18069
11516154541516784228.jpg
  • ROCKnROLLA
    #9978
    Cristiano? pedig egész ügyes volt... :D:D:D
  • LasDen #9977
    Ronaldo ma visszavonul(t)....
  • geo91
    #9976
    lehet
  • LasDen #9975
    megvan a következő csapat fm-be mi??? :D
  • bakkerman
    #9974
    aztabüdösrohadtgecifaszom
  • geo91
    #9973
    köszi! közben amúgy már meglestem a wiki oldalán. hát mindenesetre nem semmi. :D még ha premijer liga is.
  • zaki
    #9972
    klikk :D
  • geo91
    #9971
    te jó ég ez melyik szovjet utódállam csapata? :DDDD
  • zaki
    #9970
    Roberto Carlos -> Anzsi Mahacskala 2 évre
  • bakkerman
    #9969
    jöhet nyiregyre nyártól,ha megvan a feljutás,kovács feri összehozza rá a casht
  • LasDen #9968
    Steve McClaren
    Wolfsburg--->>Free agent....
  • zaki
    #9967
    Ja, Lanúsba 2 évre
  • Rockynhooo
    #9966
    Camoranesi elment Argentínába?
  • bakkerman
    #9965
    yeah
  • hedonist
    #9964
    Ki mondta,h ki voltam akadva? én csak az okokat taglalgattam,h mitől mentek fel így az átigazolási árak, de a véleményem nem változott, egy Lescottért kiadni £22m, az szánalom, de ha csak így tudnak középszarokat venni hát istenem, de a világ egyik legjobb csatáráért nem lehet sajnálni kicsit több, mint kétszer annyit, mint Yaya Touréért pl...
  • zaki
    #9963
    fail

    ezt nem tudom miért ide írtam, való világ topicba szántam, sry xD
  • zaki
    #9962
    na ez most jó lesz, igazmondó hinta rulz
  • WuFraZselic
    #9961
    ú baszki, ezt most olvastam facebookon, azt hiszem ez volt a nap csúcspontja :ASDASD

    "de ő (Torresre utal a kedves kommentáló - a szerk) a chelsea-ben nem játszhat csak majd augusztusban! a pl-ben van egy szabályzat...aki egy bajnokságban egy csapatban indult,az ugyanabban a bajnokságban más csapatban nem játszhat csak a következő idényben.
    ezért igazolnak sokszor év közbe külföldről... keress utána"
  • Murder3
    #9960
    no a végén kiderül a németek jobban tudták?:D
    érdekes üzletpolitika:D
  • WuFraZselic
    #9959
    "A Liverpool FC megpályázza Az átigazolási időszak legnagyobb balfasza díjat: 35 millió fontban állapodnak meg a Newcastle Uniteddel Andy Carrollról, akit a transfermarkt.de 2,5 millió euróra taksál. 35 millióból az egész Blackburn Roverst meg lehetett volna venni. Egyébként állítólag egy helikopteres fuvar is benne van az összegben."

    :DASDASD
  • karajjj
    #9958
    az még a Chelsea lánykorában volt
  • zaki
    #9957
    +kezman
  • karajjj
    #9956
    legutóbb pont te voltál kiakadva a túl magas árakon, most meg, hogy a Chelsea is költekezik, egyből elfogadható?
  • hedonist
    #9955
    Sheva sajnos tényleg nem jött be, de ez Abramovich nagy álma volt,h őt megszerezze. Aki a Serie A-ban király nem biztos,h a PL-ben elég, de inkább más, fordítva is igaz lehet. Torres angliában már nem keveset bizányított, de igazából teljesen mind1 ki mit gondol, meglátjuk, de nem hiszem, h sokat tévedek, ha azt mondom,h nincs túl sok pénz azért,h megszerezze egy olyan csapat, akinek van erre lehetősége.. Cristiano Ronaldo sem volt zsákbamacska.. tudták a Madridnál, ha meglehet venni, meg veszik, amennyiért eladja a MU, teljesen mind1 mi az ár.
  • karajjj
    #9954
  • LasDen #9953
    viszik szibériába....
  • Balázs 17
    #9952
    nyáron eladják...:D
  • LasDen #9951
    Torres story
  • karajjj
    #9950
    nem tudom, hogy mióta vagyok többesszámban, de pl emlékezzünk csak Sevcsenkóra, jó persze ő idősebb volt, de szintén nem egy szar csatár, de semmi maradandót nem villantott kék mezben
  • hedonist
    #9949
    Hát pont ez a hozzáállás vezet oda, h El Hadji Diouf végigkurválkodott már kitudja hány csapatot és a VB-n a franciák elleni teljesítményéből él évek óta... ki milyen formában van... ha így állnának hozzá nálunk, akkor Lampard lehet már nem itt lenne, mert jóideje nincs jó formában... 1. Az,h miért nem megy neki a válogatottban elég egyértelmű, a támadójáték egyáltalán nem épült rá, de ebbe inkább ne menjünk bele higgy, amit akarsz, fogtok még nézni miket csinal szeplőske a kékeknél...
  • karajjj
    #9948
    nekem nem lehet véleményem? tudtommal ez egy fórum, nem kell ítélkezned felettem, de ennyi erővel én meg beszarok rajtad, mert ha a mai ebédemet írnám le, abba is belekötnél...

    egyébként az, aki végiglébecolt úgy egy vb-t, hogy végül a nyakába akasztották az aranyat, majd alig csinált valamit az elmúlt fél évben, csak ült a babérjain, meg a kórházban, az közel sem ér ennyi pénzt szerintem
  • hedonist
    #9947
    ezzel az erővel magamat is beírom,h most igazoltam egy Blsz.I-es csapathoz:D
  • Grenzjager
    #9946
    keményen megtöröm az angol-ügy vitamenetét egy hatalmas offal? :)))

    Pogacsics Krisztián ZTE -> FC Bihor Nagyvárad
  • hedonist
    #9945
    beszarok rajtad, megint okoskodsz:D annyira nem érted az egészet
  • Voyager5
    #9944
    Ebben jónagyot tévedsz, mert igenis munka a futball, és a klub a munkáltató.
    A munkavállalónak meg joga van eldönteni, hogy hol akar "dolgozni".
    Ebből azthiszem volt is balhé az EU-ban, hogy a klubok ide-oda adogatták a játékosokat, és nembiztos, hogy az a játékos akaratát tükrözte..
  • Tyler1
    #9943
    hogy a fuckba ne lenne köze? a futball nem munka, a csapat nem munkahely, ez életforma, atmoszféra, tradíció. kötelessége minden játékosnak lojálisnak lennie a csapatához, amíg ugyanez fordítva is fenn áll, Torres pedig sokat köszönhet a Poolnak, és ez egy kurva nagy szembeköpése a szurkolóknak, akik éveken keresztül kiálltak mellette jóban rosszban.

    mellesleg a Pool is kurva nagy hibás, mert ezt nem engedhette volna meg, náluk pedig aztán az ilyet nem nagyon tolerálják( elég megnézni mi volt a Rooney-saga idején, pedig ő maradt nálunk), ez Angliában nagyobb vétek, mint szájba kulázni az anyakirálynőt.
  • lippet
    #9942
    Anelka?
  • Effe88
    #9941
    +1 én is ezen a véleményen vagyok mint már korábban leírtam
  • bakkerman
    #9940
    az is igaz,bár nem láttam még élőben játszani,annyit hallottam róla,hogy már volt nagy válogatott,meg 11 gólt szórt idén a PL-ben
  • szucsy89
    #9939
    Caroll is negyedét éri, azt is tedd hozzá, ráadásul most sérült is...