18069
11516154541516784228.jpg
  • Solt
    #10338
    De nem is az, hogy egyszerű legyen mint egy faék.
  • Effe88
    #10337
    jó kis mutatói vannak
    120 lorient meccsén 56 gól 19 assist
    nem rossz
  • karajjj
    #10336
    szólt már érte korában is
  • Tyler1
    #10335
    már szóltak párszor, hogy legyen vége, modinak meg nem udvariaskodás a dolga, jöhetett volna elakadásjelzőkkel is.
  • Solt
    #10334
    "Srácok, légyszíves tárgyaljátok tovább máshol a Balázs témát..."

    Ennyi kellett volna, és az ember szó nélkül befejezi, mivel jogos.
  • LasDen #10333
    de igaza van....nekem már kurvára bassza a szemem ez a sok szar....
  • Solt
    #10332
    Az ilyen stílusú beszólás csak olaj a tűzre.
  • Monoton
    #10331
    Dzsudzsák hisztit be lehet fejezni, nyissatok Sajátban egy "utálom" topikot ott lehet folytatni.
  • Solt
    #10330
    Én igen... meg te is, meg még sokan mások. A napi pár ezer forintomat szívesen cserélném napi 3 millióra, ez tény! Viszont, ha napi 1 milliót keresek, akkor a napi 3 millió nem létszükséglet, így előtérbe helyezem azt, hogy én mit szeretnék, és az alapján döntök! A pénz pont arra jó, hogy az ember megvalósíthassa az álmait... ha napi 1 milliót keresel, akkor már megteheted, hogy nem csinálsz hülyét, és kurvát magadból... :)
  • Solt
    #10329
    Na persze... most a PSV-ben nem akart senki érte adni 1x milliót, majd a mahalacskában fognak érte még többet... álmodj királylány! :)
  • bakkerman
    #10328
    az bizony!
  • Darthmushroom
    #10327
    most már hivatalos h Jones is 5évre aláírt a MU-ba
  • Darthmushroom
    #10326
    kíváncsi vagyok mire megy a psg-be horau-val. lorientbe idén is meg tavaly is jól termelt.
  • Gaba94
    #10325
    Kevin Gameiro
    Lorient --> PSG


    Óriási fogás!
  • ForzaInter
    #10324
    ennyi pénzért szerintem mindenki szívesen csinálna magából balfaszt:D:D
  • karajjj
    #10323
    befejeznétek már?
  • hedonist
    #10322
    oké köszi szépen bzikáim:D
  • limperatore
    #10321
  • zaki
    #10320
    lool
  • bakkerman
    #10319
  • hedonist
    #10318
    jó közben rájöttem:D
  • szucsy89
    #10317
    Nem ismerte :D
  • hedonist
    #10316
    HEHE:D

    Durva, h ismerte!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #10315
  • hedonist
    #10314
    Spanyolországba akar
  • Balázs 17
    #10313
    szerintem PSV túl sokat kért érte

    most két lehetősége volt:
    egy meggyengült PSV és a kinőtt holland liga vagy ez

    teleszedi magát pénzel és eligazol valami német v olasz ligába:)

    hajrá!
  • hedonist
    #10312
    Ez nagyon nagy túlzás!

    Szerintem innen el fog tudni igazolni, egy jó topligás csapathoz, ha összejönnek a dolgok, most kap még pár top csapattársat, meg fogják nyerni a bajnokságot, de min. első 3-ban lesznek, és BL!
  • Voyager5
    #10311
    Egy ideig még elrugóznak rajta az emberek, aztán ha rájönnek, hogy Balázska sehol sem váltotta volna meg a világot, akkor szépen elcsendesedik mindenki. :)
  • Effe88
    #10310
  • Solt
    #10309
    Ha az a magyar mentalitás, hogy számon kérik valakin a korábbi szavait, illetve elítélik, ha valaki a pénz kurvája lesz, akkor azt kell mondanom, hogy mélységesen büszke vagyok a magyar mentalitásra.

    Zsuzsi egy balfaszt csinált magából, csodának kell történnie, hogy ebből jól kijöjjön.
  • Tyler1
    #10308
    gyönyörű ez a magyar mentalitás, és ez az Aranycsapat óta semmit nem változott. nem csodálkoznék, ha Dzsudzsi sem jönne vissza egyhamar ebbe az országba. mert minek?

    álszentkedik itt mindenki, mintha nem tudnátok, hogy a fociban minden a pénzről szól, MINDEN!!! kicsit nézzetek már körbe.
  • Solt
    #10307
    Egyre inkább érik bennem, hogy csatlakozni fogok azokhoz akik kifütyülik. A sírva lejövetel alatt azt értettem, hogy kap majd a kis érzékeny lelke... nem dobálásra, vagy valami terror akcióra gondoltam! :))
  • [HUN]FaTaL
    #10306
    "Szerencséd, hogy mostanában nem lesz válogatott meccs, garantálnám, hogy sírva jönnél le a pályáról. Őszre talán elmúlik a dühöm..."

    Erre.
  • Solt
    #10305
    Hogy mi? Most egy kicsit elkeveredtem... mire példálózol azzal a hozzászólással? Nem vágom... :)
  • [HUN]FaTaL
    #10304
    #10295 pl. De nem feltétlen erre a topicra gondoltam. A megdobálást pedig ne szó szerint értsd. :)
  • Effe88
    #10303
    ???ki akarja megdobálni a válogatott meccsen???:D:D:D:D
    szerintem senki
  • [HUN]FaTaL
    #10302
    Akkor 9 éve, mindegy, az sem tegnap volt.

    #10301: Ez így van. De lehet, hogy tud a klub hosszútávú terveiről, amiről mi nem. Minden ki fog derülni, de kár megdobálni a válogatott meccseken, mert értelmetlen.
  • Effe88
    #10301
    jó persze az ő döntése nyílván de akkor legalább olyanokat nem kellett volna nyilatkoznia korábban hogy neki nem a pénz számít hogy hiába keresnék meg pl törökből akkor se menne oda...:D:D:D
    hát látjuk mi lett a vége
    a pénz nagy úr(sajnos)
  • banok
    #10300
    A 2002-es UEFA-kupa döntőt a Feyenoors nyerte.
  • [HUN]FaTaL
    #10299
    Én sem örülök, hogy ide igazol de mielőtt ki akarjátok szorítani a válogatottból, azért hagy jegyezzem meg, hogy senki nem tudja mi lesz evvel a klubbal. Az elmúlt években azért volt 1-2 keleti meglepetéscsapat az európai kupaporondon.

    A Zenit UEFA kupát nyert, a CSZKA Moszkva szintén. Holland klub 15 éve nem nyert semmit, szóval semmiképpen nem mondanám, hogy gyengébb az orosz bajnokság.

    Persze a közeg az más..

    De ez még mindig az ő döntése a saját karrierjéről és nem a miénk.

    És nem gondolnám, hogy a gyerekek emiatt ne kezdenének el focizni. Rengetegen fociztak a 90-es években is pedig akkor aztán végképp nem volt még idegenlégiósunk sem nagyon, nemhogy élklubban játsszó világsztár.