18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #10258
    ASD:AS:DSASADAS:ASDSASDS_S:DSAD_
  • Solt
    #10257
    Gondolom Linduska szemében is megjelentek a dollár jelek két térdelés közt...
  • Gabe18
    #10256
    A PSV egy jó nevű európai csapat. Ez a Macskahalál ez mi?
    A PSV-ből az elmúlt évek alapján reális esélye lett volna egy angol-olasz-spanyol-német középcsapatba szerződnie. Sőt németben a Bayern-en kívül talán bárhova. Nem, nem a Real Madridba, vagy a Liverpool-ba, mint sokan kitalálták, mert az nem volt reális. De egy középcsapatba. Ahonnan mondjuk 2-3 év múlva (27 évesen) még ugorhatott volna egy szinttel feljebb, ha minden jól összejön.
    Most mit ért el? Vegetál a ruszkiknál éveket, és ha szerencséje van, akkor még majd onnan elmegy egy európai középcsapatba valamikor évek múlva. De ahhoz már az kell hogy minden összejöjjön, és ez a Mahácskalács úgy szerepeljen hogy azért az europai futballtérképen rajta legyen (nem úgy mint eddig).
    A pénzkérdéshez meg annyit, hogy aki 3 évet lehúz egy PSV-ben annak már nem hiszem hogy az életben még anyagi gondjai lennének. És ha marad a PSV-ben, vagy megy egy "normális" klubhoz, gondolom ott se magyar átlagbért kapott volna.
    Szvsz szépen telemagyarázta a jóságos managere a fejét, ő meg szépen kaszál a ruszkiktól. Ez volt a lényeg. Csak az fura, hogy tényleg SENKI nem volt aki szólt volna neki hogy "te figyelj már, most teszed tönkre a karriered?"...
  • [HUN]FaTaL
    #10255
    Arshavin alig játszik az Arsenalban, Zhirkov is csalódás a chelseanek. Nagyon jó nekik :)) És ők nem egy ilyen nevenincs klubból igazoltak.

    Nem a klub dönti el, hogy kinek adja el (nyílván a klub is, de ha Balázs nem írja alá akkor nem írja alá). Továbbá nem értem, hogy miért kell már most igazolni valahova, még rengeteg idő van, befuthatott volna még ajánlat.

    Orosz bajnokságot meg nézzen a sportklub nevű szarrakással meg németh kornéllal aki akar.
  • pinnacle
    #10254
    A PSV magyar néző szemével nem volt előtérben én erre gondoltam.

    A többire meg várom az ellenérvet :)
  • bakkerman
    #10253
    nekem se magával az orosz bajnoksággal van bajom,hanem azzal,hogy egy orosz kiscsapatba ment...esküszöm ha egy Zenitbe,CSZKA-ba,de akár egy Spartak-ba is ment volna,egy szavam nem lenne,mert PATINÁS,NAGY csapatok,nem egy újgazdag maffiózó új kedvtelése...
  • Effe88
    #10252
    jaja ne is mond
    kegyetlen:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #10251
    A PSV egy nagymultú klub, nyert BEKet és nyugat-európában a holland bajnokságot jobban figyelik, mint az oroszt még akkoris ha gyengébb. Szerintem senkinek semmi baja nem lenne, ha egy CSZKAba vagy Zenitbe ment volna, nem ebbe a nevenincs Macskajajba ahova levezetni igazolnak az emberek nem 24 évesen.
  • szucsy89
    #10250
    Egyik érvelésed sem helyes, a lenti példa meg egyenesen vicc.

    1. A PSV nem volt szem előtt? Te akkor nem ismered a csapatot, vagy nem követed a focit... Európa (és a BL) egyik meghatározó csapata, igaz, pár éve visszább estek, de az EL így is mindig adott volt minimum. Az Anzsi meg nem is biztos, hogy tud indulni Európai kupasorozatban... az Anzsi a klubrangsorban a Siófok után van.

    2. Ez igaz lehet, de ahoz nagyon nagyon jól kell játszania, ami egyáltalán nem biztos hogy megvalósul, ráadásul pl. Arshavinnak kellett egy EB a kiugráshoz, szvsz csak a Zenitben nyújtott teljesítménye után nem igazolta le volna az Arsenal...

    3. Nem maradhatott, oké. 9 nap telt el az átigazolási időszakból, augusztus 31.-ig nem igaz, hogy nem kereste volna meg akár egy angol/olasz/spanyol/német középcsapat! Ezt nekem senki ne magyarázza be, ha nem is Dzsudzsák döntött, akkor bizony ezt a managere baszta el de nagyon.

    4. Míg én leültem pár holland bajnokit megnézni, ezek után én nem kérek az orosz bajnokságból és Dzsudzsákból sem. De szerintem nem vagyok egyedül ezzel.
  • pinnacle
    #10249
    Értsük már meg, hogy jó játékos Balázs, magyar szinten a legjobb szvsz, de ez nem jelenti azt, hogy 30 évesen majd milliárdokért hívják az üzbég ligába levezetni. Nem világsztár, nem brazil stb.

    Ahogy olvastam ez neki egy " milliós ugródeszka "
  • pinnacle
    #10248
    1: PSV hol volt szem előtt mielőtt Balázs odaigazolt volna? Sehol :) Majd az Anzsi is szem előtt lesz. Nem szurkolói, hanem szakmai szemmel meg, ahogy olvasom szem előtt van az orosz liga, talán jobban mint a holland már.
    2: ha jól játszik és kiemelkedik az orosz ligából is, akkor nem hiszem h. probléma lesz a nyugatra igazolása (lásd.: Krasic, Arshavin, Zenit további focistái )
    3: De nem maradhatott, ezt miért nem lehet megérteni? A PSV ELADTA!!! az, hogy kinek az más kérdés, de PSV-nek pénz kellett és az Anzsi megadta.
    4: na, ha ennyire futballszerető emberek vannak, akkor fogja és leül orosz bajnokit nézni és szurkolni az orosz csapatnak. ha csak azon múlik, hol játszik a kedvenc.

    emberileg szar lett... értem... tegyük fel, ha az ismerősöd nem a SHELL-hez megy ki nyugatra dolgozni, hanem mondjuk a Gazpromhoz oroszba, akkor ő is egy senki, mert ki fogja észrevenni milyen jól dolgozik oroszba és mekkora szemét h. az 5x fizetésért ( amiből él, élni fog, stb. ) elmegy keletre.
    Tudom sarkított példa, de láss már a dolgok mögé és ne csak azt nézd, hogy nehezebb lesz a sport1-et nézned, mert ott van épp orosz bajnokság-
  • Rockynhooo
    #10247
    Mehetett volna sokkal de jobb csapatba. 30évesen is ráért volna nagy pénzekért játszani ha olyan karriert fut be.
  • hedonist
    #10246
    Így van, érthető, de ilyenkor kell egy kicsit szenzitívebben foglalkozni a dologgak, több aspektusa is van ennek, és nem biztos, h rosszul döntött, bár mondom én is boldogabb lennék, ha a mi kis egyetlen Balázsunkon egy spanyol/angol klub meze feszülne.
  • Solt
    #10245
    Így reagálnak az emberek, ha az álmukat összetörik. Valahol érthető... egy ilyen sportolónak ezzel is számolnia kell...
  • atomkrumpli
    #10244
    "De emberileg számomra egy senki lett" - mikor meg akarták lincselni az arany csapat tagjait akkor is ezt gondolták a jóemberek, gáz hogy a mentalitás fél évszázad alatt lófaszt se változott, ha nem azt csinálod amit mi szeretnénk véged... nc

    Már várom mikor alakulnak meg a fészbukkon ezek a csoportok
    - Baxuk ki Balázst a válogatottból
    - Atomot Nyírlugosra
  • bakkerman
    #10243
    1. melyik van jobban szem előtt,egy Hamburg,vagy egy Anzsi Mahacskala?
    2. ha hozza a jó teljesítményt,melyikből tud nagyobb csapatba igazolni? egy nyugati csapatból,vagy egy orosz csapatból?
    3. jövőre ha maradt volna a PSV-ben,csapatta volna az EL-ben,ahol még mindig szem előtt van,és talán egy komolyabb német/francia/angol csapat elvitte volna
    4. nagyon sok magyar futballszerető ember csak MIATTA ült le megnézni a PSV meccseit(én is),és szurkolt a holland csapatnak!

    mind1,nekem közöm nincs hozzá,sok sikert neki,ősszel visszatérhetünk a dologra,amikor kiderül hanyadik helyen végez(hanyadik helyet veszi meg a tulaj) az Anzsi. Kívánom neki,hogy minimum EL-be jusson ki. De emberileg számomra egy senki lett
  • hedonist
    #10242
    oh:D

    Ment volna a Spursbe..
  • Gabe18
    #10241
    M.Klose
    Bayern München->Lazio

    Sok sikert neki. Kicsit szomorú, de azért jobb ez így...
  • IXEMGabeo
    #10240
    erről a képről márcsak a kaukázusi kefír hiányzik:D:D:D
  • Tyler1
    #10239
    bréking: Dzsudzsák boldogan pózol új csapata színeiben Zimánnyal
  • hedonist
    #10238
    Én még nem mondok semmit, nyílván én sem így képzeltem el, de jól is elsülhet, akár 1-2 éven belül még jobban felfigyel rá európa egy jó BL szereplés esetén, de szarul is elsülhet.. és osztom Solt véleményét, jól leírta azt az érzést, ahogy Balázsról gondolkodtunk sokan.

    Aztán várjuk mit nyilatkozik.
  • pinnacle
    #10237
    nem azt mondom h. a klub dönti el. Bár erősen van szerintem beleszólása. MENEDZSER a kulcsszó. Ha csak 5%-ot kap, már mindent megtesz h. úgy legyen ahogy akarja. Nem hiszem el, hogy ennyi hülye focista van, ahányan elkúrták a karrierjüket több pénzért, több luvnyáért, több kocsiért.
  • LasDen #10236
    nem, de a klub nem kényszerítheti a játékost hogy ehhez vagy ahhoz a klubhoz írjon alá....a játékos döntése hova megy....ne akard már aszondani, hogy klubok döntik el ki hova megy :D
  • pinnacle
    #10235
    heh, hallottál te az elmúlt évekből olyat, h. jaj én nem akarok és nem irok oda alá? Őszintén? :D
  • Solt
    #10234
    Ámen... legyen így! :)
  • LasDen #10233
    de a szerződést ő írja alá...és ha nem akarja, akkor nem írja....
  • pinnacle
    #10232
    Egyetértek mindenben.

    Lutri, de épp ezért jól is elsülhet. Remélem pozitívan jön ki a keleti kalandból.

    Fm-be kezdek is lassan egy Anzsit :D
  • Solt
    #10231
    Nem kell ahhoz rálátás, hogy valaki példakép, vagy a remény megtestesítője legyen. Bőven elég volt annyi, amennyit láthattunk a dologból... az sem lett volna tragédia, ha marad a PSV-ben...

    Nyilván ott a klub érdek is, sokat köszönhet nekik, de azért ez így elég szélsőséges lépés...

    Nyilván én is drukkolok neki továbbra is, de ettől még jelen pillanatban ez az átigazolás elég nagy lutri, ami elég szarul is elsülhet. Felesleges kockázat...
  • pinnacle
    #10230
    de itt jön a képbe, hogy elsőnek a klub dönt.
  • pinnacle
    #10229
    Más lehetőségeket véleményezem picit:

    HSV: egy olyan bajnokságba ne igazoljon, ahol egyik évben bajnok lehet a másik évben meg hello 12-14. hely, esetleg kiesés.

    Anglia nem játszott soha szerintem.
    Spanyol: Barca-Real nem játszik, utána hova? Villareal, Valencia, Sevilla? Harcoljon a dobogóért és az esetleges BL indulásért? De ez a 3 klubból max Villareal, mert a másik két klubnál van opció baloldalra.
    Olasz: Szerintem kemény lenne neki és onnan se volt rendes érdeklődő. Juve max., de látjuk inkább vesznek Amaurikat meg Martinezeket...
    Francia: Lille talán, de már nem ajánlottak érte pénzt. Idén BL, de tudjuk, hogy Hazard, Gervinho elmegy úgyis, szal jövőre megint középcsapat. Szakmailag egyik se lenne akkora előrelépés. SZERINTEM!
  • LasDen #10228
    engem nem nagyon érdekel hova megy, de szerintem simán várhatott volna még....még el se kezdődött az átigazolási szezon szóval simán várhatott volna...:D
  • pinnacle
    #10227
    Na igen... ez a legszebb az egészbe. Egy olyan dologba kapaszkodnak milliók, amire a legkisebb rálátásuk sincs. Szép dolog ez a saját döntése van egy játékosnak, de mint tudjuk ott a klub és a menedzsment és a nemtudom még ki.
    Ténylegesen nem tudunk AJÁNLATRÓL más klubbtól, esetleg egy HSV. Az, hogy érdeklődnek Te is tudod, h. szart se ér.

    Én nem állok negatívan hozzá, mert ahogy kinéz a jövő az orosz bajnokság egyre jobban jön fel és ha most virít az Anzsiba, akkor akármi lehet még. Ugródeszka.
  • Solt
    #10226
    De legalábbis az új Détárink... ez van, így jártunk...
  • karajjj
    #10225
    az a baj, hogy sokan hittek benne, hogy ő lesz az új Puskásunk
  • Solt
    #10224
    Áruló! :D
  • LasDen #10223
    nézte a halál...:D
  • Solt
    #10222
    Balázs valamilyen szinten jelenleg maga a magyar futball. Milliók álma volt, hogy valami nagyobb csapatban szerepeljen legalább olyan jól, mint a PSV-ben... azonosultunk vele, miatta néztük a bűn rossz Holland bajnokságot, stb... most sokan úgy érezzük, hogy "elárult" minket.

    Nyilván az ő dolga, hogy hova igazol és nem is lenne ebből semmi extra hír, ha lenne még 10 ilyen játékosunk... de csak egy ilyen van, így benne van/volt minden reményünk...
  • pinnacle
    #10221
    azt mondom, hogy hatásvadász dolog ez a 7. leggazdagabb orosz klub.

    ezzel is bőven üti a legtöbb nyugati klubbot, anyagi szinten.
    Szal ezzel dobálozni necces :D

    1 év múlva úgyis kiderül, hogy megérte-e vagy sem.
  • Effe88
    #10220
    igen csak 7.
    én nem temetem nekem aztán édes mindegy hova igazol nem lesz olcsóbb a kenyér....de azért azt be kell látni hogy ez az anzsi egy szar:)
  • pinnacle
    #10219
    csak 7.? :D anyagiak terén ? :D

    Dzsu éves fizujából NB1es csapatok müködnek :D

    ne csináljuk már, hogy minden rossz ami orosz és anzsi és kelet és jujjj...

    Arshavin, Pogrebnyak, Pavjucsenko, Krasic is mind mind eligazolt onnan nyugatra... nem kell temetni.

    Meg várjuk meg mit nyilatkozik, miért ment oda, mit ajánlanak neki, mi van ha nem sikerül stb.