraZselic
    #9913
  • Oziris666
    #9912
    gondolom Ibra megérte az árát:D

    Miért ne lenne benne a 10top csatárba?!
    Akkor ki van benne szted? 9Messi meg 1Villa gondolom
  • ROCKnROLLA
    #9911
    Az azért komoly, h Andy Carroll 41 millió euróért ment a Poolba, a transfermarkt.de meg 2,5 millióra becsüli az értékét... :D
  • barcames
    #9910
    a világ 10 legjobb csatárai között nincsen!
    50 millát sehol nem ér meg...
    amikor jól játszik meccseket dönt el, de valamikor csak úgy van a pályán és mindig sérült.
  • karajjj
    #9909
    a poolnak jó biznisz volt, egyáltalán nem ér ennyit a jelenlegi teljesítményével
  • LasDen #9908
    végólis igaza van...:D
  • lee86
    #9907
    Ezt a mocskot:

    "It is the dream for every top class footballer to play at a top class club and now I can do that." - Chelsea TV

    Szégyen ilyet nyilatkozni szerintem. Igazán cifrázhatta volna a dolgot, legalább a látszat kedvéért, hogy mittomén nagyon nehéz döntés volt ez számomra, hálás vagyok a szurkolóknak, de karrierem jelenlegi fázisában ezt a döntést meg kellett hoznom bla bla bla, de nem... jól hátba is szúrja a volt csapatát. Nem semmi.
  • hedonist
    #9906
    5 és fél évre írt alá £ 170-180 ezer körül fog keresni

    ára: £50 m

  • chelseafan
    #9905


  • hedonist
    #9904
    végül azt is elutasították..
  • hedonist
    #9903
    azt rögtön elutasították Wiganben, viszont Harry megint húzott egyet és elvileg sikerült megszereznie Adamet végül a Blackpoolból.
  • karajjj
    #9902
    skyports szerint Torrest és David Luizt is vitte a Chelsea
  • karajjj
    #9901
    10 millió £
  • karajjj
    #9900
    höhö, N'Zogbiát venni vissza a NU
  • hedonist
    #9899
    Giovani Dos Santos

    Tottenham -> Racing Santander on loan