18069
11516154541516784228.jpg
  • Zegi Norbi HUN
    #12460
    Ibra még nem ment át. Annó Kaká-val is ez volt,a City megvette 100 millióért,mert eladta a Milan,csak hát a játékos nem akart menni és kész:) Jelenleg a PSG nagyon nem akarja megadni neki a 15 milliós fizetést,tehát még elképzelhető bármi. Ezt amúgy jogosnak tartom, ő jól érzi magát a Milan-ban, nem akar elmenni,de ha ennyire akarják akkor fizessék meg rendesen.
  • Effe88
    #12459
    viszont várjál:D:D:D
    ibra elment a psg hez hogy bl-t nyerjen akkor idén a milan fogja megnyerni a bl-t:D:D:D
  • Zegi Norbi HUN
    #12458
    ...
  • limperatore
    #12457
    akkor ancelotti egyértelműen nem akar bl-t nyerni ha megvette cigányibrát :D
  • Effe88
    #12456
    húúúú
    nagy világverő csapat lesz:D:Dvicc:D:D
    küzdenek majd a bajnoki címért keményen:D:D+lesz egy két francia kupájuk ennyi...D:D::D
  • banok
    #12455
    Ennyi pénz és 1 csatár?
  • banok
    #12454
    Fülöp Márton
    West Bromwich -> Aszterasz Tripolisz
    nso.hu
  • Steve Downie
    #12453
    Alakul a csapat

  • Rudee
    #12452
    Bogdán pár éve a jövő volt, tudatosan építették be a finn mellett/mellé. Fülöp már rég nem a következő nagy reménység, nem kellett volna tartaléknak oda szerződnie anno.
    Görögöknél csak az lesz a problémája, hogy pár vereség után beraknak egy fiatalt, neki meg nem fizetnek hogy télen felbonthassák a szerződését.
  • Steve Downie
    #12451
    Persze, ezt már ő látja át jobban, hogy mennyi esélye lesz játszani a jövőben. Mondjuk én ilyen határozottan nem jelenteném ki, amit írtál - a "kis taknyos" Bogdánról sem gondolta senki, hogy a padra szorít egy rutinos Jaaskelainent.
  • Rudee
    #12450
    De még ez is jobb, mint a kispad. Most ha az Arsenal ellen mindent véd, akkor se lett volna kezdő kapus Angliában.
  • Steve Downie
    #12449
    Igazából az utolsó bajnokin összehozott 3 góllal írta alá ezt a szerződést szvsz.
  • ROCKnROLLA
    #12448
    forras: transfermarkt.de
  • ROCKnROLLA
    #12447
    Fülöp Márton, WBA ___> Asteras Tripolis
  • Casillas
    #12446
    Azért, mert valahol mindenki szeretné, ha végre lenne egy igazi világsztárunk, és ha valakiben látunk akár egy apró esélyt is err, akkor csalódás, ha keletre igazol nyugat helyett, mivel onnan már baromi nehéz a topcsapatok közé visszatérni.
  • Rudee
    #12445
    Nem hiszem, hogy célja lenne Moszkvába igazolni és padozni. Ahogy Priskin esetében, nála is a folyamatos játéklehetőség a lényeg. Ignatjev meg a brazil Joaozinho mellett jó helye lesz ebben a csapatban. Csak le ne sérüljön.
  • bakkerman
    #12444
    "a magyar-ukrán maradona a szürke,iparias Monte Carlobol a festői Krasznodarba igazolt"

    ASF:SASADF:ASSDG
  • bakkerman
    #12443
    nem írom le,mert erős bajnokság,3-4 komoly,európai szintű csapattal,de ahova ő ment az nem szint,nagyon jól kellesz játszania,hogy megvegye egy moszkvai csapat,vagy hogy visszajöhessen nyugatra. mind1,fölösleges ragozni,majd a pályán eldől,jó húzás volt-e. Huszti,Lázska befürödtek,hátha Komannak több szerencséje lesz
  • LasDen #12442
    és szerinted koman egy bundesliga2-ben akart volna játszani??? ugyan már....nem értem mért kell az orosz bajnokságot annyira leírni...
  • bakkerman
    #12441
    nem,az olaszokkal nem járt volna jól,de egy bundes2 feküdne neki,és szem előtt is lenne. onnan a semmi közepéről nem hiszem,hogy visszafog még térni nyugatra
  • LasDen #12440
    olaszországgal jobban járt volna??? nem...itt legalább jáccani fog...
  • bakkerman
    #12439
    majd jönnek a szokásos nyilatkozatok,hogy fejlődik az orosz bajnokság,remek választás stb...még egy játékos aki leírta magát nálam egy életre,bár amennyit keresni fog szerintem leszarja ki mit gondol róla
  • Steve Downie
    #12438
    Egyébként ez meg a Stenhousemuir stadionja (600 férőhely), ide is ellátogat idén a Rangers :D

  • Hunor88
    #12437
    Ezt akartam írni :D
  • Steve Downie
    #12436
    Szóljunk a srácnak, aki az Anzsi és a Dinamo topikot nyitotta :D
  • Effe88
    #12435
    fantasztikus csapat, founded 2008:D:D:D
    (vki nyisson nekik egy topikot isD:D:D:)
  • gabber_saviola
    #12434
    Jól csinálta, nem kis csapat ez az FK Krasnodar!





  • DaniX14
    #12433
    Koman Vladimir

    Monaco ->> FK Krasznodar

    Link

    Ennél rosszabb választást..
  • bakkerman
    #12432
    igen,egyértelműen ő vagyok,látszik a logómból is
  • ROCKnROLLA
    #12431
    vagy mondjuk jonnenek hozzank, megye 2-be, az lenne az igazi bunti.
  • Rudee
    #12430
    Én még hátrébb soroltam volna őket, kezdjenek az amatőrök között. Elvégre új klub, az a kutyát se érdekli hogy mit értek el az elődök.
  • Rudee
    #12429
    Elég nagy marha sajnos, jó helye volt ott.
  • LasDen #12428
    vissza megy championshipbe és újra kezdő lehet...
  • arsnl
    #12427
    Buzsáky is lelép QPR-től, miután nem tudott megállapodni velük új szerződéséről.
  • Fyrex
    #12426
    rosszul gazdálkodtak? hát így is lehet mondani...
  • LasDen #12425
    Borini
    Roma--->>Liverpool
    forrás

    nemtudom, én nem látok benne semmi egetrengetőt....

    Maxi Rodriguez
    Liverpool--->>Newell's
    forrás
  • Steve Downie
    #12424
    A te csapatod is? Te vagy az Mansour? Az FFP után már nem lesz olyan könnyű a csapatodba nyomni a casht.
  • bakkerman
    #12423
    csak a Rangersnél kopogtattak a hitelezők,a nagy európai él kluboknál meg (még) nem. óriási adósságot gördít maga előtt minden nagy csapat,kiváncsi vagyok ha bejön a FFP(financial fair play),akkor mennyire változik meg az erősorrend
  • bakkerman
    #12422
    én nem sajnálom őket az tény,rosszul gazdálkodtak,visszanyalt a fagyi,csak az helyzet,hogy ennyi erővel az európai top klubok 75%-a lazén mehetne vissza második,harmad osztályba,köztük az én csapatom is
  • LasDen #12421
    szerintem meg igenis induljon lejebbről...csődbe mentek ugrott a klub...alanyi jogon nem jár az első osztály...majd visszajutnak vagy olyanok lesznek mint a Leeds :D