18069
11516154541516784228.jpg
  • Tyler1
    #10298
    az már a Kassai :)
  • Solt
    #10297
    A magyar foci drukkerek szemében az lehetett volna... szerintem... nagyon régóta vártunk egy ilyen játékosra...
  • Voyager5
    #10296
    "leendő félisten"

    :))
  • Solt
    #10295
    Szép volt fiam! Megmutattad a következő generációnak, hogy lehet egy leendő félistenből egy közutálatnak örvendő futball kurvát csinálni pár nap alatt...

    Szerencséd, hogy mostanában nem lesz válogatott meccs, garantálnám, hogy sírva jönnél le a pályáról. Őszre talán elmúlik a dühöm...
  • Kaplan
    #10294
    Ebben a mezben jó néhány kilométer távolságból ki lehet majd lőni. :)
  • Effe88
    #10293
  • bakkerman
    #10292
    nem,de nagy ásznak indult,és egy malagában azért ficánkolna,vagy egy anzsiban
  • Effe88
    #10291
    hát azért nem egy deschamps a gyerek:D:D
  • bakkerman
    #10290
    A Malaga tárgyal a Lyonnal Toulalan leigazolása ügyében!! Azért ez nem semmi hír,a csávót pár éve még a fél világ vitte volna
  • bakkerman
    #10289
    igen igen,bocsika
  • geo91
    #10288
    jenkinson 19 éves és kerek egy milla volt, ennyi volt a nevelési költsége
    te chamberlainről beszélsz: link
  • ROCKnROLLA
    #10287
    Te miről beszélsz? 1,125 millió ojró volt.
  • Darthmushroom
    #10286
    Cabaye
    lille->newcastle
  • bakkerman
    #10285
    de ez melyik csapat ahova ment?
  • kretyás
    #10284
  • bakkerman
    #10283
    nem sűrűn adnak 12 misit (fontban ráadásul) egy 17 éves kisfiúért,kiváncsi leszek mit alkot!
  • arsnl
    #10282
    még nem láttam itt
    Carl Jenkinson
    Charlton A. -> Arsenal
  • bakkerman
    #10281
    na sok sikert neki,amit idén véghezvitt a B-vel az nem kutya!
  • Effe88
    #10280
    vótmá
    #10218
  • [HUN]FaTaL
    #10279
    Diginél már nem fog elférni annyi mindent vettek. Szerintem a sport1-2 el fogja adni a hollandot és megveszik az oroszt.
  • Monoton
    #10278
    Luis Enrique
  • WuFraZselic
    #10277
    Montella
    AS Roma > Catania

    Luis Enrique pedig már Romában van, mindjárt ez is hivatalos

    Luis Enrique
    Barca B > Roma
  • bakkerman
    #10276
    majd megveszi a digi,és el lehet majd újságolni digiéknél,hogy nesztek faszok,minden 10. ember látja csak balázst...
  • Effe88
    #10275
    :D:D
    nem nézte a kutya se mi???:D:D
  • karajjj
    #10274
    orosz bajnokság már nincs a sportklubon idén, nem vettek jogokat
  • paly90
    #10273
    Jordan Henderson
    Sunderland-->Liverpool
    forrás

    Vincent Enyeama
    Hapoel Tel Aviv-->Lille
    forrás
  • hedonist
    #10272
    Ez nem igaz,h csak levezetni mennek, pl: Mbark Boussoufa, a Belga bajnokság egyik legjobbja volt 26 évesen igazolt oda, Jucilei brazil válogatott 23 éves, Tardelli 26, és állítolag megy Aimar is, ott van Carlos Balázsnak azért lesz kitől kapnia a lasztit, mégha csak levezet is...
  • Monoton
    #10271
    Aha, akkor ezt most így befejeztétek ebben a topikban, ugye?
  • LasDen #10270
    megy a vidibe....:D de most lesz még 30 úgyhogy van benne pár év...szerintem nagyon jó játékos...legalábbis régen az volt...
  • Rockynhooo
    #10269
    Vicente otthagyta a Valenciat? vége vagy megy más csapatba?
  • [HUN]FaTaL
    #10268
    21 Eredivisie
    8 KNVB kupa

    Ajaxnak 30 Eredvisie és 18 KNVB kupa
  • IXEMGabeo
    #10267
    1978-as UEFA kupát kihagytam
  • [HUN]FaTaL
    #10266
    Nem is néztem. :DDDDDDDD
  • IXEMGabeo
    #10265
    Gádzsiiiiiiii xDDDDDD
  • [HUN]FaTaL
    #10264
    Dzsudzsák aláírt a Macskajajhoz.

    Link

    A magyar futballista szerződtetését a csapat vezetőedzője, Gadzsi Gadzsijev jelentette be.
  • szucsy89
    #10263
    Én is ezt magyarázom :D A Milan elleni meccseket láttam is, szép focit játszottak akkor, ott ők érdemeltek volna továbbjutást egyébként!
  • IXEMGabeo
    #10262
    PSV, csakhogy tisztában legyünk melyik csapatról beszélünk 1988-as BEK győztes Holland klub. ez a Holland klub sok nagyon tehetséges későbbi sztárt nevelt ki pl az előbb említett Ronaldot, Phillip Cocu és Van Nistelrooy is mintha innen indult volna. ez a Holland klub 2005-ben majdnem bejutott a BL döntőbe a Gomes, Alex, Van Bommel, Cocu, Park Ji Sung, Lee, Simmons féle csapat kiverték az Arsenalt is csoda mód és a Milan is az utolsó percben lőtt egy idegenbeli gólt azzal dőlt el az egész. ezenkivül még az Ajax után elvileg ők nyerték a legtöbb bajnokságot most pontos adatot nem tudok, szóval nem mondanám rossz csapatnak összességében:)
  • IXEMGabeo
    #10261
    én pl azért még nem fogom nézni az orosz bajnokságot csak, mert odaigazolt Dzsudzsák. Huszti is elment a Zenitbe azóta se követem, mi van vele elvan degeszre keresi magát és padozik akár egy Dick Advocaatnál, akár egy Spallettinél.

    Én nem ítélem el Dzsudzsákot, oda igazol ahova akar nem érdekel. Válogatottbeli teljesítménye jobban izgat, ha rendszeresen játszani fog (nyilván, ha ennyi pénzért leigazolja a Mahacskala játszani is fog), akkor jó. Itt sokan azt sajnálhatják maximum, hogy esetleg egy Juventusban, egy Lille-ben, egy Valenciában láthattuk volna, dehát mind1, ezért kéne több játékos, aki nálunk kiemelkedő nem egyre kell építeni, hogy aztán vérig szidhassuk, ha nem úgy cselekszik, ahogy "mi" akarnánk.
  • szucsy89
    #10260
    "1: PSV hol volt szem előtt mielőtt Balázs odaigazolt volna? Sehol"

    Én csak arra reagáltam, amit leírtál. :)

    Tény, ez nem most fog kiderülni, de szerintem akkor is rossz döntést hozott.
  • pinnacle
    #10259
    1: Gondoltam, hogy nem a Ronaldo jelezte korszakot kell most néznem a PSV-t vizsgálva. Ha a múltat nézzük, akkor bocsánat és igazatok van!!! BALÁZS egy igazi MEGHATÁROZÓ csapatot hagytál ott :( Hiszen ott játszott Ronaldo is, mekkora hülye vagy Balázs...

    3. Klub/manager/játékos a sorrend, de ezt tudtuk eddig is.
    4. Akkor egyel, kettővel... x ezer emberrel kevesebb nézi az orosz ligát, na bumm. Nem hiszem, hogy számít nekik.

    Ha bejön a kaland úgyis mindenki azt mondja, h. ő megmondta fasza lesz Dagesztánba baszni a rezet, ha meg nem, akkor meg lehet verni a mellet, hogy én megmondtam.

    majd olyan 2 év múlva kiderül.