18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #12420
    ezen már nem lehet változtatni,meg lett szavazva,legalább 8 csapatnak szavazni kellett volna,hogy a Rangers indulhasson az első osztályban,ehelyett kb ennyien szavaztak nemmel :/ egy csapatos lesz legalább 3-4 évig a skót bajnokság,a Celtic lazán indíthatna két "keretet",egy játszana otthon,egy meg a nemzetközi porondon...
  • Steve Downie
    #12419
    Abszolút egyetértek, gyakorlatilag elkönyvelhető a Celtic bajnoki címe, sokkal kevesebben néznek majd PL meccseket, ezért közvetíteni sem éri majd meg annyira és a reklámokban sem lesz annyi pénz.
  • gabber_saviola
    #12418
    A Skót foci fekete napját sikerült ezzel a manőverrel elérni ezeknek a szoknyásoknak. Remélem a rajtig még fejükhöz kapnak, és nem b@sszák haza a ligájukat. :(
  • bakkerman
    #12417
    óriási kép :DDDDDDD (nem lennék most rangers drukker)
  • Zsolti9014
    #12416
    engem meglepett, és nem is örülök neki.

    pedig Koman szerintem ettől többet érdemelne, jó játékos, és eddig a hozzáállásával se nagyon volt probléma. persze, nem vagyunk ott, nem látjuk folyamatosan, hogy hogyan dolgozik, de szerintem ő ettől többre hivatott.
  • ressy14
    #12415
    Jól fog mutatni a kis falvakban a több ezer Rangers drukker :D
  • Steve Downie
    #12414
    Már biztosan a D3-ban indul a Rangers. A játékosok gondolom már rég leléptek, ez meg egy jó kép :-D

  • ROCKnROLLA
    #12413
    ja es Huszti lehet, hogy visszater a Hannoverbe.
  • ROCKnROLLA
    #12412
    csak en erzem ugy, hogy thiago silva nagyon overrated? ibrat meg megertem, hogy miert er annyit (habar mar oreg), de silvat sehogyan sem.
  • bakkerman
    #12411
    annyira nem lepődtem meg amikor olvastam
  • Kaplan
    #12410
    Pff, bazdmeg, ekkora méretes szopást. :(
  • bakkerman
    #12409
    koman sehol...

    BRÉKING: Claudio Ranieri keretet hirdetett a Monacónál, és nincs a névsorban a magyar válogatott középpályás Koman Vladimir! A L'Equipe szerint Oroszországba szerződik, egyelőre rejtély, hogy melyik csapathoz.

    A Monaco 28 fős, Németországba utazó kerete: Subasic, Sourzac, Caillard - Adriano, Appiah, Kagelmacher, Kurzawa, Labor, Marester, Raggi, Wolf - Bajrami, G.Coulibaly, Diaz, Dingome, Dirar, Dumont, Eysseric, Ferreira Carrasco, N.Mendy, Ndinga, Pandor, J.Poulsen, Ciolisz - Barazite, Germain, Salli, I.Touré.
  • Steve Downie
    #12408
    Rossz hasonlat, mert jelenleg ott nem nagyon értenek a focihoz, de emlékeztetőül: Carroll&Henderson 60 misibe fájt a poolnak. Ehhez képest 65 Silvaért és Ibráért lósz*r.
  • Hunor88
    #12407
    Ja már mind vagy 40 éves, de még tudnak azért valamit :D, remélem beválik a Chievonál :)
  • Effe88
    #12406
    ezek a di csatárok:D:D amúgy nagyon jók....
    kicsit underratedek de jók
    di vaio ,di natale ,di michele:D:D:D
  • Hunor88
    #12405
    David Di Michele
    Lecce --> Chievo
    Forrás
  • Voyager5
    #12404
    Hamit Altıntop
    Real Madrid -> Galatasaray

    forrás
  • karajjj
    #12403
    átrakattam a mezes topikot, lehet jönni (ez amúgy egy link)
  • Oziris666
    #12402
    Inkább azért mert diszkont áron van vagy kölcsönben megszerezhetö a tavalyi "parádés" szezonja után...:D
  • Zegi Norbi HUN
    #12401
    Azt elfelejtettem,hogy ha a Milan-nak nem lett volna ennyi sérültje,akkor megnyeri a bajnokságot.Az 5 csatárból például Ibra volt az,aki hadra fogható volt az egész szezonban.Sztem ez vmit el is mond az orvosi stábról is,amit már sokan kritizáltak a Milan háza táján:)
  • Zegi Norbi HUN
    #12400
    Hát nem tudom... Azt mondták hogy Ibra és Silva semmi pénzért nem eladó,mert rájuk épül a jövő Milan-ja. Sőt Silvát még Nestához is hasonlította,h olyan legenda lesz majd a Milan-nál mint ő.Ehhez képest még csomagban eladják őket.A legjobb védőt és a legjobb csatárt.Azért ha Ibra nem lett volna, akkor a Milan nem jut európai kupasorozatba, ez 100%.
    Mondjuk az igaz h pénzügyi gondok vannak,bár a Milan sosem volt az a gazdag csapat.Am én Pato-t adtam volna el,mikor még a PSG sokat kínált érte pár éve.Az orvosok képtelenek csinálni vmit vele,h végre rendbe jöjjön szegény.Abból nem húz hasznot a Milan,h állandóan orvosi körúton van és a nézőtérről nézi végig az egész szezont:(
  • Zegi Norbi HUN
    #12399
    Az biztos:D
  • Rudee
    #12398
    Néhány sikertelen szezon és máris szorul a hurok. Vagy elenged 1-2 nevesebb játékost, vagy beleszürkülnek a mezőnybe.
  • zaki
    #12397
    Elég perverz az öreg :D
  • Zegi Norbi HUN
    #12396
    Gondolom időközben rendbe jött a szürkeállománya egy rövid időre és feladta a CR7 álmát.Most inkább Carroll-ról álmodozik:D
  • Zegi Norbi HUN
    #12395
    Berlusconi ennyit ért hozzá... Azt mondta nagyon tetszett neki a játéka és egy álma válna valóra,ha a Milan-ban játszana pff... Ezért gondolom elad egy Ibrát,aki végig a hátán vitte a csapatot a szezonban és megveszi helyette őt,remek üzlet!!:)
  • zaki
    #12394
    Andy Carroll a Milanba? Ez vicc? Csak azért mert magas, lófarkas mindkettő? :D
  • Zegi Norbi HUN
    #12393
    Az igazán remek... Már előre vetítem, hogy a Juve nyeri a Scudettot. Milan-nak esélye sem lesz bele szólni így Nemzetközi kupát már nem is említem...
  • bakkerman
    #12392
    már Berlusconi is mondta,hogy eladja őket
  • Zegi Norbi HUN
    #12391
    A goal.com tudni véli,hogy a Milan elfogadta a 65 millió eurós ajánlatot Thiago Silva-ért és Zlatan Ibrahimovic-ért.Elvileg már csak a játékosoknak kell megegyezni Nagyon remélem vmi kamu szarság az egész,mint amilyen szokott lenni általában.A 2 legjobb játékost eladni, elment az eszük.Végülis Ibrát biztos tudja majd pótolni Andy Carroll, ha már Berlusconi-nak ennyire kell...
  • szucsy89
    #12390
    még kevés is érte
  • arsnl
    #12389
    Hugo Rodallega
    Wigan -> Fulham
  • Effe88
    #12388
    :D:D:D
  • karajjj
    #12387
    húúú bazmeg, elnéztem :D
  • bakkerman
    #12386
    és tényleg,karajj ment egy feketepont a pontatlanságért! :DDDD
  • paly90
    #12385
    Nice-ben játszott utoljára, nem a Lyonban
  • karajjj
    #12384
    François Clerc
    Lyon - Saint Étienne (kb mintha a fradiból igazolt volna újpestre) :D
    forrás

  • bakkerman
    #12383
    nagyon kiváncsi leszek erre a Milanra,idén az Inter kényszerül EL-be indulni,lehet jövőre a másik milánói csapat is ott köt ki...lehetetlen pótlni ezt a két játékost,bár Ibra-t Tevezzel esetleg lehetne,de Silva minőségben pótolhatatlan
  • hedonist
    #12382
    46 ért nem engedte Berlusconi Milános szíve:DDD

    Ha ez nem kacsa és most elengedi, akkor mondanám, h meglep mekkora kamuember és féreg, de igazából nem:D
  • Dean Winchester
    #12381
    én most épp itt olvastam a hírt :D
    azért silváért 45 milla nem sok????? ér ő ennyit? vicc,hogy ezek a gazdag f*szok,hogy felba***ák az árakat...
    nincs már manapság semmi realitás :S